Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
clover22
27. máj 2008

Mala konečne spí tak som tu kukla a chcela s niekym pokecať.Tak nič možno nabudúce papa.

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka78
autor
28. máj 2008

Dagsty,ta izba je v Humennom.Ake krasne pocasicko.Pri nas na Laborci su sami cyklisti a onlineri,korculiari.No moj Chris nechce vobec tlacit do pedal.neviete poradit kde maju lacne chranice na kolena a lakte?

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
28. máj 2008

no,ten vietor už aj mňa štve... 😠 😠 😠

lenka78
autor
29. máj 2008

V Tescu uz ich nemaju. 😒

mirrinka
29. máj 2008

Čaves divčence...tak ako? dnešné počasie sa vám páči? 😎
dnes by bol aj celkom príjemný deň,keby ma Lily už zrána neprekvapila hnačkami 😉 no čo už-snáď to rýchlo prejde... 🙂
mali sme ísť aj na to očkovanie proti pneumokokom,no už od štvrtku čakáme na vakcínu - recept je ešte stále v lekárni,vraj by mala dojsť až v pondelok,tak som zvedavá.

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
29. máj 2008

...nepapala nič také nezvyčajné,len to,čo vždy...ktovie,z čoho to môže byť.ale nie je to až také strašné,už sme pár takých hnačiek prežili 🙂

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
30. máj 2008

Ahoj...
my sme akurát prišli z mesta - sú tam vystúpenia na deň detí.vonku je strašný hic,tak dve hodinky nám bohate stačili.Lily sa veľmi páčilo divadielko o kocúrovi v čižmách a vystúpenie mažoretiek - natlieskala sa o dušu 🙂

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
31. máj 2008

Čaves baby...tak čo? dnes ste sa tu dajak neukázali - bolo fajne teplo,že? My sme boli v Košiciach v ZOO

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dydka
1. jún 2008

Ahojte môžem sa pridať? Tiež som z Hé, už som tu dlhšie registrovaná, ale až teraz som objavila toto fórum...

mirrinka
1. jún 2008

Vitaj dydka 🙂 Teší ma 🙂
oriel,my sme dnes boli neďaleko Ohradzian,na Volovských rybníkoch - je tam nádherne.A keď sme prechádzali cez Ohradzany,všimla som si,že sa tam niečo deje...vonku pred Arribou bolo plno detských stolov a stoličiek... 🙂

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
2. jún 2008

Vitaj dydka. Náš deň detí? Strašné trápenie to bolo. V sobotu mala totiž moja mamča 50-ku no a malý tam bol ako "atrakcia". akože znášal to v pohode ale na druhý deň... šak to isto poznáte. Ale sme si zaspomínali že pred rokom na MDD sme zistili že v brušku nám rastie ten zázrak 😉 Nikdy nezabudnem na tú radosť 😵

majina.b
2. jún 2008

Vitaj Dydka............

Emi- tvojej mame k 50 veľa zdravia, a dalšich 50 rokov medzi nami

EMi, k tvojej otazke na body, kupovala mi ich sestra v KE, a neskor už ich predavali aj v DetsSvete ,teraz si presťahovany v BC

clover22
2. jún 2008

Ahoj Dydka ja ťa odniekiaľ poznám.Nebývala si na sidl.2A?

lenka78
autor
2. jún 2008

Vitaj dydka
oriel,dik,ze si na mna myslela.ja som bola len pri tych sportovych potrebach,lebo v akciovom rade boli len vody,atd.Dik.
My sme cez vikend opekali,lebo v sobotu letime do Irska,tak na rozlucku.Deti sa dosytosti vymocili v bazene a ja som sa stihla predpalit na leto.Plecia mam cervene ako rak.Hodim aj foto deti vo vode.

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
2. jún 2008

Čauko...joj,úžasný bazén,tiež som naňho mrkla.... 😎
oriel,aj my sme boli dnes v meste,ale spravila som najväčšiu chybu svojho života - zlé topánky som si vzala.Teraz mám celé nohy opľuzgierované ☹ ide ma rozraziť.
ozaj dievčatá,neviete v ktorej cukrárni sa dá objednať pekná a dobrá torta na narodky? Bola som pozerať v Katke,ale oničom a v Daisy robia len také čo majú v ponuke v predajni. 😒
Chcela by som pre Lily niečo zaujímavé,detské...

majina.b
2. jún 2008

MIRRi

http://torty.artmama.sk/user/419/images?page=1

neviem kde presne býva, ani som nechutnala, ale su nádherne. Jej album som našla náhodou. Ak by si ju oslovila tak potom informuj.

dydka
2. jún 2008

Ahojte všetky. No čo by som o sebe napísala... Bývam na sídl. pod Sokolejom (na máji).... neviem čo by ste chceli vedieť

Clover22, no dá sa povedať, že som tam bývala. Manžela mám z 2A a pol roka som u nich bývala...a ja ťa poznám?

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
2. jún 2008

maji,volala som tej pani,ale ona už nepečie - tak škoda,lebo tie torty sú fakt krásne... 😒 vravela,že možno o rok
a pozrela som aj dagstyn album - niečo v takom štýle by som tiež chcela a keď si spomenula tú pani z Jasenova,tak mám taký pocit,že ona nám piekla tortičky (na redový) na svadbu...ale už nemám na ňu kontakt.

majina.b
2. jún 2008

v jasenove - feretová a kovačová