Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

jankabo
5. dec 2009

Ahojte, tak ja som este stále doma. Včera sa to malo akoze spustit, ale nič. Cítim sa oky, 😎

sara2
5. dec 2009

ahojte.
Nestíham všetko čítať,ale vidím,že sú tu nové maminky.Tak vas zdravím.

Inna,ani sa mi nechce o tom pisať.Vyradilo ma to zo života a hlavne šokovalo ,pretože som si vždy myslela,že je to záležitosť cigánov a bezdomovcov....ale práve oni to zaniesli medzi nás.Od mája majú na infekčnom vyhlásenú epidémiu.Začalo to cigánmy z Medzilaboriec,potom odtiaľ biely a teraz od oktobra je rozšírená u nás v he.Keď som tam ja došla tak tam bolo uplne plné a to celý čas aj doteraz a sami biely.
Ruky mám jak narkoman dopichané.Vybrala som 15 infúzii.A schudla som viac ako 4 kilá.Dietu musím držať rok,kopec obmedzení.Cítam sa stále slabo,musím oddychovať,tak sa nechávam obskakovať 😀
Tak a každému odporučam umyvať poriadne ruky-hoci mne to nepomohlo.Lekár mi vravel,že aj pečivo,ktoré cigáni obchytajú a ty ho kupiš a skonzumuješ ,tak ťa to napadne.Dala som mužovi nakúpiť také tie kabelkové dezinfekčné roztoky pre celu rodinu.Inkubačná doba je až 50 dni,tak verím,že som nikoho nenakazila.
no idem si trošku poležať a verím,že ste ok aj detičky. 🙂

emita
5. dec 2009

ahoj sara, no hlavne že si už doma, že to najhoršie je za tebou. tak mňa ani nenapadlo že by si si málo umývala ruky... odkedy písala sestra že si v nemocnici, kupujeme balený chlieb a žiadne pečivo 😖 fakt to najskôr môže byť z toho. držím palce aby si sa rýchlo celkom zotavila.

počúvajte, neviete o nejakom recepte na kašeľ? cibuľový sirup aj čaj sme už skúšali... potrebujem sa rýchlo dať dokopy lebo odkedy som chorá tak aj mliečka mám málo 😖 Emily našťastie stále zdravá a Šimonko včera celý deň bez teploty a večer len 37,4 🙂

sara2
5. dec 2009

emi,raz som našla na nete stránku s domácimi receptami,ale nepamätám si presne.Asi babičkina lekáreň.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
6. dec 2009

Všetkým drobcom prajem pekného Mikuláša 🙂))

oriel
6. dec 2009

ahojte...... SARI,SUPER ZE SI DOMA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 KONECNEEEEEEEEE VSAK? Urcite si uzivas Sarinku aj manzela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 My od piatku niejako v kuse Mikulasujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Lilka uz videla asi 5 mikulasov a dnes ked uvidela posledneho,tak hned na mna,ze preco je kazdy iny???? 😀 😀 😀 Janka,vidim,ze si este doma...... babatku je v brusku asi fajn,ked sa neponahla 😀 😀 😀 😀 😀 drzim palce..... 😀 😀 😀 ja zajtra alebo v stredu idem na sono,tak sa tesim,ze opat uviim malu babiku 😀 😀 😀 😀 😀 drzkajte prsteky 😀 😀 😀 😀

emita
6. dec 2009

oriel a čo si Lilke povedala? moja neter keď ešte chodila do školky a prišiel tam Mikuláš a lá Santa Claus zahlásila že Mikuláš je falošný lebo ozajstný Mikuláš je biskup a chodí do cerkvi 😀 😀 😀 Náš Šimon na trochu bál ísť na chodbu pozrieť čižmičky že tam ozaj bude Mikuláš 🙂 povedali sme mu že nech dá niečo aj Emilke a on jej dal chrumky tak sa tešila veľmi z toho šuštiaceho obalu a ten plač keď som jej ich vzala... 😝

mne sa už trochu pelepšilo ale Šimonko začal hrozne kašľať a zase má teplotu tak zajtra ideme zas k doktorke.

