Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

janeette
5. dec 2007

Hmmm....škoda že Humenčanky tu píšu len málokedy... ☹ Neviete ako sa má Lenka78 v tom írsku?už dlho nepisala,určite má veľa práce v tom KFC,jej nezávidím. 😨 Sara2,neboj sa Ked je Mikuláša všetky deti su odradosti zdravé. 😉

lenka78
autor
7. dec 2007

Ahojte,ja len tak narychlo,lebo internet nam mozno zapoja 20.,co pochybujem,ze nas stihnu pred sviatkami. 😠 Ja som akurat dnes povedala,ze koncim v KFC,tak tam este tyzden budem pracovat,mam dalsie 2 roboty,lebo su to len part timy.Budem dokladat satu v Dunnes Stores,no vacsinou poobede a nocne okolo vikendu a 2-3 dni v penzione www.abbeyhouse.ie mozete sa mrknut ako to tam asi je.Sefka je super mila zena,ktora mi sama ponukla tuto robotu a som z nej zatial nadsena.Ponukaju iba ubytovanie a ranajky.Bola som tam objednat ubytovanie nasim,tak nas nahoda spojila 😀
Nasi pridu 22.12. a budu v Irsku do 5.1.,tak budu super sviatky.Ja ich budem mat dost pracovne,no Lubko ma 2 tyzdne povinnu dovolenku,tak sa budu vyletovat s Christikom.
janeette,nasi tam uz davno nebyvaju,prestahovali sme sa do domu na Orechovej a po svadbe som sa s Lubkom nastahovala spat do bytu.Vies,ze aj Maja s Vilom a Vilkom su nadobro odstahovani do Anglicka?
Viem,ze sa vasi odstahovali,bol to pe mna sok.Potom novi majitelia prerabali byt cele leto,tak neviem,ci uz su hotovi s rekonstrukciou.
Tak sa zatial majte a ak mate nejake super receptiky osvedcene rodinne,tak mi prosim poslite do ip. 😉

janeette
7. dec 2007

ahoooooj Lenka!vieš ja som nevedela lebo ako som skončila školu tak som sa potulovala v zahraničí a domov som malokedy zašla a to ako sa naši odsťahovali je šok doteraz pre mna,lebo babka v ľubiši pri He zomrela a oco zdedil dom tak sa tam hned chcel nasťahovať a nikoho sa nepýtal či sa nam to páčilo alebo nie,no ale mne to už mohlo byť jedno,už som v tom čase bola tehotná a vedela som že ajtak asi budeme žiť vo Zv.Strašne sa tam dobre byvalo,pre mna to navždy ostane najnajnajlepší byt.Takže teraz byvaš ty v 73-ke?A to zahraničie aj mna láka,možno ked bude malá staršia tak by som sa dala nahovoriť spolu s mužíkom. 😵 😵 😵

sara2
9. dec 2007

ahoj žienky.
Čo hovoríte na dnešné počasie?Asi budem poobede vypekať vianočné koláčiky.
A čo vy? 🙂 😉

majina.b
9. dec 2007

u nas je ešte skoro na vianočné, my každý deň zjeme balíček vianočných oblátok, jeme ich už mesiac, a ešte sa nám neprejedli.

a ako sa má sarinka, a ekzem ustúpil?

my už máme stromček 🙂

janeette
9. dec 2007

neviem ako v He ale vo Zvolene je počasie na plač a depku.celý den anilen na 1min. nevyšlo slnko a od rana sa neviem dočkať kedy si ľahnem večer spať.mizerné počasie,fuuuuuj.keby aspoň nasnežilo,ne?zasa budu asi Vianoce bez snehu 🙄

sara2
9. dec 2007

ahoj majina,
tak čo sa týka ekzému ani neviem.Použili sme už všetky maste čo sme mali predpísané,dodržujeme zákaz čokolády,kakaa a orechov a ovocia ale mám pocit,že to moc nezaberá.Jeden deň má tváričku a telíčko ako modelka 😀 a na druhý deň posiate líčka vyrážkami a horuce a červené.
Už fakt neviem čo ďalej.Našla som na nete nejaku lekárku v Košiciach,ktorá sa špecializuje na kožné problémy malých detí,tak neviem či to skusiť ešte tam.... ☹
aj my sme včera zdobili stromček.Sárika zdobila tiež,síce padlo za obeť pár bombúľ ale zábavu z toho mala 🙂

olina01
10. dec 2007

Ahojte Humenčanky,tak ako? Dlho som tu nebola,nejak sa mi nedari ale už by som to aj mala napraviť že?
Lenka som rada že si tu tiež ,tak sa aspoň tu stretneme. 🙂
Už mate všetko upratane a pripravene na vianoce? My sa s malou snažime ,ale nejak sa mi za takej vydatnej pomoci nedari všetko tak ako som si predstavovala.SIMONKA ROBI NEPORIADOK 2* RYCHLEJśie. 😀 😀 😀
Ako čitam Sara,vy už mate stromček? To je super,aj ja by som už chcela ozdobiť ale ešte počkame a urobime malej prekvapenie na štedry deň keď bude spať.
Inač my sme oslavovali narodeniny-2!!! To bolo darčekov.Keď som sa tak nad tym zamyslela čo všetko teraz deti maju,tak by som sa tiež občas trošku vratila. 😀
Keď sa mi podari ,tak pridam par foto do albumu aby ste videli aku sme mali super tortu,mňam.

dagsty
10. dec 2007

Ahojte dievčatá, vôbec nemám čas...nie žeby som nebola na internete 🤐 , ale kupujem, dražím vecičky z MMB....Oči mám každé ráno jak angorský zajac...hi.hi.hi. 😔
No počasie super 😠 ...na nervy...ja celkovo nemám rada zimu... 😠
Či pečieme??? 😀 😀 😀 ...Ja s deťmi ideme na večeru k našim, lebo mužíček ide do práce ☹ ...prvýkrát nebudeme na Vianoce spolu.... ☹
A nikdy nič nevarím a nepečiem...už si len hotové prinesiem od mojej maminky a od svokry vo vedierkach 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 ...zapálim vonnú lampu s vanilkovou voňou a po chodbe cítiť jak keby som od rána piekla...hi.hi.hi....aspoň si susedia myslia jaká som gazdinká. 😀
Inak objednala som kopec vecí pre Nikolasa.- potom pridám foto. A ešte k tomu aj jedlé obrázky na toru..REBEKE /4.3.2008 - 3 roky/ Snehulienku a NIKOLASOVI /12.1.2008 - 9 rokov/ Spidermana....toľko tých obrázkov, že som sa nevedela rozhodnúť...
http://www.matetodoma.sk/index.php?id=tAZtG6s5X...

Tak ako sa inak máme??????
Dobrú nôcku 😵
PS: Dnes som bola nakupovať vianočné darčeky - mám tak približne 60%. 😵
Ako stojíte vy?????? Darčeky sú už nakúpené??? pa.pa. pa

dagsty
10. dec 2007

BOže....OBRÁZKY NA TORTU....zle som napísala..pa.pa.pa 😉

janeette
11. dec 2007

ah darčeky?čakám za výplatou a daváááj na nákupy.celý rok som skumala čo by mužiačik chcel a potreboval-vydedukovala som to,že potrebuje župan a túži po vrtačke,ale dostane asi elektr.skrutkovač.čo poviete?malej chodačku a zopár hračiek-ako sa má. A Vy? čo vyberáte pre mužov? 😵 😵 😉 😉

janeette
11. dec 2007

no jooooo,Humenčaniek tu nieje veľa. ☹

sara2
11. dec 2007

Ahojte.
Čo sa týka vianočných darčekov mám úplne prázdnu hlavu.Vždy si vravím,že budem nakupovať vopred a nikdy to nedodržím.S manželom sme sa dohodli,že si navzájom nič nekupime,ale budeme šporiť,aby sme v lete mohli ísť s malou k moru.Je znova chorá a tak nám to odporučaju aj lekárky.Tak uvidíme.
Dagsty,ináč som sa nasmiala s tou kamuflážou pečenia koláčikov 😀
No pre mňa je pečenie relax,ak mám čas ináč je to stres ☹
A napiekli sme vopred a to sa nevypláca,pretože to chodíme vyjedať a budeme musieť piecť znova. 🙂
dobrú noc dievčatá 🙂

