Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
15. apr 2009

ankatanka...malinka je zlatučká...želám skoré uzdravenie.... 🙂 🙂 🙂

ankatanka
15. apr 2009

Dakujemeeee. Prave si vypytala papat, takze asi sa to trosku zlepsilo, vcera nexcela nic. tvoja Sarka ma suuuper modre kukadla 🙂 ...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
15. apr 2009

ahojte baby no vidím že nás tu je opäť viac...tak vitaj ankatanka 😀
ja až teraz som sa tu dostala ...od soboty sme boli v He u svokry...mali sme v nedeľu ísť domov , ale po takej búrke sa mi nechcelo šoférovať tak sme ostali až do pondela...Môj mužíček zobral malého v pondelok po olievačke...že taký bol zlatý ani neplakal ku každému šiel dokonca aj k ľudom čo vôbec pred tým nevidel...no a vrátil sa s plnou taškou sladkostí, samé zajace, vajíčky, atď...no som zvedavá kto to bude jesť...ja to veľmi neobľubujem... 😝
inak s malou som bola ešte v sobotu na pohotovosti tak že vraj začínajúca angína , ale od nedele je jej už super..veľmi tomu neverím..ja skôr že či ju bruško nebolelo, pretože len tak nárazovo plakala a nekakala mi vtedy asi druhý deň...ale už je to o.k..
a čo budem variť? tak to vôbec netuším...včera manžel robil cestoviny čo našiel v knižke..no otras ☹ viac už ich robiť nebudeme vôbec nám nechutili... 😝

bobooo
15. apr 2009

😀 😀 😀 no konečne som sa naučila ako zmenšiť fotky, pretože mobil mi ich robí stráááášne veľké...tak už som tak opäť niečo nové pridala ...kuk.. 😕 😕

emita
15. apr 2009

no, jasné Anka, včera som lovila v pamäti že akú Anku z Kudlovskej poznám a som si spomenula len na teba 😀 😀 😀 si chodila o ročník nižšie a mali sme spolu telesnú, že? 😉 to je sranda 😀 som nevedela že mám až takú dobrú pamäť 😀 krásne fotočky 😵 Tatianka bola rozkošné bábo. budeš pridávať aj novšie dúfam 😉
my ideme vonku 😉

oriel
15. apr 2009

ahojky.... ankatanka ahoj 🙂 🙂 🙂 Aj ja tu blizko byvam.... no z fotiek ta nepoznam 😉 mala je zlatucka..... 😀 😀 My sme uz chore obidve..... mna zas boli hrdlo a soplim.... 😠 lilka stale kasle..... 😒 😠 😠

ankatanka
15. apr 2009

Emi, presne tak, telesnu sme mali spolu 😀 😀 😀 pridam novsie fotky, len ich musim pohladat na cd, lebo manzel ix vsetky z pc "wyhodil", uz ich bolo prilis vela. Hej a ty si byvala niekde na Polane, ak dobre pamatam 😉

ankatanka
15. apr 2009

Ahoj Oriel, ja uz tiez zacinam citit trosku hrdlo, nasadila som Bioparox, dufam len, ze sa z neho nezadusim.... 😝 Takze sedite doma, ked ste chore? to je na nervy, prawe teraz, ked je vonku tak krasne

bobooo
15. apr 2009

😎 u nás bolo včera pekne teplúčko tak ja som šla s deťmi do mesta aj napriek tomu že malá má asi angínu...no ale oproti sobote vyzerá skvelo...ešte do štvrtka má dobrať sirup a potom o týždeň na očkovanie
andrii ty už si bola s malým očkovať?alebo aj vás to čaká...pýtam sa lebo chcem vedieť kde ale asi do nožičky však?

mirrinka
16. apr 2009

dobré ránko 😎 😎 😎 😎 Humenné,prebuď sa! 😀 😀 😀
ak by ste sa niektorá opýtali,že čo sa dnes varí,tak ju už dopredu píšem,že nič,lebo máme od včera 😀 chvalabohu,lebo tááááák sa mi dnes nič nechcééééééééééé 😝 😀

emita
16. apr 2009

tak si ma nepotešila 😝 ja lámem hlavu čo spravím. hlavne nič ťažké lebo už mám jedenia dosť 😝 nejaké cestovinky? mirri vy ste s tamarkou mali nejaký recept a ešte stále ste sa nepodelili. nejaké s bešamelom 😉

inna7
16. apr 2009

dobre ranko...ja som od 5tej na nohach...teda doslova, pretoze som sa vcera asi prechladila a boli ma cely bok aj noha...celu noc som fnukala od bolesti...a dopovala sa tabletkami...
rano som volala lekarke ci ma prednostne nevezmu, ze mam bolesti, tak ze nie...musim si to odsediet...tak som nakoniec ani nesla... najhorsie je ze to boli aj pre sedeni a aj pri chodeni... ☹ ☹ 😔

emi ja robim cestovinky so sladkou smotanou, syrikom v crievku, sunkou a sampinonmi...podla mna su najlepsie...teda aspon mne chutia velmooo... 😉

no dnes mame p i r o h y ... 🙂 🙂 🙂

pekny slnecny dnik 🙂

momoyka
16. apr 2009

ahojte, pekny dnicek 🙂

ja dnes nevarim tiez nic, na ranajky dojedame velkonocne zvysky a na obed ideme ku babi do udavskeho a tam bude neviem co ukuchtene,
tesim sa na prechadzku, ale mohlo by byt teplejsie ako vcera, vcera som riadne zmrzla vonku.. ☹

sara2
16. apr 2009

Ahojtee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Vidím,že nikomu tu nechýbam ☹ 😒 😠 ....
Normálne nestíham.Vonku krásne fut sa poflákujeme kadetade a domácnosť mi padá na hlavu ☹ .Ale včera som to zmákla a tak idem teraz čítať čo u vás nové 😉
Oriel,ma šľahne nevrav...už je Lilke aj Kike lepšie???? Asi od tej Adelky.Lebo ona aj pokašlievala a okolo nosa mala také zelené zaschunuté sople...
A čo sa týka spania...tak moja ma takmer 3,5 roka a posledný týždeň spí jak batoľa.Aj trikrát hore je.A s plačom 😠 .
vítam novú "konikárku" 😉

sara2
16. apr 2009

Inna,určite by som to nenechala tak.Choď k lekárke.Môže sa to ešte zhoršiť.Poslala som ti IP 😉

Idem aj ja niečo uvariť.Zdá sa mi to slniečko trošku zradné tak von pôjdeme až poobede.
Ankatanka malinká je zlatá.Tak mám pocit ,že som ťa už tu videla.Tiež som z Mierovky.Tak keď ma stretneš "tak klepni po hlave-mne" 😀
pekný deň....

Emi,kontrolná otázka: brušenko rastie???? Bude už fotoooo???? 😉

ankatanka
16. apr 2009

Ahojky, krasny den vam prajem. Sara2, to budes musiet klepnut ty mna 😀 😀 😀 , lebo ja ta nejak nepoznam, alebo si neviem vybawit. Kde byvate? My w druhom vchode od kalvarie, smerom do mesta. Tiez som chcela ist von, ale malkej tak tecie z nosa, ze nemame chut. Kazdy tu nieco ide varit, ci ma navarene....Idem snad aj ja - dnes dietka- pecene zemiaky s jogurtovo-cesnakovym dressingom - uz by sa patrilo nieco dietne zjest

oriel
16. apr 2009

ahojky,ja len na skok.... opat mi doma blbne notebook.... ☹ ☹ a ani z tadial sa mi neda dostat na MMB 😠 😠 😠 paaaaa

emita
16. apr 2009

inna za iných okolností by mi tiekli slinky ale teraz keď počujem slovo šunka... 😝 nakoniec robím cestovinky so sladkou kapustou

sari rastie, rastie... jednu s bruškom už mám v Šimonkovom albume. direkt bruško som ešte nefotila 😉

Šimonko mi teraz na obed nespal ani 30 min. ☹ 😠 to zas bude deň...

ankatanka
16. apr 2009

Emita ahojky. Tak moja Tanka vas "prekonala"...spala 40 min. A to aj napriek tomu, ze dostala doobedu dithiaden...no co uz...ideme sa hraaat! 🙂

ankatanka
16. apr 2009

Emi a ked na obed tak malo spinka, kedy potom vecer zaspi?

emita
16. apr 2009

stále ho dávame spať až 20.00 max. 15 min. skôr. keby išiel spať skôr, skôr by vstal a potom by sme sa nevyspali my 🙂 ale toto sa mi stalo prvýkrát v živote (ak nerátam časy kedy spal 3x na deň) aby tak krátko spal. väčšinou dá 45min-1hod 30.

sara a uznali ti rodičovský?

andrii ako kočiarik? už si nejaký vybrala?

inna7
16. apr 2009

Sara dikes..chybala si strašneprestrašne... 😀 😉 🙂
Emi veď šunku si mohla vynechať...aj bez nej su supiš...inač brušenko máš riadne .. 🙂 a maly je rozkošný... 😵

nakoniec sme mali aj my kapustovu polievku s klobáááskou...mňam 🙂 🙂

malá sa akurát hraje s gorálkami a ccc vecičkami...normálne si dáva na vlásky sponky a gorálky...nepustí z ručky...hmmmm po kom asitak je... 😉 ja som bola skôr "chlapčurka", behačky po vonku a tak... 😀 🙂

mirrinka
16. apr 2009

emi,tak tu je ten recept čo si chcela......ale ja nedávam lasagne,ale cestoviny - vretienka 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
16. apr 2009

mirrinka kde je? 😅

andrii potom hoď aj nejaké fotky s kočíkom 😉

inna hej, riadne podrástlo a stále rastie ale veď tak to má byť 🙂

dnes sme pomáhali babke a dedkovi sadiť kaleráby a skončilo to tak že malý vopchal do polievačky ruky až po lakte 😝 tak sme "dopomáhali"

ja som na zajtra navarila hrachovú so všetkou údeninou čo ešte v chladničke bola 😉 zajtra mám skúšku... celkom sa na ňu teším lebo je najľahšia z tých čo ma čakajú 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
16. apr 2009

Emi,držím na zajtra palce 😉
My sme boli vonku.Bola som aj v Tescu.Kúpila som Sárke plavky lebo v kúpeľoch bude chodiť aj do bazeníku.A tiež nové gaťky-princeznové samozrejme a nohavice na leto tenke a tiež si vybrala Barbie tričko.
Sedela som pri fontáne,Sárka šantila a snažila som sa veľmi kukať naokolo či z vás niekoho neuvidím,ale márne...síce som mala slnečné okuliare miesto dioptrických,ale aj tak som nikoho nestretla 😒

mirrinka
16. apr 2009

sari,som chcela dnes isť ku fontáne,ale potom som si pomyslela,že radšej nie,že aj tak sa tam budem zbytočne trepať,ked tam nikdy nikoho známeho nestretnem... 😀 😀 😀 😀 tak sme boli len tu na dvore 🙂

sara2
16. apr 2009

Mirri,prechádzali sme aj cez "jednotku" do Tesca.Kukala som či vás neuvidíme teba alebo Tamarku,ale nič 😒
Idem dávať Saruľu spať.
dobrú noc.
Ráno dáme kafe,ok? 😀