Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
16. feb 2010

Emi,ďakujeme.Kočiarik je krásny o Emilke ani nevravím...ako bábika a ako jej to tam svedčí 🙂 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
16. feb 2010

ďakujem. áno, počula som a teším sa. ešte som v Kiku nikdy nebola ale každý len chváli... 😕

andrii
16. feb 2010

...Šimonkovi.... 😖 ...ospravedlňujem sa 😉

inna7
16. feb 2010

jeeej, to fakt? no super, už len to obchodné centrum nejaké tu chýba...aspoň také ako je vo VT... 😵

moja mi to iba oznámi...že "baaa, kakala" 🙂

Ja som robila pizzu....bezlepkovú...a je celkom jedlá 😀 😉 no, myslím že je výborná....s porovnaním z nedávna 😀 😀 😀

asshanti
16. feb 2010

ahojte,

tak ja dufam, ze je vsetko ok, to asi teraz tie posledne tyzdne vela premyslam, ze ci je maly zdravucky, v poriadku... 😒 😒 😒 ale ved ma krasnu vahu, ziadny vysledok sme nemali zly, tak je urcite ok. zajtra mame poradnu v HE, tak sa hadam upokojim...
ja som sa zobudila rano o piatej, drahy chrapal, ale nechcela som ho budit, lebo o hodinku vstaval do prace, tak som sla na WC a prehadzovala sa. ked odisiel, tak som zaspala a pospala som si aj konecne dlhsie, ale kazdu pol hodinu - hodinu som sa budila. potom prisla kamoska na kavu aj s 5 - rocnou neterou, tak sme pokecali, teraz som sa najedla a idem chvilku zehlit, uz mam iba 3 zavinovacky a supravu do postielky a mam vsetko hotove... budem len oddychovat pri telke a na nete... 😉 😉 😉

sara2
16. feb 2010

ahoj 🙂

Mne pri príprave obeda pomáhala Saruľa 🙂 ,takže celá kuchyňa vrátane nej bola biela od múky.Pirohy sme lepili takmer dve hodinky lebo som jej nechcela pokaziť radosť z práce 😀 .už aj ceste začalo schnúť...ale boli dobré.
Vonku asi nakoniec nepôjdeme lebo akoby začínalo pršať 😒 Ibaže namiesto sániek vezmeme pršiplášť ☹

Asshanti,neboj určite je to tak ako spomínaš,že sa moc sleduješ 😉 .Ale každopádne zajtra to na tej poradni spomeň-veď odtoho su tam aby ti poradili 🙂

sara2
16. feb 2010

Kik by mal byť otvorený 1.marca.

rejoice
16. feb 2010

Prave som citala v mama a ja ze v HE porodnici dostaneme baby bag darcekovu tasku taku modru 🙂 ? Neviete co je v nej? Ja som myslela ze max. dostaneme len tu krabicku s tymi letakmi a paru vzorkami.

emita
16. feb 2010

rejoice,už presne nepamätam čo v nej bolo, také vzoročky a letáčiky ako v klinik boxe. najlepšie z celej tašky bola kniha mama a ja, ktorú vydal časopis mamaaja a sú tam vlastne zosumarozované všetky dobré články o starostlivosti o bábo. veľmi dobrá. inak nič moc. Moja taška bola oranžová 😉

rejoice
16. feb 2010

emita aj som si myslela ze len take vzorky budu, ale pozeram ze partneri projektu su napr. philips, avent, avon, popradsky caj atd. tak som zvedava co tam davaju oni ake vzorky alebo co. A na knizocku som uz zvedava 😉 Tak len dufam ze sa mi taka taska ujde 😅

mirrinka
16. feb 2010

ahojte 😉 😉
my sme dnes meninkovali,tak som na vás nemala čas 😀 a konečne ide krpec do postele,lebo už som K.O - maju totiž v škôlke prázdniny tak ako školáci .....

inna7
16. feb 2010

Mirri, práve som si to všimla na fb...malej bambuľke všetko NAJ !!!! hlavne veľa zdravička... 😵 😵 😵

asshanti
16. feb 2010

mirrinka, malickej prajem vsetko najlepsie k meninkam !!! 😵 😵 😵

zajtra idem na poradnu, tak drzte palce, aby vsetko bolo ok... 😔 😔 😔 😉

mirrinka
16. feb 2010

Vďaka,kočky 🙂

mirrinka
16. feb 2010

presne 4 roky dozadu,ma prvý krát kopla 😀 😀 😀 to bolo asi znamenie,že sa chce volať Liana 😀

emita
16. feb 2010

všetko najlepšieeee 🙂

rejoice, od aventu tam bol taký pohárik na uskladňovanie mliečka alebo jedla. To bolo super. teraz to využívam-odkladám v tom malej papanie na druhý deň 🙂 no "super" boli vzorky detských granulkových čajov a výživka hipp. som si to podctivo odložila a teraz keď by už malá mohla, pozerám že už po záruke. jeden čaj bol dokonca po záruke už vtedy v auguste 😖 to bolo v klinik boxe. doporučujem odsledovať 😉

