Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
27. nov 2009

ahoj bzucka a kde bývate som sa chcela spýtať 😉

bobooo
27. nov 2009

emita no si ma predbehla akurát som ich tam dala a chcela som napísať že kuk na album poslené 6 foto vystihuje to o čom som vravela, že ako vystrájajú 😀

inna7
27. nov 2009

boboo..zlatí sú...aké kučerky má Sofia...tam na tom gauči akoby som svoju malú videla...tiež všade vylieza... 😉 🙂

bobooo
27. nov 2009

no hej tam je vždy asi ju lákajú obrázky..ha ha

inna7
29. nov 2009

🙂 🙂 🙂 Peknú nedeľku všetkým 🙂 🙂 🙂

kde ste 😕 😕 😕 ?? ha?

malý na návšteve, malá "chrape" a ja si idem konečne vychutnať kávu... 😵 😵 😵

jankabo
29. nov 2009

Ahojte,
akosi je tu ticho a nikde nikoho, tak vam prajem pekny zvyšok dna 😵 😵
Deturence su zlaté 😵 😵

oriel
29. nov 2009

ahojte.... ja akosi nic nestiham 😀 😀 😀 cez tyzden sa este snazim byt co najdlhsie v praci,pretoze niekedy cca v januari,februari ,uz budem doma,tak budem oddychovat 😀 😀 😀 😀 dala vas pozdravit Sara...... 😀 😀 😀 😀 😀 este cca tyzden by tam mala byt 😝 janka,ak by som tu uz nahodou nebola,drzim prsty,nech vsetko dopadne tak,ako ma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 boboo,deticky rozkosne...... 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
30. nov 2009

Ahojte.... 🙂

Oriel...pozdrav ju tiež...nech sa už rýchlo vráti... 😉 🙂 🙂

náš Lukáško je už v školke po dlhej dobe 🙂 a my s malou asi pôjdeme do mesta... 🙂

oriel
30. nov 2009

inna,listky na Mikulasa v Msks este su..... prave mi volala kamoska,tak som jej dala kupit 😀 😀 😀 ze este maju.... 😀 😀

inna7
30. nov 2009

fajn...dik za info...skocime si kupit... 🙂

emita
30. nov 2009

oriel len to s tou prácou nepreháňaj... a saru pozdrav, že na ňu myslíme

bobooo super fotky. aj ja som nejaké pridala 🙂

janka tak si začala 40tt 😕 ešte si doma?

jankabo
30. nov 2009

ahojte,
ano este som doma 🙂 🙂 Saru pozdravte, ze jej prajem vskore uzdravenie.
Emita mala je zlatunká, krásne fotečky 😵 😵
Dakujem myslite na mna budem to potrebovať 😎 😎

inna7
30. nov 2009

takze listky uz mame....beriem aj malu...aj ked neviem ako zareaguje na toho certiska.. 😕 😉 🙂 inac maju este kopec volnych miest...co som si vsimla na monitore.. 😉

tadeste 😠 😝

tixi
30. nov 2009

ahojte humencanky 😉 ja tiez pochadzam z HE, ale uz niekolko rokov zijem v zahranici.O tri mesiace sa vsak vraciame s manzelom na Slovensko konkretne do vranovskeho okresu, kde ideme stavat domcek, ale rodit by som chcela v HE.Chcela by som sa vas opytat ako ste boli spokojne s porodom, nemocnicou a vsetkym okolo toho.Existuje moznost si vybrat porodnika?Ja mam totiz za gynekologa Vysnovskeho ale ten asi nerobi porody...

oriel
30. nov 2009

ahoj tixi 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja mam &vysnovskeho...... 😀 s tym vyberom porodnika ti neporadim,neviem,ci sa da vybrat..... 😅 ja sa nemozem na nemocnicu stazovat,vsetko bolo o.k 😀 😀

seuska
1. dec 2009

Ahojte baby. Vas stiham citat nejak stale. 🙂

Oriel ako sa mas? vsetko ok? Som pozerala albumik, malu mas fakt rozkosnu a to brucho si kde zobrala????? 😀 Mne sa to nanestastie rozklada vsetko do bokov a brucha, to sa bude paradne zhadzovat po porode. Som zvedava ci sa stretneme my dve v porodnici 😉

Dnes ideme na koncert Desmodu do Michaloviec, to bude mat mimi záhul 😀 😀

Vsetky pozdravujem a Jankabo drzim palce vidim ze sa ti to uz krati...

emita
1. dec 2009

tixi, pôrodnica v pohode. pôrodníka si zatiaľ nikto nevybavoval-tu z koníka.

