Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

dagsty
19. apr 2008

Ahojte dievčatá, dlho som nebola, lebo som mala posledné skúšky ...dokončovala diplomovku atd. A zajtra máme veľký sviatok...... Nikolas ide na 1, sv. prijímanie. Mamka je na prášky---revem... dnes sa bol prvýkrák spovedať . Jak som pozerala keď sa spovedal, tak som mala dosť. Samoška aj tam som revala. Zajtra ráno beriem nejaký ukľudňovák.. 😉 😉 😉
Inak bola som pozrieť na nácvik v kostole, bude to nádhera...cirkevná škola to parádne pripravila...samé pesničky , básničky na city. Budem hotová. Zajtra večer, alebo v pondelok dám fotky a info o tom ako sme to zvládli. Tak pa a držte palce.
Inak aj moje deti boli choré.
A Nikolasovi zistili, že má chlamýdie /pľúcne/ tak berie antibiotiká - 3 týždne... inak je to otras . Rebeka je po očkovaní - bolí ju nožička... Končím idem si farbiť vlasy, lakovať nechty a žehliť do ošalenia. Pa.pa.pa

janka33
21. apr 2008

ahojte kocky 😉

dagsty,tak ty mas uz velkeho chlapa 🙂 ,dufam,ze ste vsetko zvladli v pohodicke 😉

emita,ahoj,juj Simonko vyrastol,dlho si sa neukazala,drobec zaberie vsetok cas 😉 to poznam...ja uz tiez dokrmujem UM/asi 2 mesiace/,no mne mala vobec nevypije tolko mliecka ako pise na krabici,ale ona uz papka aj ine...ovocie,zeleninku,masko...vsetko jej chuti,klop,klop 😵

vsetkych pozdravujeme 😉

emita
22. apr 2008

Janka, boli sme u doktorky a nám povedala aby sme mu nedávali viac ako 120ml. tak sme mu dali včera na noc toľko a šok-spal od 21.15 do 6.15. o 3.30 som bola hore a neodstriekala som, lebo som myslela že každú chvíľu vstane. som myslela že ma ráno to mliečko roztrhne. Nabudúce budem vedieť 😀 . No ale máme na tento deň 160ml odstriekaného. Ja ešte stále verím, že sa to upraví. Keby som aspoň dokrmovala čo najmenej. Držte paľce 😉 .
Ideme vonku hoci je zamračené. Musíme za každého počasia aspoň na terasu, lebo sa mu vonku dobre spinká. Dnu nepospí a potom je nervózny. On je veľký spachtoško.

lenka78
autor
22. apr 2008

Ahojte,tak my uz mame aj kiahne za sebou.A v nedelu nas prijmu na krcne do nemocnice,tak drzte palce,aby to dobre dopadlo.este ma bodky,no vezmu ho.

mirrinka
29. apr 2008

Ahojte.Ja som tiež z Humenného a som tu medzi vami prvýkrát,no verím,že sa mi tu bude páčiť...Tiež riešim dilemu v otázke kam s dieťaťom na prechádzku v našom meste.Moja Lianka je dosť živé dieťa a nechať ju pobehovať len tak po námestí by ma stálo asi veľa síl a potu kým by som za ňou utekala.Veľmi rada chodí ku fontáne,ale najradšej by do nej skočila preto sa fontáne vyhýbam široko ďaleko a radšej chodíme trošku vyššie k Daisy a k potoku času alebo ku kaštieľu...Nebývam v Humennom dlho,preto ani nepoznám viac miest kam by sa s dieťaťom dalo ísť.Neviete o niečom ?

emita
30. apr 2008

Vitaj Mirrinka. No škoda že zrušili to ihrisko pri amfičku. Ja som tam rada chodila s neterkou. Ona sa tam išla vyblbnúť. Ja tiež neviem ako budeme riešiť tento problém až nám Šimík vyrastie. Asi si len spichneme nejaké ihrisko pri dome lebo ináč neviem. Fakt baby kam chodíte?

mirrinka
30. apr 2008

Ďakujem za privítanie emita. 🙂 A mimochodom,nedá mi nenapísať,že si vybrala fakt super meno pre svojho anjelika.Ja keby som mala chlapca tiež by sa asi tak volal.

malka
30. apr 2008

Ahojte maminy, mam na vas otazocku, dufam, ze mi na nu budete vediet odpovedat 😉
Kolko sa plati na porodnici v Humennom za nadstandardnu izbu, myslim tu 2 lozkovu?
Nie som z HE, ale v roku 2006 som tam rodila a platila som na den 150 sk, no niekde som pocula, ze sa ten poplatok
riadne zvysil.
Viete nieco o tom?
Velka vdaka za odpoved 🙂

robodracica
1. máj 2008

Malka: Ten poplatok je okolo 800 sk. 😝

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
1. máj 2008

mirrinka ďakujem.

malka, mne sa zdá že 350 za dvojku a 500 za jednotku. No neviem, ja som sa o to nezaujímala. Bola som síce v nemocnici len 4 dni, ale keby sme museli ostať dlhšie tak je to dosť... 😒

mirrinka
2. máj 2008

oriel aj tebe dakujem za privítanie....tiež ťa odnekiaľ poznám - rozmýšľala som nad tým a jediné čo mi napadlo bolo Tesco.dosť často tam aj s malou chodievame,keďže bývame neďaleko a mám taký pocit,že asi tam som ťa už videla.ďakujem za pochvalu našej Lilinky(takto ju doma voláme...alebo ešte Lily 🙂 ) Tvoja princezná je tiež veľmi krásna,predpokladám,že po mamine.A kedy sa vlastne narodila? Moja 1.7.2006 - takže onedlho sa chystá oslava...už sa tešíme 🙂 😉 😀

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
3. máj 2008

Oriel, pozerala som tvoje fotky-teda vy máte parádne ihrisko. Veď to je raj pre deti 😉 . A do ktorej škôlky pôjde Lilka?

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
4. máj 2008

Ahoj Oriel.Ja som len na skok na nete.A čítam,že si malú zapísala.Aj ja na Mierovke.Ale niesom moc nadšená...videla si tu škôlku.Zvonku hrúza.Všetko doničené...preliezky a tak.Ja Sáru dávam od septembra,takže aktívne zháňam robotku 😒 ale zatiaľ nemám nič.Dala som malu zaočkovať proti klieštovej encefalitíde a odvtedy je chorá...teda sople a kašeľ.Tak neviem kedy to prejde. 🙂
ahojte žienky.

mirrinka
4. máj 2008

Ahojte...
oriel,ja som tiež chcela Lianku zapísať od septembra do škôlky,ale potom som si to rozmyslela.zdá sa mi na to ešte moc malá - ved nech si ešte užije doma.A ja tiež 🙂 Aj tak ešte neviem ako to bude s robotou.Chcela by som začať s podnikaním, ale musím si to ešte poriadne rozmyslieť - tak som si dala na to ešte ten jeden rôčik.
No ale uvidíme,človek nemôže dopredu nič presne vedieť 😒
A to Lilkine kráľovstvo na dvore je fakt super - tá sa tam musí cítiť ako kráľovná. 😎

mirrinka
4. máj 2008

A čo sa týka tej škôlky na Mierovej,tak kamoška tam tiež dáva synčeka a takisto nie je moc nadšená....My bývame na Družstevnej,tak asi tam by som ju neskôr dala.
Aké máte skúsenosti so škôlkou na Družstevnej,hm? 😉 🙂

emita
4. máj 2008

Moja sestrenica dáva malú od septembra na Družstevnú a pritom jej mama-moja teta robí v škôlke za VUB. Takže z toho súdim že asi bude v pohode. Ja by som rada ostala so Šimonkom aspoň do 2,5 roka. Chcem si to užiť... 😀 . Zatiaľ ma to baví... 😉

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
5. máj 2008

Lianka ešte tiež nosí plienky,nejako sa jej nechce na nočník 😝 ...ale prepokladám,že v lete by sme sa ich už aj mohli zbaviť.Sem tam sa vyčúra už aj do nočníka,ale to nie je bohviečo.Aj lekárka mi vravela, že má na to ešte právo,tak je zbytočné nasilu dieťa odúčať od plienok.A v škôlke si s tým hádam poradia 🙂 - čo sa týka tvojej Lilky
A v čom chcem podnikať?Tak určite niečo v oblasti kozmetiky - ale zatiaľ je to len taký môj malý "sníček" 😉
Oriel a ty už vieš,kam pôjdeš do práce?

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadulienka2404
5. máj 2008

ahoj oriel ty si dnes bola na alergologii vsak??sme sa rozpravali vravela som tvojej malej ze jej nic nebudu robit a mi pekne zakyvala

mirrinka
5. máj 2008

Oriel: Robiš v Ohradzanoch? S manželom tam občas zavítame,ked sme u našich,lebo ja pochádzam z dediny neďaleko Ohradzan. 😉

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emily333
5. máj 2008

Ahojte babenky .V Michalovciach je nejak ticho tak som zabehla k vam 🙂

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emily333
5. máj 2008

Ahojky je to hamba ze som z MI no este som nestihla tam zajst ☹