Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

rejoice
4. feb 2010

Ahoj asshanti 🙂
Ja teraz spim celkom dobre, ale rano vstavam na dve fazy raz s manzelikom spravit mu ranajky o 5.30 a potom idem spat okolo pol 7 a spim zhruba do pol 10 🙂
Ja si akurat hovorim ze v praci sa ma pytali este pred vianocami ze kedy idem na matersku, alebo ci idem na PN, a ja som bola taka hrdinka ze az na matersku pojdem a este som si myslela ze co tak skoro tu matersku davaju, ale ze fajn sak si aspon oddychnem doma, pripravim si veci pre babo atd., a teraz odkedy som doma tak vkuse mi daco je vysoky tep-chudokrvnost, skoro 2 tyzdne neprijemna nadcha, 4 dni ma bolel zub. Tak dufam ze uz to bude lepsie a som pochopila ze preco materska je 6 tyzdnov pred plan. porodom 😀

mirrinka
4. feb 2010

Ahojte 🙂
dnes máme krásny dník čo? 😎 ja už som stihla navariť,poprať,upiekla som koláč,lebo dnes bude doma oslava - segra meniny,mama narodeniny a rodičia majú dnes ešte 26-výročie sobáša 🙂 🙂 🙂

a týmto aj tebe emi želám ešte veľa veľa šťastia a lásky s tvojim mužíčkom,nech vám to klape ešte spúúúúústu rokov 😉

inna,pozdravuj tí-com 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asshanti
4. feb 2010

ahoj rejoice, ja som minule zasla do roboty, tak sa smiali kolegyne, ze ked som chodila do prace, tak mi nic nebolo cele tehotenstvo a ze chvilu som doma a uz mam aj nadchu a ani nikade tak velmi nechodim... 😀 😀 😀 ale som rada, ze som uz doma, aspon si vsetko poriadne popripravujem, uz sa mi vyprala posledna varka maleho siat, tak buduci tyzden pozehlim, aj plienky. zajtra trochu hore povysavam a v sobotu chcem umyt tie skrine, aby som tam mohla uz poukladat veci... takze sa vobec nenudim. 😉 😉 😉

rejoice
4. feb 2010

mirrinka ty si teda sikulka, a co si piekla? Ja som teraz dojedla buchty na pare, mnam ja sladke jedla luuubim 😀
Vcera mi sestra poslala na mail zakusok ,,Kinder pingui" , na obrazku vyzera fakt dobre, nerobila ste ho uz niektora? Ja by som ho chcela vyskusat, lebo na buduci tyzden ma moj manzel narodeniny, tak dufam ze bude chutny 😉

asshanti-presne tak, cele tehu nastastie v poriadku ani ranne nevolnosti ani raz som nemala, az teraz mam take male problemiky so zdravickom, niektore zeny co pocujem tak musia prelezat skoro cele tehulkovanie, alebo im bolo vkuse zle, takze oproti takym pripadom mam super tehotenstvo si myslim, klop-klop na drevo aby som neuriekla 😵 Ja mam uz vyprate aj pozehlene plienky aj oblecenie a veci co treba, sama by som to urcite nezvladla, ja som pozehlila plienky okolo 42😅, a mamka mi pozehlila tie mini oblecenia a perinky, lebo ja zehlenie fakt nemusim a piplat sa s tymi malymi vecickami tak to by som zehlila asi mesiac 😀

asshanti
4. feb 2010

ahojte kocky,

akurat som sa v teme Michalovce docitala, ze matka331 rano o 8:35 porodila Barborku, mala ma 3 500 g a 50 cm, nadherne miery !!! tak nech ste obidve zdrave a stastne, bambulky, juuuuuj, tesim sa !!! 😵 😵 😵 😵 😵

mirrinka
4. feb 2010

aj ja gratulujem 🙂 veľa zdravíčka a šťastíčka...... a matke veľa mliečka 🙂 😉

rejoice
4. feb 2010

...tiez sa pripajam ku gratulacii, hlavne vela zdravcicka a nech ste obe coskoro doma 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
4. feb 2010

jeeeej,super,gratulujeeeeeeme 😀 😀 😀 😀 😀

bobooo
4. feb 2010

hurááá tak matke gratulujem aj ja...nech sa darí a čím skôr nech sa teší z malej doma...

emita
4. feb 2010

supeeer. nech sú obe zdavé a Barborka nech rodičom celý život robí radosť 🙂

mirrinka ďakujem

zuzu ako? už lepšie? nech mu to chúďatku malému rýchlo prejde...

inna7
4. feb 2010

pripájame sa ku gratulácii 😵 😵 😵

mirri...odovzdáááám 😉

emita
5. feb 2010

kto vstával dnes skôr ako ja? 3.45 😠 zase sme mali po týždni zlú noc. ešte že to môžme zvaliť na jeho nachladnutie. vstal ako píšem 3.45 a najprv to vyzeralo celkom nádejne. hoci vstával v postieľke a poplakoval, zase sa uložil, no nie a nie zaspať. a ja samozrejme tiež nie. 5.15 som už mala toho dosť lebo mi ostávala už len hodinka spánku (Emily vstáva 6.15) tak som poslala manžela spraviť mliečko, malý začal revať že chce ísť k nám. tak vypil u nás mliečko a šiel spať do svojej. kde asi 5.45 zaspal no a malá ako natočený budík o 6.15 hore. takže takú sme mali noc. neviem inna ako by si to poriešila ty, ale ja som nemohla ináč. andrii a vám sa ako darí s nočným papaním?

inna7
5. feb 2010

tak to je teda hrúza....poznám to...Emita, tak určite tak, ako som ti písala...malého musíš preučiť spať ty, alebo manžel v inej izbe...lebo takto sa nepohneš z miesta.... 😉

no my tiež vstávame skor ako zvyčajne...Lukino je naprogramovaný na škôlku... 😖 ale pôjde až od budúceho týždna...ja mám dnes už konečne auto k dispozícii, tak idem do mesta povybavovať nejaké veci a potom k našim.. 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
5. feb 2010

Anriii ahoj...práve dopíjam....deti sú u babky a ja si vychutnávam pc 😵 😵 😵 a tichúčko 😀

sara2
5. feb 2010

pekný deň prajem 🙂
Emi,tak to sa naše deti asi dohodli 😀 .Moja Sárka priliezla k nám do postele presne bolo 3.46h.A prosila si mliečko alebo čajík 😒 .Ponúkla som jej akurát miesto vedľa mňa 😀 😝 .Neprotestovala a zaspala.
Ja chystám malej na sobotu oslavu narodenín.Keďže sme to vtedy nestihli tak až teraz 😉 .Mám napečené koláčiky,tortičku dnes dokončím.Pozvala si kamarátov tak som pre nich nachystala aj nejaké hry akurát musím ešte vyrobiť medaile 🙂 .

Andrii vo vašom kostole bude 14-teho karneval.My sme boli aj minulý rok tam.Prideš aj ty s deťmi?My sa chystáme 😉 🙂 😉 .
Oriel,ako Lilka včera na karnevale???Stretla som včera učiteľku a vravela,že je úplne grogy 😀 😀 😀 😀 -že sa deti neskutočne "hlučne" bavili 😎 😀 😝

emita
5. feb 2010

hej inna to by sme sa museli presťahovať 😀 my inú izbu nemáme 😀

sara super, nech sa oslava vydarí 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
5. feb 2010

ahojte kocky,

tak ja som si dnes na poschodi utrela prach a povysavala, da to uz teda poriadne zabrat... 😀 potom som oddychovala pri casopise, s drahym sme boli u svokrovcov, svokra robila skvele parene buchty, tak sme si dali, aj kavu. teraz sme prisli domov, idem nalozit nieco do pracky a inak uz le veget... 😉 😉 😉 zase som bola rano uz pred siedmou, ja uz tomu nerozumiem... a pritom si lubim pospat, len teraz nemozem... 😒 😒 😒

sara2
5. feb 2010

ahojte 🙂
Andrii,áno myslela som rimskokatolický kostol.

Kočky pozrite sa na túto stránku.Krásne šatičky pre princezničky 🙂 .Vyberám Sárke na svadbu...niektoré sa mi zdajú presladené a neviem sa rozhodnúť.
tak poraďte...
http://www1.macys.com/catalog/index.ognc?Catego...

asshanti
5. feb 2010

ahoj sara2,

tak to su teda krasne satocky... 😵 😵 😵 mne sa pacia velmi hned na 1. strane 12. a 20. v poradi, ale vsetky su krasne !!! 😉 vobec nie su presladene, su nadherne, ja neznasam, ked na svadby poobliekaju male dievcatka do takych jak svadobnych siat z pozicovne, fodry jak na torte, rukavicky po laket, toto je vyslovene hrozne... 😠 😠 😠 mne sa to vobec nepaci, ale robi to vela mamiciek, aj co sme teraz boli v sobotu na svadbe... ale tieto satky su chutne, take by som svojej dcerke urcite kupila! to je z Anglicka alebo z Ameriky? normalne Ti pride balik domov, mas to vyskusane?

inna7
5. feb 2010

jej, pekné šatičky...mne sa páčia 4 - 10 - 11 😉
tiež nemám rada prečačkané... 😀

Emita...neviem kto touž spomínal, že to riešil s cestovnou postieľkou v obývačke 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asshanti
5. feb 2010

sorry, pomylila som sa... najviac sa mi pacia 10 a 20. 😉 😉 😉 😉 😉

mirrinka
5. feb 2010

mne sa najviac páčia tieto: http://www1.macys.com/catalog/product/index.ogn...

ale keby som mala vybrať šaty na svadbu pre Lianku tak asi tieto: http://www1.macys.com/catalog/product/index.ogn... tie svetlé 🙂

inna7
5. feb 2010

mirri...ved to je ta 10tka...čo sa pačia aj mne...a aj by som ich vybrala 😉

andrii...hej, sarka pride za mnou a hovori ze kakať kakať...no nedavam ju na nočnik ale priamo na wc s takou podlozkou menšou...a tam nič...až potom do plienky 😉
aj tak sa detičky celkom odnaučia až po tom druhom roku... 😉

mirrinka
5. feb 2010

ja by som si tú desiatku na svadbu asi nevybrala.... na môj vkus je tam pre také malé dievčatko príliš veľa čiernej ..... a ak na svadbu tak to už duplom je jej tam veľa.....ale inak sú najkrajšie zo všetkých 🙂

emita
5. feb 2010

nooo tak ja mám celkom iný vkus 😀 mne sa 10 nepáčia. ale 3., posledné na 1. strane a 1. na druhej strane 😉

Šimonko sa pýta kakať a občas aj pišať. Doma nenosí plienku ale musím dávať pozor a často mu pripomínať a dávať ho na nočník, aj tak sa občas stane nehoda 😉

inna to by sme museli chodiť spať s ním o 19.45 😝