Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
16. sep 2009

Andrii dakujem 😉 bolo super,skoda,ze ste nemohli prist...len sa skoro uzdravte...

Emi...Rebikatka je naša kamoška a susedka 🙂 😉

inna7
16. sep 2009

Andrii...skore uzdravenie celej rodinke... 🙂 skoda ze ste nemohli prist....Sarka nemala "parťaka" 🙂 tak hadam do tretice to už vyjde..

Tamarka, fotka je fakt pekná... 🙂

sara2
17. sep 2009

Ahojte 🙂
Andrii,rýchle,skoré uzdravenie vám prajem.
Škoda,že sme museli skôr odísť.Ale Sárku to tancovanie fakt baví.Zase raz bola z hodiny nadšená.
A pýtala som sa od koľkých rokov berú.Tak vraj brali aj tak tri-tri a pol ročné deti,ale nemajú s tým dobrú skúsenosť.Tak,že až od 4.
No,ja idem dať kafe a opäť baliť.Ideme dnes ku kamarátovi do Martina a odtiaľ ráno na tú kontrolu so Sárkou do BB. 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. sep 2009

halooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 kde ste kto? užívate si slniečko? 😎

sara2
19. sep 2009

Ahojte 😉

Mirri,krásna fotka v pase 😉
Andrii,ako vám je?Dúfam,že lepšie. 🙂
Rebikatka až na fotke zo stretnutia som si všimla ako sa tvoja malá na teba hrozne podobá,je zlatučká 🙂

Kočky ,tak sa chcem s vami podeliť o radostnú správu.Boli sme včera na tej kontrole v BB a plastická dr nám povedala,že ďasienko je vo výbornom stave.Že od poslednej kontroly je to viditeľne lepšie a že keď to takto rastom samovoľne pôjde ďalej vyhneme sa tej najkomplikovanejšej operácii 😎 😉 Včera sa mi chcelo lietať tam od šťastia 🙂

mirrinka
19. sep 2009

ahooooooj 😉
sari,dakujem a blahoželám - to je super správička 🙂 🙂 🙂

inna7
19. sep 2009

Ahojte...

Sara, tešíme sa s tebou...super... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
19. sep 2009

jej, sara to je fajn. veď už aj tak toho máte za sebou až až tak už by stačilo... 🙂

sara2
19. sep 2009

ďakujem vám babky 😉
ešte stále ma drží euforia a obrovská radosť 😀

tamarka_na
19. sep 2009

Sara,super a tesime sa s vami 🙂 🙂

Moji este pozeraju rozpravku a o chvilu pojdu do postele...dnes prvykrat som zacitila vo vzduchu jesen...uz to zacina...jesen,zima...leto vzdy tak rychlo zbehne a ta zima sa tak vlecie... 😒

oriel
21. sep 2009

Dobre ranko,Matuskovi zelame krasne meninky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Sari,super spravicka,tesime sa s vami 😀 😀 😀 😀 😀
Zelam pekny dnik.... 😅

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
inna7
21. sep 2009

Dobre ranko, Oriel predbehla si ma.. 😀 😉 Matuškovi aj my želáme všetko NAJ !!!
ináč ako sa cítiš?

My sme vyfasovali ďalšiu bigmodrinu na stred čela 😖 ☹ fakt ľutujem, že som jej nekúpila tú prilbu mäkkú.. 🤐 tentoraz o roh stoĺa 😒

pekný dník..dnes ideme kuknúť Michalovce....kámošky a zemplín.. 😀 🙂

mirrinka
21. sep 2009

...aj my želáme Matúškovi všetko najlepšie 😉

sara2
21. sep 2009

Dobré ránko.Akurát som kukala do kalendára kto ma tento týždeň meniny.A hneď v pondelok takééé kráááásne meno.
🙂 MATÚŠKOVI 🙂 prajeme všetko krásne hlavne veľa zdravia 😉

Inna,hneď by som sa k tebe pridala.Len môj manželík mi ako šoférke neverí a auto mi samej nedá 😒

oriel
21. sep 2009

sari,urob to tak ako ja..... 😀 odvaz sa a zober auto potajomky...... ja som tak sparvila,potom som sa mu po troch dnoch priznala.... a uz bolo vsetko o.k.... sam ma zacal samu posielat 😀 😀 😀
zatial sa mam fajn,ziadne priznaky,ani nic.... dnes som este bola na odber.... 😝 😝 nebola ste niektora na 3D v kosiciach? objednavala som sa tam cez net...... poslala som tel. cislo,ze sa ozvu..... zatial nic-........... 😀 caute,idem do prace...... 😲 😲 taaaaaaak sa mi nechce 😢

sara2
21. sep 2009

Ahoj Oriel.
Švagriná tam bola dvakrát.Veľmi si pochvaľovala prístup.Kládla kopec otázok a na všetko jej trpezlivo odpovedali.Jedno vyšetrenie trvalo hodinku a pol.
Oriel máš na MMB nejaký typ na nové čiapočky?Chcem dať Sárinke niečo urobiť.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
21. sep 2009

jéééj andrii,to je zlaté 😉 😉 aj Lianka si sama vybrala meno - presne 16.2. ma prvý krát kopla (vtedy má meninky - ale uvedomila som si to až po skoro dvoch rokoch,ked som bola na kontrolu u gyn. a v karte som mala napísané,že vtedy bol prvý pohyb 😀 )

oriel
21. sep 2009

andrii,Mirri.... super nahodicka.... pekne 😀 😀 😀
Sari,objednala som u jednej pani Lilke takuto,no zimnu a k nej aj rovnake stucne a salik..... Kukni... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5184994

inna7
22. sep 2009

Pekné ránko....fakt pekné náhody... 🙂

ja som objednala Sárke túto na zimu...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6580041

je tam kopec krásnych čapíc, človek nevie vybrať... 😉 🙂

Sara ja som začala šoférovať v 7.mesiaci tehotenstva s Lukáškom...vtedy som si totiž kúpila auto... 😵

sara2
22. sep 2009

Dobré ránko.Teda skôr už deň. 😎 My sme vstali o ôsmej...tak sme nejaké spomalené obidve.Ináč včera som zistila,že namiesto programu Jatix je Disney.Chodia ráno krásne a náučné rozprávky.Sárka je prilepená na TV. 😀

Kočky krásne ste vybrali čiapočky.Ja by som chcela Saruli kúpiť pančušky,tuniku v rovnakom vzore.Neviete kde sa to dá?Už viackrát som v meste videla dievčatká,že sú takto zladené a hrozne sa mi to páči.
Kočky už dávno sme si nevymenili recepty....Mirri nemáš nejaký rýchly koláč?

inna7
22. sep 2009

Sara na mmb majú toho veľa, väčšinou next....a nádherné, tiež sa mi to páči a aj som malej pokúpila nejaké....
😵 🙂

ja som dnes dostala super darček....od našich...pekárničku chleba... 🙂 ja som si ju kupovala už pol roka, ale stále som minula peniažky 😅 naši sa už asi nemohli pozerať ako žujem ten polystyrén... 😝 😀 🙂 už sme aj napiekli bagetky aj taký sladký chlebík..mňam 😵

mirrinka
22. sep 2009

Ahojte 🙂 baby ktoré chodíte k Vyšňovskému - dajte mi číslo na toho pána,u ktorého sa objednáva...plííííííííííííííííís 🙂

inna7
22. sep 2009

Mirri mam dve cisla v mobile, ale kedze som tam uz dlho nebola neviem ani ci su aktualne...no skus...
0577706774 ; 0577750669

mirrinka
22. sep 2009

inna,vdaka,to prvé mám aj ja,ale to je do ambulancie.... u nich sa už neobjednáva,objednáva pre nich nejaký pán...ale dakujem aj tak 😉 zajtra zavolám sestričke a opýtam sa.... dobru nocku 😔

oriel
23. sep 2009

dobre ranko,&mirri tu je tel cislo na objednavanie..... 0907 997 907.... 😀 😀 ja este dopijam kavicku a Lilka uz pripravena do skolky..... kazdu minutu sa pyta,ci uz ideme 😀 😀 😀 😀