Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
30. okt 2009

ANDRI,matusko uz riadne vyrastol..... 😀 😀 😀 😀 krasnucky je 😀 😀 😀 Pripajame sa k blahozelaniu pre Simonku 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
30. okt 2009

Emi,tak ja som kukala do nášho kalendára a tam fakt Simonka má meniny spoločné so Šimonkom.Tak malému prajeme všetko naj naj naj 😉

sara2
30. okt 2009

Andrii,krásne fotky.Najviac sa mi páči tá čo Matúško pozerá hore do nebíčka.Je úplne na plagát 😉

Oriel neverím vlastným očiam,že bruško tak krásne narástlo.Lili je ako modelka.A dala si tam aj moju bábiku.Urobila si mi radosť 🙂 😉 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
30. okt 2009

áno Andrii-na krásne ,šťastné dieťa 😎 😉 🙂

Inna,Sárinka je ozajstná modelka 😉

emita
31. okt 2009

dobré ránko 🙂 vau oriel, tak bruško fakt krásne rastie. 😵

áno aj my sme mali včera "mimi" ako hovorí Šimonko. ďakujeme všetkým čo si spomenuli. robila som toto tiramisu http://www.dobre-recepty.sk/detail/8059-slovens... fakt vynikajúce 😉

janka súhlasím s ostatnými. a tie popôrodné vložky zo zdravotníckych(tiež sa tu spomínali) nemajú zo spodku fóliu tak môžu veľmi rýchlo pretiecť.

emita
31. okt 2009

ahojte, to som zase ja 🙂 idem sa vám pochváliť. dnes bol Šimonko druhý deň bez plienky a žiadna nehoda 🙂 🙂 😎 plienku mal len vonu a keď spinkal na obed no a teraz zase-na noc😉 darmo-je to veľký brat 😀

sara2
1. nov 2009

Emi,že gratulujeme 😉 🙂

Kde ste??? My sme už po obede a prišla som vás okuknuť a tu nikto ☹ Musím ísť zajtra so Sárkou ku krčnému lebo sa sťažuje ,že ju bolí uško.Tak verím ,že to nebude nič vážne.Len v júni ho mala operované 😒

inna7
1. nov 2009

my sme boli s Lukáškom na pohotovosti...v noci mal záchvat kašľa, plus zvracal... ☹ vrátilo sa mu to v horšom... ☹ 😒 berie druhé atb...
Sara, verím že Sarulka bude ok...nepapkala viac sladkostí? Lukina tak bolelo bruško na Mikuláša...dostal až kŕč a nemohol sa vystrieť...utekali sme na pohotovosť a pichli mu niečo ako nospu...tak po polhodinke bol ok...a ani toľko sladkosti nejedáva, ale vtedy to prehnal... 😖

sara2
1. nov 2009

Jááj Inna,to mi je ľúto ☹ .Detváty naše vytrápia nás a aj seba čo?
Inna,moja Sárka sa sťažuje na uško,nie bruško 😀 .Ale dnes to nespomenula ani raz.
A ako ošetrili Lukáška na pohotovosti? Pýtam sa preto lebo keď sme my so Sárkou tak 2x už boli na pohotovosti tak nás poslali rovno na detské oddelenie.Ona mala vtedy astmatický záchvat.Spreje som mala od pľúcnej doma,tak som jej nastriekala a tak mi na pohotovosti už nič nepodali ale poslali nás na oddelenie.Našťastie sme tam neostali..akurát mala službu naša detská dr.Lukáčová.A dali jej inhalovať adrenalín a až ten ju ukľudnil.Akú liečbu vám dali?
večer som si odbehla na cintorín.Paradoxne to znie,ale bolo tam krásne.Som sa trošku prešla,vyčistila hlavu,pomodlila som sa a zrazu mi prišlo tak clivo,že som si poplakala 😒

jankabo
1. nov 2009

ahojte,
prajem vam krásnu nedeľu,
Andrii krásne fotečky, malý je zlatučký a tie jeho okále 🙂 🙂 🙂
Inna to mi je ľúto, dufam, ze mu to prejde a ze uz sa aspon trošká Lukaško cíti lepšie.
Emi gratulujem k pokroku 🙂 🙂 🙂

Oriel pekné brušenko 🙂 🙂 🙂

A máte pravdu, mne sa to už naozaj kráti, uz len to nejako prežiť 😎

inna7
1. nov 2009

niekto tu potrebuje škúle, čooo 😎 ja som narýchlo prečítala... 😀 a bolo mi divné to krčné 😉

tak jeho ten záchvat v noci prešiel, preto sme neutekali hneď v noci...ale až ráno...popočúvala ho a nasadila atb...klasika...ale on ich aj potrebuje...pretože pred týždňom jedny vybral a hneď sa mu polepšilo... a teraz toto...plus ambrobene sirup...mal solmucol..ale ten mu nezaberá...

