Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
22. jan 2010

ja si tiež pamätám ako mi tam Klacik kukal či sa mi hojí zašívanie a vedla neho plno dalších doktorov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nikdy nezabudnem na to ako povedal : "o,to je pekné" 😀 doteraz neviem či to zošitie či niečo iné 😀 😀 😀 😀

asshanti
22. jan 2010

baby, ste ma uplne rozosmiali... takze mirrinka, ake komplimenty, pekne... 😀 😀 😀 som rada, ze som sa vam tu "votrela", aspon stracam pochybnosti a vela veci som sa od vas dozvedela, dakujem ! 😉 a uz som naozaj rozhodnuta pre porod v Humennom, mate to tam pekne. teraz tam v decembri rodila manzelka byvaleho kolegu a este jedna kamoska, oni aj byvaju v Humennom, ale nerozpravala som s nimi...

bobooo
22. jan 2010

ahojte ani mne dajak nešiel koník dnes...no čo už
asshanti aj ja som chcela byť oholená už doma, ale od toho 7 mesiaca to už nebolo možné a pred pôrodom už vôbec - obvod okolo pupka som mala pred pôrodom 120cm 😉 tak asi preto 😠 no čo už....

oriel
22. jan 2010

andrii,fakt na mna kukali aj ked tam bolo viac doktorov 😀 😀 😀 😀 😀 Mirri,ty si teda cislo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
22. jan 2010

ved aj na mna....a všetci tam pchali hlavy aby videli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale fakt 😀

oriel
22. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
23. jan 2010

pekne ranko 🙂 ...no a mne sa stalo to, že ja som sa už aj išla odkryvať na veľkej vizite a prišiel ku mne primár a decentne ma prikryl a povedal že nebude kontrolovať... 😀 (ja som ležala na prvej izbe v prvej postely... 😀 )
no ale ináč je to hrozne nepríjemné...mal by to kontrolovať iba jeden lekár a nik viac...pri mne tam praxovali dievčatá zo strednej a oni jak muchy všetky pri mne...chlapci stáli našťastie na chodbe... 🤐 😖 😉
dobre že je to už za mnou... 😀

mirrinka
23. jan 2010

ahojte 🙂 dnes na nás nejako slniečko vykúka 😎 teda aspon tu u nás........ 😎 😎 😎

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matka331
23. jan 2010

dobre ranko..ina ale ja om pocula ze ked chodia praxovat zo strednej skoly tak sa ta musia pytat ci ti to nevadi akna teba pozruu aj oni a nie len tak pridua akukaju mne by to ai velmi vadilo....este ze idem cisarskym tam mi buduu kukat iba na brucho 😀 😀

inna7
23. jan 2010

matka, tak mna sa nikto na nič nepytal...a kamoska mi vravela ze v BA chodia takto medici, postavia sa dvadsiati pred teba a cumia... 😠

matka331
23. jan 2010

inna no neviem mne by tobolo neprijemneee....
baby nechodite niektoraa n aukrajinu ?nemate z ukrajiny kociar alebo info ake su tam ceny??

inna7
23. jan 2010

tak urcite kazdej to bolo lo neprijemne... 🤐
na ukrajine som bola raz na benzin a plienky pampers...urcite sa oplati...ale co sa tyka kociarov tak to neviem, ani som ich tam nevidela..

mirrinka
23. jan 2010

...my chodíme len tu za hranicu cez Ubľu a tam som kočiare tiež nevidela...

mirrinka
23. jan 2010

my sme mali kočiar z poľska a bola som s nim v celku spokojná - síce sme ho dlho nepoužívali,lebo asi od roka a pol sa v nom Lianka už voziť nechcela...... nebol to typ kočiara podla dnešnej módy,ale v roku 2006 som nepoznala nikoho kto by mal modernejší..... 😀 dnes už letia úplne iné kočiare..... skúsim pohladať nejaké foto 😉

oriel
23. jan 2010

matka,pocula som,ze su tam kociare lacne..... aj Chicco a pod. No neviem,ja mam pocit,ze to niesu origos. pretoze si pamatam,ze ked som cakala Lilku,tak sme tam boli a pozerali Chicco,farebne bol presne taky,aky som mala vyhliadnuty u nas,no ta konstrukcia nebola ani z daleka taka..... Len to,ze tam bola znacka Chicco. 😲 Tak ako s oblecenim adidas a Nike z tamad.... 😲 Nic nieje orig. ,len to maju napisane.. 😲 Ja som obavala hlavne toho,ze namam zaruku atd. 😲 No to je len moj nazor. 😲 Niekto si chvali,najlepsie je sa rozhodnut sama.... 😀

oriel
23. jan 2010

Jeeeej Mirri,to babatko je Lianka? zlata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
23. jan 2010

jasne,oriel...to je Lianka 😀 😀 😀 na FB mám všetky fotky,aj ked bola malinká - podla mna sa velmi nezmenila 😀 😀
a presne ako píšeš,to s tými značkami je tak,že len názov je rovnaký alebo podobný...neuveríte aké som tam nedávno videla tričko - nie PUMA ale COMA a nakreslená taká puma ako pri origoši 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tí ukrajinci a poliaci sú fakt vybabraní (chcela som použiť iné slovo,ale no dobre,nech zostane toto ) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
23. jan 2010

Mirri,teraz pozeram,panecku,ty mas tolko prispevkov????? WuaW 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
23. jan 2010

som z vás najšikovnejšia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
23. jan 2010

tak to je fakt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mame co robit 😀 😀 😀 😀 😀

asshanti
23. jan 2010

ahojte kocky,

matka, viem ze kamoska ma kociarik z Ukrajiny, je pekny, ale neviem kolko stal... tiez si myslim, ze tam su len napodobeniny, lebo original veci by nemohli byt az o tolko lacnejsie... lebo ma presviedcali, aby som isla do Polska, ze tam kupim rovnaky kocik ako tu, ale o niekolko tisic lacnejsi. ale neverim tomu, kamoska ma a uz asi po 3 mesiacoch vyzeral ako keby v nom vyvozila aspon 3 deti... 😠 😠 😠 farba vysuchana a cely mi pripadal taky rozhegany, no neviem... dufam, ze nas taky nebude, to by ma velmi mrzelo... my sme si kupili modrunky, taky do tyrkysova znacky Colleto - Mateo, dnes bol aj krstny malickeho pozriet, tak sa mu pacil. nam velmi, je to nejaka novinka co sa da aj vanicka otacat okolo vlatnej osi, ale o to nam neslo, to je len taky doplnok... 😉

sara2
23. jan 2010

pekný večer babenky.
Veľa ste popísali nemám čas čítať.Oriel,na ukrajine som tie kočíky videla a ani mne nepripadajú origoš.
Ja som dnes bola v Poľsku.V tom nákupnom centre mali suprové zľavy.V cocodrillo bol výpredaj.Boli už len malé veľkosti.Inna ty by si tam na Sárku minula dnes veľa.Na jej veľkosť bolo toho dosť a prenádherné veci.Napr.menčestrová bundička na jar s futrom ružová krásny modny strih vychádzala na 12 euro.Bola zlacnená z 56 euro.A tie sukničky a nohavičky a k tomu košieľky 🙂

asshanti
23. jan 2010

inac baby, chcela by som sa vas nieco opytat... chodili ste do krstin s babatkami na prechadzky a tak? lebo viete, tie povedacky, ze az po krstinach sa kocikuje a niekam chodi a tak... 😒 😒 😒

inna7
23. jan 2010

Sara...verím že museli byť krásne tie veci..coccodrillo má krásne vecičky...ale ja nemám šťastie na zľavy...a momentálne sa do PL nechystáme...čo pekného ste nakúpili? 🙂

asshanti..ja som chodila s oboma deťmi von aj pred krstinkami...ale pravdupovediac spoločnosť som nevyhľadávala... 🙂

oriel
23. jan 2010

asshanti,ja som nechodila.... Lilka sa narodila 1. a 18teho bola krstena...... z toho sme 7dni boli v nemocnici....😲 nielen pre povedacky,ale mne to aj tak vyhovovalo..... 😲 😲

asshanti
23. jan 2010

nooo, nam ked sa malinky narodi zaciatkom marca, tak to este bude post a my to chceme spojit s hostinou, tak musime pockat az do Velkej noci, takze toho 10. aprila by to bolo realne... tyzden budeme v nemocnici, tak potom tie 3 - 4 tyzdne asi vydrzime, len k lekarke a tak... lebo byvame na dedine, tak to keby ze idem kocikovat, tak kazdy mi asi bude do kocika pozerat... 😝 😝 😝 tak uvidime... 😉

oriel
23. jan 2010

my sme mali krst 18teho a hostina az neskor 😎 Sari a co pekneho si pokupila v PL? Aj moja sestra bola vcera.... 😀 😀 😀

mirrinka
23. jan 2010

aj naši boli dnes v polsku....ale nie na oblečenie.....kupovali zábradlie na schody.....
do krstín sme ani my vonku nechodili,ani sme neprijímali návštevy,len raz sme boli u lekára a to bolo všetko.....ale to boli len dva týždne,lebo Lily sa narodila 1. a krstiny boli 15.

emita
23. jan 2010

ja má kočík z Poľska a som s ním spokojná. Ja radšej kúpim každému dieťaťu nový kočík, lebo fakt sa tá kočíková móda mení a tak mi úplne stačí ak mi jeden kočík odvozí jedno dieťa. a vôbec ho nesanujem. ceny super.

ku kočíkovaniu: kňaz nám hovoril že je treba sa vyhýbať spoločnosti takých "zlých" ľudí. rozumieš čo myslím... lebo nepokrstené dieťatko nieje v milosti posväcujúcej a tak nemá takú ochranu pred "zlom". Ja neviem či si ma pochopila 😅 . so Šimonkom som šla von až po krstinách lebo bola zima ale Emilka sa narodila v lete a krstiny sme mali až po mesiaci(skôr nevyhovovalo) tak si neviem predstaviť že by sme boli doma 😖 ale chodili sme len na ulicu a k rodičom... vlastne my aj teraz chodíme len na ulicu a k rodičom 😀 😀 😀

my sme boli na oslave. detičky to zvládli super 🙂 len cestou spať pospali v aute tak šli spať neskôr. no a keďže si minulú noc robili od 1.30 do 4.00 žúrku (sa zobudili obaja a nemohli zaspať lebo sa navzájom vyrušovali) som aj ja unavená 🙄 idem sa začať ukladať aby som do 22.00 bola v posteli 😀