Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

tamarka_na
30. jan 2009

No Mirri,kde si?Cakame na teba 🙂

mirrinka
30. jan 2009

ježiš baby,ja som si nevšimla,že vy ste už na dalšej strane 😀

tamarka_na
30. jan 2009

no a my ťa čakáme... 🙂 sme rýchle 😀

mirrinka
30. jan 2009

aj majster kat sa občas sekne 😀 😀 😀 😀

mirrinka
30. jan 2009

baby,ste ešte niektorá na facebooku??? 😉

tamarka_na
30. jan 2009

no predsa ja 😀 len sa v ňom ešte akosi neviem zorientovať... 😕

mirrinka
30. jan 2009

tak sa zorientuj 😀 nájdi si ten jazyk a bude dobre 😀 😀 😀

tamarka_na
30. jan 2009

asi to bude tým...som 4 roky bez angličtiny a už to nie je ono... 😖

emita
30. jan 2009

ďakujem vám 🙂 meniny nejak neoslavujem... my už sme takí nepodstatní popri našom oslávencovi 😀

nakúpené by sme mali, ešte popratať, uf. mirri neviem či to bude odo mňa pekné že vám budem robiť chúťky... no ale keď chceš... len studená kuchyňa: krabí šalát, tuniakový šalát, talianský šalát, syrové a mäsové misy, jednohubky, torta, zákusky a holúbky-to jediné teplé-to nám doneskú svokrovci oni ich vedia také mňam-mňam urobiť 🙂

inna7
30. jan 2009

Emita...ty si Ema? ja že Emília...
lebo emílie majú meniny inokedy..

tak potom sa aj ja pripájam k blahoželaniam....veľaveľa zdravička...!!! 🙂 🙂 🙂

my sme mali tie šúlance...Lukáško mi pomáhal..mak sme mali aj na lustry... 😀 😀 😀

Tamarka...tvoje vyskúšam nabudúce...ja mám rada všetky sladké jedlá... 🙂

sara2
30. jan 2009

Emi,všetko krásne prajem 😀

inna7
30. jan 2009

ináč ja som si tiež nevšimla tú druhú stranu.. 😀
ja som tiež na facebooku...tamarka daj si český jazyk...ale nejak som mu neprišla na chuť...

mirrinka
30. jan 2009

inna,ani mne sa zo začiatku ten facebook nejako nepozdával,ale potom ked sa mi tam nazbieralo asi zo 30 priateľov,tak to začalo byť zaujímavejšie... 😉 a teraz som skoro len tam nacapená 😀

mirrinka
30. jan 2009

jééééj,sari,to Sárka je taká šikulka??? krásny obrázok 😉 😉 😉

sara2
30. jan 2009

Ahojte,pridala som fotočky.Ako sme dnes poobede so Sárkou tvorili 🙂
Nakupili sme lepidlo,papiere,špajle,farbičky ...a šli sme nato.A riadne ju to unavilo.Teraz vylihuje na posteli 😉

emita
30. jan 2009

inna-Emília bude až dcérka-ak bude 😵

sara2-kraaasne, Sárka je veľmi šikovná 😉

mirrinka
31. jan 2009

Všetko najlepšie a najkrajšie prajeme nášmu Šimonkovi 😉 aby mal vždy taký krásny úsmev na tváričke ako ked sme ho prvý (a zatial jediný 😀 ) krát stretli 😉 😉 😉 veľa zdravíčka a lásky 😉

sara2
31. jan 2009

Šimonkovi prajeme zo srdca všetko dobré,krásny život,veľa lásky,radosti a hlavne zdravička 😉 😉 🙂 🙂

inna7
31. jan 2009

Aj my sa pripájame a k prvému ročku želáme všetko len to NAJ!!! 🙂 🙂 🙂 krásnu oslavku!!! 🙂

tamarka_na
31. jan 2009

Aj my prajeme Šimonkovi všetko najlepšie k prvému rôčiku,nech pri ňom vždy stojí zdravíčko a šťastie...,nech má vždy veľa,veľa lásky a nech vám vždy robí len radosť 🙂

oriel
31. jan 2009

PRIPAJAME SA K BLAHOZELANIU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 VSETKO NAJLEPSIE SIMONKOVI 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
31. jan 2009

Čaute babule 😀 .

My ideme s manželom na žúrku,ale moc nadšená niesom.Radšej by sm zaľahla do perín 😉 .

Pekný večer všetkým.A zajtra nevarím,varí svokra 😀 😀 😀

emita
31. jan 2009

Ďakujemeeee, oslava bola super 🙂 hostia už odišli, len kmotrovci u nás ostávajú spať takže zajtra dáme dozvuky 😀 zajtra pridám aj nejaké fotočky 😉

mirrinka
31. jan 2009

emi,ja sa už teším na tie fotky 😉
dobrú nocku...

tamarka_na
1. feb 2009

Ahojte...kde ste všetky?? 😉
My dnes ideme k babke na obed,takze konečne nič nevarim po dlhej dobe 😀 vonku je krasne,tak to spojíme s peknou prechádzkou 🙂 Alex je trochu zachripnuty,inak vyzera byt zdravy,vobec nesopli a už žiadny kašeľ,tak sa tešim,ze sme to zvladli aj bez ATB. 🙂 Len dufam,ze mu dnes ta prechadzka neuskodi 😕
Peknú nedeľu...pa 😉

inna7
1. feb 2009

Ahojte....čo všetky robíte, že nepíííšete??? 😉

Tamarka..tak to ti je super...ja som robila toto:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10005

a musím povedať že to bolo vynikajúúúce... 🙂 🙂 🙂

super, že je malému už lepšie...lebo tie atb sú riadne svinstvo...aj my sme sa z toho nejak dostali...už je lepšie..chvalabohu... 🙂 🙂 🙂

aj my prajeme peknú nedeľu....papa

inna7
1. feb 2009

ozaj Sara ako bolo??? 😵

oriel
1. feb 2009

ahojky.... inna,to papanicko vyzera suuuuper 🙂 🙂 Ja v nedelu nikdy nevarim.... v nedelu je v kuchyni svokor 🙂 🙂 🙂 🙂 Nedavno sme sa vratili z Volice,boli sme po Lilku,hned aj zaspinkala a potom ideme do Ohr. 🙂 🙂 🙂 Takze tak.... Sari,ty este spinkas? 🙂 🙂 🙂 Kde ste boli? 🙂 🙂

emita
1. feb 2009

tak som zopár pridala ale len 3 lebo všade je s niekým a neviem či by tí ľudia chceli byť na nete 🙂 Doma hrozný binec, musím to tu trochu dať do provizórneho poriadku hoci je nedeľa...

tamarka tak to som rada že už je dobre. nech to tak vydrží 😉

sara2
1. feb 2009

Emi,tá nočníková nemá chybu 😀 😀 😀 .Tú pošli do nejakej súťaže.

Bolo fajn.Chlapi chlastali a že ny šoferovali.../ja a švagrinka/.A najedla som sa.Lebo v tom bowlingu robia rozprávkovu pizzu.A jedla som ju po 22tej hodine.Takže L-karnitín v kombinácii s mastnou pizzou ☹ .Ale za ten priestupok to stálo-bolo suprová 😉

Dnes sme boli na obedík u svokry.A dorazili sme predchvíľkou domov.Sárku sa chystám rýchlo uspať a vyložiť nohy na stôl.

Emi,joooj -tu tortičku by som si dala.Bola dobrá?