Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
15. okt 2008

emi,ty jedna 😠 si ma predbehla 😀 ja som ešte len pred chvíľou dopapala slaninku a už rozmýšľam,že čo variť na obed 😒
dúfam,že dnes bude aspoň tak pekne ako včera,aj ked včera to z rána tiež nevyzeralo bohvieako 😉

sara2
15. okt 2008

Dobré ránko 🙂 .
Sme už hore od pol siedmej.Prídte k nám na koláčik.Napiekli sme so Sárinkou taký s názvom "15 minutový".Ako to tu krásne rozvoniava 😀
Kočky dávate svoje detváky očkovať na chrípku?Aký máte nato názor?
aj ja dúfam,že počasíčko sa ukáže pekné.Hoci včera predpovedali už ochladenie.
ahojki 😎

emita
15. okt 2008

jeeej svieti slniečko, ideme sa poobliekať a hurá vonku!!! 😵

sara2, my isto nebudeme očkovať. ja niesom veľmi za také očkovania. po dlhom dlhom rozhodovaní sme sa rozhodli pre pneumokoka ale až neskôr. Ja nepamätám kedy som mala naposledy chrípku... nachladnutie nieje chrípka... a minule som kdesi v telke počula že keď sa dáš neviem koľko krát zaočkovať proti chrípke tak ti neviem koľko krát stúpa riziko že dostaneš Alzheimera. čo ma dosť prekvapilo takže s očkovaniami neriskujeme. stačia nám povinné...
koláčik by sme si dali... 15 minútový že sa za 15 minút zje? 😀

inna7
15. okt 2008

Ahojte...my sme dnes boli na prechadzku v meste, ale vcera bolo krajsie....
A ked som prechadzala okolo daisy, tak som neodolala a kupila si dva zakusky...som ich ligla v priebehu minuty...mnam 🙂

Ohladne toho ockovania, u mojej znamej sa dal zaockovat iba otec z celej rodiny a ako jediny chytil chripku.... 😉 Na tu vakcinu kazdy reaguje inak...takze tazko povedat..
..deti teraz boli ockovane proti pneumokokom...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
15. okt 2008

Andrii, no momentálne tam mám svoju najkrajšiu fotku....sa ti nepáči... 😉 🙂 🙂
ked u nás stále fotím iba ja..neuveríš ale ja nemám jednu normálnu fotku s detmi...musím to napraviť....

emita
15. okt 2008

inna ale veď nemáš ani album-to sa ako stalo? veď si mala.
u nás sa dnes pozerá futbal 🙄 idem študovať 😅

oriel
15. okt 2008

ahojte,mne niejako blbne cely notebook...... 😉 😉 😉 😉 Lilka mi tu nieco postiskala.... a dajako to nanho zaposobilo....... ☹ 😉 😉 😉 😉 Dnes bolo von celkom fajn,vsak.... aj vcera a predvcerom..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Keby tak vydrzalo este dlhsie...... 🙂 🙂 🙂 Inna,to niesi sama,ja tiez nemam skoro ziadnu fotku...... pretoze tiez stale fotim len ja..... 🙂 🙂 🙂 Ozaj,kde davate vyvolavat fotky..... neskusali ste davat vyvolavat cez net....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inna7
16. okt 2008

Dobré ráno....ja už mám za sebou aj rannú kávu a vás nikde... 😎
Emi..nemám album lebo manžel si to neželal...nechce aby som dávala fotky detí na net...trošku s nim aj súhlasím... 😵
Oriel teraz akurát zhromažďujem fotky ktoré si chcem dať vyvolať cez happyfoto..no mám ich strašne veľa tak neviem kedy sa mi to podarí poslať...
Dúfam, že aj dnes bude pekne....pekný dník všetkým... 🙂 🙂 🙂

emita
16. okt 2008

no to ani môjmu manželovi sa najprv nepáčilo no ale tých pár fotiek... ja som dávala vyvolávať cez net v Nayku (vyzdvihla som v PO) ale nebola som s nimi spokojná. Tiež najbližšie vyskúšam happyfoto. Predtým sme dávali vyvolávať do Jednoty (2.posch.)ale už to tam nieje tak do Fuji...

emita
16. okt 2008

mirrinka kde trčíš? 😀 😀 😀 zase to tu rozbiehame bez teba? 😕 😎

sara2
16. okt 2008

dobré ránko dievčatá.
Sárika pozerá rozprávku a ja pijem rannú kávu a dúfam,že slniečko vylezie lebo mi treba ísť na nákup.
pekný deň vám prajem.

mirrinka
16. okt 2008

ahojte,už som tu 😀 bolo vám bezo mňa smutno,čo? 😉 kávička ma už tiež čaká na stole,už je isto aj studená,ale to nič - studená sa vraj pije na krásu,tak vyskúšam 😀 😀 😀
a čo sa týka tých fotiek - ja mám zase na karte asi 400 čo mi treba vyvolať - manžel ma zabije,minule som minule 2000Sk na fotky,teraz zase 😅

mirrinka
16. okt 2008

halóóó... 😢

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
16. okt 2008

aj ja. mirrinka prečo plačeš?
ideme pozerať ordináciu, že?
dnes bol Šimonko taký unavený že o 18.30 mi zaspal na rukách. do 19.00 potom sme ho okúpali a spí ďalej. uvidíme čo to bude za noc.

inna7
17. okt 2008

Tak dnes to nevyzerá vonku ružovo.. ☹ ..my dnes so sárkou pratáme... 😖 lebo zajtra ma naš Lukino meninky a prídu hostia....tešimtešim... 😖 🙂 🙂
ordináciu si idem kuknuť teraz..... 🙂
papa

sara2
17. okt 2008

no inna7 si ma predbehla.Tešila som sa,že aspoň raz budem prvá ja 😀 😀 😀 .
Hrozný deň.Aj ja idem upratovať.Dobre Inna7,že si pripomenula,že zajtra je Lukáša.Máme totiž krsniatko a nemáme doma kalendár s menami tak ani neviem kedy kto má.Takže dík 😎
Emi,ako malý v noci?Spinkal pekne?Naša Sárka keď je také upršané počasie spi.A potom aj cez deň je jak omračená,takže spí a poobede.
papa kočky 🙂

emita
17. okt 2008

Šimonko spal vynikajúco. až do 5.30 😕 potom nejak nemohol zaspať ale potiahol ešte do 7.00. Takže paráda. Ja som dnes mala super deň lebo som bola v škole. neviem čo si o mne pomyslíte ale hrozne ma to tam baví. Hlavne keď nemáme anglickú literatúru 😝

sara2
17. okt 2008

Emi,klobúk dole,že popri malému stíhaš aj školu a že ťa to baví a nie otravuje.Moja sesternica študuje popri dvoch malých deťoch.Niekedy to u ních vyzerá jak na bojisku a všetko sa prispôsobuje len jej škole a hlavne rodinný rozpočet,ale keď začne vykladať o škole,takmer lieta,tak ju to baví...tak len študuj

emita
18. okt 2008

😀

dnes je kraaaaaasne 😎 už sa teším vonku 😵

mirrinka
18. okt 2008

ahojte 🙂
dnes sa už konečne možem ohlásit aj ja...včera sa nám totižto pokazil počítač 😠 ale ešte že mám takého super mužíčka - nas..l sa a išli sme do michaloviec do Nay-ka kúoit notebook 🙂 sa tešííím.... ale ešte si na nho musím zvyknut,lebo stále mi ruka uteká na stol a hladá myšku 😉

dnes je fakt krásne

inna,Lukáškovi prajeme všetko najlepšie k meninkám - a nech si ich super užije v tento krásny den...pa pa zatim 🙂

oriel
18. okt 2008

fakt je prekrasne...... len aby tak vydrzalo..... 🙂 🙂 🙂 Sari,Lilka zatial o.k,doma jej vobec netieklo z nosa..... mozno to bolo fakt len z toho,ze sme vysli z tepleho von.... 😉 😉 😉 Uvidime..... 🙂 🙂 🙂 V kuse spomina Sarinku........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Emi,je super,ze ta skola bavi..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Ozaj,neviete mi poradit.... nemozem sa vobec dostat na gmail.... a to len tu na svojom notebooku.... na inom mozem.... neviem,asi tam mam nieco nastavene alebo neviem..... mam anglicke menu..... hm,....... ☹ ☹ ☹

sara2
18. okt 2008

Pekný slnečný deň kočky.
Lukáškovi všetko najlepšie prajeme 🙂
No Oriel,Sárinka hneď hlásila tatíkovi,že Lilka si odložila do jej skrinky čiapku 😀 A vraví mu: "tatík,ja už mám v škôlke skrinku,Lilka mi ju nachystala" 😀 😀 😀 Tak sa teší...no len zvažujem či urobím dobre keď ju teraz dám.A ona furt ešte v noci zle dýcha a soplíky má,fakt neviem.
Idem variť a upratovať,aby sme poobede vybehli von.Aj my máme krsniatko Lukáška,tak ideme gratulovať.
pa

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
18. okt 2008

pridala som foto z narodenin .

emita
19. okt 2008

majina krásne fotky 😉 fakt suprová torta. Soničke prajeme všetko najlepšie 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
19. okt 2008

tu som,tu som 😉 už vám chýbam? 😀 manželíčka mám doma,tak tažko sa vtedy dostávam k počítaču 😖 ale aspon som si dlhšie pospala - do deviatej 🙂
čo sa dnes chystáte robit?hm? 😉

majina,velmi pekná torta -----dala by som si kúsok,mnam 😀
oriel,vstávaj.....ešte vylihuješ? 😀 😀 😀

oriel
19. okt 2008

jeeej,ahojte,nie uz nespim.... som hore od deviatej...... 🙂 🙂 🙂 🙂 Od rana sa u nas pozera Pipi dlha pancucha..... boze,uz ju viem pomaly naspamat..... nieledy len tak zo srandy zmenim jazyk,aby to aspon vyzeralo,ze ide nieco ine..... Lilka je z Pipi hotova...... 🙂 🙂 🙂 Prave preto chce nosit copiky,lebo chce byt ako pipi..... 🙂 🙂 Majina,fakt pekna torticka..... 🙂 🙂 🙂 🙂