Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
22. jan 2010

Miriinka caukoooooooo 😀 😀 😀 aj ja som uz hore.... Sestra mi tu doniesla svoju malu,dnes bude cely den u nas.... sedi pri Lilke na posteli,bucha a po nej ruckou a Lilka stale spi.... 😀 😀 😀 😀
Takze budeme mat taky mensi nacvik...... 😀 😀 😀 😀 😀
Vonku pekne snezik poletuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
22. jan 2010

Ahojte...tretiaaaaaaaaa 😀
no my sme hore už skôr 🙄 😉 🙂 dala som malej také musli do pohárika...a teraz prišla za mnou a hovorí.."čič, papalo" 😀 🙂 musím jej ísť nabrať 😉

vonku je pekne, čo? asi to prišlo už knám z tej blavy... 😉 a mne dnes treba toľko vecí vybaviť.. 🤐

sara2
22. jan 2010

ahojte,štvrtáááá ☹
Ale sme hore od siedmej.Si predstavte,že odkedy má bábika novú izbičku tak spí od večera až do rána a nepricupitá k nám v noci 🙂 😉 .
Ano Emi,robím tie slíže alebo šúľance z varených ošupaných zemiakov.Robím z takého cesta aj gule plnené slivkami alebo na slano plnené údeninou.Je to rýchle a chutné.
Ja si idem zaliať kafe a potom utekám tiež preč.Dnes mám toho naplánovaného veľa len neviem či budem taká čajorka a či to postíham.
Oriel,držím palce.Neboj ten nácvik zvládneš 😉
Krásny zasnežený dník vám prajem. 😎

mirrinka
22. jan 2010

u vás sneží? u nás slnko svieti 😎 😎 😎 😎
tak ako som predpokladala,bambulka sa zobudila presne o 8:00 😀

matka331
22. jan 2010

ahojte babbenky mam na vas jednu otazocku ..ked mam naplanovany cisarsky na 4.2 ale uz 3.2 idem na prijem mozem si objednat nadstandardnu izbu????

asshanti
22. jan 2010

ahojte,

boboooo, mne Pisaka tiez chvalili... 😉 ale moze mi to byt nakoniec jedno, ja tam nepoznam nikoho, ale ani v michalovskej nemocnici, tak uvidim... 😉 😉 😉
a kolko je zien na klasickej izbe? ja by som asi tiez chcela nadstandard, ale nie byt uplne sama, ale dve, aby bolo s kym pokecat aspon... 🙂
inac, dufam, ze som sa vam tu blbo nezamiesala do temy kde ste uz maminky... 😕 😕 😕 😅 😅 😅

matka331
22. jan 2010

asshanti no my sme ale vtierky..sme sa im tu votreli do ich temy dufam holky ze vam to nevadii .....

oriel
22. jan 2010

matka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nevadiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Matka,ja si mysli,ze si ju mozes objednat,ked to mas planovane.... 😀 😀 😀 len myslim,ze co najskor 😀 😀

matka331
22. jan 2010

oriel tak teraz pondelok idemna poradnu tak poviem sestricke ze co a ako...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
22. jan 2010

no ako vidím,tak to tam už poprerábali....ja som ležala na izbe,kde nás bolo 6 . na jednej strane tri,na druhej tri...ale boli sme takto spolu len 2 dni,potom sme ostali len my dve s kamoškou,s ktorou sa priatelime a navštevujeme dodnes 😉 prebalovací pult sme na izbe nemali,bolo tam niečo jemu podobne ale na tom bola položená váha a decko by sa tam asi ťažko zmestilo,nieto ho tam ešte prebaliť.....a ešte si pamätám na velké umývadlo,v ktorom kupali deti...ja som bola rada,že tam bola pevná linka,tak som si mohla aspon poklebetit s manželom,ked nebol pri mne....
ale možno som bola na tej najhoršje izbe,neviem,lebo ostatné som nevidela,ja ked som prišla rodiť tak som bola 19-ta z 20 možných miest tak vyberať som si nemohla...... ale bola som šťastná,že už neležím na gynde (dosť som si tam poležala) ale o poschodie nižšie 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
22. jan 2010

Andrii...vrátila si ma do spomienok...ja som ležala tiež na takej izbe ako ty ...v prvej.. 😉 a do tej poslednej sme tiež chodili dávať detičky na slniečko... 🙂

inna7
22. jan 2010

Mirri..na ten stôl ma dr. vycapil okolo 20tej s tým, že každú chvíľu porodím...a Lukino sa narodil o 2hej ráno.. preto nemám veľmi dobré spomienky na humenskú pôrodnicu..a keby mi dr aspoň pomohol...ale on lúštil krížovky...a nepovedal ani jedno slovo...aj keď som sa pýtala...
akurát izba bola fajn, ale to bolo asi tak všetko... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
22. jan 2010

pri Klacikovi.....on je teraz v Snine...a vraj sa zmenil k lepšiemu...aspoň čo mamičky v Sninskej pôrodnici vraveli, keď som tam bola so Sárkou...škoda len, že pri mne bol otrasný...jediné čo nám pomohol bolo, že dovolil manželovi ostať pri mne...pretože tam nebol primár... 😉

oriel
22. jan 2010

andrii,aj ja som bola na takej izbe,lebo nads. nebola volna.... ja som bola spokojna...... 😀 😀 teraz by som chcela tu nadst. ,no samotko,pretoze myslim,ze asi by mi vadili aj navstevy spolubyvajucej... 😲 😲 ja chcem navstevy hlavne pre Lilku,lebo ta bude chciet byt pri mne.... odteraz sa tesi,ako bude chodit do porodnic.... 😀 😀 okrem rodiny,asi ani nikomu nebudem hovorit,ze mozem navstevy 😀 😀 😀
ale fakt tie klasika izby su podla mna pekne 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
22. jan 2010

