Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
19. mar 2009

ja som akurat po oslavke...vypila som 2dc vinka a akože ma to vzalo... 😵 😵 😀

inač aj ja sa už neviem dočkať kedy podrastú, lebo vkuse ich obliekať a trepať sa s nimi len kvôli potravinám... 😖 to som viac zmordovaná ako po celodennom upratovaní... 😒

Oriel, tak mňa ofinka tiež raz chytila, a bavila ma ako vravíš týždeň...potom mi už len liezla na nervy, ale to vážne...vyše roka...ani za uši...jedine čelenky som nosila...ja by som si už nedávala...nikdy...hlavne ked sú deti malé, nie.... 🤐

mne sa už tá farba akotak vymila, tak rozmýšľam, že si tiež nejakú kúpim...lebo mám tmavé stále... 🙂

oriel
19. mar 2009

joj,tak v tom sa ja veeeelmi tesim,ze nemusim nikde chodit na nakup na potraviny.... len zidem dole schodami a uz mam nakupene.... 🙂 Najnovsie uz len Lilke napisem listocek,ony jej dole nabalia a uz mi vynesie hore.... 😀 😀

sara2
20. mar 2009

Dobré ránko 😀 😀 😀 . Ja osm prváááá 😝

Aj vás tak potešil pohľad z okna ako mňa? 😠 😒 ☹ .Sárka mi dnes hovorí,keď to videla,že ona sa chce už čľupkať v bazeníku a nosť kraťasky...no musí ešte počkať 😒

Oriel,tak toto je fakt výhoda.A Lilka sa určite cíti dôležito,keď môže "nakúpiť",že? A ako sa drží v škôlke?

Tamarka ešte som zabudla,že v tej Lučivnej platí pre doprovod zľava 50% len do júna.Matka tak teraz zaplatí za seba za 28 dní 250Sk a potom 500Sk a za dieťa do troch rokov nič a za dieťa nad tri roky 50 Sk na deň.Neviem či to tá tvoja kámoška vie.

oriel
20. mar 2009

dobre ranko..... joj,v bazeniku by som sa uz aj ja rada clupkala.... 😀 😀 No nenormaln akosa bola,ked som Lilku viedla do skolky..... normalne mi ruky omrzli... 😀 Zatial v skolke vsetko o.k.... mam pocit,ze su tam vsetky deticky zdrave a mozno aj preto ich teraz dost chodi.... 😀 V pondelok budu mat v skolke divadielko z Presova.... 😀 😀 Idem si dat este jednu kavicku a idem ku kadernicke.....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
20. mar 2009

ofinu mi ani nespomínajte 😝 😀 mám na ňu také nervy,že až 😠

andrii
20. mar 2009

mirrinka, takže nechávaš dlhú ofinu?

mirrinka
20. mar 2009

...ja najprv umieram za ofinou,tak ju chcem,a potom ked ju mám tak si ju dávam do sponky,lebo mi vadí 😀 už mi trochu podrástla,no ale čakám,že ma zas niečo chytí a dám ju zrezať 😀 😀 😀

sara2
20. mar 2009

Mirri,ešte si nám nedala ten recept čo včera robila Tamarka 😉
Ja chcem dať Sárke ostrihať vlásky a zvažujem ofinu.Len neviem ako často to potom treba strihať.A čo poviete bude sa jej ofina hodiť?
A ináč Tatry nám padli.Vo štvrtok nás doktor objednal do tých Košíc do nemocnice.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
20. mar 2009

ahojteeee.... tak my sme boli po skolke v Daisy.... 🙂 A sama si hovorim,ze jaka som trubka,ze v takej kose sme si dali zmrzku 😀 😀 Samozrejme sme ju zjedli dnu..... 😀 😀 Aj ja som uz davnejsie chcela Lilke dat ofinu.... no tiez som vahala... len co viem,co Kika ma,tak ze ju casto treba podstrihovat.... 😢

sara2
20. mar 2009

Kočky zohnala som Sárke bundičku.Bielučkú.Urobím foto.Sa tak tešííím. 😀
No Oriel,zmrzku by som si určite sama a ani Sárke nedala.Bol by to risk-hrdlo a tak. 😒

oriel
20. mar 2009

dufam,ze nie.... no my doma bezne teraz papame zmrzku aj nanuky 😀

sara2
20. mar 2009

Tak to ste natom dobre,keď si to môžete dovoliť 😀 .Dnes na mňa Drahuša volala cez okno.Že či Sárka už nepríde... 😒
no idem sfotiť tu bundičku 😀

oriel
20. mar 2009

Sari,peknucka je ..... My sme taku presne dostali,len v ruzovom,no Lilke bola hned mala,tak som ju predala.... 😀 😀
Co porabate? 😀 😀

sara2
20. mar 2009

O chvíľku idem dávať Sárku spinkať.Ráno vstala 5.50 a na obed nespala.A v noci ju našiel muž v izbičke na kolenách a plakať ☹ .Tak ju idem dať skôr spinkať.
No,krajšiu som nenašla.A je čínska výroba a to ja nemám rada,ale narýchlo som nič nezohnala.Kamarátka mi dnes vravela,že bola v Poľsku.Že v Krosne postavili tie dve markety.A že maju obchodíky tam s detskými vecami a že ceny su superove.A veci,že krásne.Nie ako na trhu,že iný sortiment.Hneď by som išla obzrieť.Kupila gumáčiky pre svoju neterku.Motýlikové a maju aj tykaldá,zvnútra látkove a stáli 250Sk.A boli aj lienkové a žabkové... 🙂
tak sa majte do zajtra. 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
20. mar 2009

Sari..budnička supiš... 😎 a kde su v krosne tie markety? naši boli a praveže nič tam take nevideli...