zuzu101
17. feb 2010

ahojte.ja som dostala jeden box u svojho gynekológa,dva v ke a po pôrode jeden a ten mal jačmenný nápoj, fľašku, cumlíky,minerálku,prací prášok,aviváž,čajík,časopisy a letáky,knižka,...ten box čo mi dali tu v he- tak tam bol po záruke džús aj minerálka. 😝 😝 😝
dnes ideme na ortopédiu.dúfam že už nebudeme musieť nosiť tie široké gate 😠

emita
17. feb 2010

zuzu veľa šťastia 😉

Dnes budú palacinky 🙂 mňam, moje naj jedlo 🙂

inna7
17. feb 2010

ahojte... 😵

my máme polievočku od včera a dnes budú pirôžky - to je zasa moje naj. papaníčko...aj mojich detí.... 🙂 🙂 🙂

dnes idem robiť plienkovú tortu pre kámošku....tak idem pokupiť nejaké cumlíčky a hrkálky.. 😀 🙂 🙂

mirrinka
17. feb 2010

čawes 😉
dakujem baby za Lianku 😉 😉 😉 my sme dnes boli na UA,akurát sme sa vrátili 🙂

emita
17. feb 2010

a čo ste nakúpili?

sara2
17. feb 2010

ahojte 🙂

My sme dnes boli celý deň na návšteve u mojej sesternice.Má dve detičky,tak sa vyhrali až do večera 😀
My sme dnes pôstili,nič sme nevarili a deti mali kapustovu polievku a cestovinky a my chlieb s maslom a mlieko 😉

Asshanti ,ako si dopadla?Stretla si sa s Oriel? 🙂

Mirri,dodatočne... 😀 😉 Lianke všetucičko naj naj naj 🙂 😉 😎 😀

asshanti
17. feb 2010

ahojte bambulky,

tak ja som dnes bola opat na poradni, moc negativny, vaha rovnaka, od 11.1. som nepribrala ani deko a to mam pocit, ze sa napchavam do popuku (teda, nie je to len pocit, lebo fakt vela jem...)... 😀 len tlak som mala opat vysoky, doki (opat tam bol mily Dr. Pisak) srandoval, ze to z nich. 😀 dnes ma nevysetroval, ze stacilo minule, lebo som bola dobre uzavreta. pytala som sa ho, ci som nemohla ublizit malinkemu, len sa zamial a ubezpecil ma, ze urcite som mu nic neurobila, ani nezlomila. 🙂 len kultivaciu (ten vyter) som mala zlu... 😠 😠 😠 mam toho streptokoka, co sposobuje zapal pluc u babatiek, je to bezne u vacsiny tehuliek, citala som o tom, teraz sa to nelieci, bolo by to zbytocne, len pri porode sa zene poda davka antibiotik. a tiez mam kvasinky (plesen), uzas... 😠 😠 😠 tak mi dal vaginalne tabletky. inac ok, sestricka pocuvala ozvy miminka a potom som bola na ten monitor - CTG, cca 20 minut. malemu bije srdce ako zvon, sestricka vravela, ze je vsetko v poriadku, tak sa tesim !!! 😵 😵 😵

ano, s Oriel som sa stretla, ked som mala po vsetkom, je to zlata baba, super sme pokecali! 🙂 nic ju neboli, citi sa dobre, len myslienky su vselijake... ved to poznate, boji sa, aby bolo vsetko v poriadku... 😔 mali by ju pustit v piatok, tak na nu myslite, aby boli aj s malickou v poriadku !!! 😵 😵 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
17. feb 2010

andrii, nie, dnes mi sono nerobil... 😉 v nemocke som bola cca od 9:30 do 11:30 a mala som biely kabat... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
17. feb 2010

andrii, skoda, mohla som spoznat dalsiu super babu odtial... 😉 ja som priblizne v tom case bola na prijme rodiciek, kde mi robili ten monitor alebo hore na poschodi na chodbe sme kecali s Oriel, neviem, nepozerala som na hodinky... ale ked sme odchadzali, tak tam na chodbe bolo strasne vela ludi... idem o tyzden, asi tiez v stredu, nebudes tam opat? 😉 😉 😉

bobooo
17. feb 2010

ahojte no pozerám že v poslednej dobe sa tu príspevky veeeeľmi namnožili....len ja akosi nestíham...no čo už...
my tiež čakáme na deň D, síce sem tam sa pýtajú na nočník...ale len pišať...keď ich posadím ja bez pýtania tak sa vždy vypišajú a Sofia sem tam aj niečo viac ...ale Tobino vôbec ešte ho zabalím a o 5minút pokakaný a niekedy ani toľko...smarkoš ešte sa pôjde rýchlo skryť do kuchyne abo niekde inde nech ho nevidím 😠 a potom vylezie a už kričí mamiiiiii aaa 😒 - to ako že sa už...