Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
27. mar 2009

Ahojte 😀
My sme dnes tiež boli celý deň u mojej mamy 😀
Ráno skoro vstávame.Ideme do Poľska tak idem dávať Saruľu hajať.Dnes sa mi ráno zobudila o piatej ☹ 😒 😠 .Ale pol hodiny som ju uspávala a nakoniec zaspala ešte.Šak nebudeme vstávať o piatej,že 😝
tak pekný víkend 😎

inna7
27. mar 2009

tak nakoniec sme nešli na rtg, ale krčná jednoznačne odporúčala antibiotiká...takže sme sa im nevyhli...

Sara...svokrovci aj manžel boli dnes v PL...nedávno prišli...nakúpili potravinky....aj ja sa lakomím, no pôjdem až keď bude teplejšie..aj s malou...
ináč mi je už až zle z tých kroviek.. 😀 😝 😉

všetkým pekný víknedník... 🙂 🙂 🙂

inna7
27. mar 2009

no ja mám dnes ale preklepy..... 😀 v í k e n d í k ....

inna7
27. mar 2009

víknendník...no som sa až rozosmiala 😀 😀 😀

bobooo
27. mar 2009

ahoj no tak kúpila som jej taký zelený košíček jeden menší a druhý väčší (to že sú tam 2 ks som zistila až doma)...má rúčku a dookola okraja ozdobné pierka-vo vnútri je také niečo ako igelit...je to na aranžovanie teraz na veľkú noc...páčil sa mi a môžeš si do toho fakt dať čo len chceš...je to taká pestrá zelená jarná farba...ak budem mať čas tak ho sfotím a dám do albumu - dám vedieť...

mirrinka
28. mar 2009

nazdárek humenné 😀 😀 víkend,čo? no ani sa nečudujem,že tu dnes ešte nikto nepáchol 😀

emita
28. mar 2009

no piatok je tu preto tak pusto lebo ja som v škole 😀

sara aj my sme boli v Poľsku 🙂 kúpili sme kočík 🙂 🙂 🙂 http://www.babyobchod.cz/detail.php?&id=1231&PH... takýto ale miesto bordovej je tmavo hnedý. http://www.babyobchod.cz/detail.php?&id=1221&PH... a kuk takto nejak vyzerá šporťák. vajíčko sme nechceli tak nás vyšiel na 5800Sk. veľmi sa mi páči že sa športová časť dá otočiť v oboch smeroch a dá sa dať do úplného ľahu. v tej cene bolo všetko: 2 verzie, 2 nánožníky, taška, pláštenka... myslím že super. a ešte sme tam kúpili podložku na prebaľovanie za 300 a ešte nám dali darček: podbradník a ponožtičky 🙂

boli sme pozrieť aj v tých obchoďákoch a tie detské obchody sú super. len som tam nič nekúpila lebo som už bola zničená 😖

a ešte máme niečo nové: vo štvrtok sme ostrihali Šimíka so strojčekom. No to vám poviem že vyzerá cool 😎 . ale trošku sme si poplakali 😢 🙂

inna7
29. mar 2009

Dobré ránko....peknú nedeľku všetkým 🙂 🙂 😎

Emi, tak teeeeda, kočiarik supiš...perfektná konštrukcia....vyzerá byť super....aj tá cena... 😵 🙂 tak prihoď foto malého.... a kde presne sú tie obchodné domy...keby som sa náhodou vybrala aj s malou.... 🙂

my sme boli včera s neterkou v zemplíne...ale toooooľko tam bolo ľudí, že sa nedalo vôbec prechádzať...bola tam nejaká skupina....no aspoň sme sa trošku odreagovali... 🙂

emita
29. mar 2009

myslíš tie obchoďáky? hneď pri trhu. niečo podobné ako Zemplín. To keď budeš prichádzať na trh tak to uvidíš-hneď pri parkovisku. v tom hneď pri trhu som si detské obchody nevšimla (len hračkárstvo) ale jeden je na druhej strane cesty a tam boli asi 3 obchodíky + chicco + obuv kde mali topánočky za fajn ceny... ale fakt že krásna Poľská móda... ako sa má Sárka? lepšie?