dagsty
13. dec 2007

Ahojte dievčatá, ja permanentne nevyspatá...kruhy pod očami jak barová k...a
BO mne trebalo ten internet...ach jaj... 😵
Inak mám novinku: Držím diétu...kávovú...vôbec to nie je diéta založená na káve, ale iba ráno sa pije káva.... Schudla som za dva dni 2 kg...a aj sa pri tom najem - síce nie veľmi, ale najem... 🤐 🤐 🤐 🤐
Diétku som našla na MK: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Je celkom fajn....musím niečo zhodiť pred Vianocami, robím si takú malú rezervu, keby som niečo pribrala.
Janeette: 🙂
Ja mám pre Nikolasa - 3 hry na PS2, také nejaké vajíčko s dinosaurom, pyžamko a ešte niečo mu musím dokúpiť.
Rebeka: Bábika baby anabel, barbie - morská panna, plyšového shreka, kufrík s pastelkami, korunku pre princezničky - Rebeku mám už vybavenú.
Manželíček : kazetu David Becham /či jak sa to píše/ a dnes chcem ísť kúpiť tričko Adidas... - a to bude všetko.
Aby ste boli v obraze, je síce darčekov veľa, ale ja ich rozdeľujem na darčeky doma a darčeky ktoré dostanú u svokry. Svokra mi dala peniaze, nech im niečo kúpim. Ja to pred Vianocami budem deliť...
Neviem, čo tomu Nikolasovi ešte dokúpiť...jemu je ťažko.
Chcela som kúpiť knihu ĽUDSKÉ TELO s maketou postavy + cievny systém, + svaly + kostra. Ale manžel mi zatrhol, že je veľmi drahá /700/.
A ja mu na to, že musím ho už od teraz viesť - šak chcem mať z neho doktora, ne??? 😉
Ta sa smial jak tĺk. A nekúpili sme....
☹ ☹ ☹

dagsty
13. dec 2007

Jéj a pre Nikolasa mám ešte mikinu Adidas z Minibazaru a mikinu Nike....
Obidve ma vyšli na700 sk,-
No a som zvedavá čo dostanem ja??? BOla som dobrá... 🙂 🙂 🙂
🙂

janeette
13. dec 2007

Dagsty aké počasie je v He?Tu je teplo a krásne svieti slnko.Tak sa ide na nákupy,s kočiarom sa síce nedostanem do všetkých obchodoch ale nevadí. 😵

janeette
13. dec 2007

Z minibazaru máme malej pod stromček chodačku Dema z minibazaru,piatok ideme po ňu do B.Stiavnice.Neni to daleko,tak spojíme príjemné s užitočným,ne?

sara2
13. dec 2007

Ahoj.
No,Dagsty si riadne akčná 😀.To ja ešte som len vo fáze rozmyšľania čo komu nakupiť.A nemám rada takéto nákupy.Čo sa týka Sárinky,tak to je pohoda lebo tá dostane od krstných rodičov,babiek,dedov,tetušiek a pod.kopec darčekov.Minulého roku na vianoce prišla moja sestra s mužom z ameriky na sviatky a došli pomaly s lodným kufrom len pre ňu.Tá čumela,mala len rok a nevedela čo to znamená.Nechcem to tohto roku preháňať tak len niečo malé od nás napr.knižky,tie má rada.A ešte dufam,že na vianočných trhoch sa mi podarí niečo pre moju maminu.Všetko si nechávam vždy na poslednu chvíľu.
A ja som všetkým aj svokrovcom aj mojej mame vravela nech mi nič nekupuju ale radšej nech mi daju peniažky.Potrebujem si zainvestovať do kvalitnej kozmetiky.30-tka sa blíži a už je to vidieť ☹ 😒 .Len keby nebolo na trhu toľko výrobkov,neviem aký druh kozmetiky si vybrať a najlacnejšia nieje.
Ahojte,idem variť obed.A dopiť studenú kávu 😀

janeette
13. dec 2007

Do Humenného ideme až na štefana,lebo muž robí aj cez Vianoce a má voľno až po nich,ešte šťastie,že 24.-tého ráno končí nočnú,lebo by ma jeb.o,keby som musela byť u svokrovcoch na štedrý večer bez neho.pre mamu mám z avonu ten višňový jogurtový tel.krém,ale ešte dačo musím dokúpiť.Ocovi cigarety ako vždy ,mladšiemu bratovy furu Sladkosti,staršiemu kupim niečo sexy.

sara2
14. dec 2007

Dagsty díkes.
Vyzerá to brutálne,ale za pokus to stojí 😀
Ale rozmýšľam,že až po vianociach 🙂 🙂 🙂 .
Bola som večer nachvíľu na vianočných trhoch,ale o ničom ☹ .Chcela som tkaný koberec,ale žiadny poriadny nebol na výber.Malej som čiapočku tiež nekúpila.Akurát kabelu mame pod stromček.Idem relaxovať pri tv.Dúfam,že sa mi to podarí lebo Sára je teraz čo je chorá neuveriteľne nevyspytateľná.
A ignorujem kopu žehlenia 🙂 .
Pekný víkend dievčatá.

vilinko
16. dec 2007

caute maminky až teraz som sa dostala na net.ale som rada,ze tu niečo také je .ja mám 10 mes.chlapčeka som Humenčanka,ale teraz bývam na dedine blízko mesta je to super hlavne pre detičky ale v HE poznám všetko.takže ak ešte chodíte na tuto str.tak píšte som tu už každý den.teším sa.sisa

majina.b
16. dec 2007

vitaj VILINKO/A- podľa prezývky aj tvoj chlapček sa asi vola Vilko, veľmí pekné meno.
A ak sa môžem spýtať koľko km od he bývaš?

janeette
16. dec 2007

čaaauuukoooo vilinko!to je fajn,pozerám na túto stránku každý deň a len málokedy tu je neaký príspevok poslednú dobu.napiš v ktorej dedine bývaš na internu poštu .Papa 😵

vilinko
16. dec 2007

Ahojte a pekne vám dakujem že ste reagovali ja bývam 15 km v obci Adidovce je tu pekne ticho možno to aj poznáte.Volám sa Silvia a malinký je Vilko.je tu problém iba v tom,že sa tu nekamarátim skoro s nikým.A zimné večery su tu nekonečné.

sara2
16. dec 2007

ahoj Vilinko.
Vitaj medzi nami babami 😀

vilinko
16. dec 2007

Sara este nespinkáte?ja sa už poberám vilinko vstáva okolo 12 hod na papanie a potom o 4 hod.a o 6 hod.to je už u neho ráno takže mám čo robit.

dagsty
17. dec 2007

Ahojte baby, akosa máte???? To čo za zima je conku.....fuj,...brrrrrrrrr
Dúfam, že deťúrence máte zdravé....
Vitaj vilinko..... 😉
No moja diétka celkom dobre - schudla som 2,5 kg - pred Vianocami sa to hodí, nie?
Chcela som sa opýtať sara1, malej dávaš ešte plienku??? Moja malá už plienočku nenosí ani na noc - skoro 2 mesiace. 🙂 Som šťastná, že nemusím už kupovať plienky...a už ani nikdy nechcem kupovať....dúfam.... 😀
Končím, idem sa chystať do práce a ešte mi treba zbehnúť do mesta.
A ešte som chcela napísať, že včera som išla s deťmi do kostola a nenaštartovala som auto - odišla baterka. Ja myslela, že ma porazí..... 😠
Teraz išiel manžel dole ku autu, lebo prišiel technik s renaltu a menia...Všetko spolu bude stáť 5,000 sk.....prečo nie?!?!?!?!?!Teraz pred Vianocami....ach jaj ☹

sara2
17. dec 2007

Čaute kočky.
Dagsty,Sárka ešte má plienočky.V lete som jej nedávala doma.Iba gaťky.Ale keď sme niekam šli,tak áno.U nej je ten problém,že mala zapla močových ciest,a dosť často má opakované problémy.A keď má zlé hodnoty v moči,tak potom veľa ciká a tak plienku musí mať.Tiež by som už najradšej nekupovala plienky,je to kopec peňazí ☹ ,ale čo už.V lete ju už odučím-dufam 🙂 .
A že či máme deti zdravé.Figu borovú a už ma to štve.Je zasoplená už tretí tyždeň.Aj teraz som bola v lekárni a za ďalšie lieky som dala 204Sk.Super ☹
Ale konečne som dnes "vybehala darčeky"hurá a mám pokoj.Dokonca som napiekla včera aj ďalšie dva druhy vianočných "suchárikov".
Ja sa tak teším na tú dietu.Konečne pôjdu špeky dole.... 🙂 😀

dagsty
17. dec 2007

Ahojte dievčatá, ja v práci s deťmi na počítačovom krúžku...hi.hi.hi a ja na MK....
Sara2 ja objednávam s kámoškou a kolegynkami taký sirupček od MUdr Jonáša- ktorý by mal byť na imunitu...potom sa k nemu môžu objednávať rôzne preperáty..napr originál sirup na alergiu, na ekzém, na dýchacie cesty, na žalúdočné problémy...
Ja pevne verím, že to mojim detičkám pomôže teraz v zimnom období. Kolegyňa to má odskúšané a je veľmi spokojná... 😉
Ozvem sa večer z domu, lebo deťúrence ma otravujú...pa.pa.pa.

vilinko
17. dec 2007

Ahojte kočky vy asi mate trosku večšie dievčatká ako ja,moj problém je chodenie vilinko velmi chce lenže nožičky este neskužia neviete,kde kupim to btaké tlačítko pred seba ,aby sa priedržiaval a chodil,lebo z chadačky má už polámané nechtíky