Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
23. júl 2008

jáááj baby,vidíte to,čo aj ja? nejaké to slniečisko vykúka spoza toha mraku...žeby som si dala okuliare? 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
23. júl 2008

Ahojte,tak to pocasie fakt otras/// ☹ 😒 Normalne nechapem,ako dokaze tak dlho prsat/// ☹ ☹ Aj ja dufam,ze zajtra uz bude lepsie.... 😉 😉 Emi,asi 4 mesiace som sa stale pokusala,aby aspon po trocha spapala,fakt som aj striedala kadeco a nic.... Chcela vkuse len mlieko a mlieko. A asi v jedenastich mesiacoch to uz bolo az tak,ze ju toho az napinalo,len co som jej isla dat lyzicku.Ja som ju kojila,takze denne si pytala dydu aspon 12 krat a aj v noci sa mi budila,len tak trocha potahat.Presne na rok som prestala kojit,torcha sa to s papanim vylepsilo,no aj tak jej zakladom doteraz zostava mlieko,kazdy den vypije minimalne 1 liter,no keby som jej dala 2,tak ich vypije. 😉 😉 Odvtedy co sa jej tak ta mrkvicka zhnusila,tak som jej ju nenukala,no potom neskor,ked zbadala celu v mojom tanieri,tak chcela a aj teraz jej chuti,,,, 🙂 🙂 🙂 Hm,co porabate.

mirrinka
23. júl 2008

ahoj oriel,tak teba tu stretnúť,to je zázrak...už na nás nemáš čas? ☹ 😀
to s tým mliekom je podobné aj u nás,Lianka tiež vypije denne aj liter,ale už som zakročila,lebo včera som čítala,že mlieko dosť ťažko pôsobí na obličky,a kedže my s nimi máme trochu problém,tak som mlieko"zadrhla"...jedna fľaša ráno,jedna večer a dosť 😉
tak dnes pila len čaj,a papala chlebík s pažítkovou pomazánkou...ale zlatá bola, ked stále chodila pozerať do chladničky,či tam nie je mlieko 😀 😀 😀

mirrinka
24. júl 2008

kde ste baby? niekde vonku? ja sa chystám do Tesca lebo majú výpredaj oblečenia 🙂 😉

oriel
24. júl 2008

Ahojte,no to pocasie sa asi fakt zblaznilo!!!!! ☹ ☹ ☹ Mirri,nakupila si nieco v Tescu.Kupila som z tamad take super velke ulozne krabice (dala som ich malej na hracky/ boli v akcii 1+1 zadarmo.Celkom dobre....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
24. júl 2008

Myslim,ze by ich mali este mat,predvcerom ich tam bolo dost.Maju take farebne pasikave a aj uplne biele.Cena za obe249sk. Su dost velke dlhe min. 1m a vysoke 0,5m / neviem,to len teraz od oka,pretoze su v izbe a mala uz spi.

mirrinka
24. júl 2008

ahojte...tak ja som kúpila malej tričko s dlhým rukávom za stovku a viac ma nejako nič nenadchlo 🙂 ....a tie krabice som si ani nevšimla - tiež by sa mi zišli 😉

baby,dnes sme poriadne zmokli 😠 ....sme sa vybrali s malou na prechádzku do mesta,lebo akurát prestalo pršať,prišli sme ku fontáne,tri krát okolo nej obehla a už zase lialo....tak sme utekali po tom obrovskom daždi a Lianka z toho mala neskutočnú zábavu...prišli sme mokré ako myšky 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
25. júl 2008

andrii faaaakt? Tak švagrine tiež stále hovorili že dievčatko 😨 tak uvidíme 😀 my by sme chlapca brali.... 🙂
No ja som dnes po daždi musela kočíkovať 😠 po tom najväčšom.

oriel
26. júl 2008

Mirri,tak my sme na tom podobne,dva dni po sebe sme sa vybrali do mesta... a zmokli sme. 😉 Andrii,takze mate v rodine dalsieho chlapa.... 🙂 🙂 😉 Super!jA som tiez malu kojila kade=tade,kde si zmyslela. 🙂 🙂 Emi,takze maly si zvykol asi spinkat v kociariku,vsak. 🙂

mirrinka
26. júl 2008

Ahojte....no včera sme konečne boli v meste a prišli sme suché 😀 😀 😀 ale ako tak pozerám von oknom,tak ešte stále to nevyzerá žeby bol júl a to sa zajtra chystáme na Šíravu - zrušiť sa to nedá,lebo hotel je už zaplatený,ale pri najhoršom sú tam bazény,takže sa "vymočíme" tam 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
26. júl 2008

no tak to vám poviem že je pohodlnejšie kojiť ako rozrábať mlieko. my máme skúsenosti s obojím. hoci aj fľaša má výhody. keď nám vychádza papať práve vtedy keď ideme do cerkvi tak si nachystám do fľaše a v tomto prípade je to phodlnejšie 😉
andrii, to škoda že nepasuje ☹ možno keď bude starší... my ho tiež máme len 2 mesiace...

