Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
18. jan 2010

dobré ránko. 😉

Riadne sa hambím.Emi ty si sa chystala o deviatej vonku a ja som boal ešte v posteli.Dnes nás Sárka v noci ani nadránom "nenavštívila" v spálni a tak ťahala ažd o zobudenia vo svojej izbičke.Potom vstala,zapla si rozprávky a ja som drichmala 😀 .Navarené máme.Akurát popíjam kafe.A potom sa púšťame do vybaľovania krabíc-Sárkine veci.
prajem krásny deň 😎

bobooo
18. jan 2010

ahojte no tak táto noc bola už v pohode takže nič vážne len o pol noci atb a mlieko pili asi okolo 2....u zubára v pohode taky stres a nakoniec nič moc 😀 len ráno som mala fofr...deti mi vstávajú okolo pol 8 tak som sa na to spoliehala, no a oni ma zobudili o 8.10 😠 a na 9 u zubára 😒 ...tak rýchlo obliecť deti potom seba a davaj ho preč...raňajky už ostali na mamu ale v poho....
emita aj ja by som šla s deťmi vonku tak plačú keď sú na okne ale musíme vydržať a tak je pekne vonku že by aspoň poriadne vymrzli no neda sa nič robiť....musíme počkať...

emita
18. jan 2010

mne Emilka o 9.00 chodí vonku spať. keď dlhšie pospí tak až o 10.00. keď nejdem ráno vonku tak už sa potom nedostaneme lebo potom Šimonko spí a potom zase Emilka... a tak dokola 😀

zuzu101
18. jan 2010

ahojte.s mojim špuntom tiež chodím von už o deviatej - desiatej na 2-3 hodinky a poobede zas.som rada že stíham aspoň niečo uvariť medzitým 😔 .no a v noci sme hore aspoň štyrikrát. 😝

emita
18. jan 2010

zuzu to aj my v noci každé 2 hodinky 😉 ale "zachvíľu" pôjde do školy tak si to treba užiť 😀 Borisko je určite riadny otužilec 😀 koľko spí cez deň? Emilka 3x. dokopy tak cca 3 hodinky. vonku sa "prechádza" alebo spinká? odkedy ste s deťmi začali chodiť vonku nie spať? ja už nepamätám 😅 ale niekedy by sa mi zažiadalo keď je nám dlho doma... ale keď sa treba prispôsobovať obom deťom, som rada že ideme vonku raz aj to spať...

rejoice
18. jan 2010

ahojte 🙂
dnes nam konik dajak haproval, tak citam prispevky az teraz 😉
v prvom rade sa vam chcem podakovat za povzbudive slova na nemocnicu, sice je to od nas zhruba tak 50-60 km, ale tak dufam ze to stihneme 😀
My sme vybrali meno pre dievcatko Marianna (podla ocka) a pre chlapca keby nieco tak Michael.
Ja este nemam vela veciciek pokupenych, dost som toho dostala od mojej sestricky a este podostavam na krstiny a babatko vraj dost rychlo vyrastie z tych malych veciciek tak fakt mam len ten zaklad. Co bude treba tak sa dokupy. Dnes som vyzehlila vyse 40 plienok, to bola makacka, neviem ako a ci to vobec budem stihat pri malom babatku.

rejoice
18. jan 2010

assanti ja zatial chodim ku svojej gynekologicke MUDr. Fantazirovej do MI, no ved to mas tiez dobre ked tvoj doktor chodi do nemocnice do MI, tych par dni by si dajak vydrzala aj MI nemocnici 😉 drzim ti palce aby si sa spravne rozhodla 🙂

mirrinka
18. jan 2010

rejoice,mne sa strááááááášne páči meno Michael 🙂 kebyže som raz mala chlapčeka,tak sa takto bude volať 😉 😉

rejoice
18. jan 2010

mirrinka dakujem.Ja som ho mala pripravene uz davno pred tym ako som otehotnela, aj pekne by pasovalo k priezvisku, ale podla ultrazvuku to bude dievcatko.

asshanti
18. jan 2010

ahojky,

my sme sa este uplne nerozhodli... pockam este do pondelka, to mam poradnu a uz skusim svojmu dokimu nacrtnut temu porod, ze ci by prisiel, alebo si mam radsej vybavovat to Humenne... ved co ked budem rodit vtedy (co je dost pravdepodobne), ked on bude normalne ordinovat v ambulancii v SO...??? 😒 😒 😒 robi kazdy den, okrem utorka, kedy je v MI...

zuzu101
18. jan 2010

máš pravdu emita,malý je otužilý.kúpeme ho vo vlažnej vode, spíme pri otvorenom okne - teraz pri mrazoch len vetračka 😝 .vonku len spí ,doma nechce vôbec.no čo už, hlavne že je spokojný.a slečna je tiež kojená že sa v noci tak často budí?

bobooo
18. jan 2010

rejoice a to MI pôrodnica je taká strašná? alebo má zlé "meno"? inak o tej tvojej doktorke Fantazirovej som počula samé chváli...aspoň moja švagriná k nej chodí tak si ju chváli...aj mi cez ňu chcela vybaviť 3D ultrazvuk, ale ja som bola už v nejakom 27 týždni a že vraj to je už dosť veľké bábo a nie tak dobre vidieť no ja u mňa 2x bábo tak to sa neoplatilo...

inna7
19. jan 2010

pekné ránko... 😵 kávička na stole... 🙂 malá sa hraje s Lukáškovými autíčkami... 😉

takže naším Sarulienkam a Mirrinke 😀 želám krásne meninky, veľa šťastia, zdravia a Božieho požehnania...nech nám rastú do krásy 😵 Mirri to posledné pre teba neplatí 😀 😀 😀 ty už si krásna a vysoká 😵

emita
19. jan 2010

Zuzu to je super, bude zdravučký 😉 Ja som to mala so Šimonkom-tiež tak asi do pol roka spal len vonku. No a s nočným spánkom-áno, asi kým budem kojiť tak sa bude tak často budiť. No ale mne to nevadí, som úplne happy že mám mliečko, lebo malý bol v jej veku už 50% na bebe 😝

poraďte kde kúpim takú naťahovaciu čelenku na hlavku pre moju kočku? 😉 ideme v sobotu na oslavu tak nech je parádna 😀

emita
19. jan 2010

no fakt 😀 všetko najlepšie 😉

mirrinka
19. jan 2010

ahojte 😀 Sárinkam všetučko najlepšie a najkrajšie prajem 😉
inna,ďakujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ai zlatá,že si na mňa nezabudla 😀

inna7
19. jan 2010

emi...na mimibazari majú krásne zn.H&M..ak by si to hneď dnes aj zaplatila cez ib...posli doklad o zaplatení a dohodni sa nech ju dnes pošlú...taká ružová s mašličkou... 😵

emita
19. jan 2010

jej ako sme sa tu zišli 🙂

mirrinka
19. jan 2010

emi,ja som čelenky kupovala tam kde predávajú bižutériu 🙂

inna7
19. jan 2010
inna7
19. jan 2010

a ďakujem pekne babky.. 😵

mirrinka
19. jan 2010

jéééj,inna .......krásna 😉
idem sa ja dievčence naraňajkovať a potom variť obed...ach jaj 😀

emita
19. jan 2010

jej, nádherná, dík. uvidím. my ideme von. raňajkovala som 6.15 😀

sara2
19. jan 2010

ahojte 😎
Inna,prajeme Sárinke všetulinko naj naj,aby bola zdravučká a aby vám robila stále väčšiu radosť. 😉
Emi aj ja som kupovala tie čelenky v bižutérii.

rejoice
19. jan 2010

Ahojte 🙂
bobooo: MUDr. Fantazirová je fakt dobra doktorka, ma uz aj peknu prax, a okrem toho je strasne ludska a mila. Ona od 1.1.2010 ma sukromnu ordinaciu(pondelok, stredu, piatok) a v utorok a vo stvrtok je v Trebisovskej nemocnici. Ja som na gynekologii v MI este nastastie nelezala, ale podla diskusii tu na konikovy a inych diskusiach na inych strankach, tak velmi si ju nechvalia.
pekny dnik 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
19. jan 2010

ahojte pripájame sa celá rodina ku gratulácii tak všetko len to naj naj naj... 😀

oriel
19. jan 2010

SARINKAM ZELAM KRASNE MENINKY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 DIEVCATKA,UZITE SI TO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mirri,aj tebe......................................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Boboo,ako deturencom? uz lepsie? 😲
Rejoice,ahoj 😀 😀 😀 😀 drzim palce.... 😀 😀 😀 😀
Ja som dnes bola na poradnu.... od zaciatku tehu som pribrala necelych 10kg.... 😲 😲 😲

inna7
19. jan 2010

ďakujeme 😵

matka331
19. jan 2010

ahojte babenky tehulky chodite aj niektora na poradne do nemocnice??neviete ako prebieha taka poradna v nemocnici??ako chapem ze moc,tlak a ale ci doktor vysetruje zo spodu alebo ci robi ultrazvuk hm?prosiiim