ja som pôvodne chcela zájsť na cintorín dnes, ale nepôjdem s deťmi, tak až zajtra...nechám ich svokre a odbehnem...aspoň sa pomodliť... 🙂

janka, drž sa... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tun1ska
1. nov 2009

Čaute baby....aký je váš názor na pôrodnicu V HE? Čo sa týka personálu, služieb, profesionálneho prístupu.....ďakujem 😵

emita
1. nov 2009

ahoj tun1ska ja som bola spokojná 🙂 veď som si to po 1,5 roku išla zopakovať 😀 hlavne detské sestry si pochvaľujem 😉 lekári sú všetci odborníci.

inna tak nech vám je už dobre... nech sa to už neopakuje 😖

sara2
1. nov 2009

Emi, to tiramisu určite skúsim.Vyzerá to byť jednoduchá práca 😉 .
Oriel,ak tu ešte budeš dneska ,tak snáď sa zajtra stretneme a dúfam teda ,že nám dovolia odfotiť Sáriku.Emkina mama mi dnes vravela,že budú mať nejaký kostým???
pekný večer 😉

tun1ska
2. nov 2009

emita, 😵 Ďakujem za reakciu

mirrinka
2. nov 2009

Ahojte 🙂
My sme mali od piatku do včera návštevu - ale už je zase všetko konečne v starých koľajách,teda až na to,že Lianka ešte stále kašle jak tuberáčka ☹ asi jej zmením sirup,má prepísaný Erdomed,ale nejak sa mi nezdá žeby zaberal......

popozerala som všetky vaše nové fotočky - detúrence sú nádherné 😉 inna,tvoju malú by som hned zjedla 😀 a oriel - krásne brušenko 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
2. nov 2009

dobré ráno 🙂
Mirri 😵 ďakujem 😵 aj moj kašle ako tuberák 😖 tak nech sa nám rýchlo vyliečia 😵 😵 😵

no, idem si aj ja zaliať kávu...už druhú... v noci zasa zvracal plus kašeľ nenormálny... 🤐 nepamatám ani kedy som si riadne pospala 🙄 😒

tun1ska...ja som nebola spokojná...no rodila som pred 6r tak sa to už asi zlepšilo...odporúčam Sninu!!! 😉

jankabo
2. nov 2009

ahojte,
tak ja som dnes uz dala prat a idem sa ucit, lebo vo stvrtok a piatok idem do školy. Ale kedze my studujeme s drobcom dvaja, tak dufam, ze nam to pojde rýchlejšie. 🙂

inna7
2. nov 2009

janka tak príjemné študovanie...malinká bude múdručká... 😵 😵 😵 a ako máš vybrané mená...som nepostrehla.. 🙂

inna7
2. nov 2009

akéééé, nie ako 😉

jankabo
2. nov 2009

tak mena stále vyberáme, pre chlapčeka sme od začiatku rozhodnutí, že Matúško a pre dievčatko sme sa včera zhodli uz na posledných 2 menách, takze uz máme užší výber a to buď Klaudia alebo Dominika.
A pomaličky si začínam chystať veci do pôrodnice, uz som si pokupila nejaké veci a este si v stredu chcem kupiť vložky, pampersy pre drobca a kojenecké podprsenky. Baby koľko takých podprseniek ste kupovali????? a kolko ste ich mali v porodnici????

emita
2. nov 2009

sara je to fakt rýchlovka a Sárka môže pomáhať. aj mne malý "pomáhal".

Emily keď začne rozprávať tak asi bude sypať anglickú literatúru 😀 toľko som sa ju učila 🙂

janka v porodnici som mala 2. ináč mám 3. potom si dokúpiš...

sara2
2. nov 2009

janka aj ja som mala 3.A kúpila som si bavlnené v Barte-v tom lacnom obchode v nakupnom centre v Laborci.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
3. nov 2009

Pekné zamrznutééé ránko... 😵 🙂 😉

janka, dominiku som zvažovala aj ja, hodí sa nám k priezvisku.. 😉 ale nakoniec vyhralo to moje naj meno... 😵
čo sa týka tých podpŕrrd, tak ja som ich síce mala viac, ale veľmi sa mi osvedčila normálna športová podprsenka - ako kratučké tieločko...nemusíš sa babrať so zapínaním...hlavne na doma teda... 😉

moju malú najnovšie uchvátilo prezeranie fotiek...stále si povyberá albumy a obzerá si foto...a bola som prekvapená,že ma na jednej fotke, kde som bola so svojimi spolužiakmi, spoznala....bolo nás tam veľa a ona ukázala presne na mňa, že mamaaa.. 🙂

emita
3. nov 2009

inna aj môj mal takú mániu. akurát že keď videl seba ako bábätko tak hovoril že je to Emília. a potom natrhol jednu stranu tak sa albumy zakázali...

dnes ráno sa nám Emily začala prvýkrát nahlas smiať. júj tak sme sa na nej so Šimonkom bavili 😀 😀 😀