emita
26. júl 2008

mirrinka, zajtra už snáď bude pekne http://www.meteo.sk/predpovede/slovensko/humenne
prajeme peknú dovolenku 😉

mirrinka
26. júl 2008

jéééj baby,ďakujem, zlaté ste 🙂 ...uvidíme,či to počasie fakt nesklame,ale keby sklamalo,tak už máme aj náhradný plán....dovolenka sa síce zruší,ale hotel ostáva - pôjde bratranec s priateľkou 😠 ....my by sme to tam s malou v zlom počasí asi nevydržali....ale budem sa dnes modliť,aby to vyšlo a hlavne aby vyšlo slniečko 😎

mirrinka
29. júl 2008

no tak,humenčanky,kde ste? víkend už skončil,už je druhý pracovný deň,tak čo sa flákate?... 😀 😀 😀
stavím sa,že ste niekde na kupku,čo? určite ste začuli fámy,že budúci týždeň má byť zase upršaný,tak sa čľupkáte,že? 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
29. júl 2008

ahoj andrii....boli sme na šírave,ale len v nedelu a pondelok... 😉 a aspoň jednu marhulku pošli 😀 akurát som dostala chúťky 😀
http://www.babyweb.cz/Souteze/so2-I-takhle-muze... baby,hlasujte za našu fotku,pleees.....názov- to je supéééér vodička......dakujeme

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
29. júl 2008

😀 😀 😀 no,asi nie v najlepšom 😀
a ďakujeme za hlas 😉

emita
30. júl 2008

Aj "Šimonkovci" zahlasovali 😉

oriel
30. júl 2008

Ahojte,mirri aj my sme najskor zahlasovali,,,,, 🙂 🙂 🙂 Drzime palce.... Dievcata,my mame od vcera maleho psika. 🙂 🙂 🙂 To je radosti,no len psikovi nieje vsetko jedno a strasne knuci za maminkou.... ☹ ☹ Viete,bola som rozhodnuta ist kupit na inzerat kokerspaniela,uz som tam aj volala,no nakoniec,vcera sme nahodou isli ku kamaratovi a tam.... tri nadherne malinke steniatka.... no kto by odolal..... 🙂 🙂 🙂 Takze uz ho mame,vola sa Beny. 😉 😉 😉

mirrinka
30. júl 2008

dievčatá,ďakujeme...ste zlaté 🙂
oriel,tak to ti verím,že je u vás teraz veselo...my sme akurát prišli s Liankou z dámskej jazdy (boli sme vo Voli u kamošky ) a oni tam mali mačiatko aj psíka - tá sa ich nevedela nabažiť 😀 to bolo tiež radosti,vískania a smiechu 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
31. júl 2008

Ahojte baby, ako vidím tak sme sa tu rozrástli.
Tak ahojte nové mamičky.
Nestíham ani chodiť na mk, lebo so písala prácu a o mesiac mám ďalšie štátnice...na nervy.
Som non stop unavená - nemôžem v noci spať. Dnes som išla spať ráno o 03.00 hod. Nemôžem spať. Som jak po bare. Hodím nejaké foto. ok?
Mirrinka samoška, že som pridala hlas - je zlatá...
😉
Tal zatial pa.
Idem dať nejaké foto.... 😉 😉 😉 cmuk,cmuk,cmuk

emita
31. júl 2008

dagsty, ty ešte nemáš po? 😨 ja som myslela že to už bolo všetko 😖 no nezávidím. prajem veľa veľa síl.

mirrinka
31. júl 2008

dagsty,vďaka 😉
aj ja som si myslela,že už máš po....no,ale budem držať prsty 😉 veľa šťastia

dagsty
31. júl 2008

Sevas baby, mám už po.... 😉 Končila som Učiteľstvo, ale popri tom som si robila aj špeciálnu pedagogiku a teraz mám štátnice...takže nemám pokoj.
Chcela som pridať fotky, ale zobralo mi iba jednu a mne sa vôbec nechcelo ich upravovať..možno skúsim večer. Uvidíme.
Dnes je otras počasie - tak nenormálne dusno, že mne je normálne zle.
Ako sa inak máte? Deťúrence počúvajú. Ja už keď počujem máááámííííí - tak mám dosť 😉
Hovorím deťom, že sa budeme učiť nové slovo ocíííííí...hi.hi.hi 😉
Tak zatial pa.
cmuk pre všetky detičky... 😵 😵 😵