Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

jankabo
11. nov 2009

Boboo 😀 😀 😀 😀 😀

Baby este jedna rada, v pondelok mam ist na poradnu uz do nemocnice. Mozete mi napisat ze to kam mam ist??? Je to z tej strany ako detské oddelenie či kde vlastne???? A to bude aj sono, alebo iba čo mi tam budu robiť????

emita
12. nov 2009

dobré ránko 🙂

áno janka z tej strany ako detské len iný vchod a schodami na prvé poschodie-príjem rodičiek. ak nemáš problémy tak sono nebudú robiť. nič extra nečakaj-spravia len to čo sestrička v ambulancii. chodí sa tam okolo obeda. na prvej poradni ti možno spravia monitor (srdiečka a pohybov bábätka).

pozerali ste včera modré z neba? sila tí s detičkami-obdivujem 🙂

naša Emily dnes zistila kde má nožičky 😀 od rána si ich chytá 😀

inna7
12. nov 2009

Pekné ráno... 🙂 no ja už som tiež rozmýšľala, že stromček priviažem k niečomu... 😉 a ozdôbky asi iba na vrchnú časť 😀
Lukáško stále kašle...dr.mu predpisuje samé atb... 😠 neviem už čo mu mám dať na ten kašeľ...nie je to hrozné, ale stááále to tam má... ☹

mirrinka
12. nov 2009

Ahojte 🙂
nás už ten kašeľ chválabohu opustil,zajtra ideme na kontrolu,tak dúfam,že všetko bude ok 🙂 Lianke pomohol na kašeľ sirup Erdomed - vybrala ho celý...
a ked sa bavíte o Vianociach,tak Lily mala prvé Vianoce ako pol ročná,to bol kľud,len sa pozerala na všetko okolo seba,zlaté to vtedy a bolo a na další rok,to mala rok a pol ako tvoja Sárka,inna a to sme tiež stromček mali priviazaný....a najlepšie bolo,že stále chodila kradnúť salonky 😀 😀 😀 dokonca sme ju raz aj prichytili pri čine a zvečnili ....niekde by som tú fotku mala mať zahrabanú 😀 😀 😀

slniecko4
12. nov 2009

ahoj jankabo,ja som bola v pondelok na poradňu v he už druhýkrát,riadne nám zmerali tlak,moč,váha a akciu srdiečka,vyšetrili nás a šli sme domov.V pondelok mi majú robiť utz a prietoky sa mi zdá,to už každý týždeň teraz.. Sa možno aj v pôrodnici stretneme.. 🙂

jankabo
12. nov 2009

dakujem za rady,
Jej slniecko tak to je super, a kedy ides v pondelok do poradne do nemocky???? Ja mám ísť medzi 12.00 - 14.00 hod.
Tak to by bolo super keby sme sa v pôrodnici stretli čo povieš?????
AJ vy čakáte prvé dieťatko??? A pozerám, ze tiez dievčatko 🙂 my. 🙂 Ma vybaveného pôrodnika dopredu????

Emita tak tá tvoja Emily musí myť zlatunká a rozkošná 🙂 🙂 🙂

A kde je ten vchod na prijem rodičiek????

mirrinka
12. nov 2009

slniečko4,aj ty si z Humenného?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slniecko4
12. nov 2009

ahojte,
jankabo,ja idem ráno na 8mu,ale ináč chodím tiež okolo jedenástej.A chodím za primárom.Vchod je ako ti to opísať,rovno oproti vchodu do nemocnice prechádzaš popri chirurgii,či čo tam je a vojdeš do takých hliníkových dverí,hneď tam máš schodisko hore a si na príjme rodičiek. a áno,tiež čakáme dievčatko,som zvedavá,či sa tam nestretneme,bolo by to super.. 🙂 si ťa pamätám ešte z iných tém,odkedy sme skoro rovnako tehotné. 🙂 vy ešte nemáte meno vybraté ?🙂
mirrinka,nie som z Humenného,z Mi.
andrii,ďakujem za privítanie. 🙂

sara2
12. nov 2009

babky čaute,
nestíham čítať všetko...som opäť marod.Vrátila sa mi slabosť,bolesť hlavy.Sárka je v opatere mojej mami a zajtra musí isť s tatikom do Bystrice sama s ním.Snáď to zvládnu.
Už by som sa rada dostala z tých chorôb lebo moja rodinka ma potrebuje.