áno, viem že ho chvália..no asi v začiatkoch bol iný..alebo nemal svoj deň 😉
ja som tiež najprv chcela nadštandard, ale nebol voľný...a keď sa uvolnil a ponúkli mi ho, tak už som nechcela...už sme sa spoznali navzájom a bolo fajn s niekým pokecať... 😉

emita
22. jan 2010

ľudiaaa ja vás nestíham čítať ☹ idem na to 😀

asshanti
22. jan 2010

andrii, dakujem velmi pekne za fotecky, waw! myslim si, ze s tymto sa michalovska nemocnica neda porovnavat... a to som tam ani nebola nazivo, len co viem z pocutia a nejakych tych fotiek, ze to tam po hygienickej stranke nie je nic moc a to nehovorim o estetickej stranke... 😉 tak to uz si ma naozaj presvedcila, ze nemam co rozmyslat a idem rodit k vam! predsa, ked si clovek moze vybrat, tak preco nie... my byvame od HE cca 45 km a ten nadstandard by som chcela hlavne kvoli tomu, ze ked za mnou pridu, tak aby sme nemuseli niekam na chodbu a aby nemuseli ist hned naspat domov, ta dvojka by bola super! ale aj klasicke izby vyzeraju pekne, som velmi milo prekvapena! 😵 😵 😵
baby, aspon ste si zaspominali na svoje porody, vsak? 😉 my cakame prve a vytuzene babatko, tak ma aj sem-tam prepadne panika zo vsetkeho, ze ako porod, klistir, ci sa stihnem doma oholit a kvoli tomu brusku to uz ide naozaj tazko... viem, mozno su to banalne veci, ale ja som dost puntickarka, tak mam traumu z toho... 😀 😀 😀

emita
22. jan 2010

hotovo

ja som bola na izbe č.4 obidva razy 😀 a na nadštandard by som nešla lebo niet nič lepšie ako debatný krúžok na izbe 😀 😀 😀 ale vždy keď sme mali návštevu a "zmenili sme vduch" molá bola hore a bolo po návšteve. a tiež keď som sa šla najesť a počula som že nejaké dieťa plače, bola som si istá že to je moja 😀 😀 😀 a Šimonko ten plakal ešte viac a som sa cítila niekedy tak blbo že vlatne obťažujeme ostatných... ale teraz s Emilkou nás sestričky nejak nenechali dlho plakať... vždy problém riešili... takže podruhýkrát bolo o 100% lepšie. aj sa dalo pospať... prvýkrát som za celý pobyt v nemocnici spala 10hod. 😝 mala som to spočítané 😀 😀 😀

vonku je kraaaasne

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
22. jan 2010

ahojte...konečne nabehol ten kon jeden.....včera som ho vychválila,ale asi som nemala 😀 😀 😀
my sme sa dnes boli v škôlke fotiť - učiteľka mi volala,že či neprídem s Liankou na fotenie aby bola na spoločnej fotke,no spoločné foto sa nefotilo....fotil to nejaký poliak v asistecii so slovákom a predstavte si,že sa tie decká fotili na motorke 😀 no som zvedavá aké budu tie fotky...ale mali aspon dať vedieť,že budu fotiť na motorke,lebo keby ste videli tie vyobliekané decká 😀 až to na tu motorku nepasovalo....dievčata ešte jak tak,ale chlapci v košeliach a kravatách 😀 😀 😀 😀
no ale potom som ich ešte pofotila v triede spoločne aj s učitelkami,tak aspon niečo...... len škoda,že som nevzala svoj foták,tak by som už fotky mala v PC

asshanti
22. jan 2010

aj mne cele poobedie nesiel konik, az som mala abstaky... 😀 😀 😀

andrii, je to naozaj super, ked sa mozes niekoho povypytovat, lebo fakt je to pre mna vsetko zatial spanielska dedina, nieco uplne nove... najradsej by som bola oholena doma, lenze ci to stihnem, bohvie kedy ma chyti rodenie... ja by som nerada, kebyze mi to robi niekto iny, si to ani predstavit neviem... 😅 😅 😅 uz budem mat dost tam mat furt roztiahnute nohy, aj na vizite a tak, vsak? ale pri porode sa nohy neviazu, dufam...???

oriel
22. jan 2010

nie asshanti neviazu 😎 no ano,kazde rano vizita..... kuknu tam... 😲 mne bolo najviac neprijemne,ked raz prisli na vizitu asi 6.... to bola si velka..... 😲 😲 ale to je neprijemne asi len nam.... ony to beru ako klasiku,kazdy den to iste... 😎
Mirri,tesim sa na fotocky 😀 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz