Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

dagsty
26. jan 2009

Tamarka prajem ti všetko naj, naj, naj 😉 😉 😉

Inak ďakujem Vám všetkým za včerajšie gratulácie.... Ď A K U J E M 😵

Oslava dopadla perfo, môj otec mal taký príhovor, že som vkuse revala.

Majte sa krásne a ešte raz ďakujem...cmuk, cmuk, cmuk 😉

sara2
26. jan 2009

No,kde ste??????
Odbehla som od žehlenia vás pozdraviť a vás nikde ☹

mirrinka
26. jan 2009

ja som tu 😀 boli sme na káve a fernetiku u tamarky,tak to musím predýchať 😀 zdá sa,že po tej káve ani tak skoro spať nepôjdem 😀

mirrinka
26. jan 2009

ozaj sari,a ako dopadlo stretko s robodracicou? 😉

mirrinka
26. jan 2009

ach,tá tamarkina káva 😀 😀 😀 😀 ešte furt tu musím oxidovať 😀

tamarka_na
27. jan 2009

Bré ránko 😉

No Mirri,veď to bolo iba 3 v 1...sa nevyhováraj na kávu,ale skôr na ten fernetík,že si z neho bola rozrušená 😀 😀 a pamätáš vôbec niečo?? 😀

...ale nie,všetko bolo s mierou 😉

ešte všetky spíte??Ja si idem uvariť kávičku,Nellka je už v škôlke...ešte ani neviem,čo budem variť...polievku mám hlivovú,ale druhé...?? 😕 😨

emita
27. jan 2009

ja dneska špagety- cestovinu by som teraz jedla každý deň. dnes sme hore od 6.20 a neviem čo s ním robiť do 12.00 vonku sa mi nechce 😖 aj tak by zaspal 😠

mirrinka
27. jan 2009

sewas kočky 😉
včera som šla spať o pol noci 😝 😀
už sme boli dnes na kontrolu,tak ešte jej dal sirup na vykašliavanie,ale ináč v pohode....zajtra padá do škôlky 😀
a teraz pozerá našu svadbu 😝 neznášam,ked to kuká,lebo jak sa do toho raz pustí,tak to pozerá aj 10 krát za deň - a už mi z toho až praská 😠
ja dnes idem robiť cesnakovú polievku 😀 a druhé tiež neviem čo.....asi sa inšpirujem emitou a spravím špagety 😉

sara2
27. jan 2009

Ahojte.

Ja dnes varím,teda už mám navarené.Paradajkovú polievku-Sárinkina najobľubenejšia-varím ju aspoň raz v týždni.A potom červenú kapustu,knedlík a dopekám teraz krkovičku.A na zajtra budem robiť pstruhy na masle.
Mirri,odkedy som sa po večeroch učila na autoškolu,tak ani ja neviem zaspať skôr ako o jedenástej až dvanástej.
A Sárka nám dnes ráno spala do ôsmej a my s ňou 😀 .
Aj naša bábika prišla na chuť "našej svadbe".A odvtedy sa každý deň za tatíka vydáva.Oblečie si tie princeznové šaty.Včera si posadili na posteľ v izbičke veľkého plyšového maca a ten ich akože sobášil.Riadne si povedia áno a aj s pusou a potom je hostina 😀 😀 😀 .A zahlásila ako každá správna dcéruška,že ona sa vydá len za tatíka keď vyrastie.... 😝

Oriel,vy ako?Lili je v škôlke?Musím tam zájsť,že kedy bude ten karneval.Ma šľahne keď neusporiadajú nič lebo kvôli tým šatám čo jej krstná poslala.Čo mám kámošky,tak všetky už majú termín v škôlkach na karneval.

Kde si Inna?
A stretko s robodracicou?Bolo to len na chvíľku.Dala mi tu mastičku z Justu.Ona mňa spoznala...ja ju nie.Ale je to kočka.Štíhlučká,pekne namaľovaná a sa sťažovala,že musí chudnúť....neviem z čoho 😝 .Ja som pri nej bola jak gulička 😀
čaute

sara2
27. jan 2009

Mirri,krásne fotočky....ale mám depku jak kukám na teba aká si štihlučká a k tomu vravíš,že môžeš pojesť všetko a kedykoľvek ☹

emita
27. jan 2009

sara2 to je milé 😵

mirrinka
27. jan 2009

sari,dikes...ale som sa narobila,kým som povymienala fotos vo všetkých albumoch 😀
ja som včera robila paradajkovú polievku,Lianka aj náš ocko ju zbožňujú 😉

oriel
27. jan 2009

cauko holky,ja len tak na skok 🙂 🙂 Chcela som vas pozdravit.... dnes som v praci 🙂 🙂 🙂 Lilka je v skolke..... 🙂 🙂 🙂 papa... prajem vam pekny dnik 🙂 🙂

