Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
6. feb 2009

ahoj dicinka1 🙂 🙂 🙂 mne sa meno Sara paci... 🙂 🙂 🙂 rodit budes urcite v SV,vsak? 🙂 🙂 🙂 Na tu porodnicu som zatial pocula len same chvaly 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
6. feb 2009

kde ste vsetky? 😉 🙂 🙂 🙂

inna7
6. feb 2009

čafte babule...tak ja som mala samé behačky...u doktorky som dopadla dobre...ešte neviem...dala mi liečbu a uvidím neskôr ako zaberie...kontrolu mám o desať dní... 🙂

aj mne sa páči meno Sára... 😀 😵 🙂

dicinka ahoj...aj ja som rodila v SV...pri Magdoliničovi...super doktor.. 🙂 🙂 🙂

zajtra ideme na oslavu "tridsiatky" a "dvojky" 😀 ...do Sniny...hotel Camei../neviem ako sa píše/...tak sa tešííím...
krsniatku som kúpila ten stan čo som vám písala..a ktomu spací vak...v rovnakom motíve disney princezny...fialový...kráááásny... 🙂 no a sámoška že bábiku ešte...takú fešandu z dráčika... 😉 a kámoške som dnes kúpila takú vázu...tiež sa mi páči... 🙂

Lukáškovi kostým Zora...dnes v ňom asi aj spí.. 😅 🙂 13.teho majú karneval....

Oriel idem zahlasovať.... 🙂

oriel
6. feb 2009

dakujem.... inna,uz si tu chybala 🙂 🙂 🙂 🙂

dicinka1
6. feb 2009

oriel ano..budem rodit v Snine..aj ja som pocula len chvali na tu nemocnicu...aj na doktorov..ja som tam uz bola aj na laparke..tak viem... 😉

inna..camei je hore na sninskych rybnikoch,ze?dobre si oslavenci vybrali..vraj je to tam drahe 😉

takze je rozhodnute..ak bude dievcatko bude Sarinka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ako krasne sa to počuva,ze?

dicinka1
6. feb 2009

emita,kde ste boli na horach?co mas fotku vo fotoalbume 😕

baby,planujete este nejake deticky?

oriel
7. feb 2009

Dobre ranko,ja len na rychlo... 🙂 🙂 🙂 Ideme vlacikom k Babke... a asi tam budeme az do zajtra 🙂 🙂 🙂 Prajem krasny vikendik 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
7. feb 2009

ahoj...aj my sme už hore 😉 a ták dobre sa mi spalo.... idem upratovať a potom budem robiť žemľovku 🙂

vitaj dicinka 🙂

emita
7. feb 2009

ahoj dicinka. fotka je zo Štrbského plesa. malý mal vtedy pol roka takže sa neviem aké túry robiť nedali, ešte Popraddské pleso... joooj Snina, tam to poznám 😝 rok som tam pracovala. To más pravdu že Humenné je super mesto oprotí Snine. každý deň keď som sa vracala som si to uvedomovala 🙂 či plánujeme detičky? jasné 😉

dnes je tak kraaaasne 😵 skoro doma porobiť čo treba a vonku 🙂

dicinka1
7. feb 2009

dakujem za privitanie..ak mozem,obcas tu zajdem,dobre? 😀

idem aj ja pratat..dnes mi pride manzelik domov..z Ba

sara2
7. feb 2009

Ahojte.

My sa chystáme na karneval 😉

Inna,veľa zábavy prajem.Moja je už pobalená a nevie sa dočkať 🙂
ahojte

dicinka1
7. feb 2009

sara..prijemnu zabavu...

a ostatnym krasny vikend...sorry..neviem ake i/y 😕 😅 😅 😅

sara2
7. feb 2009

čaute,no kde steeee?????

Pridala som fotočky z karnevalu.Bolo super.Sárka bola taká unavená,že zaspala ešte len ľahla do postele 😀 Vytancovala sa jak drak.

emita
7. feb 2009

sara2 krásne fotky 🙂 Sárka bola nádherná 😵

tamarka_na
8. feb 2009

Dobré ránko 😉
Sara,fotky sú super 🙂 V našej škôlke sa zatiaľ o karnevale nehovorí,musím sa popýtať.Neviem,či by si Nellka na seba zobala nejaký kostým,keď ona plače aj keď na ňu natiahnem nejaké nové tričko 😒

Čo máte dnes na pláne??My nič,akurát varím,deti pozerajú rozprávku.Dúfam,že nebude pršať,aby sme mohli ísť aspoň na prechádzku...

