Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
23. mar 2009

juj,inna a co doktorka? 😒 co vravela? zistila nieco? beru atb? 😖 Prave rano som myslela no to,ze opat take pocasie na choroby 😠 😠 😠 Sari,hod foto ucesu....

sara2
23. mar 2009

Inna,tak to sme boli určite my dve 😀 .
Sárka mi spala 2,5 hodinky.Ale som si vyluxovala byt.Začala som čítať Mama a ja a už bole hore 😒 .
Chcela som isť vonku,ale sa znova zaťahuje,tak trčíme doma.
Inna,nech to rýchlo prejde-myslím teplotky 😉 .Veď už nech je teplo lebo odvšadiaľ len počuvame o chorobách,čo? ☹

inna7
23. mar 2009

ja som šoférovala, tak som si vás nemohla "vyobzerať" 😀 🙂 🙂 ale už by som ťa asi spoznala... 😵
vďaka, dúfam že im lieky zaberú... 🙂 a pri ktorej kaderníčke ste boli? pýtam sa lebo blízko pracuje manželova sesterka...v budove všeob.zdrav.poisťovni..

oriel...tak nejak asi o chlp sme sa vyhli atb, ale dala nám také slabšie..bioparox sprej..obidvom...plus sirupy, samozrejme... a tiež takú masť na potieranie hrdielka a hrudníka...mucoplant...s eukalyptom...celkom sa mi pozdáva...tak uvidíme... a malému také kvapky Kaloba sa volajú...nejaká novinkal, rastlinný liek...čisto na prírodnej báze..vraj dobré... 🙂

mirrinka
23. mar 2009

inna,želám deťom skoré uzdravenie 😉

sara2
23. mar 2009

Inna,presne u tej sme boli.Mama tam parkrát bola.A bola tam aj v piatok a mala so sebou Sárku.A Sárka sa s ňou veľmi skamarátila.Došli sme tam dnes a boli akoby sa obe poznali dlhé roky 😀 .
Ešteže si ma nevidela detailne.Nenamaľovaná,neostrihaná,vlasy len do gumky narýchlo...sama seba som sa bála 😀 .
Inna počuj.Ja som raz dávala Sárke Bioparox,ale som myslela,že sa zadusí.Znesu to tvoje detičky?Mne samej je ten sprej hrozne dráždivý.
My tvoríme teraz z papiera a tak.Tak večer pridám foto. 😉

inna7
23. mar 2009

áno, ona je taká ukecaná...ale veľmi zlatá... 🙂 ja k nej chodím tiež.. 😀 😵 no, dobre že som "nezaostrila"...ešte by som stočila s volantom... 😀 😀 😀 nene... 🙂 😉

tak Lukaško v pohode ten sprej znáša...aj keď ho musí zapiť...a malá trošku ťažšie...ale odvediem jej pozornosť a dá sa to... 🙂

no a my sa vkuse hráme...od domina, po pexeso a človeče...karty....a malá nám všetko "kradne"... 😵 🙂

inna7
23. mar 2009

ďakujem Mirri... 🙂 🙂 🙂

mirrinka
23. mar 2009

dobrú nocku 😉

mirrinka
24. mar 2009

dobré ránko,leňošky 😉 prší,prší len sa leje 😀

oriel
24. mar 2009

a macicka sa z okna smeje 😀 😀 😀 😀 😀 dobre rankoooooo 😀 😀 😀 😀

inna7
24. mar 2009

čafte... 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
24. mar 2009

ahojte 😉
Pohľad z okna ráno ma fascinoval 😒 😠 😢 .Aj vás?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
24. mar 2009

inna skoro sa uzdravte

sara2 nádherné výtvory. vy ste dve šikulky 😉

žienky čo pečiete na Veľkú noc? dajte nejaké osvedčené tipy. ja asi tento http://www.recepty.sk/recept.ltc?ID=5955&k=10 ale to som už robila viackrát. chcem skúsiť niečo nové...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
24. mar 2009

Andrii,prosím ťa hodď sem recept na tie zmrzlinky.Moja Sárka by padla na zadok keby som jej ich urobila.Dik 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
24. mar 2009

Andrii tak ja tie zmrzlinky urobim na Sarkine narodky...bude tu kopec detiiii...dik za receptik... 😵

mirrinka
24. mar 2009

andrii,hned jak som si prečítala ten recept,tak som išla skúsiť spraviť tie kornútky (kuk album) sú super....poobede ich naplním pudingom,alebo tým krémom 😉 😉 😉 😉
andrii,ty si poklad 🙂

inna7
24. mar 2009

mirri šikulka... 😎

mirrinka
24. mar 2009

😀 😀 😀 😀 ja viééééééém 😀 😀 😀 😀 😀

skvarkovaj
24. mar 2009

Ahojte chcem Vás poprosiť o podporu v suťaži lovelababy, veľmi by ste ma potešili keby ste zahlasovali za mňa a Julinku. Ak mate chuť tak kliknite na 5. modrú hviezdičku. Ďakujeme
http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=510

sara2
24. mar 2009

Andrii,díkes,super nápadik.My tie kornútky-zmrzlinky kupujeme v Daisy.Teraz keď jej ich urobím doma tak padne na zadok. 😉 🙂
Ja som teraz dorobila nepečenú tortu z piškôt a varených jablk.Mňam 😉

sara2
24. mar 2009

Mirri,jednotka s hviezdičkou 1**** 🙂

mirrinka
24. mar 2009

dííííííííííííík 😉 😀 😀 😀

oriel
24. mar 2009

prisla som prave vhod..... tu sa pecie 😀 😀 😀 😀 😀 Tie kornutky skusime aj my..... andrii dikyyyy 😀 😀 😀

mirrinka
24. mar 2009

to čo je vonku 😠 😠 😠 😠 kde je slnko a jar??? 😅 😅 😅 😅 😅

inna7
24. mar 2009

no ja som prave prisla z posty, a pada sneh s dazdom... ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz