Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

jankabo
16. okt 2009

Vidím, ze tu asi vela báb nechodí vsak???
Andrii ja som od začiatku na PN, lebo som mala problémy takze som doma uz do apríla, 23.oktobra mi uz končí PN a idem na materskú.
Len mám problém lebo sa mi skracuje krčok a začínam sa otvárať, takze musím vela ležať a nič nerobiť. Ty si rodila v Humennom???? Ako to tam funguje čo mi tam vsetko treba do pôrodnice a ako si bola spokojná???
To treba este pred pôrodom sa prísť nejako nahlásiť, alebo ked to príde tak jednoducho pojdem do porodnice a hotovo.????

seuska
16. okt 2009

Oriel nooo mozno sa stretneme v porodnici kedze mame rovnaky termin, to by bola sranda. Ako sa inak citis? Vidim ze ty mas uz jednu nezbednicu doma tak mas toho viacej na stihanie, moj muz chodi na tyzdnovky a toto je nase prve baby, tak ja mam relativne klud cez tyzden...

jankabo toto by aj mna vsetko zaujimalo s tou porodnicou v HE...? Som zvedava na nazory... 🙂

Inak zdravim teda vsetky Humencanky ked som sa Vam tu uz tak nanominovala, tak v ramci slusnosti... 😎

oriel
16. okt 2009

seuska.... zatial nemam chvalabaho zaidne problemy,ani zle mi nebolo..... obcas ma uz pobolievaju krize,no to asi tak ma byt,lebo aj pri malej to tak bolo.... 😀
ja som bola s porodnicou tu v He spokojna,nemozem sa stazovat.... do porodnice treba pre maminku uplne vsetko,no pre babo len plienocky,utierky.... cize len oblecenie pre babo netreba..... 😅
jankaboo,tebe sa to uz blizi.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 s tym nahlasovanim do porodnice,netreba sa.... nespominam si uz presne,no myslim,ze uz take tri tyzdne pred porodm sa uz na poradne chodi do nemocnice.... jankabo,seuska..... neviete pohlavie babatka? alebo nemate niejakeho tusacika? 😀 ja mam tusaka na dievcatko..... 😀 😀
Dnes bola vonku uz poriadna,ale poriadna zima 😲 seuska a ty pracujes? alebo si doma? kuknite do albumu,aku nalepku som dala spravit na auto a aj magnetky........ KDE STE KTO?????

emita
16. okt 2009

oriel super, kde si to dávala robiť?

sara2 myslíš toto? http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6749

seuska ďakujem za pozdrav 😀 😀 😀 cíť sa tu dobre 🙂

inna, oriel, spomínala som na vás keď som chcela malému kúpiť čiapku v tescu. veľkosť 2-4 roky mu bola malá, 4-8 rokov tak akurát. a to nemá ani 2 roky!!! tak neviem či slovenské deti majú také veľké hlavy... 😅 asi sú také múdre alebo čo 🙂 😉

zajtra sa chystáme do zemplínu. bude to taká rýchlovka-musím stihnúť medzi dvoma kojeniami tak držte palce aby som si stihla aj niečo nakúpiť.
😝

oriel
16. okt 2009

emi,u tejto pani na MMB.... ma tam kopec peknych veciciek 😀 😀 😀 😀
Emi,joj si ma rozosmiala s tymi hlavkami nasich drobcov..... 😀 😀 😀 😀 😀 Drzim palce,aby si vsetko dobre nakupila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a malinka sa ma ako? urcite rastie ako z vody 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
16. okt 2009

boze,nedala som tam ten link-.... http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=56138

bobooo
16. okt 2009

ahojte vítam aj ja nové baby, aj keď veľmi pravidelne tu nechodím 😒 nie je akože čas 😠 ani neviem čím to bude 😠 ..
jankabo no ty priberáš náhodou vynikajúco aj ja by som tak chcela pri ďalšom tehotenstve - pri tom prvom som pribrala 26 kíl no to bola sila to vám poviem a tesne pred pôrodom som mala 120cm okolo pupka 😀 😀 😀 teraz sa smejem ale vtedy mi do smiechu nebolo jak som sa videla...

mirrinka
16. okt 2009

no ahojte Humenčanky 😉 oriel nádherné vecičky,hned som všetko pokukala v albume tej pani 🙂 😀
my sme dnes tiež boli nakupovať,v Snine majú supiš obchod - Kik, hned vedla Tesca,perfektne sa tam dá nakúpiť pre deti 😉

oriel
16. okt 2009

Mirri,uz som o tom obchode pocula..... minule ma zaujal aj letak od nich 😀 mali tam take super dospelacke farebne leginy...... 😀 😀 😀 uz sa tam len vybrat 😀 😀 😀

mirrinka
16. okt 2009

ja som sa chystala kúpiť lyžiarsku kombinézu pre Lianku za bombastickú cenu 10,99 eur ale vykúpili ju hned v prvý den,tak som bola smutná ☹ ale kúpila som jej peknú čiapku a ešte zopár drobností....a slipy pre manžela 😀 😀 😀

bobooo
16. okt 2009

mirrinka ja som tam bola pre 2 týždňami, mali mať také super flísové bundičky na deti za nejakých 3eur no len sme sa tam prehnali a vôbec im nedošli keby aspoň vypredali, ale nie vôbec ich nemali tak som sa hnevala no čo už 😖 ..dúfam že keď sa tam vyberieme najbližšie tak budú mať všetko čo chcem 😀 😀

oriel
16. okt 2009

boboo,mna doteraz stvalo,ze som tam nesla na tie leginy..... no utesujem sa,ze mozno by ani beboli 😀 😀 😀