Tak vám prajeme pekný dník 😉 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
8. feb 2009

Sari...fotočky peknučké...zlaté boli v tých maskách....si pamätám že aj ja som bola v škôlke lienka 😀 iba krídla som mala papierové... 🙂 🙂
na oslavke bolo fajne...Lukino sa vybehal s deťmi..kopec ich tam bolo...a malinká bola zlatá celý čas... 🙂

aj my sme boli vonku...aj včera aj dnes...už je ako v jari...krásne...ale vraj majú prísť ešte mrazy...no radšej keby sa Iľko mýlil... 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
8. feb 2009

ahojte mamičky 😉

No,ja by som bola rada ak by ešte mrazy prišli...sneh a tak.Veď si deťurence zimu ani neužili.My máme ísť na lyžovačku do Tatier v marci-som zvedavá či to nebude lyžovačka na blate 😠

pekný večer prajem 🙂

bobooo
8. feb 2009

ahojte baby
emita ty si spomínala krstniatko , ktoré má tiež ekzém...niečo si vravela že mu dáva mamka do mliečka alebo niečo také? čo to bolo? nejaké vitamíny, alebo probiotiká? nevieš ako sa to volá a či je to na predpis?...Sofii lekárka brala krv tak má zvýšenú hladinu niečoho , no neviem ako sa to vola..dosť na to že záver je že je to vysoká hladina ako u alergikov...tak preto sa pýtam...

emita
8. feb 2009

boboo ja som nič také nespomínala. to si asi niekde inde počula...

ja už zimu nechcem a nech pozametajú cesty od kamienkov nech sa nám dobre chodí s kočíkom 😀 ale je fakt že zima bola krátka. sme pozerali našu svadbu: pred 3rokmi kopu snehu o takom čase. a po svadbe sme ešte celý február lyžovali a na prelome február-marec sme boli lyžovať v Tatrách... no teraz lyžovať nemôžem tak nech je jar 😀 . a vám sara nech navalí aspoň meter snehu v Tatrách 😀

inna7
9. feb 2009

dobree raanko kočky...aká bola noc?? to sa mňa pýta každý 😀

u nás dobrá...malá našťastie chce piť mliečko z flašky..kedze som musela prestať kojiť...aj to ráno o 5tej...tak super... 🙂

mirri...skoré uzdravenie ti želám...mne nakoniec zabral až bioparox sprej... 🙂

dnes zasa sneh....hmmm..aj ja už chcem teploooooooo

inna7
9. feb 2009

práve som sa dočítala v korzári že v našej škôlke sa už dobudovala sauna..tak super.. pre deti od 4r...už ju len skolaudujú a deti tam budú chodiť raz za týždeň...Lukino ešte v saune nebol...tak hádam sa mu to zapáči.. 🙂

oriel
9. feb 2009

ahojte... uz som konecne tu... vcera som tu uz ani len nestihla kuknut.... Neskoro sme prisli,tak som len narychlo pocitala maily,pripravila malej veci do skolky a isla spat... 🙂 🙂 🙂 Inna,super,ze Sarinka pije mliecko z flasticky 🙂 🙂 aj to je parada,ze Lukasko maju tu saunu 🙂 🙂 🙂
Emi,aj mne sa nieco take mari,ze si spominala,ze krsniatko ma ekzem ☹ ☹ ☹
Sara,fotocky su paradne,Sarka ako rodena princezna 🙂 🙂 🙂 🙂 Pocasie dnes hruza des... 🙂 🙂 😉 Tak som sa vcera vytesovla,ze je teplucko a slnecno 🙂 🙂 🙂 Co ste robili cely viked? 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
9. feb 2009

ahojte....no hrôza 😠 neznášam takéto počasie....ked som sa ráno pozrela z okna skoro ma šľak trafil 😠 hnusná čľapkanica 😝 😝 😝

oriel
9. feb 2009

tak,tak,tak ☹ ☹ ☹ ☹ vonku je katastrofalne.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sara2
9. feb 2009

dobré ránko.
My sme nie veľmi dobré vyspatí...ale kto ako...Sárku som o štvrtej budila na nočník a odvtedy spala s nami lebo vkuse poplakavala.Sa jej muselo niečo snívať.A to boli kopance.A netlačila sa na manželovu polku postele ale jasné že ku mamke 😒
Poviem vám,že zimu som nikdy nemala rada.Ale teraz som rada,že ešte nasnežilo.Ale pokiaľ by sa sneh udržal to by bolo super,ale takéto čľapanky ako vraví Mirrinka tiež nemám rada.

My sa o chvíľku chystáme so Sárkou na sono obličiek ku dr.Ivankovej.Obed už mám uvarený,parádička.

Inna,aké mliečko dávaš malej? To ti doktroka dala hormonálne maste,že nemôžeš kojiť?