Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
12. sep 2009

aj my sa pripájame k blahoželaniu 😉

majina.b
12. sep 2009

ďakujem

inna7
13. sep 2009

Ahojte...peknú nedeľu... 🙂
včera sme boli na svadbe..neskôr prihodím zopár fotočiek...bolo super až na jeden šok, keď sa mi Sárka skoro zadusila...všade po stoloch boli drobné kamienky na okrasu...malá bola vedľa pri stole a už som tušila že je zle, lebo išla smerom ku mne a celá bordová na tváričke, nemohla dýchať...hrozne som sa vyľakala, hneď som ju schytila a prevrátila a silno udrela medzi lopatky...vyletela z nech nerozkúsaná tyčinka....ja som najskôr myslela, že ten kameň...no našťastie to dobre dopadlo... 😖 🙂 triasla som sa ale ešte peknú hodinu...bolo to horšie ako len keď jej niečo zájde..také sme ešte nezažili... ☹

mirrinka
13. sep 2009

čawes 🙂
inna,ešte že to dobre dopadlo 🙂 ...fotočky krásne a tie tvoje deťúrence- mňam,mňam - na spapanie 🙂 🙂 🙂

sara2
13. sep 2009

ahojte.
Aj my sme boli na svadbe v Martine.Bolo super.
Inna aj ja som to zažila.Tak viem aký je to strach.Ešteže to dobre dopadlo. 😉

mirrinka
14. sep 2009

haloooooooooooo...streda sa blíži - čo s tým stretkom? 😅 nič??? 😅

mirrinka
14. sep 2009

alebo ....zajtra je voľno,mohli by sme aj zajtra......hmmm?

bubba
14. sep 2009

noooo,mohli 😀 😎

mirrinka
14. sep 2009

no vidíš to bubbka,aspon niekto mi odpovie 😝 ☹ ☹

sara2
14. sep 2009

Ahoj Mirri.
Tak zajtra nie prosím.My nebudeme doma.Ale so stredou počítam.Len či nebudeme len my dve 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
14. sep 2009

uf inna ešte že si tak zareagovala... 😖 detičky krásne 😉 aj ja mám dve úplne čerstvé fotky pokladíkov v albume 😉

tamarka ako Alex v škôlke?

emita
14. sep 2009

a kde je oriel? ako sa darí? 🙂

sara2
14. sep 2009

Emi,sú krásnučkí obja 🙂 .
A neviem či sa to zdá len mne,ale akoby si z oka vypadli 😀

mirrinka
14. sep 2009

takže streda 😉

oriel
15. sep 2009

caute kocky..... zajtra je stretko? o ktorej? o 13.45 idem na gyndu,potom po Lilku a snad by sme aj prisli.... 😀 😀 😀 Sari,cinknem ti....

sara2
15. sep 2009

Kočky,prerazíte ma 😠 .Sárka má zajtra o 16.25 tanečnú 😒
Ale chcem vás vidieť....kde a o koľkej?????

inna7
15. sep 2009

čaute babky...ešteže som vás stihla prečítať... 😉
Emi ďakujem, a tak ako Sára písala, veľmi sa podobajú...vidieť že "jedna výroba" 😀 malá rastie do krásy... 😵

zajtra by sme čisteteoreticky mohli dôjsť aj my....o 15tej idem pre Lukáška a potom by sme mohli dobehnúť... 🙂

mirrinka
15. sep 2009

ked povyberáme deti zo škôlok..... o 15:30 môže byť?sari,potom môžeš odviezť malú na tanečnú 😉

inna7
15. sep 2009

no ja môžem presne tak okolo tej pol štvrtej... 🙂 akurát začína ordinácia..tak idem kukať...pá zatiaľ 😉 😀

inna7
16. sep 2009

Dobré ráno, no čo stretáááme? 🙂 no super, a my sme skoro celú noc nespali...vychádzajú jej stoličky... 😖
🙄

sara2
16. sep 2009

Kočky,tak ja budem so Saruľou pred fontánou-malou v parku pri kaštieli o pol štvrtej.Dúfam,že tam budete 😉 Chcem ju dať na obed spať lebo ráno sme mali budika o 5.50 😒 .Tak dúfam,že to stihneme.
čavik

mirrinka
16. sep 2009

aj my tam budeme o pol štvrtej....aj tamarka s deťmi 😉 😉 😉 😉 tešííííííííííííííííííííííííííííím 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rebikatka
16. sep 2009

Ahojte mamicky.Mozem sa k Vam pridat?

tamarka_na
16. sep 2009

môžeš,ale pod podmienkou,že sa o pol štvrtej vidíme pri kaštieli 😉

mirrinka
16. sep 2009

áno,súhlasím s tamarkou 😉 😉 😉

mirrinka
16. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emita
16. sep 2009

andrii to ma mrzí že ste chorí. ešte včera som videla Kristínku ako vozila Matúška (sme boli na máji)

ale dobre že vám stretko vyšlo 🙂 a pozerám že rebikatka to vzala normálne vážne 🙂 vitaj 🙂