Mirri,aj mojej Sárike dala včera dr. ten sirup Erdomed.Po jednom dni a to necelom sa kašeľ zmenil na vlhky a vykašľavajúci-predtým bol dráždivý suchý.

Emi veľmi milučké keď malinká objavuje také "veľké " veci.

Ahoj slniecko4 😉

mirrinka
12. nov 2009

sari,neboj.....isto to zvládnu 😉 potom daj hned vedieť ako dopadla kontrola ...

matka331
12. nov 2009

jankabo tak keby to uz na teba prislo teraz neiekedy tak ti starsne drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a narodilo sa ti kerasnucke babetko .....a uz vies co cakas?

seuska
12. nov 2009

Ahojte baby.

Oriel ako sa mas? ako brusko? uz rastie? Bola si uz na 3D? a ako si dopadla? Nestiham citat vsetko spätne tak napis vsetko co nove... pekny den vsetkym...

oriel
12. nov 2009

ahojte,este som necitala dozadu.... seuska,ahoj,uz som na teba myslela,kde si.... 😀 😀 😀 mam sa celkom fajn,bola som na 3d v MI,v brusku sa skyva dievcatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Doktor uplne super,o vsetkom rozpraval,vsetko na babatku ukazoval.... fakt super zazitok.... mam aj CD... stalo to 39eur.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ty ako? bola si v Ke?
Sari moja,juj,skoro sa vyliec...... 😲

inna7
13. nov 2009

Pekné ránko.. 🙂
Sara, ako ti je? dúfam že už lepšie... 🙂
ja som malému tie ďalšie atb už nedala a myslím, že som urobila dobre...odvčera už ani nezakašľal...viditeľne mu zabral ventolin sirup....
no, navarené máme...tak ideme hodiť kávu....pekný dník... 🙂

mirrinka
13. nov 2009

ahojte 😉
inna,tak super,že sa to zlepšuje 🙂 my sme dnes boli na kontrolu,tak všetko v pohode,môže ísť do škôlky,ale nie som ešte rozhodnutá,či ju dám alebo nie....skôr nie ako áno.... uvidím ešte...

baby,aj vy platíte doktorovi za vypísanie lístočka do škôlky? normálne ma to dnes zarazilo,že ešte za to si odo mňa pýtal euro....ja som lístok zobrala a už som bola pri dverách a on na mna kričí,že ešte jedno euro,poprosím 😠 a ani mi tam nenapísal dátum,že od kedy bola na marodke ani nič,len to,že dieťa je zdravé na začlenenie do kolektívu .....
a okrem toho to napísal na obyčajný lístok na ktorom je z druhej strany omalovánka....ako nejde mi o to euro hej,to ma nedostane na mizinu,ale fakt ako som z toho zdrvená,na čom všetkom tí doktori zarábajú 😝

ja si idem dať čajík,lebo káva sa mi už zhnusila 😝 čafko

matka331
13. nov 2009

oriel a kde v mi si bola na 3D a pr ktorom doktorovi?

oriel
13. nov 2009

dobre ranko.... my sme dnes s Lilkou doma 😲 vecer bola uplne v pohode a rano vstala niejaka nachladena.... z nosa jej tecie akoby vodicka..... 😝 Mirri,s tym platenim neviem,ja neplatim nic.... a este aj na obyc. omalovanku 😔 😔 😔 ale uz som si u viacerych vsimla,ze za to pytaju peniaze..... 😢 😢 😢 😢
rano vstale,cela natesena,ze ide do skolky.... vravim jej,Lilka,troska si nachladena,musis zostat doma.... a ona na mna... ze 😀 Mami,nerob paniku,idem do skolky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak som musela zaklamat,ze su dnes prazdniny.... 😀 😀 dufam,ze jej to prejde len tak..... 😀 😀 😀

jankabo
13. nov 2009

ahojte,
Slniečko aj mne sa zdá, ze uz som sa z tvojim menom niekde stretla, este ked sme boli snažilky 🙂
Ja idem v pondelok, ale službu bude mat Pisak, dufam, ze tam trafím.
Matka dakujem pekne, no vyzerá to tak, ze čakáme dievčatko len sa nevieme rozhodnúť na mene, lebo sa nám páči Barborka, Andrejka a Dominika. Tak fakt neviem.

oriel
13. nov 2009

matka... na Gorkeho ulici,je to na namesti,kde je orange a tam v ulicke...... myslim,ze sa doktor vola Balint.... 😀 😀 😀

seuska
13. nov 2009

oriel gratulujeeeem k dievcatku 🙂 🙂 super ze je vsetko v poriadku.... Ja som bola v KE na 3D u Dr. Grochala, sice malo zhovorcivy, ale vsetko nam ukazal pomeral a ze vsetko ok. Mimi bolo zle natocene, ale vraj na 80% tiez dievcatko 😀 😀 😀 Tak to budu na Velku noc same baby v porodnici. Budes asi tu v He rodit nie?

seuska
13. nov 2009

a este kuk na moj pokladik
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

oriel fotky som pozerala aj tvoje, nadherna je ta s rucickou.... drzkam palce 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabo
13. nov 2009

Andrii, ano mas pravdu je to krásne meno 🙂 🙂 🙂
Takze mas deturence doma co,???? To mas teraz cely den poriadne rušno, ked sú prázdniny, este dobre ze dnes je také príjemné jesenné počasie aj ja som za to, aby tak zostalo až do 23.12. 😵

Oriel a Seuška uz mate vybrate mená pe dievčatká???? 🙂
Baby ja som dnes začala 38tt ani sa mi tomu nechce veriť.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabo
13. nov 2009

Andrii tak to mas super, ved tvoje kočky su uz velke, takze nemas s nimi vela starosti a ked môzu určite ti s drobcom pomôzu vsak????
Baby ja som bola este vcera poobede u doktora, lebo mi vysli zle výsledky na toho bacila, čo sa robia v 36tt, doky mi dal nejake tabletky na vkladanie do vnútra tak dufam, ze vsetko bude v poriadku. Nestretli ste sa s tým niektorá,????

slniecko4
13. nov 2009

ahoj jankabo,ja som dostala tiež candibene na vkladanie,lebo mi vyšli kvasinky,ale moja doky vravela,že to je normálne,je to choroba tehotných žien a pôrodom a odtečením plodovej vody sa to stratí.. takže buď kľudná.. ja som sa aj pýtala,či to neohrozuje bábätko,tak mi povedala,že nie,že len zápal by mu mohol ublížiť..

seuska
13. nov 2009

baby nemame mena vybrate, dajak sa nevieme dohodnut, kazdy ma svoje a nad tym druhym ohrna nos, ale ved na tom svet nestoji, hlavne ze by zdrave bolo 🙂 ale Saška sa mi stale páči 😀

jankabo a akeze sa meno skryva za tymi otaznikmi? 😉 a ako pozeram uz sa ti to krati.... drzkam palce 🙂

sara2
13. nov 2009

ahojte 😉

Oriel,rýchlo sa vyzdravte.Mojej Sárke úplne odišiel hlas.V noci sme mali "nočnú".Hrozne kašľala.Cez deň tiež,ale nie až tak ako v noci.Tak som sa chcela vyhnúť u nej tým kortikoidným sprejom a tabletkám,ale museli sme jej dnes dať.Aj poobede spala a vkuse kašľala.Teraz má zábal na krku,na pľucach tak keby ste ju videli 😀 .
A čo sa týka mňa,je to o trošičku lepšie.

Inna,ten Ventolin je silný sirup.V kúpeľoch ho dávali deťom,ktoré boli izolované kvôli silnému kašľu a iným obtiažam.
ahoj