tamarka_na
27. jan 2009

Jéj Mirri krásne fotky,si predstav,že som kopec z nich ešte nevidela... 😵

...žeby som aj ja spravila tie špagety??Inak dosť skoro rozmýšľam nad špagetami,nie?Pred dvanástou 😅 Ale Alex ešte len pred chvíľou zaspal a on papá druhé až keď sa zobudí,takže mám dosť času...tak letím...pá

mirrinka
27. jan 2009

dievčatá,ja som ale šikulka 😀 už sme sa aj najedli,stihla som už povysávať,poupratovať všetko.... a teraz budem len oddychovať 😀 😀 😀

tamarka,dakujem... to mi skoro každý vraví,že jéééj,vždy pozerám tvoje fotky a kopec z nich som ešte nevidela 😀 šak jasné,ked ich je možno aj 2000 😀

mirrinka
27. jan 2009

kde ste,humenčanky??? 😕 😕 😕

robodracica
27. jan 2009

Celý deň zháňam stepper na nete za dobrú cenu, aj som ho našla. 🙂
Budúci týždeň začnem posilovať zadnú časť tela a nožičky. 😀 😎

tamarka_na
27. jan 2009

ahojte...to kde ste dnes všetky?? 😕 raz za čas sem prídem takto neskoro a vás nikde 😒
no nič,letím do sprchy...brúú 😉

mirrinka
27. jan 2009

asi som prišla neskoro,čo??? 😀 😀 😀

inna7
28. jan 2009

Dobre ranko... 🙂 včera sme boli u našich...trocha zmeny... 🙂 🙂 🙂

ja dnes idem zasa ku kožnej... 😒 .. vonku je hrozne,čo...

ináč ja mám doma stepper...a je na ňom kilo prachu.. 😀

netuším čo variť...škoda že jedlo nevydrží dlhšie čerstveee 😅

mirrinka
28. jan 2009

pekné ráničko 🙂 aj ked vonku je to oničom..... my sme dnes znova nešli do škôlky,lebo sme museli prísť k našim,už ráno o ôsmej sme tu boli - chlapi totiž išli do lesa - a poobede ideme s manželom do Košíc,tak malu tu nechávame.... už len dúfam,že zajtra sa do tej škôlky dostaneme,do kelu - ma to štve,lebo tam už dlho nebola 😠 😠 😠

inna,nič si z toho nerob,ani ja neviem čo variť 😀

oriel
28. jan 2009

dobre ranko.... tak som tretia,co nevie co uvarit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
28. jan 2009

Mirri,do Ke idete na nakupy? 🙂 🙂 🙂

sara2
28. jan 2009

Ahojte.
Oriel,Sárka už kuká 😀 .Hneď sme museli ísť do schránky.Tak vážne sa tvarila,že ona dostala poštu od Lilky 😀 .
A pýta sa ma:"mami ,to naozaj Lilka my poslala do schránky?" a ja jej nato,že "áno,ona ti poslala".A Sárka ma sprdla ,že jej nemám hovoriť "ona" lebo ona je Lilka 😀 😀 😀 -pucung som dostala.
My ideme autobusom k babke o dvanástej.Navarené máme,ale budeme obedovať aj tam.
Na nákupy do Ke alebo do prešova by som šla aj ja.
Joooj,akúúú dobru kávu mám 😝

pekný deň.

mirrinka
28. jan 2009

nie,nejdeme na nákupy,aj ked rada by som 😀 😀 😀

inna7
28. jan 2009

joj sari..tak si ma navnadila na druhu kavičku...idem zaliať...som normalne chutky dostala... 😀

oriel
28. jan 2009

inna,aj ja 🙂 🙂 🙂 🙂 takze dame spolu o.k? 🙂 🙂 🙂 Sari,ale som sa zasmiala..... Sarka nema chybu..... nepises si tie jej ,,perlicky,,? 🙂 🙂 🙂

sara2
28. jan 2009

jéééj,prišla my sms-ka z Polície,že mám vodičák. 😀 😀 😀

oriel
28. jan 2009

tak hybaj ponho..... 🙂 🙂 🙂 a k babke rovno autom..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tamarka_na
28. jan 2009

Ahojte 🙂
Ja dnes od rána upratujem 😝 zložila som postielku,lebo už vyše 4 mesiacov v nej nikto nespí a neviem teraz vyplniť ten priestor 😀 taký nezvyk po troch rokoch... 🙂 Bože a mám pocit,akoby to bolo pred týždňom,čo sme ju rozložili prvýkrát... 😕
A navarené mám ešte odvčera...špagety 🙂 Tak idem dať Alexa spať a ponosiť veci do pivnice...pá 😉