náš malý sa dnes zobudil s teplotou a vraj ho bolí uško. niesom si istá či sa tomu dá veriť ale možné to je lebo už týždeň má soplíky. pokúsime sa dnes dostať k dr. snáď sa tatino vypýta z práce...

bobooo
1. dec 2009

ahojte
emita malá je zlatunká...joj keby moji ešte tak sedeli tam kde ich posadím 😠 chi chi
tixi ahoj ja som z VT, ale rodila som tiež v He ale nevyberala som si pôrodnika...inak ja tam zlé skúsenosti s lekármi nemám tak by to nemal byť problém keď nebudeš mať nikoho vybratého..a kde sa budete budovať?
😀

bobooo
1. dec 2009

emita dúfam že s malým to nebude nič vážne...také počasie na h...houby...som chcela povedať 😀 raz chladno raz teplo raz slniečko inokedy dážď ani sa nečudujem tým chorobám že nás tak obskakujú 😖 😒

emita
1. dec 2009

tak ušká boli vymyslené 😀 😀 😀 ale má zapálené hrdlo a dostal ATB ☹ má zvýšenú teplotu ale živý je ako vždy 🙂

bobooo, janka ďakujem za pochvalu. ja som do nej "zbláznená" 😀 😀 😀

tixi
1. dec 2009

ahojte, tak dik za info, ak si dobre spominam, tak dokonca novorodenecke oddelenie je aj v novo postavenej budove, alebo to je gynekologia? juj uz davno som nebola v humenskej nemocnici...ale nieco sa mi mari, ze nejake odd. je tam nove 🙂
bobooo stavat ideme v Zamutove, ja som sice nejako extra nechcela na dedinu, a ak ano tak som trvala na pozemku niekde pod lesom za dedinou a presne taky sme aj kupili, tak uvidim 😅

bobooo
1. dec 2009

emita aj máš byť prečo "zbláznená" to je úplne v poriadku 😀 😀
tixi no budem mať blízko ku koníkom, je tam totiž taký ranč s koníkmi, miestom pre deti, miestom na opekanie, aj vozenie sa na koníkoch a aj taká reštaurácia je v tom..sa mi tam veľmi páčilo je to pekné a máš kde ísť s deťmi niekedy na víkend...inak taká si mi známa...si dlho v zahraničí? a kde v He si bývala?

tixi
1. dec 2009

tak mi mame presne pozemok na ceste smerom k tomu rancu 😀 par minut pesi
v Dubline som uz vyse styroch rokov a predtym som zila vyse pat rokov v BA, v Humennom byvam na sidl. pod Sokolejom

mirrinka
1. dec 2009

ahojte
tixi,ja mám zopár známych v Zamutove 😉

tixi
1. dec 2009

no musim priznat, ze by ma nikdy nenapadlo, ze budem zit na dedine, ale je tam strasne vela mladych ludi, bar,vinaren, ranc, dokonca si nasi kamarati kupili pozemky na tej istej ulici ako my, takze nuda nehrozi 😀

inna7
2. dec 2009

pekné ráno 🙂 ja som bola včera vo svidníku...aj s malou..same dve... 🙂 ale zvládli sme to v pohode.... 😉
moj malý dnes ráno pribehol z kúpeľne, že nemôže ísť do škôlky, lebo ho bolí nožka...tak som mu povedala že ok, ale bude ležať celýýý deň...po minúte zahlásil...počkaj počkaj...vieš čo? už to prechádza...idem do škôlky.. 😠 😉 🙂 beťár jeden...majú dnes saunu a on ju nemá rád 😉

Emi...ako malý...?

emita
2. dec 2009

inna to je fakt beťár. 😀

no ešte má teploty čiže sa zobudil patrične mrzutý ale už sa hrá. 🙂 mama mi vraví že nech nechodí k malej, že ich mám nejak izolovať... a to sa ako dá? 😅

inna7
2. dec 2009

tak to sa dá jedine tak, že si ho mamka vezme 😉

bobooo
2. dec 2009

emita no to sa fakt nedá...a viem o čom hovoríš 😉 takže asi tak...
tixi veľa ľudí je tam fakt mladých chvália si zamutov fakt tak máš kde ísť aj na prechádzku aj do lesa aj s deťmi-dobrá voľba..no neviem ja mám svokrovcov z He 6a pol roka..ale ty si dlhšie preč z he, no aj tak si mi povedomá...možno z videnia chodila som do he aj na strednú neviem...

inna7
2. dec 2009

práve sme sa vrátili z prechádzky...pridala som nejaké foto... 🙂