Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
22. feb 2009

sari,tak vytajte v klube.....hrozné s tými chorobami....aj tamarkine deti sú choré a ona tiež...

mirrinka
22. feb 2009

bože,vYtajte - s ypsilonom.... prečo mi nejdú smajlíky,neviete?

oriel
22. feb 2009

Mirri,ty si ale rychla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Pozdrav Tamarku..... Ja som si uz nasadila ATB,pretoze uztyzden sa to so mnou taha..... od vcera vecera beriem a uz mi je o tisickrat lepsie........ 🙂

oriel
22. feb 2009

Mirri,to ty mas tolko prispevkov??? paneboze,normalne som este raz kukla,ci som dobre videla.... 😀 😀

mirrinka
22. feb 2009

jasné,pozdravím....možno tu dnes aj nakukne...... tak to je dobré,že ti pomohli,ja som to prechodila bez ATB,ale potom sa mi to vrátilo...tak asi je lepšie to preliečiť...

mirrinka
22. feb 2009

dobre si videla,som sa tu na tom MK rozkecala,čo?????

oriel
22. feb 2009

tak to hej....... 😀 😀 😀

sara2
22. feb 2009

kočky čo mám Sárke dávať do nošteka.Som už zúfala.Má ho zvnútra zaschnutý,a keď fúka do vreckovky tak aj s krvou.Aj okolo nosa úplne suché.Dávam aj Olynth,aj Nasivin,aj fyziologický a mám pocit,že ho už má úplne vydráždený,chúďa moje.

oriel
22. feb 2009

joj moja zlata.... 😒 😒 😒 Sari,neviem,neporadim.... predtym som tiez Lilke davala Olynth,vincentku aj Mar.... no po tej operacii som zatial nedavala este nic,zatial stale dycha dobre na nosik... 😉 Mozno skus nedavat nic,alebo niecim natriet..... mozno uz je fakt vydrazdeny.... 🙂 🙂 aspon dobre,ze pekne sama fuka... Lilke sa niejako fukat nikdy nechce.......

sara2
22. feb 2009

Mirri,ty si raz spomínala,že si Lianku naparovala.Nad harmančekom? Mne sesterka poradila kúpiť Vincentku a naparovať.Tak skúsim...Oriel ja dávam aj Sterimar,ale to je už 3 týždeň.Ja si aj myslím,že je to z alergie.Lebo chorá nevyzerá...idem zajtra aj za Prokipčákom nech on skúsi vymyslieť.

A ešte ma napadlo.Dievčatá neviete kde by sa dala v He alebo v blízkosti He chodiť do sauny.Moja detská dr.nám poradila chodiť sa saunovať.A na kupko neviem,tak chodí vraj veľa ľudí a aj chorých...som teda počula.A tento týždeň už konečne chcem ísť do tej soľnej jaskyne.

Oriel moja mamka robí vo VSK.Teraz síce týždeň maroduje.Tiež mi odtiaľ nosí pančušky.A mám aj na jar krásny bielo strieborné legínky pre moju princeznú.Ak chceš,tak jej poviem,skúsi ti niečo priniesť len veľkosť povedz. 😉

oriel
22. feb 2009

sari,aj my mame take niejake bielo-strieborne leginky a k nim aj celenku,tiez z tamad,no Lilka ich nechce,lebo vraj skrabu.... no aj su jej dost tesne.... 🙂 No take,ake ma Mirrinkina Lianka by som chcela.... mohli by byt niejake ruzove,biele..... velkost 2-4 rocky... ak by bola taka dobra... 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
22. feb 2009

ok Oriel poviem mamke.Ukážem jej Liankinu fotku.Len tento týždeň ešte mama maroduje...
no tie strieborné sú také škrabacie.Máme také aj zlaté punčošky,Sárinka ich mala aj na tom vianočnom vystúpení.Ale moja sa nesťažuje,že škriabu,ale su úzke to je pravda.
Sesterka bola v Ke v Oprime a v H&M nakúpila nádherné veci pre svoju 5 ročnu kočuľu.A aj v Reservede detskom.Po 99 korun sukničky menčestrové,blúzky také strihané do A na jar...a tiež niečo z kolekcie Kitti.
Včera som zazrela v novinovom stánku,že majú DVD Kitti,prvú časť.Oriel a aj ten darček od vás pre Sárku je Kitti 😉 no,idem svoju bandu budiť 😀

oriel
22. feb 2009

Do Kosic uz chcem ist aj ja.... no neviem,kedy sa vyberieme... 😀 😀😀 😀 Lilka sa v kuse pyta do skolky.... 😀 😢 😢

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
22. feb 2009

to je dobre,že sa jej tam páči.Moja naopak.Povedala,že pôjde,ak s ňou pôjdem aj ja ☹ Bude to ťažký začiatok pre ňu a aj pre mňa.No končím,prichádza návšteva.

oriel
22. feb 2009

Sari,aj ked, urcite len zaciatok.... Sarke sa tam tiez velmi paci,len uz je rozumnejsia,tak vyjednava.... 😀 😀 😀

inna7
22. feb 2009

sara...ja som malemu vymastila nos keď mal taký suchý s oftalmo-framykoinovou masťou...zopárkrát a pomohlo...to mi poradila dr... 🙂

jejeeej do Košíc berte aj mňaaaa 🙂

z vsk som dosť kupovala aj ja...nielen pre malého ale hlavne pre seba 😀 ... ale niekedy má službu strážnik čo nechce púšťať...naposledy ma pustil eltete... no už sa musím vybrať niekedy... 🙂

mirrinka
22. feb 2009

no,to som akurát chcela napísať,že tam môžeš zájsť oriel aj sama,stačí na vrátnici povedať, že ideš do toho obchodu...a tak si môžeš vybrať to,čo sa ti bude páčiť....ja som tam ešte nikdy nebola,všetko mi nosí mama,ale už tam niekedy tiež musím zájsť....a také legínky ako má Lianka má aj Nellka 🙂)))

a tomu strážnikovi by som povedala svoje,keby ma nechcel pustiť... škoda,že mi nejde vkladať smajlíkov,by som tu toho nazlosteného vpichla....

mirrinka
22. feb 2009

a tie legínk,y ináč sú silonkové nie bavlnené,to len pre informáciu... 🙂)))))

emita
22. feb 2009

mirrinka krásnučké fotočky 🙂 🙂 🙂 ako z časopisu 🙂 Lianka je krásnučká modelka 🙂

my sa stále držíme zdravučkí (žeby jediní ☹ ) tak prajeme skoré uzdravenie a nech je jar a slniečko a teplúčko, všetci zdraví a kočky nech sa promenádujú v leginkach 😀

tamarka_na
22. feb 2009

Ahojte kočky 🙂
Jak sa máte?Som vás dlho "nevidela" 😀 ...zas ma internet obmedzil,uz druhykrát 😠
Ešte som si nestihla prečítať,čo som zameškala...my sme boli chorí,ja som prešla chrípkou,ešte stále ma to trochu drží a deti tiež trochu teplotujú a kašlú...

sara2
22. feb 2009

Kurnik,pripadá mi to ako mor-z každej strany niečo.No ,ale tento rok asi jar tak skoro nezavíta 😒
Malej som dala inhalovať Vincentku a ešte jej ju ohrejem a cez striekačku prepláchnem nosík.
Inna,mám len ophatmo-ale kvapky,nie masť.Aj som rozmýšľala či jej nedám framykoinovú masť...ale nechcem robiť pokusy.Uvidíme do zajtra čo mi povie dr.
Akosi ma bolí hlava.mala som len jednu kávu 😀

Tamarka,uzdravte sa.Ty si asi pri tych svojích detičkách tiež užiješ čo sa chorôb týka. ☹

tamarka_na
22. feb 2009

No Sara,to ano,najmä s Alexom...Alergolog do nho nechce davat ATB,ale neviem,ci ich nepotrebuje,ked ho pocuval,vravel,ze tam trochu pocuje piskot,ale ze este vikend skusime bez ATB.Bojim sa,aby potom nemal nieco chronicke z toho...

mirrinka
23. feb 2009

vsávať Humenné - vonku je snéééééh ...... ( na jar si ešte asi hodnú chvíľu počkáme)

inna7
23. feb 2009

už sme vstali... 🙄 😉 🙂 akurát tu pijem kávičku... 😎 moje detičky už chvááálabohu lepšie...ešte počuť trošku ale ide to k lepšiemu..klopklop... 🙂

nooo, vonku je kopec snehu..ani auto mi už skoro nevidno.. 😕 a vskuse snežííí...a to som chcela vybehnúť do mesta...potrebujem kúpiť niečo neterke k meninám a sestre k narodkám...

Sara...ja som raz bola za vašim doktorom so sarulkou...naša dr mala dovolenku a on ju zastupoval..maličká mala dva mesiace a vratila sa jej nadcha...tak som chcela nejaký sirupček, alebo kvapky pre babatka...a vieš čo urobil? pozrel sa na ňu a "hneď " vedel že potrebuje atb... akože kde sme... 😠 😕 ešte som sa ho na rozum opytala či sú nutné...ved má dva mesiace a jedny už vybrala... že ááno...tak som si vzala recept a išla samozrejme za inou lekárkou..ktorá len pokrútila hlavou že v našom prípade absolútne netrebalo atb...!!!

sara2
23. feb 2009

Čau Inna.Ktorého dr myslíš?Alergologa?
Bola som ráno so Sárkou na nefrologii s močom a brali jej aj krvičku na zapalovky a krvny obraz.My sme s tatikom vedeli,že bude krvička,ale ona nie.Takže trošku plačkala.Šak more takú konskú ihlu jej pichla do ručky ☹
A bola som sa poradiť s našou dr.Lukačovou.Tak dýchanie ma Sarika čisté,ani zahlienená nieje.Hrdlo ok,ale má opuchunutú a presušenú vydráždenú nosnú sliznicu.Od tých inhalačných sprejov z pľúcneho.Tak jej ich úplne vysadzujem a tiež sa ma pýtala či nepoužívam tie kvapky s morskou soľou.Že aj to škodí pri častom použití.Dala mi kúpiť Sanorin-ale emulziu premasťujúcu.A kvapla som Sárke predchvíľou a sama mi prišla po minútke povedať,že sa jej dobre dýcha.Tak som spokojná. 🙂 A mám jej vytieraž z olejom na vatovej tyčinke zvnútra noštek.Kúpila som aj tú masť čo si mi ty Inna písala.Tak neskôr jej to dám.

Pijem kávu a vás nikde ☹

Tamarka a o kúpeľoch si neuvaýovala?Veď Alexko je ešte maličký.A čo si písala,tak fakt hrozne veľa ATB užíva.

sara2
23. feb 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11361.Toto varím dneska.Akurát to nenechávam 24h stáť ale idem robiť hneď.

No kávičku mám dopitú a vás nikde.Takže končím.
Ahojte.Krásny deň prajem.

perimbabka sa asi zbláznila,čo? Vybehnem poobede s malou do snehu 😉

inna7
23. feb 2009

Sari ja to robievam aj z kuracinky a je to vyborneee....stači nechať aj dve hodky v ladničke...a su super tie rezničky.. 🙂
pomylila som sa...ja som myslela polakovskeho... 😅 🙂
tak som rada že je malej lepšie...ten sanorin si zadovažim aj ja...mame časte nadchy... 😉

aj my asi vybehneme von...už mi rožky rastu čo je maly doma.... 🙂 🙂 🙂

mirrinka
23. feb 2009

inna,to my máme polakovského.... on je zažratý do ATB...som ho chcela vymeniť,ale v poslednom čase sa zmenil,zlepšil sa.... aj moja sestra k nemu chodí a vravela,že ho nespoznáva...on už aj normálne vyšetruje :o)
predtým sa na sestru len pozrel a povedal, že má angínu :DDD nám dokonca predpísal tie injekcie,čo u nho nebolo zvykom robiť niečo také :o) asi ho niekto postrašil,alebo čo..... 🙂))

stále mi nejdú smajlíci :(((

bobooo
23. feb 2009

ahojte baby..no tak aj my sme už choručký...Tobino nevidí ani na oči také ich má červené a malé ako pomlčky..nič mi nechce papať...len čajik sem tam , kašle jak starý tuberák a sopliky ani nehovorím...dnes som s ním bola u lekárky tak nám dala antibiotika a nejaké vitamíny...Sofia zatiaľ len soplí 😖 no neviem ako ďalej...jej len vitamíny a do nošteka libenar...ale s tým papaním nič moc ani ona....malý len spí a taký zamiaučaný je chuďatko moje....no to asi také obdobie... 😝