Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
9. dec 2009

Pekné ránko prajem... 🙂

janka ako???? už si asi v pôrodnici - držííííííím palce...🙂🙂 🙂 🙂

matka331 aj ja som o Fockovi počula len samé pozitíva... 😵 ešte ti odporúčam doktora Magdoliniča v Snine...ale to by už bolo pre teba dosť ďaleko... 🙂

ja som bola včera zasa v SK, nalepili mi na chrbát nálepky aby zistili, na čo všetko som ešte alergická...okrem toho lepku... 😒 zajtra idem znova...aj pozajtra 😖 ☹

inna7
9. dec 2009

jéééj tak sme písali zhruba v rovnakom čase baby.... 😉 u nás vyvoniavajú medovníčky...moja svokra už piekla...ja budem trošku neskôr...to by nám určite nevydržali... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
9. dec 2009

janka,drzim palce........ 😀 😀 😀 😀 😀 andrii,to ti je fajn,ked mas take pomocnicky 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
9. dec 2009

ahojte.... no baby,vy ste jediné od koho počujem na Focka pozitíva......ináč sa na nho kamošky čo k nemu chodia sťažuju,aj mamina kolegyňa minule nanho nadávala....ale ja ho nepoznám,tak nemožem nič povedať.....

andrii,tak tebe je fakt super.....už len vyložiť nohy a oddychovať pri takých pomocníčkach....a baby sú fakt zlaté,veľmi pekné slečny....Simonka akoby ti z oka vypadla 😉

ja budem mať dnes zase "nuda deň" 😒 žeby som sa aj ja pustila do tých medovníčkov? 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
9. dec 2009

oooooo,to fakt? 🙂 🙂 🙂 dakujem..... také pozvanie sa neodmieta,tak snád sa mi tam raz podarí dotrepať 😀 😉 😉

oriel
9. dec 2009

ja som na Focka tiez nic zle nepocula... 😲 😀 praveze naopak,same chvaly.... 😀 😀 😀 nechodim k nemu,no poznam sa s nim.... 😀 😀 😀 asndrii,naozaj to rychlo leti......

matka331
9. dec 2009

emita a andii som velmi rada ze ste sniim spokojnee ...ja mam ist k nemu piatok a aj ma odrodii vo february tak somsa chcela spytat aky jee....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
9. dec 2009

Andrii..a sú mäkké tvoje medovníčky? ja som robila min.roku podľa receptu "medovníčky ktoré nikdy nestvrdnú" a musím povedať že stvrdli bleskovou rýchlosťou 😀 😀 😀 teraz som našla dva recepty na mmb...tak chcem vyskúšať... 🙂

Sara a vy ako??? 😵

no deti spinkajú tak idem asi urobiť cesto a zajtra budeme piecť... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
9. dec 2009

našla som teraz jeden recept na mmb, medovníčky ktoré netreba piecť skôr...vraj zmäknú už na druhý deň... 😀 😉 🙂 tak ho skúsim a dám vedieť....
my v sobotu ideme do Ke...na oslavu...tak ja budem niekedy v najbližších dňoch... 😵 🙂

sepelka
9. dec 2009

čaute baby, mám pre vás správu od Jankabo:

Ahoj, volám sa Barborka. Narodila som sa šťastným rodičom dnes o 10.25 hod. Moje miery sú 3250g, 52cm.

matka331
9. dec 2009

andrii dakujem ....jankabo a tebe gratulujeem k zdravemu babetku ,,,aj ja sa uz neviem dockat kedy budem nasu barborku drzaat v naucii....

sara2
9. dec 2009

Jeej,až mi slzičky vyšli.JANKABO GRATULUJEME.Malej princezničke prajeme krásny,požehnaný život 😉 .

Kočky,neprovokujte ma koláčikmy.Ja môžem tak akurát suché bebe keksy 😠 .Chodím na rehabilitácie lebo mi uplne odišla chrbtice na tej "pohodlnej nemocničnej posteli".Ináč sa máme fajn.Najdôležitejšie je,že som už domka s mojou rodinkou.
pekný deň.

emita
9. dec 2009

HURAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Blahoželáme k Barborke!

inna7
9. dec 2009

Sepelka odkáž Janke že GRATULUJEMEEEEEE !!!! teším sa spolu s ňou..až po mne prešli zimomriavky...supeeeer... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

matka331...zaraz gratulujeme tebe...uvidíš ako to zbehne... 😉

sepelka
9. dec 2009

ďakujem, odkážem

mirrinka
9. dec 2009

aj my gratulujeme a tešíme sa 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
9. dec 2009

andrii...ja už mám cesto v chladničke....aj medovníčkové aj linecké...našla som na mmb nový recept na linecké...vraj super...tak uvidíme.... 😉 medovníčky my mali byť tiež hneď mäkké...dám vedieť 😉

mykky
9. dec 2009

Ahojte mamičky. Neviete kde v Humennom robia 3D ultrazvuk?

oriel
9. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 JANKA,GRATULUJEEEEEEEM 😀 😀 😀 😀 UZASNA SPRAVICKA 😀 😀 😀 mykky v He nieje 3D ultrazvuk...... ja som bola v Mi..... 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
10. dec 2009

druhá? 😕 vidíš andrii to len my sme také poctivky 🙂

my sme už boli aj vonku... je krásne 😵

ráno sme čítali knižku a pýtam sa Šimonka že ako robí kohút a on že ko-hú 😀 😀 😀

sara2
10. dec 2009

pekný deň 😉
Dnes je ale fakt krásne,že?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz