Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
13. dec 2008

Uz som tu..... kavicka uz zaliata.. 🙂 🙂 🙂 U nas dnes bude nuda/ von by sme este nemali,pockame aspon do pondelka.... aj ked jej nic nieje,no pre istotu..... 🙂 🙂 🙂 takze tak... Boze,viete co som vcera citala? To na MMB pisala jedna maminka... Ze jej 2,5 rocna dcerka jedla pukance a ta supka jej zabehla,volali zachranku,mala plakala a supka sa jej dostala az niekde k plucam.... Dva ttzdne musela byt v umelom spanku,nemohla sama vobec dychat... Strasne.... Boze,je to fakt hrozne,ked si clovek pomysli.... ☹ ☹ ☹ A nasa Lilka ma velmi rada pistacie,aj kesu a ked si pomyslim....... hrozne.....

sara2
13. dec 2008

Ja už popíjam kávičku.A ignorujem bordel-trebalo by mi povysávať.Ale dnes mám tuleniu nemoc 😀 😀 😀 .Akurát musím ožehliť Sárke nohavice na tu oslavu a vegetím. 🙂
Oriel si tu?
Išli sme predvčerom večer okolo vášho domu.Som zostala v nemom úžase.Tie svetlá-nádhera.O Sárke ani nehovorím len otvorené ústočka mala 🙂 😅

sara2
13. dec 2008

No,ja viem že deti až do 5 rokov by oriešky vôbec nemali jesť.
Ale je to hrozné...takto dopadnuť kvôli pukancom.A presne to je to,že pri dieťatku musíš byť v strehu vkuse,aj keď pije čaj.U nás bol práve toto problém.A tobôž pokiaľ nemala zoperované podnebie,tak jej čajík stále zabehoval niekde dovnutra a dusila sa.Už som bola vycvičená...dole hlavkou a klepať po chrbátiku 😢 .

oriel
13. dec 2008

Joj Sari,dakujem za pochvalu............. 🙂 🙂 🙂 🙂 Tiez by mi trebalo nieco robit,no nechce sa mi..... Niejako som zlenivela..... 😉 😉 😉 😉 😉

emita
13. dec 2008

😖

inna7
13. dec 2008

Ahojte dievčatá....joooj ako veľmi ste ma potešili....ďakujem krásne za pochvalu.... 🙂 🙂 🙂 ste mi normálne zlepšili náladu.. 😎
Oriel ten marcipán zvládneš ľavou zadnou.... 😉 keď si zvládla tú pizzu....to ja sa práveže bojím začať tú pizzu....ešte som nikdy nerobila... 😒
Sari nemôžem nájsť tvoje tortičky...pridala si ich do albumu? som niekde čitala ze ano.. ty si teda riadna pekárka...dve torty naraz...hmmm 😉
A príjemnú oslavku prajem... 😀
Ja už mám chvalabohu navarené...už len masko hodim na panvicu....a hotovo...a dnes sa pokúsim teda dozdobiť tie zvyšné medovníčky......a ževraj sú trhy...tak neviem či nevybehnem s deťmi.... 🙂 🙂 🙂

inna7
13. dec 2008

Ja sa už tiež teším na kávičku....hned ako sa nabaštíme...

ináč aj maly sa raz dusil ale nie s orieškami ale s umelohmotným vrchnáčikom od detského džúsiku..mozžno viete ktorý myslím..taký maly...tiež som sa veľmi zľakla...ale dopadlo to dobre..som ho hned schytila a udrela po chrbte...tak to vyskočilo...no nechcem si predstaviť ako by to dopadlo keby som bola v inej izbe.... 😖

emita
13. dec 2008

aké trhy? 😕 aj my by sme šli...

sara2
13. dec 2008

hej,počula som aj ja,že niečo na spôsob Košíc.Také drevené domčeky pri fontáne s vareným vínkom a klobáskou,vraj...
Inna,zistíš a dáš vedieť.My sa už ideme obliekať.
Inna,dala som fotky do toho vianočného albumu,ale som ich už vymazala.Ale z oslavy pofotím,tak tam jednu pridám znova 😀

oriel
13. dec 2008

Sari,prijemnu oslavu..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Inna,ja som ani vobec nevedela,ze su trhy........

mirrinka
13. dec 2008

serus žienky,čo porábate? či už ste v meste na tých trhoch? ja som ani len netušila,že je tu niečo také.... viem len o tých vianočných,čo budú 18.-teho a 19.-teho 😉
my dnes očakávame príchod Liankinho krstného (môjho brata) z Anglicka,ale príde až večer okolo ôsmej....to zase malá pôjde spať skoro až o polnoci ako včera....a ráno bola už o siedmej hore...už si asi zvyká na režim,ked vstávame do škôlky 😀
tamarka,kade sa túlaš? ako pokračuje Alex s čurkanim?
sari,príjemnú oslavu....a neprežeň to s alkoholom 😀 viem,o čom hovorím,včera som to totižto ja trochu prehnala 😀 júúúúúúúúj,ešte stále mám bolehlav 😀 😀
idem si dať kafčo..... 😉 pááááááááááá

inna7
13. dec 2008

pred chvilkou sme sa vratili z prechadzky....no tak vam poviem že tých stánkov je tam neúrekom..."až" celééé štyri.. 😀 😀 😀 ... aj to iba s klobáskami a medovinkami a inými pochúťkami....tak sme pokočíkovali s kámoškou a nabehli do yeska na kávičku a pizzu.... 🙂 🙂 🙂
vraj tam dnes mali samé detičky...aj krstinky....a fakt čo sme tam boli tak samé kočiariky.... 😎

dagsty
13. dec 2008

ahojte baby...
oriel, teba sa chcem opýtať, že odkiaľ si malej kúpila taký nádherný kožúštek https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Ma porazí, Rebeke taký chcem a nemôžem vôbec zohnať....dnes som pobehala hádam celé mesto...na nervy

Dnes nie som na tom lepšie ako minule...trieska ma hlava atd....
Včera som pozerala to na JOJ-ke.....rok 2008.........vkuse som revala....končilo to po polnoci........
😎 😎 😎

tak zatím pááááá

Chlapci išli na futbal a my dve si vegetíme.... 😉 😉

inna7
13. dec 2008

no dagsty ja podobne...bolo to smutné.... 😔

dagsty
13. dec 2008

Ako čítam, vy každá pečiete???? 😲 😲 😲

Ja nepečiem - ja dostanem.... 😀 😀 😀

Zapnem vianočnú arómu do lampy a susedky, mi každé Vianoce hovoria:" No, ty už vanilkové rožky napečené..." 😉
A ja stále: "No a? A vy ešte nič?" 😉

Nepečiem, nevarím, donesiem si od mamičiek.... tomu sa hovorí "Šťastné a veselé..." 😀 😀 😀

Som zvedavá ako to zvládnem, ked mi jedné, pekné Vianoce nič nedajú.... 😲 😲

dagsty
13. dec 2008

Bože nie vianočnú arómu, ale vanilkovú......

dagsty
13. dec 2008

Idem okúpať Rebeku a nafarbiť si vlasy...... 😉

mirrinka
13. dec 2008

dagsty,takže aspoň nie som sama,kto nevarí,nepečie,iba dostáva 😀 ale až teraz som pochopila význam toho: "šťastné a veselé" 😀 😀 😀

dagsty
13. dec 2008

Ešte jeden príspevok a sme na tom ORIEL rovnako....
Inak nezabudni na mňa s tým kožúškom, ok? 🙂

dagsty
13. dec 2008

tak tak...mirinka
To sa nám žije , čo?
Ako sa inak máte??? Chcela som pridať nejaké aktuálne fotky, ale nemôžem ich v počítači nájsť...manžel čosi porobil a teraz v tom mám hokej.... 😉

dagsty
13. dec 2008

oriel - vediem....hi.hi.hi 😉 😉

mirrinka
13. dec 2008

😀 to sa mám akože smiať? 😀 😀 😀 pozri koľko mám ja príspevkov 😀 😀 😀 vediem.... 😀

mirrinka
13. dec 2008

a som tu skoro "NAJMLADšIA" teda najnovší člen ak nepočítam innu a tamarku 😀

dagsty
13. dec 2008

Ako pozerám...vy ste všetky boli na Mikuláša v CVČ????
Aj my sme boli.... nevideli sme sa????
My sme boli na Mikuláša, ktorého organizoval Nexis .... 🙂

dagsty
13. dec 2008

ty si iná kapacita.... 😉

dagsty
13. dec 2008

Ty nás "tristovky" musíš podporovať a motivovať k písaniu, ok? 😉

mirrinka
13. dec 2008

dagsty ja tiež neznášam ked sa mi manžel hrabe v počítači a hlavne v takých súboroch,ku ktorým ma prístup zakázany - a to sú fotky....potom mám z toho nie len hokej,ale aj pinpong 😀

mirrinka
13. dec 2008

aj my sme boli na mikuláša z nexisu- manžel tam robí 😉

mirrinka
13. dec 2008

moja Lianka tam vzadau plakala a kričala "bojím,bojím " každý na nás kukal....nevidela si nás? 😀 potom sme celé predstavenie prestali na chodbe...

dagsty
13. dec 2008

Inak moja Rebeka začala tak "gadžovať", že dovi.. ☹
Otras...... Minule sme boli na nákup a moja Rebeka na plné hrdlo , pri pokladni: CI BOHA, KINDERKO... paráda, matka učiteľka a decko vulgárne......som myslela, že sa odpadnem...
A dnes len každý sa "pošika" ...non stop....ja neviem odkial to berie............. 😠 😠 😠