Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

helenkasabinka
18. sep 2008

ahoj ANDRII 😉

oriel
18. sep 2008

joj,Mirri dakujeme...... 🙂 🙂 Ciapocky kupujem na MMB a aj tie hackovane mi tam uhackovala jedna maminka na objednavku...... Je fakt perfektna,uhackuje akukolvek....... 🙂 🙂 🙂 V nedelu som bola tiz v Tescu,mali tam aj vypredajpve zimne veci..... Kupila som Lilke zimnu bundu za 130sk.... 🙂 🙂 Rano vraj mali plno veci..... mne kamoska zavolala poobede,tak som sla,no este som nieco stihla...... Ja som jej kupila ruzovu,tych uz nebolo vela,no zelenych tam ostalo dost..... 🙂 🙂 Na male deticky tam maju prekrasne kusky.....,no fakt len tak do 18mesiacov..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Sari,aj ku mne by si mohla zajst upiect..... 🙂 🙂 Ja uz varim papanie na vecer..... Dovarim a idem pozriet do mesta niejake veci pre seba...... 🙂 🙂 Do takej zimy sa mi ani vobec nechce...... 😀 😀 Dagsty,ani ja som tam

oriel
18. sep 2008

Rebeku niejako nemohla najst.... 😉 Mirri,idem hned zahlasovat......

emita
18. sep 2008

oriel, tak to si mala šťastie. Ja som bola v Tescu včera a bolo to tam riadne vybrakované. vetrovočky len newborn ☹ ja som mu tam absolútne nič nekúpila ☹ neviem stále sa mi zdá že tie dievčenské tesco veci sú krajšie. Ja chcem dievčatkoooo 😢 😀

tak ja som dnes zahlasovala za všetkých (okrem Rebeky lebo som ju nenašla a ani by sa nedalo lebo sa dá hlasovať len 3x)ale škoda že ste si to radšej nerozvrhli-každý týždeň niekto...

marhar študujem (začínam) Angličtinu na FHPV PU. Verím že to aj dokončím 😖 Uvidíme. Vraj je to veľmo ťažké. Ide len o rozširujúce štúdium keďže už som Mgr.

A tie fotky- no nechcela by som tam byť s vami 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
18. sep 2008

A ja si vychutnávam žehlenie 😒 .Sárka spinká.Síce kašle ako turek,ale spinká.Kočky aký sirupček alebo čo dávate detičkám na kašeľ?
A tá nehorázna zima mi fakt lezie na nervy.Normálne som mala vonku obuté čižmy 😠 .Dufam,že babie leto ešte dorazí...
A na koláčik môžte prísť 😀 😀 😀 .Fakt mi moja princezná pomáhlala dnes.Aj mixovala,ako ona hovorí miešaniu.Je to hrnčekový rýchly koláčik a Sárke som dovolila aj urobiť okolo toho bordel,len nech má pocit,že to už zvládne.Ocukrovala s práškovým cukrom aj celu pracovnú dosku,ale nevadí.Tešila sa.A potom sme volali tatikovi a povedala mu,že keď príde z práce tak mu dá ovoniať 😀 😀 😀 .

mirrinka
18. sep 2008

baby,ďakujeme za hlasy 😉
...tak bola som v tom Tescu a kúpila som Lianke takú hrubšiu fialovú vestičku za 260 a rolákový svetrík za 200 Sk
pre menších drobcov tam teraz fakt majú toho neúrekom a dnes zase niečo vykladali - suprové veci.aj pre väčšie deti je tam toho teraz fakt dosť,no až tak veľmi má toho veľa neohúrilo 😒
oriel,idem pozrieť na MMB,ak tam nič nenájdem tak budem musieť ísť do mesta pozrieť nejaké čiapky 🙂

emita
18. sep 2008

tak super, mirrinka. To len ja nikdy nemám šťastie ☹

sari tak sme mohli spraviť dnes spraviť stretko u vás: pri tom koláčiku 😀 😀 😀 ale neviem... keby sme dostali len ovoňať... 😀

už som pochopila prečo sme nenašli Rebeku. Ona súťažila v prvom týždni 😅 ale nádhernú fotočku má choďte pozrieť 😉 taká čierno-biela hneď nájdete Rebeka sa volá

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. sep 2008

aj ja som ju už našla...ale hlasovať sa už nedá.škoda,zlatá je - krásna fotka 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. sep 2008

baby,tak ja teraz blúdim na tom MMB ale som z toho normálne asi blbá.absolútne sa tam neviem orientovať.
oriel,a ktorá maminka háčkuje tie čiapočky na objednávku? - ak to teda nie je tajné... 😀
idem tam ešte trochu poblúdiť,uvidíme či z toho niečo bude... 😉

oriel
19. sep 2008

mirri,aj ja som sa tam zo zaciatku nevedela orientovat.... No potom ma to tak chytilo,ze som tam uplne stale..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Na lavej strane si urci napr. velkost,alebo co presne hladas napr. ciapky.... a hore si daj aj od vsetkych inzerentov..... 🙂 Aj sa zaregistruj..... 🙂 🙂 Tie ciapocky robi maminka [MONIKA ID17498},tak si ju vyhladas..... no u nej sa dost dlho caka..... 😉 Ja som cakala skoro dva mesiace,teraz mi robi aj na zimu..... 😉 😉 Ale je tam dost inych co tiez hackuju,najprv sa spytaj na cakaciu dobu.... 🙂 🙂

sara2
19. sep 2008

Ahojte maminky.
Som taká vylietaná...od siedmej od rána do pol dvanástej sme behali so Sárikou po poliklinike.Už mám toho dosť.Už nech je leto 😀 😀 😀 ale to si asi počkáme.
Oriel tie čiapočky su fakt super čo má Lilka na fotkách.Ja mám pre Sáriku problém kupiť poriadnu čiapku lebo má moc okruhlu hlavku a všetky sa jej vyťahujú hore.Tak musím sa opýtať jednej známej ona háčkuje aj pletie či podľa vašej fotky niečo podobné nebude vedieť urobiť.
Zajtra máme ísť na svadbu.Chceli sme brať aj Sáriku.Babka jej kupila biele punčošky vyšívane zlatou niťou a ona sa tak teší.No ako ju chorú môžem vziať.Už vidím,že zajtra bude u nás slzavé údolie ☹
Emi,kľudne aj na budúce upečieme ,môžete prísť.Ja veľmi rada pečiem.
Pekný dníček 😎

mirrinka
19. sep 2008

ahojte 🙂
oriel,vďaka - už som si popozerala výtvory tej maminky - krásne sú 🙂

mirrinka
20. sep 2008

ahóóój...včera som bola posledná a dnes prvá??? 😀 😀 😀 vonku je otras,že?brrr....

emita
20. sep 2008

keby som nevedela aký je dátum tak tipujem že november. ☹
včera som bola v škole 😉 akože super-bavilo ma to s učením to už asi nebude taká sranda 😖 už mám parádny zoznam anglickej literatúry tak musím začať čítať aby som to stihla. a budem musieť obmedziť surfovanie ☹ Akože čítať môžem len keď malý spinká ale to mi treba aj variť... Ale sa normálne teším na ďalší piatok 🙂

inna7
20. sep 2008

Ahojte babky...som tu nová a rada by som sa k vám pridala 😅 ... tiež Humenčanka.... Oriel mmb chytil aj mňa...ako droga... 😲 krásne vecičky, hlavne next a hmko...

emita
21. sep 2008

inna7 vitaj a cíť sa medzi nami dobre 😉

som zapla počítač len aby som zahlasovala 😀 idem variť

emita
21. sep 2008

aaa som zabudla že všetko najlepšie dnešným oslávenocom-Matúškom 😉 aby boli zdravučkí a dobručkí, aby pekne rástli a robili radosť nielen svojim mamkám

mirrinka
21. sep 2008

Aj my sa pripájame k blahoželaniu 🙂 Matúškom prajeme hlavne veľa zdravíčka 🙂

inna,vitaj 😉 idem popozerať tvoj albumček

emi,vďaka za hlas 🙂 😉

mirrinka
21. sep 2008

inna,máš fakt krááááásne deťúrence 😉 kde v Humennom bývate? a koľko máš rokov? - som asi veľmi zvedavá,čo? 😀 😀 😀

oriel
21. sep 2008

Inna ahooooj,vitaj...... 🙂 Prekrasne deticky...... 🙂 🙂 No, Next a Hm su fakt uzastne.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Emi,ucenie,ti fakt nezavidim..... 😉 Aj my zelame vsetko,len to naj Matuskom...... 🙂 🙂 🙂 Sari,ako po svadbe..... Alebo este driemkas...... 🙂 🙂

dagsty
21. sep 2008

Ahojte baby......taktiež sa pripájam k blahoželaniam 😉 😉 😉 všetko naj, naj, naj...

Oriel dikes za foto...sú zlaté, ozaj má tie fotky pobavili... 😉

Chvalabohu to máme za sebou.

Ja teraz pečiem pudingovú bábovku...som zvedavá, čo to bude. 😵
Začala som piecť....dávam suroviny...posledné suroviny boli vajíčka..... dávam posledné vajíčko a samozrejme bolo zlé!!!!
V byte smrad, mňa naplo ....a všetko zase odznova..... 😉

Inna7 vitaj..... 😉 😉

Tak idem kuknúť, že čo sa to v trúbe deje...potom podám info, čo a ako ...či to bolo dobré atd.

Inak ja nie som na pečenie...tak mi držte palce..uvidíme...dúfajme

oriel
21. sep 2008

Dagsty,ak bude dobra,das recept,o.k..... 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
21. sep 2008

ďakujem za privítanie 😀 . Aj ja som dnes normálne mala v úmysle niečo upiecť, ale hodinu som vyberala recept..no a medzitym sa zobudila malá, takže dnes len pri keksíkoch 😕 .

Aj ja želám maličkému Matúškovi všetko naj...veľa dobrého mliečka...

Mirrinka- bývame na gaštanke...a rokov mam veeeeeľapreveľa.. 😖 a ty?

emita
21. sep 2008

keď už sme pri pečení tak ja som upiekla toto: http://www.recepty.sk/recept.ltc?ID=8079&k=10
och, to je bašta... vyskúšajte 😉

inna tak to ti neverím že máš preveľa rokov. Všetky mamky na koníkovi sú buď mladé alebo ešte mladšie 😀 😉

my sme už zase pokročili. už sa zo stoja naučil sadnúť si. a to je super vec lebo doteraz dosť často padal a aj na hlavičku ☹ stačilo na chvíľu sa otočiť... dnes nás ale trápi nespavosť spal 1hod 15 min. 😠 druhýkrát spí aj 2,5 hod. Asi sa budeme kúpať extrémne skoro

ajka122
21. sep 2008

Ahojte , aj my dakujeme za gratulacie k Matuskovym meninkam , trosku sme to oslavili , jeho prve meninky, ... zdravim ta inna7