Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
16. aug 2009

tamarka-dobrá otázka 😅 bola poriadne vyplačkaná lebo od obeda ju čosi trápilo (99%bruško) takže bola taká zničená že celý podvečer, večer+noc spala... joj vydumnica je to veľká 😝 zase raz máme náročné bábätko... a vy ako víkendujete?

inna7
17. aug 2009

Ahojte...my sme hore už od 5tej 🙄 😎 ockovi sa podarilo zobudiť malú...teraz si pekne zaspala a ja už nemôžem 😠 🙄 😉 tak kávičkujem 😔 🙂
Emi veď nie je až taká náročná, keď píšeš, že v noci spinká... 😉 bruško trápilo aj nás...sme sa omasírovali čosi... 😉

Sari...teraz robili ten prístrešok--altán naši, takže sa veľmo nedá chváliť... 😵 dnes,zajtra ho majú dokončiť, tak môžem potom hodiť nejakú fotočku na ukážku...vyzerá to pekne... 🙂 ja som totiž už druhý týždeň u našich...išli do Medugorja... 🙂 🙂 🙂

emita
17. aug 2009

inna vďaka Bohu aspoň za to ale spí s nami v posteli 😖 v postieľke nechce byť. včera sme boli zase vonku-vydržali sme asi 20 min. lebo stále plačkala... dúfam že nebude z tých detičiek čo sa nechcú voziť 😖

inna7
17. aug 2009

Emi ja som si užila kočíkovanie s plačom pri Lukáškovi...bruško ho trápilo do 4,5m...potom akoby zázrakom bolo všetko ok...nám veľmi pomohla aj rektálna rúrka..a teplá vodička..myslím kúpeľ...plus mastičky na bruško...ale 4,5m plakal nonstop...či ráno, alebo večer...a okrem bacila v brušku mal aj gastroez.reflux...takže sme si to užili pri malom... 😒

inna7
18. aug 2009

Dobré ránko...šak si popííííšem aj sama, kľudneeee 😠 😉 kde ste zase všetky... 😕 🤐

mirrinka
18. aug 2009

halooooooooooo.....ja som tu 😀 my sme ešte len o deviatej vstali,tak som s tebou inna nemohla kecať - ale aj samej ti to ide dobre 😉 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. aug 2009

Ahoj andrii.....ja ešte nemám šajnu čo budem variť,ale Lianka už od rána básni o haluškách,tak asi halušky s tvarohom - ale najprv musím ísť do obchodu a táááák sa mi nechce 😝

v tých Hámroch je dobre? my sa tam už dlhšie zberáme,ale zatiaľ nám to nevyšlo,cez víkend sme nakoniec nešli do toho madarska,ale boli sme vo Vrbove u švagrovcov - tak sme sa vykúpali tam a zbehli sme ešte pozrieť do Tatier a na Červený kláštor.... prišli sme domov v nedeľu o 22:00 🙂

boli ste už niekto na Beňatine? je to tuším niekde medzi Michalovcami a Sobrancami a vraj je tam krásne - mnohí to prirovnávajú k Plitvickým jazerám v Chorvátsku ....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. aug 2009

o tom svidníckom kúpalisku som aj ja počula 🙂 bola tam Liankina krstná a vraj je tam fakt pekne - tak to niekedy treba ísť preveriť,či neklamala 😀 😀 😀 😀 a prečo ťa naštvala plavčíčka? my sme vo Vrbove tiež mali dočinenia s plavčíkom,ale to preto,lebo náš tato aj so svojim bratom (tiež tatom) sa správali ako 5 ročný chlapci a dokonca v detskom bazéne 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. aug 2009

😀 😀 😀 😀 ved bud rada,že slečna 😀 ja som sa včera stretla v meste zase s nejakou ženou z modelingovej agentúry a sa ma pýta,či by som nechcela pracovať ako modelka a ked som jej povedala,že som vydatá a mám 3 ročné dieťa tak len oči vyočila...a to sa mi nestalo prvý krát.....ale dobre,ako vraví jeden môj kamarát ( vždy budeme mladé a svieže 😀 😀 😀 )

mirrinka
18. aug 2009

a som zvedavá na tie fotky,tak si nájdi chvíľku toho času,ked už nemáš tie baby doma 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. aug 2009

😀 😀 😀 😀 som to napísala jak debil - "tie fotky", "toho času", "tie baby" 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
18. aug 2009

andrii,keby to tak bolo,aj potom ked tvoje dcéry budú mať 20 rokov 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. aug 2009

čo? ved ja nosím 38 😀 😀 😀 a to mám 173 cm a skoro 25 rokov 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. aug 2009

tak sa bude dívať na svet z výšky ako ja 😀 😀 😀 ale u mňa je to s tými nohami zase opačne - som vysoká a mám malé nohy - najmenšie v našej rodine,teda ak nerátam Lianku 😀 sestra je odo mňa o dosť nižšia a má 40 -tku 😕 😅 mama nosí 39.....ja nemám ani komu šlohnúť niekedy nejaké pekné topánky,lebo sú mi jak lode 😀

tvoja Kristínka je vysoká asi po tatinovi,že? 😉

inna7
18. aug 2009

andrii, aj moja neterka má 12r a nohu 38...niekedy jej dávam svoje topánky a to mám 39tky... 😉

ja akurát dorábam kuracie rezne...robia nám ten prístrešok tak vyváram.. 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
18. aug 2009

áno a aj skôr dospievajú ako my... 😒 🙂
...ja mám iba také šťastie..píšem keď tu nikto neni.. 😅

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
18. aug 2009

jej no vy ste sa rozpísali 🙂 my sa nosíme v babyvaku a chlapi spia 😢 joooj aj ja by som šla. ale tak pošlem ich poobede von a my si pospíme potom 😉 aspoň mám čas vás čítať 🙂 včera sme boli v poradni: pribrala 360g 😎 júj mi spadol kameň zo srdca lebo Šimonko málo priberal. za 1. týždeň doma 30g, 2. týždeň 130g 😖 ale ona ľúbi papať. och veď dnes ráno sme vylihovali moja hlava asi 20 cm od jej a ona sa tak povracala že normálne mne do tváre ako sprcha 😖 asi sa tak prejedla lebo potom už negrckala. ale som sa zľakla.... 😅
mirrinka choď kuknúť tú Beňatinu-znie to zaujímavo. potom nám povieš ako 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
18. aug 2009

Emi, tak super..len tak ďalej....nech pekne priberá.. 🙂
tak konečne som sa najedla aj ja... 🙂 a večer ešte musím kosiť trávnik..."tenkrát poprvé"...no konečne bude mať náš psík super strih 😀 😀 😀 .. dúfam, že to má len jeden gombík.. 😀

emita
18. aug 2009

😀 😀 😀 inna drž sa 😀 😀 😀

tamarka_na
18. aug 2009

Ahojte 🙂
My sme dnes doobedu boli v meste,cesta tam a naspäť nam trvala vyše dvoch hodín,lebo náš Alex nechce sedieť v kočíku... 😠 prišli sme o pol druhej a obidvaja hneď zaspali 😵

Emi,my sme si s Alexom tiež užili...on mal reflux do 9 mesiacov,už behal po štyroch a stále vracal...a raz sme ho fotili a v tom okamihu hodil šabľu,tak to máme zväčnené 😀 😀 😀

a keď sa mám priznať,vôbec som ho nebalila na široko,len naozaj veľmi málo,pretože keď mal tie plienky,tak stále plakal,lebo nemohol pokrčiť nožky a bolelo ho bruško.Keď som mu plienky dala dole,do minúty plakať prestal.A bolo leto,horúčavy,tak som ho nechcela trápiť...riadne sme chodili na kontroly a po štyroch mesiacoch doktor povedal,že nožičky sú v poriadku,tak mi odľahlo 🙂

inna7
18. aug 2009

thaaak, náš trávnik má nový strih 😀 aj pes 😀 😀 😀 fúúúha, ani som nevedela aká je to makačka... 😝

tamarka, ani ja som Sárku nebalila...tiež kvôli brušku...a to mi stále ortopédka vravela, že ju poctivo balím keďže má všetko v poriadku 😅

zajtra je tu u nás voľajaký program monster...niečo s autami...tak sa asi vyberiem kvôli malému... 😵