jankabo
6. dec 2009

ahojte,
tak vidím že detičky mali pekného Mikuláša a ze sa tešili.
Ja som este stále doma, zajtra ráno idem do nemocky na vysetrenie plodovej vody, tak potom sa ohlásim.
Dakujem ze na mna myslíte 😵 😵 😵

oriel
6. dec 2009

joj Emi,uz ani nviem,ako som v tej rychlosti reagovala..... len niejako v tom zmysle,ze stale sa prezlieka...... a tak 😀 😀 Drzim palce,aby Simonko bol o.k..... 😀 😀 😀 😀 janka,drzim prsty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emita
7. dec 2009

janka... 😖 dúfam že si dopadla lepšie ako ja pre mňa to bolo hrôzostrašné vyšetrenie no ale v noci po ňom som už šla 🙂 a plodovú vodu mala Emilka celkom zelenú tak sa čudovali že kto ma ráno vyšetroval... 😝 min.1deň mi na zeleno grckala 😖

oriel dobre si to zahladila 😀

Šimonko pozerá Lolka a Bolka ako púšťajú šarkanov. je to jeho obľúbemá časť. každý deň si ju pýta 🙂

sara2
7. dec 2009

ahojte.
Moja Sárinka videla Mikuláša v meste pri stromčeku,ale doma si nachystala čižmičky na okno a furt kukala či tam niečo je.Tak sme ju nejako odlákali a dali sme jej tam baličky.A taká bola šťastná.A keď išla spať,tak nachystala do mikulášskej čižmy pre Mikuláša ovocie ako poďakovanie,že jej toľko veľa doniesol.V noci som to ovocie vybrala a na mikulášsku pohľadnicu som napísala akože za Mikuláša,že jej veľmi pekne ďakuje.To bolo ráno radosti.Tešila sa viac ako keď baličky dostala ona.Že sa Mikuláš zastavil v noci po odmenu 😀 😀 😀 .

mirrinka
7. dec 2009

jééééj,sari,zlaté 😀 😀 😀 a vitaj doma 😉 my ideme dnes zo škôlky priamo na poštu odoslať list pre Ježiška 🙂 My sme v piatok mali Mikuláša u našich - robil ho Liankin krstný - chudatko moje tak sa jej triasol hlas ked mu hovorila básničku...ale zvládla to 😉 a druhý Mikuláš bol v kulturáku v nedelu, od neho tiež dostala balíček, no a a tretieho mali mať dneska v škôlke,tak som zvedavá čo bude hovoriť 😀

jankabo
7. dec 2009

ahojte,
tak este ma poslali domov, vraj otvorená na 3cm, pripravená na pôrod, a cudovala sa doktorka ze ako je mozne ze nemam ziadne bolesti, ved uz môzem rodit, ale nechala to tak. Vraj voda je v poriadku, a kedze som po termíne, som otvorená, dieťatko je dole tak ak do stredy sa to nespustí samo, tak v stredu ráno na príjem a daju mi vyvolavačku. Presne toho som sa bála, ze ma napichajú

mirrinka
7. dec 2009

jankabo,aj ja som mala vyvolávačku,nie je to nič strašné,neboj 😉 a je to rýchle..... 😉 držím prsty

emita
7. dec 2009

tak držím palce aby to do stredy šlo samo 🙂

inna7
7. dec 2009

Janka, aj my na teba myslíme a držíme palčeky... 😵 😵 😵 mne tiež vyvolávali, ale nie injekčne..a išlo to veeeeľmi rýchlo... 😉

Mirri...my sme listy pre Ježiška tiež posielali...ešte min.týždeň...no veľkú nádej tomu nedávam... 🤐

Sara...to bolo milé..môj malý mi povedal, že načo bude čistiť čižmy, keď aj tak neposlúchal... 😕 😉 🙂

ináč beháme zasa po doktoroch...s Lukáškom... od soboty...krče v brušku....dnes mu brali komplet odbery a výtery...tak uvidíme.... ☹

bzucka4
7. dec 2009

emita, inna7, jankabo, andrii - dakujeme za blahozelania 😉

jankabo- tak ako uz je babatko na svete?

seuska
8. dec 2009

jankabo straaaasne drzim palceky... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
8. dec 2009

kde ste všetci? azda rodíte s jakabo? 😕 a ja o ničom neviem? 😔

jankabo
8. dec 2009

ahojte,
este som domka, nechce to ist samo, obcas mam citim ze ma pichne v podbrusku, ale inak nič. Takze ak sa to nespusti do zajtra, tak rano nastupujem.
Baby držte mi prsty 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabo
8. dec 2009

Tak ty si zlatá 😀 😀
Ja sa bojím, ze aj ked mi pichnu vyvolávačku, tak nebudem môct porodit, ked to nejde samo

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matka331
8. dec 2009

ahojte baby poznate primara focka??aky jee a ay ma pristup k pacientkam ??rodial ste niektora apri nom??

emita
8. dec 2009

janka, dúfam že to máš už za sebou 🙂 niet sa čoho báť. pôrod je krásny neopakovateľný zážitok 🙂

matka ja som pri ňom rodila a bola som veľmi veľmi spokojná. bol veľmi príjemný 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
9. dec 2009

večer druhá, ráno druhá 🙂 už sa teším vonku 🙂