Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

zuzanka999
29. máj 2013

@chirabell doktorku Grécovú poznám, dokonca k nej stále chodievam (no už som tam nebola roky kedže nebývam chorá), a aj mne dávala dosť silné lieky si myslím, ju som hneď vylúčila ako doktorku pre moje bábo .... doteraz som bola rozhodnutá pre dr. Lukáčovú no teraz s nou kamarátka ktorá ju doteraz chválila, mala zlú skúsenosť a rozhodla sa od nej odísť k dr. Popovcovej (tuším že sa takto nejako volá, neviem isto)... 100 ľudí 100 chutí, ešte som si pediatričku nevybrala .. uvidím no ale ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂

chirabell
29. máj 2013

@zuzanka999 nema ta tvoja kamaratka dcerku asi 10 mesacnu karolinku? 🙂 mozno viem potom o koho ide...no vies...ono je to ako pises, sto ludi sto chuti a aj dr je len clovek...ak pochybi raz, moze sa stat, ale ak chybi casto alebo stale, to uz je velmi zle...dr popovcovu nepoznam, ale z toho co som pocula nemusi byt zla...hadam bude mat kamaratka dobru skusenost aj nadalej snou 🙂 podstatne je to, ze vzdy mozes zmenit lekara, aj skor ako o pol roka, len sa musis dohodnut s doktormi, poistovna s tym nema ziaden problem, to som si zistovala ked som to ja riesila...cize daj tam kde myslis a ked nebudes spokojna, mozes zmenit

zuzanka999
29. máj 2013

@chirabell áno presne tú kamarátku som mala na mysli 😀

chirabell
29. máj 2013

@zuzanka999 no tak potom ti napisem, ze som isla k lukacovej po nasej debate o dr, je to susedka 😀 a teraz som jej sama povedala, ze ak pochybuje, nech zmeni...mne moze lukacova vyhovovat, lebo u nas zatial nepochybila, ale sama viem ake to je chodit niekde, kde neveris dr...a detskemu musis verit, jednoducho bez toho to nejde...takze ona tu doveru stratila a je dobre ze meni dr a ide k tej, ktorej veri...a ja dufam, ze bude spokojna...ak ma sklame lukacova, tiez pojdem inde...kam neviem, mozno ako ona...ale to zatial neriesim...
...ty mas este na vyber...ja som teraz poradila dalsej nasej spolocnej znamej (myslim mojej a tvojej kamaratky spolocna znama) lukacovu a ta je tiez spokojna, ona ma mesacneho chlapceka...ale tiez som jej povedala aj proti veci...asi fakt treba skusit...nemam velmi rada reci ze ten dr je na nic a ten super, lebo aj ten super moze pochybit...a tiez pozam mamicky, ktore si ani grecovu nevedia vynachvalit aka super...ale jednoducho pre mna boli 2 mesiace u nej cista katastrofa a len dakujem, ze sme neboli nejak vaznejsie chori...
Uz tak ci tak sa rozhodnes, nenechaj sebou manipulovat a ked s postupom dr nebudes suhlasit, povedz to...ty si rodic a ty mas na to uplne pravo sa ozvat aj ked nie si lekar, lebo intuitivne citis, ci je nieco ok alebo nie 🙂 drzim palce aby si bola s vyberom spokojna na prva pokus

molly28
23. júl 2013

ahojte humenčanky....dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D

nickye
21. aug 2013

ahojte žienky, prosím Vás poradíte mi dobrú škôlku v HE? Ďakujem

ewwe
22. aug 2013

@nickye ahoj zalezi, co od skolky ocakavas, v he su myslim vsetky na rovnakom stupni kvality, co sa tyka statnych, sukromne su o inom, moja ide druhy rok na trebicsku, kedze byvame na trojke, ja a aj ona sme so skolkou spokojne a teraz uz sa nevie dockat po prazdninach, kedy uz zas bude do skolky chodit 🙂

nickye
27. aug 2013

@ewwe ahoj, ja nie som náročná 🙂 Ale keď Ti dieťa v škôlke prestane jesť, schudne, je stále uplakané a keď ho tam odvedieš a chvíľku si počkáš za dverami, počuješ, že naňho revú a ešte si za to zaplatíš vyše 100 eur...tak to je asi dosť aj na silnejšie povahy...Dala som ho nakoniec do škôlky v nemenovanej blízkej dedine a od 1. dňa začal papať, tešil sa tam a bol usmiaty a taktiež sa veeeľmi teší 🙂 Toľko moja skúsenosť . Kamarátka si zase chválila...

ewwe
27. aug 2013

@nickye moja nechodi do sukromnej skolky

emita
27. aug 2013

Ja si myslím že v škôlke sú najdôležitejšie dobré učiteľky, ktoré ľúbia deti ako svoje. nieje to ani o veľa hračkách ani o super ihrisku, ale o vzťahoch. Naše deti chodia na Lesnú (patrí pod ukrajinskú školu). Máme to najbližšie, ale rozhodla som sa pre ňu, lebo som mala dobré referencie na učiteľky a neľutujem. je to jednotriedka, čiže naše deti (4 a 5,5 roka) chodia spolu do triedy a to sa mi tiež páči. Rastú spolu a majú mladších aj starších kamarátov. Deti sú tam spokojné a my sme spokojní že sú spokojní. 🙂

nickye
27. aug 2013

@ewwe ja som to pochopila 🙂 Ja som len popísala svoju skúsenosť 🙂 Nemala som na výber malý bol maličký a nikde mi ho nechceli vziať ☹ a nemala som na výber, situácia bola taká, že som ho niekam dať musela ☹

nickye
27. aug 2013

@emita máš pravdu 🙂 Všetko závisí od učiteliek 🙂)) A spokojnosť na všetkých stranách je to naj, čo sa môže prihodiť 🙂

brunitko
14. nov 2013

Dávam do pozornosti detský second hand, je nový. https://www.facebook.com/pages/Detský-second-ha...

nikaraga
12. dec 2013

ahojte maminky humencanky 🙂 mate niektora skusenost s tym kurzom plavania, co sa robi na kupku? ako to prebieha a ake dojmy?

anka1104
12. dec 2013

Nejaka mamička čakatelka z Humenneho a okolia ? ..Ja rodim vo februari.. tak si hladaam kamosku 🙂

papena
6. jan 2014

Ahojte mamicky. Nemate niektora ziacika na zakladnej skole Laboreckej? Uvazujem nad touto skolou pre mojho buduceho prvacika a nepoznam nikoho kto tam ma dieta. Mozte mi napisat, ci ste spokojne? Dakujem

emita
6. jan 2014

@papena počula som že sa ma zlúčiť s Dargovských hrdinov. Ostanú vraj v tej budove, ale bude jedno vedenie a učitelia budú učiť tu aj tu. Neviem či je to pravda. Osobnú skúsenosť nemám. Tiež budeme mať prváčika 🙂 Pôjde na cirkevnú 🙂

papena
6. jan 2014

ahoj, dakujem za odpoved. neviem o tomto zluceni, rozpravala som sa s jednou pani ucitelkou z Laboreckej, ta to nevravela. Ona skolu chvalila, ale chcem poznat nazor zo strany rodicov. Tiez som ucitelka ale na dedine a syna chcem dat do Humenneho.

zuzu101
6. jan 2014

@papena laboreckú veľmi známe nechvália, skôr dargovská, hrnčiarska, švermová.

tatjab001
11. jan 2014

@papena Ak si ucitelka,tak urcite vies,ze v dnesnej dobe,kedy je snaha ziskat co najviac deti,sa snazi kazda skola.Na kazdej skole su ucitelia,s ktorymi su rodicia spokojni a s ktorymi nie.Ak sa nevies rozhodnodnut,pozri si vysledky napr.monitoru,uspesnosti skol,ake akcie robia (kazda ich robi pre deti neskutocne vela),ale najdolezitejsie je,aby si to mala co najlahsie s dopravou dietata do skoly.Nikdy by som nedala na reci,ako napr.ta je najhorsia,ta je najlepsia,ver mi,skoly sa velmi snazia,kazda potrebuje deti,bohuzial,s niektorymi sa taha nezmyselne negativna reklama a s niektorymi prehnane pozitivna....

papena
15. jan 2014

Dakujem vam za odpovede. tatjab, velmi pekne napisane.

zuzik1407
21. jan 2014

ahojte,,,Nema niektorá z Vás čislo na vešticu Hruškovu??popr...aj niejaku inu z HE??DAKUJEM

suesanqa
11. feb 2014

Nejaka mamička - čakatelka z Humenného a okolia ? Ja rodím v auguste 🙂

janulla35
15. máj 2014

Prosím Vas nechce niekto uplne novu zabalenu nerezovu chladničku od Whirpul, model WBA4328, my sme dostali a chcem bielu, nerezova mi nepasuje, ak by niekto išiel kupovať dajte vedieť.dik, veľmi by ste mi pomohli neviem sa zmieriť s nerezovou

kofolka0402
11. júl 2014

Ahojte..Robili ste niektora skusky na autoskolu pri Cabalovej ??? Ak ano aka bola a aky mala pristup?? Dakujem

leiluska89
11. júl 2014

@suesanqa aj ja rodim v auguste 😉

suesanqa
20. júl 2014

@leiluska89 A čo ako sa cítiš, keď sa to už tak blíži :D

leiluska89
20. júl 2014

@suesanqa tak ja sa citim celkom v pohode.,..segra mi pred 2dnami porodila synovca,a mala dost otrasny porod,tak sa bojim,ale dufam,ze to zmaknem 😉 a ty ako,zvladas to? inak fajn,len ten pocit......☹

suesanqa
21. júl 2014

@leiluska89 Tak ja s malou dušičkou čakam,že ake to bude. A k synovcovi gratulujem 🙂

leiluska89
21. júl 2014

@suesanqa ved aj ja,keby ze som vedela,co mam alebo mozem cakat,tak je to ine...a tak sa na to ani pripravit nemozem,lebo neviem na co....kazda ma iny porod a ja neviem,co mam od seba cakat...☹ je to take divne.... 😒 ale aspon viem,ze nedam si vyvolavat porod skor ako ma prist...to urobila segra a mala dvojnasobne bolesti ako prvý porod...takze dokial sa mu nebude chciet,nikam ho tlacit nebudem 😀 takze budem cakat,kedy...ale cca taky mesiac este mame...25.8.termin,tak si este pockame....🙂 a ty byvas priamo v he?