Andrii...kočiarik nema chybu..a za taku cenu... 😵 len by som si vypytala viac fotiek..detailnejšich...ja som si takto cez net kupila casual play a ta pani mi zatajila jednu vec...tazko sa rozklada...a stal kooopec penazi...no čo už...to je jedna nevyhoda kupy cez net..

oriel
20. mar 2009

tak ja som asi zvyknuta..... ja skoro kazdy vecer pri telke mam zmrzku.... 😀 😀 a Lilka tiez.... no ona trikrat lizne a ma dost.... 😀 😀 😀 Andrii,kociarik je peknucky,aj cena super.... len neviem,ci niesu moc velke kolesa... ci bude prakticky... mozno je to len moj nazor,lebo ja som mala s malymi kolieskami.... ja som mala raz u mamy asi na tyzden od sesterky taky s velkymi kolesami a ja som si nemohla zvyknut.... nech poradia tie,co maju s velkymi kolesami.... lebo cena je fakt super.... 😀 😀

andrii
20. mar 2009

vďaka za rady, baby...
inna7, fotiek mám viac a aj som sa veľa pýtala a dosť detailne mi odpovedala.
oriel, ja som pozerala všelijaké kočiare,samozrejme aj nové, a aj s malými kolieskami. Mne sa zase zdá,že lepšie sú tie s veľkými,lebo sa s nimi lepšie chodí po ťažšom terene, alebo napr. po snehu.To mi hovorilo veľa mamičiek.Keď som mala dievčatá malé,tiež som mala kočiar s veľkými kolieskami a dostala som sa všade 😉 .Myslím,že za tú cenu. Ešte však uvidím,čo povie manžel. Nie je ešte z práce doma ☹

emita
20. mar 2009

jeeej aká je Sárka rozkošná 🙂 🙂 🙂

andrii cena je taká nízka až sa mi nepozdáva 😅 Veľké kolesá super-ako vravíš no ja veľmi chcem otočné predné kolesá. tento asi nemá... ináč pekný. musíte sa vy rozhodnúť...

mali sme ísť zajtra do Poľska ale sme to zrušili pre počasie ☹

mirrinka
20. mar 2009

andrii,a prečo je taký lacný ten kočík? 😕
ale ked nemá žiadnu vadu,tak by som ho brala všetkými desiatimi.... 😉 mne sa páči....
sárka,je fakt rozkošná,parádnica malá 😉

inna7
21. mar 2009

dobre ranko 🙂

no aj mne detailne odpovedali ohladne kocika... 😉

co dnes porabate..? zatial vyzera vonku ok... 🙂

oriel
21. mar 2009

dobre ranko...... my sme uz od 5.35 horeeee.... 😀 😀 Vecer som sa potesila,ze skoro zaspala.... a rano som mala budicek..... 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
21. mar 2009

oriel čafko...tak vypime kavu... 😉 🙂 🙂 😎 my sme tiez hore od 5.30... 🙄

oriel
21. mar 2009

ty kokso.... vy ste vstali trocha skor.... 😀 😀 😀 😀 ja uz som jednu kavicku vypila,no s tebou dam dalsiu.... 😀 😀 😀

sara2
21. mar 2009

Jéééj,ahojte.
Tak sa pridávame.Sárka dala budíka dnes presne 5.36.A to bola v noci dvakrát hore.Raz ma zobudiť,že chce piškať a raz som budila ja ju lebo som ju našla na zemi 😀 .
Za oknom to vyzerá dnes pekne.Ale ja mám kopec roboty,kurnik.
Andrii,idem kuknuť ten kočiarik.

sara2
21. mar 2009

Andrii,kočiarik je fajn.Tie kolieska tiež by mi vadili,že su veľké.Ale poviem ti,že ja som mala hlboký Inglesinu a podvozok Zippy systém a boli tam malé kolieska a bola to hrúza .Sárka bola narodená do zimy a tie naše neodhrnuté chodníky a pešia zona 😒 .
Kočiarik je pekný.A nieje ťažký?A cena je bombová.
My sme mali pre Sárka až tri kočiare.Najprv ten hlboký to bola len vanička a potom mi sestra poslala Graco a potom sme kupovali z Poľska golfový-taká rychlobežka.Vtedy keď som si pred 4 rokmi vyberala kočiar nebol ešte taký výber.Vôbec mi hlboky netrebalo dnes to už vieme,stačil nám ten od sestri.
Tak neváhaj a kup ho pokiaľ sa ti páči. 😉