bobooo
16. okt 2009

no to neviem ,ale ak to mám zhodnotiť celkom sa mi ten obchodík páči...troška malé na to že vo vozíkoch sme mali deti a už sme sa s nikým iným nevošli do uličky ale fajn...no a jasné že keby to bolo troška bližšie ani by som sa nehnevali... 😉

seuska
17. okt 2009

oriel super ze sa dobre citis, ja tiez tak (musim poklopkat) zatial ziadne problemy a nevolnosti len mierne. Ku komu chodis? Ja mam Focka. Pohlavie babatka neviem zatial, o 3 tyzdne idem do KE na 3D sono, tak chceme vediet co to bude, ale ja si myslim ze chlapcek, uz sa mu aj prihovaram, ze Šimonko 😀 , prinajhorsom premenujem na Simonku 😀 Zatial pracujem, mame obchod so vstavanymi skrinami, ale uz od pondelka zaucam jednu pani, clovek nikdy nevie do kedy budem moct byt v robote, ja by som bola najradsej do konca, mozno pojdem rovno z roboty na porodnu salu 😀 tie magnetky a nalepky su super, mala je podarena...

emita dakujem za privitanie vidim ze mas 2 mesacne baby, ako to zvladas?

Do toho obchodu v Snine "KIK" chodim aj ja, vyhoda je teraz ta, ze tam kupis aj vacsie veci a za dobru cenu.

oriel
17. okt 2009

seuska a ako si sa objednala do Ke na 3D? Pretoze mne telefon bud nikdy nikto nedvihol alebo bolo obsadene..... 😖 A cez net online objednavkou som to spravila uz trikrat ato est pred viac ako mesiacom a do dnesneho dna nikto nic..... Tak som nasla na nete Michalovce,volala tam,rozpravala priamo s doktorom a bola som milo prekvapena,aspon po telefone... tak uvidime ja idem 7. 11 ... 😀 😀 😀 ja mam zas tusaka na dievcatko.... Lilka chce Lejlu..... najprv prisla s tym,ze Linda,pretoze kamaratka v skolke tiez cakaju a mala rozprava,ze budu mat Lindu,tak aj ona..... no potom pocula v telke nieco podobne,tak vsetky nase bybiky su ,,Lejla,,.... 😀 😀 😀 😀 😀 chcela som ist dnes na postu,no ked som otvorila okno,tak ma to ihned preslo...... 😀 😀 😀 😀 Co dnes budete robiT?

oriel
17. okt 2009

doktora mam Vysnovskeho 😀 😀 😀

seuska
17. okt 2009

oriel ja som do KE poslal objednavku cez net co maju na stranke a o 2 dni mi volala sestricka a ma objednala, tak neviem kde je problem. nezabudla si tam dat do objednavky svoje tel. c.? Vobec som nevedela ze aj v MI je 3D sono, keby som vedela objednam sa tam, ale zas v KE robia aj niektore soboty v mesiaci a tym, ze manzel chodi na tyzdnovky tak som si priplatila 10 eur a pojdeme cez vikend nech aj mm vidi ten zazrak 🙂 Takze to vyzera ze budes mat doma dve baby? 😀 A mala ma dobry vkus na mena, Lejla je pekne meno.... a ked bude chlapec?
No do mesta dnes nejdem ani ja, idem nieco upiect a upratat trosku. Kde byvas? V ktorej casti? Ci to mas daleko do mesta...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
17. okt 2009

nie,praveze som tam cislo davala..... 😲 do Mi ma tiez objednal na sobotu.... kolko sa plati v Ke? V Mi mi povedal 39eur... so vsetkym..... 😀 juj,aj mne by trebalo pratat..... byvame na sidlisku 1. blizko Karpatie..... a ty kde? 😀 😀

oriel
17. okt 2009

andri,,cauko,.... dobre ranko 😀 😀 😀 😀 😀 urcite tie teplotky budu od zubkov 😖 😖

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
17. okt 2009

to stale ako naschval.... dnes,co mozem pospat,som hore od siedmej..... Lilka vstala 8.15...... 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
seuska
17. okt 2009

andrii ano Focko je fajn, len neviem ci mi bude pri porode, ja by som velmi chcela, lenze mne to vychadza na Velku noc, tak som mu to hovorila, ze dufam ze sa nechysta ist na Velku noc lyzovat niekde do Alp, lebo kto ho bude po tych kopcoch hladat, ked to na mna pride 😀 😀 tak sa len zasmial a povedal ze "uvidime" a ze sa nemam bat, ze na to je primar aby svojich kolegol skolil k vysokej profesionalite aj ked tam on nebude. Tak neviem?

oriel tak potom nechapem preco sa ti neozvali...? Sem si to pisala? http://www.3dultrazvuk.sk/
co sa tyka ceny povedala sestricka ze ak donesiem vymenny listok od lekara platim 20 eur a 10 eur ako priplatok za sobotu. No sak mas malu pomocnicu tak nech ti pomoze s pratanim 😀 zlatu ju mas velmi.... My byvame na Hrnciarskej.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
seuska
17. okt 2009

andrii viem, Pisaka si chvalia, ale ja chceeeeem Fockaaaaaaaa 😀 😀 Maleho mas tiez chutneho na fotke 🙂 uz aj ja by som chcela aby ma niekto takto bozkaval na licko 🙂 (nemyslim tym mm) 😀

idem na to upratovanie a pecenie neviem sa rozhodnut medzi tymito kolacmi :
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18816
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18189

mirrinka
17. okt 2009

ahojte
seuska,tá pudingová maškrta vyzerá božsky...mňam 🙂

oriel
17. okt 2009

aj ja by som volila pudingovy 😀 😀 😀 😀 😀 mnaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz