Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

asshanti
6. máj 2010

andrii, asi ho tam budem balit, ved nech sa vyspinka... poobede sa mu podarilo vybrat jednu ruku a tak sa skrabol, ze az na zavinovacke bola bodka krvi... 😠 😠 😠 a to som mu predvcerom strihala nechtiky... tak snad sa potom nauci spinkat so svojimi ruckami... cakame na ocinka kym pride z robotky a ideme vyskusat novu hraciu deku, snad ho zaujme... pa. 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
6. máj 2010

Assahanti,netráp sa.Pokiaľ je takto spokojný a zaspí vôbec by som to neriešila.Moja Sárika so zaviazanými rúčkami zaspávala do 6 teho mesiaca-Andrii,tromfli sme vás 😀 😀 😀 .Nožičky jej trčali s perinky ale ručky museli byť zaviazané lebo ináč nezaspala.....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
7. máj 2010

ahojte....pekné ránko 😵 aj dnes to vyzerá na dážď, čo?

čo dnes porábate? a varíte? ja rozmýšľam nad ryž.nákypom....ten je u nás obľúbený... 😵

sara2
7. máj 2010

ahojte 🙂 ...a nezaprší a nezaprší 😒 😀 ....

Inna,ja varím "omáčkovú" polievočku a lososa so zemiakmi 😉

A čaká ma hora žehlenia a upratovanie a poobede tanečná so Sárkou.

mirrinka
7. máj 2010

ahojte......Sari,tak príďte k nám,tu prší 😀 😀 😀
my dnes budeme mať zemiakové placky,dostala som na ne chuť ešte včera večer,tak dnes budú....ja som akurát dovysávala celý dom a teraz ma čaká oddych vo vani,umývanie vlasov,potom žehlenie vlasov,žehlenie košelí atd... 😒 zajtra totižto ideme na 50-tku,tak dnes musím všetko postíhať.... Lianka v škôlke,tak v pohodičke všetko zvládnem 😀 včera som totižto ani prstom nepohla,lebo bola doma,tak sme si spravili babský dník - lakovali sme si nechty,robili sme si účesy a tak.... 😀 😀 😀

papa 😉

asshanti
7. máj 2010

andrii, sara2 - tak to ste ma trosku upokojili... 😉 len dufam, ze potom si na tie rucky nejako zvykne a nauci sa s nimi spinkat... teraz to budem trenovat aspon pri prechadzkach v kociari, lebo ho nebudem balit, iba v mikinke bude. 😉 vecer sme este skusili ten spaci vak, ale budil sa, potom hajal so mnou na velkej posteli, potom som ho nakrmila, prebalila a priniesla som zavinovacku, hned mal blazeny usmev na tvari ako som ho balila, iba som h zdvihla na ruky, uz mal zavrete oci, polozila som ho do postielky a spal 2 hodiny v kuse... ale potom ked jedol okolo stvrtej rana, tak hodinu nevedel zaspat, ani na rukach... snad to bude cim dalej lepsie... 😉 len aby mu v tej zavinovacke v lete nebolo horuco... 😒 😒 😒
teraz spi v kociariku a ja som zacala utierat prach, potom chcem este povysavat. my dnes budeme mat palacinky, mnam, uz som ich davno nejedla.
hracia deka sa vcera nekonala, bol trosku mrzuty, tak sa kupal skor a isiel hajat. ale od manzelovej tety dostal nadherne svetlo do postielky co premieta na plafon obrazky co sa pohybuju a vydava take jemne melodie, tak ho to dost zaujalo, pozeral na to s otvorenymi ustami, fakt perfektne to je. 😉

emita
7. máj 2010

asshanti aj my to máme 🙂 deti to majú radi. ja to používam pri uspávaní aby tá hudby prehlušila zvuk z vedľajšej izby kde sa Šimonko hraje 😉 a keď idú spať spolu a náhodou zabudnem zapnúť tak mi to malý hneď pripomenie 😀

mirrinka super, užite si oslavu. nás čaká 50-ka o týždeň sa teším že konečne stretnem tamarku a deti 😵

sara2
7. máj 2010

Emi,tak tamarku potom pozdravuj 🙂

inna7
8. máj 2010

Emi....aj od nás.... 😵 a nech sa tu ukáže.... ako sa má.... 🙂
Mirri...peknú oslavku 😵

my asi pôjdeme kuknúť do Kamenice...je tam tá akcia pre deti...namaľuj svoju mamu....boli sme aj minulý rok a bolo fajn....len aby nepršalo... 😀

pekný dník...

bobooo
8. máj 2010

ahojte...no my sme dnes v Kamenici boli aj s drobcami...síce sme prišli až po obede , ale deti boli hotové z lietadiel a zo zvieratiek....no tešili sa aj vyšantili...

