Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
25. mar 2010

Andrii ahoj.
Ja zdieľam názor Emity aj Inny.Ja som sa rozprávala na túto tému s kňazom.Takže unás su homeopatiká stopnuté.Aj v Košiciach pôsobí jedná pani-má aj stránku na nete-Anežka a niečo podobné.A tá ti ponuka poradenstvo.Osonduje ťa rukami a potom ti povie kvantum diagnoz a presvedčí ťa na jej liečbu.Stojí to kopec peňazi ale ona ťa presvedčí ,že to veľa nieje a presvedčí ťa tak,že tomu začneš veriť a ide do hlbky a do hlbky tvojho vedomia a podvedomia a nakoniec ťa "má".
Ak bylinky,tak jedine vypestované a uvarený odvar -ako to kedysi robili naše pramamy.Aj teraz po tej mojej žltačke mi moja teta zháňa bylinky sušené a zalievam si 3x denne čaj.A výsledky sú opakovane Chvála Bohu v norme.
Ak je problém,určite to neriešim homeopatikami.Ale to je len môj názor. 🙂

sara2
25. mar 2010

Kočky mám na predaj krásne topanočky-dovoz z usa.Sestrička mi poslala pre Saruľu na svadbu a su jej velikánske.Na europske rozmery sú to 30,5...Sú perleťové jemnučko ružové balerínky so satenovou ružovou mašličkou.Ak niekoho poznáte k to by chcel dajte vedieť.Pôvodná cena je 17 dolárov.Tak približne 450 Sk.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
25. mar 2010

Sara....nafoť ich a ponúkni do inzercie...tu na koníku.. 🙂
Andrii.....ono ani nejde o to, ako si sa k nim dostala,ale o to, že sú zlé...

mirrinka
25. mar 2010

ja zase tento názor na homeopatika nezdieľam s vami,sorry....nám pomohli ... a tiež sa to isté hovorí o Avone a Oriflame ( že sú miešané rukou diabla a neviem čo...) a väčšie bludy som v živote nepočula ... Avon je jediná značka ktorú používam,a budem používať aj nadalej,aj keby ju neviem kto a neviem ako namiešal... takže asi tolko o tom....
Lianka už kašle tretí týždeň - 2 týždne brala Sinecod sirup,ktorý jej predpísal doktor - nepomohol,potom som sa nasrala a išla som do lekárne kúpiť Stodal sirup (homeopatikum) a zaberá.....
dobrú noc 🙂

oriel
26. mar 2010

Dobre ranko,tak my sa pomaly chystame na ockovanie..... dnes na 11tu mame prist.... 😢 joj,Lilka lutuje sestricku,ze jej musia pichat..... 😢 vkuse ju ocmulkuje a tak zlato sa ku nej prihovara..... joj,ked zaplace,tak uteka o dusu s krikom, ze mamka, placeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
26. mar 2010

holky,takze uz sme zaockovane....... zvladla to hrdinsky.... 😀 😀 len zapipala ako male maciatko 😀 😀 😀 andrii,dufam,ze ta starostlivost Lilke vydrzi,ze nezacne ziarlit 😀 😲 😲

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
26. mar 2010

čaute... 🙂 ja dnes od rána umývam okná, akurát som dovešala záclony....a chystáme sa s malou von...plus som robila buchty na pare..a mám dosť... 😉 🙂

ešte k tým homeopatikám...neodsudzovala by som názory iných a nevravela o somarinách...ten kto o tom hovoril bol totiž kňaz a nie somár.... 😉 sú to jednoducho nové informácie pre vás a nemusíte to praktizovať...
a mimochodom áno, aj avon a oriflame sú slobodomurárske firmy a v živote by som si od nich nič nekúpila...toť môj názor...

Oriel...super....máte jedno očkovanie za sebou...ta 😉 Lukáško tiež nežiarlil na malú...stále keď som ju pohladila či dala pusu, tak som pohladila aj Lukáška...proste som mu nedala najavo že ho mám menej rada ako malú kž 🙂 🙂 🙂

pekný dník...

mirrinka
26. mar 2010

inna,ja som tiež veriaca a chodím do kostola,no neviem či v cirkvi nie je viac politiky ako náboženstva (kto viedol v minulosti najväčšie vojny? no cirkev.a prečo? pre majetky...)..... v poslednej dobe určite... a kňazi sú takisto ľudia ako my.... čítam o týchto veciach veľmi veľa,vypočula som si názory ako lekárov,tak aj kňazov,takže pre mňa to určite nie su nové informácie... a čo človek (či už kňaz,alebo niekto iný) to odlišné vysvetlenie.... a zaujímave je,že v každom okrese,majú knazi odlišné názory trebárs na toto: môj manžel nemohol byť krstným otcom,pretože nemá birmovku..iný kňaz sa tomu len zasmial,a povedal a to kto toto vymyslel? tak teraz sa človeče z toho môžeš vysomáriť sám ako chceš.... proste ide o to,že aj "pravda" je len slovo vymyslené človekom....

o avone a oriflame - podla mna komerčné ťahy iných firiem... tieto výrobky sa vyrábaju rovnako ako trebárs Nivea....
a kupujem to preto,lebo nie sú testované na zvieratách a obaly sú recyklovateľné - čo sa o nejakých iných kozmetických firmách povedať nedá.... a páči sa mi kampaň - avon proti rakovine prsníka....
a mám aj dobré zľavy ako Avon Lady 😀 😀

no,aby som to zhrnula -najšťastnejšia som vtedy,ked nemusím isť do lekárne a kupovať medicínu - nech už je akákoľvek....

inna7
26. mar 2010

my sme sa vrátili práve z prechádzky...Sarulka mala premiéru na plasmacare...celkom jej to išlo 😉 potom prihodím fotočky...

mirri....áno, dal by Boh aby sme boli čo najmenej chorí 😵 zlo je asi všade a v cirkvi tiež...svedčia o tom aj najnovšie správy o pedofílii, ale tiež to zhrniem...ak už viem že je niečo zlé, tak sa tomu vyhýbam... 😉 😉 😉

no, ja vyprážam syr pre manžela, lebo buchtičky sa mu už nezvyšili 😀 😀 😀 😅

inna7
26. mar 2010

ešte som vám zabudla napísať, že toľko čo som upozornila Lukáška, aby dával pozor na autá, tak o pár sekúnd skoro podletel pod auto - dodávku....našťastie išla pomaly a stihla ubrzdiť.....hrozné....mal síce prilbu, ale tá by mu nepomohla ak by išlo auto rýchlejšie.. 🤐 a niektoré tadiaľ riadne frčia... 😠 😠 😠

emita
26. mar 2010

mirrinka aj medzi 12 bol Judáš (prevdepodobne zatratený) a vybral si ho Ježiš sám a jeho rozhodnutie si nodovolím spochybňovať. to na margo toho že sa každý čuduje prečo sa toľko zlého dialo a deje v cirkvi. prečo si ale nevziať to dobré? 🙂 🙂 🙂 a to že nemôže byť krstný otec nieje nikde napísané ale krstní rodičia majú byť dieťaťu vzorom vo viere. 😉 No výber je samozrejme na rodičoch 😉

inna ja to tiež tak robím že ľubkách oboch 😉 Šimonko jej ale často robí zle ale nie preto žeby ozaj chcel. Len si ešte neuvedomuje že keď ju buchne kockou po hlave tak bude plakať 😅 a hlavne keď je taký rozjarený tak fakt nerozmýšľa a ja musím mať oči všade... ale nemám pocit že by žiarlil... 😉

oriel blahoželám 🙂 🙂 🙂

dnes som zostrihala viac ako 2 hodinový projekt (marec 2009-fabruár 2010) už sa teším kedy si pozrieme 🙂 🙂 🙂 Šimonko miluje pozerať na svoje videá 🙂 🙂 🙂

emita
26. mar 2010

nie zostrihala ale dostrihala-aby ste si nemysleli že som taká šikovná 😀 😀 😀

asshanti
26. mar 2010

ahojte,

tak my sme sa asi rozbehli s tym mlieckom, maly mi predtym vypil na flasu 90 ml a teraz uz len 60 ml, potom uz vypluva, nechce, tak dufam, ze mam viac mliecka... 😉 zajtra si ho idem povazit pred a po kojeni, ako v nemocke, tak dufam, ze nam ukaze ze maly vypije vela z prsnika... 😉 ale uz mi aj z toho mojho mliecka grcol a taha bajecne, uplne mlaska, tak snad je to ono, hlados moj malinky... 😀 😀 😀 aj on bol hrdina na ockovani, az sa mi verit nechcelo. 🙂 dnes sa mu urobili potnicky pod krkom, pod bradou, tak ho lutujem... je mu horuco? mam ho len v zavinovacke, ale je taka hrubsia a pod tym ma len body, tak mi vravela aj doktorka, lebo bola u nas, tak ze staci, lebo mame teplucko... Oriel, Ty v com mas teraz malu Leilu?

emita
26. mar 2010

asshanti no to je úžasné, sa teším 🙂 . len papajte a priberajte 🙂 🙂 🙂

oriel
27. mar 2010

asshanti ,tesim sa,ze sa mliecko rozbehlo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomaly mu skus flasticku ani nedavat 😀 😀 Ja mam malinku tiez takto,ze ma bud body alebo kosielku /s dlhym rukavom/,nozky previazane plienockou ako v porodnici a mam ju v perinke tiez s hrubsou vlozkou..... tiez sa mi vidi,ze mame tu dost teplo,lebo ja chodim v krataskach a tricku a je mi horuco.... 😲 no zatial je pokojna,fakt neviem..... 😀 asshanti cmuk malinkemu 😀 😀 😀 😀 😀

asshanti
27. mar 2010

ahojte,

tak som si dnes drobca zvazila, dufam, ze je to dobra vaha... 😀 😀 😀 odo mna vypil tak 45 ml a potom dotlaci este necelych 60 ml z flasticky. predtym som sa zlakla ked vypil len 50 ml alebo tak, ze malo papa, ked predtym zbastil v nemocke v pohode 90 ml, ale teraz uz viem, ze ma zrejme viac odo mna, tak mu staci menej. 😉 teraz hajka v postielke, napapany, prebaleny. niekedy zaspinka uplne sam, len ho polozime, inokedy si ho vezmem do hojdacieho kresla, on rychlo zaspinka a ide do postielky, je fakt zlaty. 😵 😵 😵 dnes spinkal nejaku hodinu a pol vonku v kociariku, bolo mu super, potom sa mu poobede nechcelo, tak som ho rozbalila, nech si pokope nozickami, rucickami a ja som pri nom v pohode zehlila, rozpravala som mu, on si tisko lezal a pozeral, ako anjelik. 😵 😵 😵
inac, pekne sa mi stiahlo brucho, co som fakt rada! dnes bol u nas otcov kolega a hovori mi, ze som vobec nepribrala, ze super !!! od neho kompliment, je to dost velky suknickar a zeny velmi hodnoti, tak som happy... 😀 😀 😀

oriel, cmuk malym princeznickam, obidvom !!! 😵 😵 😵

emita
28. mar 2010

dnes bol krásny deň, čo poviete? keby bola aj veľkonočná nedeľa taká tak super.
viete že zajtra už konečne otvárajú kik? 😉

sara2
28. mar 2010

Ahoj Emi.Bol krásny dník.
A dnes som manželovi "ukradla" auto.Ja som bola na sv.omši na 9 a on s malou na 10.30.A pozvali sme švagrinku aj so svokrou na obed lebo obé dnes boli "slamené vdovy".A pokiaľ sa manžel vrátil z kostola tak som išla pre nich.Akurát som s nimi prichádzala na parkovisko keď oni prichádzali z kostola.Ten šok v jeho očiach 😀 😝 😀 .No doteraz mi nedôveroval ako šoférke veľmi,ale myslím,že po dnešku mi už aj samej dovolí chodiť. 😎 😀 😝 😀

oriel
28. mar 2010

sari,este mu parkrat ukradni a potom ti uz urcite dovoli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 My sme dnes boli s Lilkou v Tescu a aj tak sa len povozit na aute...... joj,tak mi to chybalo...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Asshanti,aj mne brusko ide kazdym dnom prec viac a viac 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
29. mar 2010

pekné ránko 🙂
len tak ďalej Sara, ale so všetkou opatrnosťou 😉 🙂 🙂 🙂 no a my sme včera dopadli tak, že sme "samozrejme" zabudli prenastaviť čas a prišli sme do kostolíka neskoro 😀 ale našťastie sme až tak veľa nepremeškali, lebo sme aj tak išli z domu skôr... 😉 😀 😀

takže dnes máme otvorený kik??? kto ide kuknúť??? pridáme sa... 😀 😀 😀
navarené máme, včera som varila na celý týždeň 😀 😉 takže dnes veget...akurát poštu vybaviť... 🙂

inna7
29. mar 2010

babky kuknite teleráno, čo tam varia...ja som presne to isté varila včera...je to mňamka... 😵

clover22
29. mar 2010

Oriel gratulujem k dcére nech je hlavne zdravučká....a rastie do krásy.A k tým homeopatikám......ja vlastne ani nemám názor kto chce nech dáva a kto nie nech nedáva.Ale ak by ma presvedčil ich účinok tak dávam a nejaký článok a už vobec nie cirkev ma neodradí.A k Avonu a Orifl. to znie až kacírsky a v 21 storočí smiešne.........majú super výrobky.Podľa mňa je dnes vo svete oveľa horších problémov ako použivanie tejto kozmetiky.

majina.b
29. mar 2010

ja som bola v KIK vo vranove, no mňa to nenadchlo, bol tam strašne nedýchatelný vzduch, je to taka 39 sk vo veľkom, ale pôjdem si kupiť závesné kvetináče, ak ich tu budu mať.

oriel
29. mar 2010

Dobre ranko..... 😀 😀 😀 😀 Vonku vyzera byt uzasne..... jooojj,nadhera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana0409
29. mar 2010

ahojte chcem sa spytat ako ste spokojne s porodom v he....ja som chcela ist rodit do sniny ale hrozi mi predcasny porod a tam nemaju inkubatory tak asi budem musiet rodit v he.....mala ma zatial 2300 gramov a vraveli mi ze tak do 2 tyzdnov porodim lebo hlavicka je tak nizko ze ju na sone nemohol ani pomerat......rodila niektora z vas tak skoro?velmi sa bojim o babo...diky za odpovede

oriel
29. mar 2010

ahoj zuzana..... kamaratka,co so mnou lezala na gynekologii /bola zo sniny/ ,tiez ju previezli do He prave pre tie inkubatory..... No ona mala problem ,ze malinka nepriberala,pupocna sura bola omotana a museli tehotenstvo ukoncit v 34tyzdni.... malinka sa narodila s vahou 1470g a 46cm.... previezli ju do Ke.... je tam uz mesiac,vcera som s nou volala,malinka uz pribrala,dycha bez pristroja,budu tam este max. 2 tyzdne a pustia ich domkov.... 😲 😀 Ale podla mojho nazoru,aj ja som mala hlavicku tak strasne nizko,aj som sa otvarala,krcok sa skracoval,uz ma pripravovali,ze mozem kedykolvek porodit /tiez som bola v takom tyzdni ako ty/,no chvalabohu som vydrzala 5tyzdnov,no vdacim za to tomu,ze som cely mesiac lezala v nemocnici.... pretoze lezanie doma a v nemocnici,to sa porovnat neda...... Z nemocnice som aj po mesiaci odchadzala otvorena na 1palec a po tyzdni doma som prisla na poradnu otvorena na 3,5 palca.... tam su k dobru aj tie magneziove injekcie,infuzie atd.... 😀 Takze ja som rada,ze vsetko dopadlo chvalabohu dobre a viem,ze nie zbytocne som lezala v nemocke,ale oplatilo sa..... 😀 😀 😀 😀 😀