Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
7. dec 2008

tak my už ideme kúpať 😎 fotky nemusíš pridávať po jednej 😉 to je riadny napínak že aká bude ďalšia 😀

mirrinka
7. dec 2008

presne 😉 pridala som jedno foto...kuknite jak mi obidvaja včera o 23:30 spali... 😀

mirrinka
7. dec 2008

emi,tak príjemné kupkanie.... a ešte sa tu zastav 😀

tamarka_na
7. dec 2008

ok,dám tie fotky naraz,aké ste obidve nedočkavé.
Emka,malý ťa nechá písať,lebo môj Alex je vkuse na mne nalepený,všetko mi tu stíska,z neho raz vyrastie počítačový expert... 🙂

mirrinka
7. dec 2008

on už je počítačový expert.....on je na elektriku,jak môj muž 😀

mirrinka
7. dec 2008

jééééj,aj moja Lily je v tvojom albume 🙂

tamarka_na
7. dec 2008

jasné,veď sú parťáci... 🙂

mirrinka
7. dec 2008

😀 🙂 🙂

tamarka_na
7. dec 2008

ideme pomaly...Alex je mrzutý,nemôžem písať,lebo plače...majte sa pekne a prajeme dobrú nocku...papa 😵

mirrinka
7. dec 2008

pááááááááááááááááááááááá 😉

sara2
7. dec 2008

Baby ta čo ste sa pobláznili 😀
NESTIHAM číTAť 😀 😀 😀 .
Júj,len dam tigra spať a som tuuuuu.
Ahoj nová mamina tamarka 🙂

Andrii,čo je s tebou?Uniesol ťa Mikuláš? 🙂

Oriel,držte sa.Vybozkávaj malú za nás.A zavolaj ak ti to čas a situácia dovolí.Mne tiež stíska žalúdok za vás.Chúďa malínké ☹

emita
7. dec 2008

no už som tu 😉 ale nie-šimonko je tiež závislák na PC 😀 doobedu keď píšem s kmotrou tak sa niekedy tak zlostí že musím vypnúť PC on by chcel tiež búchať po klávesnici. ale mali sme tu babku tak sa trošku hrali 😉 tamarka krásne fotočky 😵 sme pozerali s Emilom 😉 júj krásne detičky 😵
mirrinka podarení sú 🙂 a čo si s nimi robila 😀 odniesla do postele? 😀

mirrinka
7. dec 2008

malú som odniesla,manžel musel po vlastných...kto by poniesol takmer sto kilového koňa...ja teda nie... 😀 😀 😀 emi,tvoj manžel sa volá Emil? tak to ste sa našli.... 😉 super

emita
7. dec 2008

no hej sme sa našli 😉 preto zvažujeme meno pre dcérku Emília 😉

mirrinka
7. dec 2008

tak malý mohol byť Emanuel 😉 tak sa volá môj svokor... 😅

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
7. dec 2008

no tu,kde by sme boli....ja som najpodctivejšia prispievateľka 😀 😀
andrii,takže ťa nevzal Mikuláš? 😀

emita
7. dec 2008

andrii pozeráme talent... tak si sa našla? čo sme pojedli? asi veľa sladkostí keď bolo toho Mikuláša 😀

Emanuel? No čo ja viem? 😒

emita
7. dec 2008

tak som aj ja pridala fotku hoci nie Mikulášsku... tie reklamy sú dlhéééé 😒

mirrinka
7. dec 2008

jééééj,zlatý....podobá sa na teba 😉

emita
8. dec 2008

Dobré ránko, tak oriel, už to máte za sebou... Verím že bolo všetko o.k. a utorok ste doma... 😉

aj vám sa v pondelok tak ťažko rozbieha? 😒 dnes máme ísť do poradne a vôbec k tomu neviem zladiť jeho režim 😠 no, uvidíme. vôbec sa mi tam nechce... ale som zvedavá koľko váži 🙂

tamarka_na
8. dec 2008

Ahojte Sara a Andrii,ďakujem za privítanie.Aj nám sa ťažko zvyká na pracovný deň po víkende,Nellka šla do škôlky,tak sme všetci vstávali už o pol 7... 😖
Emi,tak nám potom daj vedieť,ako ste dopadli na poradni...náš Alex má 12 kíl a dnes na ňho prišlo kakanie o pol 1 v noci!Tak som ho musela ťahať až pod sprchu,lebo toho navalil dosť veľa-dúfam,že teraz pri čítaní nikto neraňajkuje 😀

tamarka_na
8. dec 2008

Emka,práve som si pozrela vaše albumy-Šimonko je nádherný a zmenila som názor-nie čistá mamina,ale čistý ujo Oto,keď bol malý.Aspoň,čo si ja pamätám z foto... 😵

mirrinka
8. dec 2008

ahojte 😉
oriel,už to dúfam máte za sebou.... 😉
...ja som ešte len nedávno rozlepila oči - máme doma ocka,tak som si dlhšie pospala...zobudila ma sms od sesternice,že sa im narodil Mariánko 🙂
tami,dnes sme mali isť do toho sanatória,nie? úplne mi to nejako vypadlo z hlavy....tak zajtra ráno?

keby ste videli jak dnes vyzerá Lianka - spadla a udrela si oko do riadiatora,má tam riadny monokel...ešte sa jej pusa nezahojila a už prišlo na rad oko 😖 😅 Martin vraví,že vyzerá jak terminátor 😀 😀 😀

emita
8. dec 2008

tamarka, nellka chodí do sanatória? ja som myslela že do tej škôlky tam kde si ty chodila... že ujo Oto? No neviem z každého má niečo 😀

mirrinka a palček už je v pohode? to je asi ozaj riadne šidlo 🙂 ešte že to skončilo len monoklom 😒

sara2 a vy sa už máte lepšie?

emita
8. dec 2008

joooj a ty máš ďalšie nové fotočky 🙂 krááásne. ten Alex - sloník je milučký. ale jaký je Ondro fešák... som mu minule hovorila že keby som bola mladšia a nebol by môj bratranec tak sa doňho asi zaľúbim 😀 😀 😀

mirrinka
8. dec 2008

emi,palček už je v pohode,už sa zahojil, ani nevidno,že bol takmer odrezaný....už aj nechtík rastie 😉
baby,dnes som už dostala návštevu - pani mrchu ☹ 😠
...mne sa páči tá fotka,kde je Alex v kočíku a pije 😀 nemá chybu...

emita
8. dec 2008

joj, tam je veľký frajerisko 😀 Mirrinka tak nádych a šup do "druhého kola". prajem aby to tentokrát vyšlo 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
8. dec 2008

Joj,Miri,to mi je ľúto,takže test nakoniec neklamal ako sme dúfali...neboj,podarí sa nabudúce 😨
Ja som na to sanatórium úplne zabudla,ani ma nenapadlo,ale dobre,aspoň si si pospala 🙂 pôjdeme zajtra.Nellka chodí do riadnej škôlky,ale vraj ju budú rušiť,tak aj ja plánujem dať Nellku do sanatória a neskôr aj Alexa,inú škôlku nablízku nemáme...
Predchvíľou som dala Alexa spať,že aspoň trošku kľudu...už je hore ☹ po výdatnom polhodinovom spánku...

Ondro je fešák,ale tá puberta 🙄

Matúškovi prajeme skoré uzdravenie... 🙂