Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

lenka78
autor
10. jún 2008

Ahojte,tak my uz zarezavame v Irsku.Cez vikend sme mali same mile stretnutia so Slovakmi a boli sme na plazach,no jednoducho sa tu citime ako na dovolenke.
K tym cirkusom len tolko,ze to zavisi aj od temperamentu dietata.Nas Chris mal 3,5,ked bol v cirkuse s Lubom a obsedel iba pol predstavenia,potom si vsimol svietiaci naramok na dievcatku a manzel mal o zabavu postarane.No sedel potom na ponikovi pocas predstavenia,no na odfotenie sa na slonovi uz odvahu nemal.
😀

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka78
autor
10. jún 2008

Chrisa zaockovali minuly rok proti pneumokokom a na druhy den sme leteli a v pohode,nic mu nebolo.

mirrinka
10. jún 2008

My sme boli na očkovanie včera a tiež celkom v pohode....malá trochu revala,ale keď jej sestrička povedala,že jej dá mňamku,tak hneď stíchla 🙂 .....za vakcínou sme čakali tri týždne- ešte dobre,že už máme aj druhú vybratú-tá nás čaká o mesiac.

emita
10. jún 2008

Neviete od akého veku stačia 2 vakcíny?

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
10. jún 2008

oriel,až tak neskoro? čo ja viem,tak stačí odstup jeden mesiac.aj všetky kamošky to tak mali so svojimi deťmi.
emi,ja tiež neviem od akého veku stačia dve vakcíny...mám malú sesternicu - má 7 mesiacov a jej lekárka predpísala tri.možno, že až od roka stačia dve,ale fakt neviem... 😒

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka78
autor
11. jún 2008

Ahojte.Nie,nevidime tu hrozu vonku.No mame tiez zatiahnute.Tak sa tam drzte,nech zase nepostrhuje strechy.

majina.b
11. jún 2008

To ked dojde do HE kolotoč či cirkus počasie sa vždy pokazi.

dnes hotova hroza, ešte že to rýchlo prešlo....

mirrinka
11. jún 2008

No to je fakt...konečne to prešlo,lebo malá ani zaspať nechcela - sa bála bleskov.manžel jej len natrepal kaleráby do hlavy,že to jeden ujo fotí s veľkým foťákom a silným bleskom.najprv som sa tomu smiala,ale zabralo to...uverila a zaspala 🙂

lenkaajarek
11. jún 2008

Ahojte mamicky potrebovala by som poradit, nepoznate niekto dobru sikovnu krajcirku???Potrebovala by som opravit svadobne saty.Ak niekoho poznate prosim poslite mi kontakt do IP velmi pekne dakujem 🙂

majina.b
11. jún 2008

Lenka, z vlastnej skusenosti by som ti mohla odporučiť krajčirku na sidl pod sokol, ulica parizanska, salon ma vedľa vchodu /smer jasenov/ ,meno si nepamätám , už som tam dlho nebola. ale je veľmi šikovná

janeette
12. jún 2008

čaute čaute.Nám idú obe očné zúbky,tak teplotujeme.Počasie je tu mizerné,raz fúka divý vietor raz dusno raz chlad...no proste šalené počko.Baby som poslala balík jednej holke čo som jej predala oblečko po malej,poslala mi na účet peniaze a ten balík sa stratil ty kokso,normálne 1.triedou doporučene a on sa stratí,ma išlo poraziť,hned som šla vypísať reklamáciu... 😠

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
13. jún 2008

Oriel, cez den jej plienku uz nedavaj iba gatky, a ak na obed chodi spat tiez nie, len si kup na postel foliu proti premoceniu, a ak pojdete von tak sa jej vzdy pytaj ci jej netreba piškať, a vyskusaj to niekde aj na sucho aby vedela ze to ide aj bez nočnika,

Držime prsty aby to už bolo na vždy!!!!!

mirrinka
13. jún 2008

oriel,neuveríš,ale moja Lianka už tretí deň to isté,čo tvoja Lilka....z ničoho nič - prvý deň sa len raz vycikala,druhý deň dvakrát a aj dvakrát sa vykakala a dnes sa už tiež vykakala aj vycikala....raz si čurkla aj na koberec,ale hneď na to utekala ku nočníku...ja sa z toho normálne nemôžem spamätať.a veľmi sa teší keď ideme s nočníkom do kúpeľňe vyliať ho do záchoda a potom umyť. 🙂 teraz som ju nechala bez plienky,ale keď ideme vonku tak jasne,že jej ešte dávam...myslím,že ešte chvíľku potrvá,kým kúpime posledný balík plienok. 🙂

emita
13. jún 2008

No baby to je super!!!! Blahoželám. 😉

lenkaajarek
13. jún 2008

Dakujem za radu 🙂 a nahodou nejaku dobru kadernicku nepoznate?????Uz sa mi velmi krati cas k svadbe a nemam ani kadernicku ani vyzazistku ☹ ☹ neporadite?

emita
13. jún 2008

Ja som nadmieru spokojná so salónom Afrodita v dome služieb. Obe kaderníčky sú tam veľmi šikovné. Bola som tam aj na svadobný. Naposledy na česala taká tmavovlasá. Na meno si nespomeniem. Ale to nebol účes to bolo umelecké dielo 🙂 A kedyže to máte ten deň D? 😉

lenkaajarek
13. jún 2008

Ahoj emita svadbu mame 2.8.A nemas na ne cislo?Volala som do salonu Prominent ale akosi mi nedala 100%odpoved a teraz sa tam neviem dovolat 😠

mirrinka
14. jún 2008

Ahojte...kde ste všetky? 🙂

mirrinka
14. jún 2008

halóóó humenčanky,kde ste? nebodaj už spíte.... 😉

lenka78
autor
15. jún 2008

lenkaajarek,jej,aky mate pekny datumik.Nas Chris sa v ten den narodil,hehe.Tak vam drzim palce dvojnasobne.No neporadim Ti,lebo my sme uz mali svadbu daaavno.No mne sa celkom paci aj kadernictvo s kozmetickou v Karpatii zboku.Sikovne boli aj pri poliklinike,no uz tam nie su.

emita
16. jún 2008

Mám číslo len na jednu z tých dvoch tak skús: 0905678933.

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
16. jún 2008

Ahojte baby..tak ako ste prežili dnešný deň? Ja idem spinkať celkom spokojná,lebo som si dnes konečne kúpila šaty na kamoškinu svadbu,ktorá bude budúcu sobotu.Museli sme ísť až do Michaloviec,lebo Humenné ma v tomto smere úplne sklamalo - čo obchod,to sklamanie.A v Michalovciach? Paráda.V každom obchode si je čo vybrať.Tak som celá happy...už len manželovi kúpiť košeľu a môžme ísť 🙂 😀

oriel
17. jún 2008

pozeram,ze dnes tu nikto nebol. 😉 Mirrinka,uz minule som si vravela,ze by trebalo ist kuknut do Mi,terz si ma navnadila,takze uz najblizsie pojdem. 🙂 Dagsty a marhar,som rada,ze sme sa dnes stretli. 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 Veeelmi rada. Marhar,malinky je na spapanie..... 🙂 🙂 🙂 To stretko by sme fakt uz niekedy mohli dat 🙂 🙂 Len sa niejako vsetky dohodnut. 🙂 😉

emita
18. jún 2008

jój ta to čo za počasie. A že sa do nedele nevylepší? ☹ Šimonko je o 100%lepší keď je dobré počasie 😒 Ale aspoň sa tešíme z toho, že sa KONEČNE začal obracať na bruško. V sobotu sme boli v Poľsku a kúpili sme športový kočík aj autosedačku. No ale tak vám poviem-ceny len o 100-200Sk nižšie. Keby sme tam nešli nakupovať so švagrinou a nenakúpili toľko že sme to nemali ani kde popratať tak sa ani neoplatí. Ale už len na krásnej bukovej postieľke sme parádne ušetrili (850Sk stála)-to sme kúpili aby sme mali u babky 😉