emita
9. máj 2010

všetkým mamkám blahoželám k nášmu sviatku a krásnym detičkám 🙂

mirrinka
9. máj 2010

Ahojte 🙂
ďakujem,oslava bola super....prišli sme domov až neskoro v noci.... o týždeň nás čaká vystúpenie detí z MŠ ku dňu matiek 🙂
tak si mamičky užite dnešný dník 😉 😉 😉

sara2
9. máj 2010

Mirri,aká kočka je Lianka 😎 😉 🙂

mirrinka
9. máj 2010

Ďakujem 🙂 🙂 🙂 to sú tie šatky čo som kúpila minule v Kik-u 🙂
manžel mi zajtra odchádza do KE,tak sa mu idem trošku povenovať 😀 dobrú nocku 😉

rejoice
9. máj 2010

Ahojte 🙂
Asshanti - moja Mariannka si zasa ručkami, stale utiera očka, alebo si dáva celu pestičku do pusinky, tak jej davam take tenke rukavičky aby sa nepoškriabala. Skor ma trapia uška, sú ešte take krehučke ze keď otočí hlávku tak si uško tak prehne a priľahne, nechcem aby jej potom trčali uška 😅 tak jej davam na doma taku čelenku ale tá sa jej stale šmýka na očká 😒 a v čiapočke jej je horúco doma. Mali ste niektorá s tým problém 😅 Len nie lepiť 😀

rejoice
9. máj 2010

A takto sa hráme na deke 😉

emita
10. máj 2010

no to bola desná noc. a zub stále nevyšiel 😖

rejoice ale aká parádna s tou čelenkou 😀 aj naše deti si priľahli ušká ale som to neriešila a nemám pocit žeby im nejak odstávali. myslím že to je vec genetiky. či nie? časom jej tá chrupavka bude tuhšia a nebude sa jej tak ohýbať 😉

mirri pekné 🙂

mirrinka
10. máj 2010

Ahojte 🙂
rejoice,s tým sme mali aj my menší problém,tiež jej jedno uško trošku viac odstávalo,ale riešili sme to tenkou čelenkou presne ako ty,ked bolo chladnejšie tak čiapočkou.... lepiť sme nelepili 😀 ale lepili sme pupok - mala ho veľmi vypuklý a doktorka nám poradila lepiť nanho 5korunáčku 😀 tak asi dva týždne existovala s 5 korunáčkou na pupku....ale nepomohla,lebo ked mala mesiac,tak sme ho museli isť trošku zrezať 😒 teraz ho má peknučký 🙂

emi,ďakujem 🙂

sara2
10. máj 2010

Dobré ránko 😉
Tak vonku zas krásny deň ☹ -zima ako v "ruskom filme"..... 😒

Oriel,čo je s vami????

inna7
10. máj 2010

čaute.... 😵

boboo, no škoda, že sme sa nestretli v tej Kamenici...bolo tam super... 🙂 🙂 🙂

no, ak majú uška odstávať, tak budú už od začiatku.... 😉

pekný dník...my sme už na odchode... 😵

oriel
10. máj 2010

ahojteeeee..... my sme boli od piatku u mamy..... v sobotu sme grilovali...., joj,super pocasie vyslo.... 😀 😀 😀 a tak dnes od rana vybalujem tasky a periem,periem,periem..... este aj zehlit mi treba 😝 😝 😝 😝 😝 taaak sa mi nechce 😝 😝 O tej akcii v Kamenici som ani nevedela...... urcite by sme isli tiez 😀 😀 😀 😀

emita
10. máj 2010

vidíš mirrinka zato my sme lepili 1€ (asi týždeň) a pomohlo 😀 😀 😀 5Sk bolo asi málo 😀 😀 😀

sara2
10. máj 2010

emi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kočky máme staronového kamaráta v Sárkinom nosíku-streptokoka pneu.... ☹ 😒 ☹ ...máme lokálne ATB kvapky do nosa.
20.mája ideme do BB na rychly operačný zákrok tak dúfam,že dovtedy to bude ok lebo tam dostať voľný termín je o hubu 😒

bobooo
10. máj 2010

ahojte no s tým uškom sme mali troška problém, a aj troška Sofii jedno odstáva ale nie tak strašne a aj tak pod vláskami nič nevidno , ale to je v genetike súhlasím s emitou... 🙂 to má manželov dedo aj brat - emi poznáš Maťa tak vieš o čom hovorím 😀 , ale ja z toho až takú vedu nerobím...
no a inak škoda že sme sa nejako nedohodli rada by som sa s niekym z vás stretla- zatiaľ sa mi to podarilo len s emitou a andrii... 😝

oriel
11. máj 2010

dobre ranko..... Lilka je uz v skolke,ja mam uz kavicku vypitu..... 😀 😀 pocasie je opat niejake podivne..... nas vcera chytil v meste taky dazd,ze az..... 😎 Sari a ako sa to prejavilo< alebo ako to zistili? 😒 😒 Emi,s tym eurom to nema chybu 😀 😀 😀 😀

emita
11. máj 2010

joj sara 😖 tak nech ho skoro preliečite 😉

no bobooo, andrii, v nedeľu budeme na máji na slávnosti. teda pokiaľ bude dobré počasie a bude sa dať byť s deťmi vonku. ideme na prvé sväté prijímanie 😵 no len neviem či tam niekto v tom čase budete ale ak hej. červený kočík..... 😀

sara2
11. máj 2010

Ahojte 😎

Oriel,boli sme na pľúcnom na kontrole a dr. jej dala urobiť výter.A tam to vyšlo.Ona mi je zasoplená už 3 týždne.Ale mysleli sme si,že alergia pretože aj ten kašeľ vtedy mal súvis s alergiou.
Dostali sme kvapky do nosa Uniflox.Dúfam,že to prejde pretože už chcem mať ten zákrok za sebou.Nech si v pohode užije leto a hlavne dovolenku kočka moja 🙂
Nemá Chvála Bohu žiadne iné komplikácie.Iba ten noštek je upchatý.Nahrievam ju cez Biolampu,vyplachujeme noštek a verím ,že do piatku sme fit.V piatok má tenečnú súťaž z Múzy. 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz