Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

majakuca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majuska1109
13. máj 2012

mamicky,neviete pomoct mamicke?som sama s dcerkou,surne potrebujem vziat nejaku garzonku do podnajmu do 150eur nakolko zarabam 200...prosim Vas,ak niekto nieco vie,reagujte na mna...vopred dakujem

radka24
18. máj 2012

@majuska1109
neviem, ci je to pre vas este aktualne, ale viem, ze v bytovke oproti Alibabe su urcite byty na prenajom. su to jednoizbaciky a velmi pekne. my sme tam s manzelom byvali este ked sme boli slobodny . platili sme cca 500 euro na 3 mesiace. konktretny kontakt pre vas nemam, ale mozno keby ste tam zasli napr. za spravcom tak by vam na niekoho kontakt dal.

majakuca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ewwe
20. máj 2012

@majakuca no veru je ,,krasne,, trocha sa pohrat a vyzeras ako by si sa valala v muke, 😝 ale vdaka aspon za tu zobracenku co humenne ponuka pre deti 😝 😝 😝

chryse
2. jún 2012

neviete mi poradit, ako to funguje v tom novom detskom bazene??? dakujem

jezibosorka
2. jún 2012

@chryse ja by som s malym do verekneho bazena nesla, pride mi to ako polievka...... 😝

chryse
3. jún 2012

@jezibosorka ale to je ten novy detsky bazen,,,nemyslim ten na kupalisku,,,,,tam by som nedala malu ani ja

jezibosorka
3. jún 2012

@chryse no,ked do toho bazenu nebudu mt pristup dospely a neake chore deti, tak ok..ale to si myslim nikto nezaruci,,, ja osobne s bazenami dobru skusenost nemam, tak urcite nepustim ani maleho,, ked tak more este hej, ale inac nie... moj bude mat rok,, tvoja ja uz vatsia.... ale mozno som len prilis uzkostliva... napustim malemu plnu vanu a nech plave v cistom 😅

majakuca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leasasenka
8. júl 2012

Slečny,zhánam kontakt na vešticu Žanetu z Alibaby,má niekto?

chryse
2. aug 2012

nenajde sa nejaka mamicka z HE alebo okolia na pokec?

hajanka
2. aug 2012

@chryse ahoj, ten upraveny bazen je super, neterka chodila na kurzy plavania, voda nie je chemicky upravovana, ale pieskovanim a UV filtraciou a to nonstop, takze sa netreba bat, voda je stale cista 🙂 voda je pocas kurzov teplejsia (predhriata) pre batolata na cca 31-33st, pocas verejnych hodin je trosku chladnejsia, ale presnu teplotu neviem povedat, kedze som nemerala 😅 ...
samozrejme do bazena maju pristup aj dospely (len s dietatom), inak si to ani neviem predsatvit pustit do bazena dieta same 🙂 to urcite nie... takze ano deti v sprievode dospeleho

chryse
2. aug 2012

@hajanka ahoj rozmyslala som, ze s malou budem chodit na kurz,,len dost ma odradza ta cena. cca 80 eur za 5 pol hod. plavani.

hajanka
2. aug 2012

@chryse za 5? sestra mala viac, opytam sa jej presne kolko...

chryse
2. aug 2012

@hajanka fakt neviem, to mi len jedna kocka povedala, este som to nezistovala,,,, ale musim nieco pre malu vymysliet, lebo tu zatial nemame ziadnu kamosku. Tak trosku zmenu treba,,, 🙂

hajanka
2. aug 2012

@chryse opytam sa sestry a dam vediet 😉 si priamo z he?

chryse
2. aug 2012

@hajanka oki,,,diki si zlata,,,ee v brestove byvame,,,ale som z KE, tak si asi vies predstavit ako sa tu nudim,,, ☹

hajanka
2. aug 2012

@chryse poznam 2 mamicky odtial, jedna je moja byv. spoluziacka a jednu tu z MK 🙂

chryse
2. aug 2012

@hajanka tak to mas super,,, ja tu v dedine poznam len stare babky. Ani neviem kde tie maminy s detmi chodia, lebo ich nie je ani na ulici vydiet..

chryse
19. aug 2012

maminy,,poradte kam chodite s detickami v he alebo v okoli,,,, lebo v brestove nie je kam ist,,,a doma mi uz sibe.. 😖

ewwe
19. aug 2012

@chryse no v podstate nikam, co sa tyka mesta, mozes ist do mesta do cukrarne alebo behat okolo fontany, alebo ist na nejake ihrisko na sidlisku a nudit sa tam 😖 humenne nieje ziadna vyhra pre deti, a ked je zima alebo prsi je to katastrofa, lebo fakt nieje kam ist

chryse
19. aug 2012

@ewwe no tak to si ma nepotesila,, ☹ ,,tatika mame stale v robote, alebo robi okolo domu,,,, a nam je tu smutno...hlavne koli malej ma to serie,,,,lebo sa v podstate nema s kym pohrat,.. ☹

ewwe
19. aug 2012

@chryse no netesi to ani mna, sice moja mala ide teraz do skolky, ma 3r , tak snad sa to trochu zmeni, inak tiez nemame vela ,,kamosov,, mame sice super suseda v jej veku, s kt. si bajecne rozumeju ale oni odchadzaju zit do irska, 1. sept. odchadzaju, mali nastupit aj spolu do skolky, tak ostavame same, nas tatko je tiez stale prec, mne to tiez pekne ide na mozog 😝

chryse
19. aug 2012

@ewwe no to ti verim,,malemu bude urcite smutno za nim,,,,alle tak v skolke si urcite zvykne,,nasa bude mat len dva rocky,,,,ale vyzera na 3,,podla mna aj koli tomu,, ze od narodenia vyrasta medzi dospelými,,

ewwe
19. aug 2012

@chryse malej 😀 mam tiez dcerku

chryse
19. aug 2012

@ewwe aha,,vazne prepac som si zle precitala,,,

ewwe
20. aug 2012

@chryse nevadi 🙂 🙂 🙂

chryse
21. aug 2012

@ewwe a ako to funguje v he so skolkou?? da sa dat dieta aj s plienockou? sestra v ke dava a ze na zaciatku da len na hodinu a tak postupne pridava, aby si mala zvykla. da sa aj tu takto??