Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
15. júl 2009

autobus bol komfortný..z tých vysokých...samozrejme klimatizovaný.....nikomu nebolo zle.... 😉 a kľudne by som išla aj teraz busom, len niet za čo.. 😖

Emi ani mne na stopro nepotvrdili dievčatko...aj tak som mala celú výbavu ružovú... 😉 od začiatku som vedela, že budie dievka... 🙂

ináč vraj v zempl.hámroch je super kupko...neviem, či chodíte tým smerom - Snina, ale kámoška bola a vravela že krajšie ako tu v He...tak asi omrkneme... 😉

mirrinka
15. júl 2009

inna,o tom kupku v Hámroch som už aj ja počula,nedávno ho vraj otvárali....mám odtiaľ spolužiačku zo strednej,tak asi zájdeme na návštevu 😀

andrii
16. júl 2009

inn7....my sme na tom kupku v Zemlínskych Hámroch boli minulý štvrtok. je to tam veľmi pekné a je to nové, všetko je čisté a žiadny cigáni 😉 ......tak to tam je super a aj dievčatám sa tam veľmi páčilo.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
16. júl 2009

Andrii,nádherná fotka na pase. 🙂

My sa potíme doma.Nechce sa mi isť vonku.Nejako sa mi krúti hlava...Sárka dlho spala poobede a teraz neviem čo robiť... 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
16. júl 2009

no ja som tiež celý deň doma...pol dňa za hrncami a moji drahí sa napapali u babičky... 😠 tak som to všetko nahádzali do chladničky...až zajtra ideme na tú chatu..nechcela som tam ísť na noc...aj tak neviem ako tam malá bude spať bez postieľky...no veď zistím... 😖

dobrú noc 🙄

sara2
17. júl 2009

Ahojte.
Inna,nech sa víkend vydarí...aj ja by som šla k vode.Ozaj neviete o niekom kto prenajíma chatu na Domaši?Vraveli sme si so sesterkami,že na pár dni s deťmi by to bolo fajn.
Ja odchádzam so Sárkou teraz na víkend k mame do Topoľovky.
Tak ahojte v pondelok 😉

mirrinka
17. júl 2009

Ahojte...my dnes konečne ideme domov od našich 🙂 ....júúúj,už sa teším na vlstnú posteľ,spanie na gauči mi nerobí dobre,som celá dolámaná 😝 😀

...dnes prišiel domov brat z čiech,švagor z holandska,včera došla švagriná z čiech a v nedelu príde svokra z čiech 😀 tak to máme teraz mesiac návratov 😀 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
17. júl 2009

ale jasné andrii tu som 🙂

ostrihali sme dnes malého najmenším nadstavcom a niesol to statočne 🙂 zas máme na 2 mesiace pokoj 🙂

prajem všetkým pekný víkend, nech ste kde je vám najlepšie 😉

inna7
17. júl 2009

čafte..hlásim sa z domaši...zaraz pojdeme k vode...len je ešte silné slnko..zajtra už má byť chladnejšie..
neviem o nikom kto prenajíma chatu..ale na nete nájdeš...vygugluj.... 😉

pekný víkendík aj vám 🙂 🙂 🙂

mirrinka
17. júl 2009

čawes...tak ako? ešte ste sa neroztopili? ja už skoro 😝 😝 😝 akurát ide môj obľúbený film - Pravdivé lži,tak idem kukať...dobrú nocku 🙂 pekný víkend 😉

emita
17. júl 2009

aaaaaaaaa teraz som si spomenula 😎 Alexovi všetko najlepšie k meninkám. ozaj veľa, veľa zdravia a úsmevu na tvári-nielen jeho ale všetkých blízkych 🙂

tamarka_na
17. júl 2009

Dakujeme Emi.. 🙂
My sme dnes boli na kupku,a viete,co je tam nove??Kupanie uz nie je zlacnene po 15-tej hodine,ale po 17-tej...neviem dôvod,ale dnes tam nebol ani jeden romsky spoluobcan... 😕 😕 a vedelo ich tam chodit dost vela...tak mozno to je na nieco dobre 😀 😀 Boli sme le na dve hodinky-od 16-18 a uplne nam stacilo...ako malo staci detom ku stastiu 😀

mirrinka
18. júl 2009

Ahojte.... tatino s Liankou išli do tesca,tak mám chvíľu čas.... ale stavím sa,že dnes tu nikto ani nepričuchne - víkend 😀 😀

Alexovi všetko najlepšie 🙂

emita
18. júl 2009

no ja som práve pričuchla 😀. chlapci odbehli k svokrovcom tak mám tiež volnejšie... popratať, navariť... 😀

tamarka, no vraj to posunuli práve kvôli nim ale budúci rok že chcú úplne zrušiť zlacnené vstupné čo sa mi zdá prehnané. veď vstupné je tam také drahé... a keď prídeš až poobede...

my dnes asi pôjdeme plávať-do vnútra. Šimonko to miluje. sám sa ukladá na bruško, trepoce rúčkami, nožkami, skáče z brehu do vody a ocko ho chytá... je to živel 😀 a v kolese vôbec nechce byť. dobre že sme zaňho dali 120korún 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. júl 2009

baby,dnes sme tam s tamarkou boli,a aj ked je to prehnané vstupné - ľudí do bludu 😝 ale bolo fajn,boli sme na vnútornom 🙂

emita
19. júl 2009

andrii 60Sk dospelí 😝 prajem peknú požehnanú nedeľu

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
20. júl 2009

Ahojte 🙂
no mne sa tiež nezdá spravodlivé,že niektorí sú tam od rána a niektorí prídu až poobede a museli by platiť rovnako...tak po tretej to bolo dobre-aj teplo je ešte,v pohode sa dá kúpať a nie je až taká horúčava...ale keď tak veľa rómov sa tam nahrnulo poobede... 😕
a vo vnútri je oveľa čistejšie...

mňa dnes akosi bolí hlava...či z tej zmeny počasia alebo preto,že je pod mrakom...neviem...včera ma veľmi bralo na spanie celý deň a dnes som ako mechom udretá... 😒

sara2
20. júl 2009

Pekný deň 🙂
Moja Saruľa zaspala teraz pri telke v kresle.Nechám ju takú polhodku a potom ju zobudím.To bude zasa nálada 😠 ...
Ako sa máte?
Tamarka aj mne bolo včera tak blbo.A namerali mi nízky tlak.Asi z počasia 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
20. júl 2009

andrii, krásne 😵

oriel
20. júl 2009

andrii,krasnucke to je..... 😀 😀 😀 😀 😀 my sa uz pomali balime na dovolenku....... hm,jeden kufor uz napraskany 😀 😀 😀 😀 dufam,ze nic nezabudneme 😲 a ze Lilka bude v pohode 😲 drzte nam palce.... este sa do piatku urcite ozvem 😀 😀 😀 emi,drzim palce....... 😀 😀 😀

inna7
21. júl 2009

dobre rano...Oriel a kam idete? asi mi to uniklo.. 😕
Andrii pekne to je... 🙂

Emita hmm hmmm....fšeeeetko najsamlepšie k dnešným narodeninám, veľa zdravička,šťastíčka a Božieho požehnania, no a hlavne šťastný pôrod a zdravučké bábätko !!! 🙂 🙂 🙂 peknú oslavku....my budeme robiť spomínanú grilovačku... 😵

inna7
21. júl 2009

včera sme boli v stropkove v zoo, potom v bardej.kupeloch a na kupalisku..potom večer sme ešte zašli k mojej babke pri Svidniku...tak sme mali krásny výletík...no a doma som ešte za 5min urobila tu smotanovú tortičku..ešte nejaké chlebíčky a ovocie v melóne...mňammňam...

mirrinka
21. júl 2009

Ahojte 🙂
emi,všetko najlepšie 😉

ja mám doma svokru,takže si užívam 😀 😀 😀 😀 ale nie,v pohode,myslela som si,že to bude horšie,ale dá sa....v nedeľu sme boli v poľsku v Zakopanom,je to tam úžasné,to Václavák v Prahe sa tomu ani zdaleká nevyrovná,domov sme sa vrátili presne 5 minút pred polnocou 🙂 a najviac sa mi páčilo,že moja princezná prekonala strach a nasadla na poníka 🙂 najprv sa veľmi bála,ale o takú hodinku sa už sama opýtala,že chce ísť a išla 🙂 normálne som sa skoro rozplakala,ked som ju videla ako si na nom pekne sedká.... 🙂

oriel,krásnu dovolenku želám (inna,tuším idu do Turecka ak si dobre pamätám) 🙂

emita
21. júl 2009

ďakujem, inna aj tebe všetko najlepšie: veľa zdravia, šťastia, radosti a hlavne Božieho požehnania na cestách životom 😉 my dnes oslavujeme u svokrovcov-svokor má tiež narodky. u nás sme grilovali už v sobotu 🙂

oriel, užijte si krásnu dovolenku 😉 . ja si tiež pamätám že v Turecku.