mirrinka
29. mar 2009

ahooooooj....aj my prajeme peknú nedeľu.....vonku síce slniečko nesvieti,ale je teplúčko,teda aspoň tu,neviem ako v humennom 🙂

emi,super cena za ten kočík,my ideme 6.4.do poľska,už sa teším.... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
29. mar 2009

Emi...tak Sárka sa mi vidí už lepšia...antibiotiká jej zabrali....už len semtam soplík a semtam zakašle...ale Lukáško sa zhoršil...som sa tešila že sa mu to zlepšovalo a že sa vyhol atb, ale od rána hrozne kašle...akoby sa mu to vracalo... ☹ no, kontrolu máme v stredu, ale asi pôjdem skôr za lekárkou... 😒

hm, takže pri trhu sú tie obchoďáky...to preto si ich naši nevšimli...oni rovno do mesta išli...

andrii, tak čo si sa nakoniec takto rozhodla?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
29. mar 2009

andrii,aj ja som váha 😉
Emi,malý je zlatý s tým novým účesom 😉

emita
29. mar 2009

Jooooj s farbou bol veľký problém. mali tam hádam 10 farieb toho kočíka a bolo problém vybrať. 😝 ale táto sa nám páči 🙂 no hlavne nech poslúži 😉 pridala som fotky ostrihaného Šimonka.

andrii termín mám aj v pase: 3.8. - podľa sona vždy 2-3 dni neskôr.

dnes bolo krásne teplúčko. vytiahli sme jarné bundy... hádam už konečne prišla jar...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
29. mar 2009

andrii,šak týžden pred tebou 😀 29.9. nepamätáš?
ja som dosť váhava,ale ked sa už raz rozhodnem (po dlhej dobe),tak som s tým spokojná 😀

inna7
30. mar 2009

pekné ránko... 🙂 len vás chcem pozdraviť...dnes nebudem mať net....mirri, tak Lukáš má deň po tebe narodky.. 😵

mirrinka
30. mar 2009

ahojte.....my sme dnes kvoli tomu daždu ani do škôlky nešli,tak si tu teraz žerem nervy 😠 ale čo už - nejako to vydržím 😀
inna,tak to Lukáško je tiež váha,a september je veľmi dobrý mesiac 😀 😀 😀 budeme spolu oslavovať 😀

mirrinka
30. mar 2009

haloooooooooooooooooooooooo.......no teda,baby s vami to ide dolu kopcom 😀 😀 😀

inna7
31. mar 2009

dobreeeee raaaano!!! 🙂 😎 no tak čo s vamiiiii???? faktže tu nikto okrem mirky nebol fčeeera... 😕 🤐

ale nám pekne svieti slniečko,čooo??? 😎 😎 😎 čo varíííme??? 😵 😵 😵

oriel
31. mar 2009

dobre ranecko..... p dlhsom case sa hlasim opat 😀 😀 😀 😀 Vonku je krasne 😀 😀 😀 😀 Lilka uz je v skolke..... 😀 😀 😀 Hm,co varime..... necham sa inspirovat vami 😀 😀 😀

mirrinka
31. mar 2009

ahojte 😉 čo varíme ?😀 😀 😀 😀

emita
31. mar 2009

🙂 🙂 🙂 nič nevaríme 🙂 🙂 🙂

emita
31. mar 2009

mrknite čo včera náš zbojník vymyslel 😝

čo je so sarou?

mirrinka
31. mar 2009

hi,hi,emi...tak ten nemá chybu 😀 už skúša,čo všetko dokáže 😀

emita
31. mar 2009

a dokáže toho akurát dosť aby ho človek nemohol spustiť z očí 😠

oriel
31. mar 2009

emi..... sikovny 😀 😀 😀 😀 nasa Lilka to zacala robit este len teraz 😀 😀 😝 😝

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz