Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
31. dec 2008

Ahojte 😀
Bola som v Košiciach s mužíčkom v Optime.Baby v H&M mali výpredaj na detičkovské veci.Nenormálne krásne vecičky.A samé pre dievčatka Kitti.My sme malej kupili balerinovsku sukňu.Ona teraz frčí na Angeline Baleríne,neviem či poznáte tu rozprávku.A tak to bolo radosti...ale pre takých prckov do jedného roka šatičky na spapanie.Vypredaje boli všade,ale nič som si nevybrala.Pripadá mi to všetko ako "hudrovina".Tak sa pokazili aj Terranova,aj Reserved,aj Takko...ja som mala problém tam vidieť peknu a kvalitnú vec.Tak asi pôjdeme do poľska lebo som chcela kužuštek.
No,baby,kedy je stretko v hoteli Fotel? 😀 😀 😀 . Ja donesiem niečo pod zub,a vy?

Prajem vám veselého Silvestra 😀 😀 😀 a šťastný,požehnaný Nový rok 2009. 😎
ahojte

Inna,drž sa.Podávaj ďalšie správičky ako to ide.

inna7
31. dec 2008

Ach Sari...až sa mi chlpky naježili z tej spravy o vypredaji v HM... 😀 😀 hned by som tam išla...mne sa pači ta kitty kolekcia...tie tričenka...super je to kvalita a hlavne dobre sa to oblieka a perie... 😀
a nevieš dokedy to trva..??

no malinka poobede zaspala do 10min...a teraz večer zasa 45min plakala...ale tak to je ešte len treti večer...tak hadam sa to zlepši...aj tak je to super uspech... 🙂 🙂 🙂

Aj ja vám všetkým želám všetko dobré v Novom roku 2009 !!!! hlavne veľa zdravička...aby tie naše detičky boli čo najmenej chore... 🙂 🙂 🙂

ps..ja do hotela prinesiem šampaaaňoo... 😉

robodracica
1. jan 2009

Nešťastným šťastičko, chorým zdravičko, chudobným konto mastné, rodičom deti šťastné, slepym svetlo, zamrznutým teplo a teplým aby to v hlave preplo. 😀
Všetko dobré v novom roku Vám praje Robodračica. 🙂

majina.b
1. jan 2009

v novom roku 2009 Vám a vašim rodinám prajem len to naj, naj, naj............

inna7
1. jan 2009

Ahojte...tak ako??? hlavičky nebolia??? 🙂 😀

tak musim vam povedať že ta metoda zabrala....a stále je to lepšie..klopklop... 🙂 malinka vnoci zaspala po 45min zasa, ale spala do 1.15h...zazrak... a potom do 5.45h...to je uplne super...
Sara...som ti fakt vďačná....nebyť teba tak sa to isto tak skoro nedozviem a doteraz by sme sa trápili....ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE !!! 🙂

sara2
1. jan 2009

Prajem KRASNY,ŠŤASTNY NOVY ROK 2009.

Inna,teším sa s tebou.A neďakuj-rado sa stalo.Aspoň si ďalšia v poradí,ktorá fakt tvrdí,že to zaberá 🙂

Babenky,dávajte info ako bolo.
ahoj

oriel
1. jan 2009

Ahojte..... AJ JA PRAJEM STASTNY NOVY ROCIK.... 😀 😀 😀 😀 😀
Nam bolo fajn,aj ked pracovne,no super sme sa bavili....... 🙂 🙂 🙂 Silvester so vsetkym ako sa patri..... Aj ohnostroj a tak....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 My sme sa vratili z Volice.... boli sme po Lilku..... 🙂 🙂 🙂 V aute nam zaspala,takze spinka..... Sari,super ze ste natrafili na vypredaj v Hm..... juj,to by som sa vysantila..... 🙂 🙂 🙂 Mne sa tie vecicky z Hm ohromne pacia......... No ako vravis,asi najvacsi vyber je pre deturence do roka.... 🙂 🙂 🙂

oriel
1. jan 2009

Robodracica a majina...... 🙂 🙂 🙂 Kade sa tulate? Preco sa nepripojite k nasej debatkeeee 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
1. jan 2009

Ahojte baby, samozrejme aj ja Vám prajem do nového roka 2009 len ton naj, naj, naj... 😉 😉 😉
My sme boli doma pred telkou, lebo manžel išiel ráno do práce...takže hlavičky nebolia 😀 😀 😀

Inak dnes sme si doma vytvorili taký malý rekord....Ja som spala s Rebekou do 10,30 hod.
Po prvýkrát v živote mi Rebeka tak spala 😲
To bola paráda...no ako sa vraví: "Jak na nový rok, tak po celý rok..." 😉 😉

Tak sa zatial majte...pa.pa 🙂

oriel
1. jan 2009

Dagsty..... caukoooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
1. jan 2009

ahóóój 🙂 krásny Nový rok prajeme aj my... 😉
my sme včera išli spať o 02:00,samozrejme aj Lianka a ráno sme vstávali tiež 10:30,takže aj u nás to bol rekord - obidva tie časy 😀 boli sme na maji ako som už včera písala,videli sme ohňostroj....

hlavičky ani nás nebolia,aj ked sme toho dosť popili - manžel 1,5 litra červeného vína a my s kamoškou sme stiahli fľašu fernetu s tonicom 😀 ale ináč v pohode... deti sa hrali,kamoškina malá zaspala 10 minút pred polnocou 😀 dnes sme šli k našim,ale s takými menšími problémami - manžel zabudol zasvietené to vnútorné svetlo v aute a tak sa nám vybila baterka,tak sme ju museli najprv dobiť až tak sme mohli ísť - dúfam,že sa nám to nebude stávať celý rok 😀 😀 😀

teraz som si konečne sadla k telke,malá už spí - a ja že to ide ordinácia, som sa tešila a nič z toho - som zabudla,že to dnes je sviatok 😀 😀 😀 mužíčka onedlho pošlem na nočnú a idem tiež hajať...tak sa majte páááá 🙂

emita
1. jan 2009

Ahojte aj ja vám prajem všetko dobré... dobré deti, dobrých manželov, dobré zamestnania atď... 🙂

my sa ešte doma len "uhrievame" teda Šimonko už spinká, ja som sa osprchovala... Silvester bol super. boli sme u svokrovcov a nakoniec došla aj manželova sestra s rodinkou takže bolo veselo 😎 Šimonko sa na ten rachot vôbec nezobudil ale to pripisujem ditiadenu. dúfam že zajtra mu už bude lepšie aby sme sa mohli ísť sánkovať 😉 a ozaj mám nový recept na boľavé hrdlo: detské šampanské 😀 😀 😀 ale fakt: sme vypili s neterkou celú fľašu a v novom roku už hrdlo nebolelo 😀 😀 😀

mirrinka
2. jan 2009

ahojte 🙂 ako ste sa vyspinkali? inna,ako funguje metóda?
volala som s tamarkou - Alex sa už má lepšie... 🙂

mirrinka
2. jan 2009

oriel,akurát sa túlam po MMB a natrafila som tam na teba - ja som tam ešte len taký začiatočník.... 😀 😀 😀 už dosť dlho zháňam tričko a pančušky ako má tvoja Lilka - (čiernobiele pásiky) - nikde nemôžem zohnať takú farebnú kombináciu ☹ kde si to kúpila? 😉

emita
2. jan 2009

jupí, ideme so Šimonkom na sánky 🙂 🙂 🙂 taaak sa teším. bola som dnes na gynde a dostala som tehotenskú knižku-to mi tiež spravilo radosť lebo pri Šimonkovi som si na ňu musela dlhšie počkať... 😝

mirrinka takže ich dúfam skoro pustia... pozdravuj ich že na nich myslíme 😉

majina.b
2. jan 2009

pekný den prajem

mirinka,
ja som v kaufkande pred vianocami kupila kombinacie čierné ružové, boli aj čierne- oker.
Ja som minuleho roku všetko oblečenie nakupovala na MMB - zavislosť, len H&M
miri, mi sme sa stretli, len som si nebola ista či si to ty. no podľa foto už viem že na 100% ano

sara,
v optime v KE, vieš porovnať ceny? zhoduju sa so shopom at, alebo de?

sankovačka už bola??

a nakup za € ??
ja ešte nie.

oriel
2. jan 2009

Ahojky.... Mirri,kupila som na MMB... je to take tmavohnede-so sv. ruzovym..... Je to HM...... No na pohlad vyzera fakt ako cierno-biele... Bol to cely kompletik..... mali sme k tomu este aj saticky.... no neviem,niekde nam zmizli..... Dakde sme ich museli stratit 🙂 🙂 🙂 🙂 Emi,drzime palce........

oriel
2. jan 2009

Halooooooooo????????

majina.b
2. jan 2009

kočky, aka je približná velkosť oblečenia na 2 - 2 1/4 roky ?

oprava* my sme *. otupela som už uplne

inna7
2. jan 2009

Ahojte dievčata... 🙂 🙂 🙂

Mirrinka...metóda u mňa zabrala na 90%..... a to sa opakujem ale som Sare neskutočne vďačna....vy si to ani neviete predstaviť o koľko to mám teraz ľahšie....že už nemusím malú uspávať....len si ju položím do postielky a dža!! a ona už najnovšie po 10-15min zaspinká.....
Ani to som nevedela že na prechádzke vonku by dieťa malo vnímať..a nie spinkať.... a ja som vkuse maličkú vonku dávala ležkať aby zaspinkala... a potom som doma nič nestíhala...lebo sa jej trebalo venovať...
a tak sa na prechádzke teraz zabavi a ešte viac unaví a doma šup do postielky... 🙂 🙂 🙂

Bože kvoli takému to "malému detailu" sa človek toľko natrápil...keby som to vedela predtým tak sa určite ani s Lukáškom toľko netrápim...tie prebdené noci... ☹ ... tým detailom je uložzenie dieťatka do postielky v bdelom stave...
Asi by to malo byť vo všetkých pôrodniciach...také info....

Ja som tiež závislá na HM-kových veciach...malej kupujem len z mmb...a len hm-ko... podla mna ani next nieje taký kvalitný...lebo sa mi už veľa vecí zničilo po dosť krátkom nosení...
Alebo dám kupiť kamoškám v BA...
ale do tých Košíc by som išla kuknúť... 🙂

Emi...teším sa s tebou....a tiež držím prsty...ako sa citiš??? už mávaš chute?? ja som pri lukaškovi chcela len sladkosti a hlavne jeden nanuk...ten som si "musela" dožičiť stále... apri malej som zasa mala stále chuť na maso...šunku a tak...

inna7
2. jan 2009

Majinab...asi 92-ka...nie? čo si pamatám....ale baby nech napíšu...oni majú deti zhruba v takom veku

oriel
2. jan 2009

Inna.... GRATULUJEEEEEM 🙂 🙂 🙂 🙂 Majina...... Moja mala mala v auguste dva... a nosi 98..... /cislovanie je 18-24 mesiacov 92....... 2-3 roky 98cka/ No nie vsetky cislovania su rovnake.... Ak je tu uz rec o HM,tak Lilke je v pohode dobra aj 92.... Hm ma vacsie cislovanie.... 🙂 🙂 🙂 Inna,ak budem mat druhe babatko,tak urcite od narodenia budem praktizovat tuto metodu.....

mirrinka
2. jan 2009

čafte.... 😉
majina,a kde sme sa stretli? pripomeň....

baby,ja by som tiež niečo nakúpila z MMB,ale ked ja v tom ešte neviem chodiť....ešte to tam len očumujem a tak...ale keby ste našli na MMB tú čierno bielu kombináciu - pančušky a tričko,tak dajte info 😉
emi,takže už máš tehot.knižku? to je super 😉 tamarka s alexom možno už v pondelok budú doma,no nie je to ešte isté...

inna,ja keby som o tej metóde vedela,tak by som ju asi tiež skúsila,no u nás to je už neskoro...ale super,že sa vám to osvedčilo a pomohlo.... a čo sa týka tej veľkosti,tak my máme 98 a máme 2 a pol roka.... ale aj v dvoch rokoch sme nosili 98...92-ojka nám bola malá....

teraz som sa pustili do tvorby videa,spravila som videjko z Liankiných fotiek od narodenia až do teraz,je to super....akurát to pozeráme na dvd,mala som to urobené už dlhšie,len som to potrebovala stlačiť,lebo to video bolo veľké na jedno dvd,a manželík mi teraz našiel jeden super program,tak som to už spravila... 🙂 takže dneska už budem len napaľovať a napaľovať pre celú rodinu 😀 😀 😀

ortiel,aj vám sa stráca oblečenie? ja som Lianke kúpila pod stromček takú super zelenú čelenku,že ju bude mať k zelenému tričku,no to tričko akoby sa pod zem prepadlo....za ducha ho nemôžeme nájsť 😀 😀 😀 a to nie je prvá vec,čo sa nám stratila 😀 😀 😀

emita
2. jan 2009

no ono to nieje také ľahké lebo mne Šimonko teraz v zime vonku VŽDY zaspí 😠 . keď s ním nejdem vonku zaspí až 14.00 ale keď ideme von tak je schopný zaspať v kočíku-po sediačky aj o 10.00 😝 aj dnes sme sa vybrali na sánky a on po 5 min. už spal ☹ a jasné že ho nedávam ľahnúť-sedí si a zrazu mu hlávka odkvecne... a keby som s ním mala chodiť von keď sa vyspí tak ideme o 16.00 a to už je tma a zima. ale v jari už určite nebude vonku spať lebo ani v jeseni nechcel...

ono to chce guráž aplikovať tú metódu. klobúk dolu inna 😉 a blahoželám.

chute? zjem všetko čo vidím 😀 😀 😀 pri Šimonkovi som napr. nemohla sladké a mala som nechutenstvo (ale to bude aj tým že som ležala) ale teraz fakt som vždy hladná 😝 ale pizzu by som jedla každý deň 😀

oriel
2. jan 2009

Emi,tak len papaj a papaj..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Mirri,no fakt .... vela veci sa nam straca... alebo najnovsie.... ze kupim,odlozim niekde a najdem,az ked to je Lilke uz male alebo je po lete.... 😉 😉 😉 Joj,viete co..... Ja som sa vychystala,ze niekde pojdeme.... a kym som sa ja chystala,tak Lilka s tatikom zaspali pri Shrekovi.... Tak super..... SME DOMA....

mirrinka
2. jan 2009

emi,presne tak,len papaj a papaj 😀 ja nie som ani tehotná a pizzu by som jedla každý deň 😀 😀 😀 a normálne ťa obdivujem,že si sa bola s malým sánkovať,mňa by do takého počasia nikto nedostal....aj teraz išiel manžel do kauflandu sám....síce autom,ale ani tak sa mi nechcelo 😀

inna7
2. jan 2009

No..ja ked budem mať tretie, tak to určite budem aplikovať... 😀 😀 😀

Emi...u nas bol drsny iba ten prvy den....išlo mi srdce puknuť...ale musela som toho maleho "prisavnička" naučiť zaspavať bez toho aby sa "prisal"... 🙂 😀

u nas sa stava s vecami to, že odkladám že je to ešte veľké a ked to vyberiem tak už je to malé.. ☹ 🙂

mirrinka
2. jan 2009

inna,ja ked budem mať druhé,tak mi potom pošleš tú knihu,či čo to je 😀 😀 😀 ale ktovie kedy to bude... teraz mám hrozné obdobie - neviem čo sa deje s mojimi hormónmi,ale pamätáte sa,ako mi nie a nie prísť mrcha? tak teraz som na ňu ani nemusela čakať,prišla po dvoch týždňoch - nechápem to,nikdy som s týmto nemala žiadne starosti ani problémy ☹ 😖 normálne som zmätená... 😒

sara2
3. jan 2009

Ahojte 🙂
Som sa načítala 😀
Dievčatá,včera som mala jazdu po tom snehu...som sa triasla jak osika ,ale išlo to.Akurát cuvanie mi nejde.Furt zdochýnam 😒

Inna,super,teším sa.
Mirri,tá metoda sa aplikovať vraj dá deťom až do 5 rokov.
Ja som to ani teraz neskušala.Cez deň Sárinku už spať nedávam,pretože by chrápkala aj 2-3 hodky a večer ešte o desiatej vysmiata jak mesiačik a na spinkanie ani nepomyslieť 😀 Ale zaspáva nám tak,že jej čítame knižku na dobrú noc,ale potom vypneme lampičku,ale pokiaľ zaspí úplne musíme ležať pri nej.Síce zaspí tak do 10 minút aj skôr,ale musíme tam byť.Ešte spí u nás v spálni.Ale o dva týždne nám dôjdu matrace nové.Už má kupenu aj novú postel,tak pôjde do svojej izbičky.Tak a tam ju už ukaladať nebudem.A keď bude revať,tak nech...musí si zvyknúť.

My ideme o chvíľku na Chlmec sa sánkovať.Chceli sme aj malu trošku postaviť na lyže,ale nemáme lyžiarky.
Neviete o niekom kto by predával detské lyžiarky veľ.28-29?Nechceme kupovať nové to sa neoplatí.Nožka rastie a nové su drahé.
prajem vám pekný deň.