Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
8. aug 2008

jéééj,emita.....zlatý je 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
8. aug 2008

ahojky marhar , uz na tom albumceku pracujem , len mam s tym trochu problem , vsetky fotky , ktore mam ulozene v pocitaci su nad 700 kB , kazdu jednu fotku potrebujem pozmensovat ... ,

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
8. aug 2008

andrii , no neviem ako ty , ale ja to mam nejake komplikovane ... ,

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
8. aug 2008

ahojte,len nahodou som kukla,ci tu niekto je a..... SUPER!!! tak plno tu uz davno nebolo!!! Este som ani nic necitala,len posledne prprispevky.... 🙂 🙂 Ajka ahoj,jeeej mas dvojcatka!!! 🙂 🙂 🙂 Aj ja mam to s tymi fotkami niejake komplikovane,niejako mi to neide,nemozem na to prist,uz davnejsie som to robila a abudla som ako.... 😉

dagsty
8. aug 2008

Nechce sa Vám spať????? 🙂 🙂 🙂 🙂
Doteraz som si myslela, že to len ja som taký nočný vták /chodím spať okolo 01,00 hod./ 🙂

Dajme stávku: Kto dnes vydrží najdlhšie????Hmmmmmmmmmmmmmmmm 😉 😉 😉 😉

Blbá stávka, ke´dže máte také malé deťúrence, čo? 😀

No nič, ja som navrhla...uvidíme..... 😕 😕 😕

Trieska ma tak hlava, že dovidenia.......

Baby nechodievate kuknúť do témy vtipy? Ja si ich čítam do rána a niekedy sa sama smejem v izbe jak cvok....

Jedným som prispela aj ja...tak ma rozosmial..... 😀 😀 😀 😀

dagsty
8. aug 2008

Synáček ze vsi od Kyjova studuje v Praze na univerzitě
a dojdou mu prachy. Přemýšlí, jak by je získal a zatelefonuje
domů: "Táto, představ si, u nás na škole otevírají kurs pro
psy, kde je učí mluvit!"
"Tož, nekecej... A co to obnáší?" diví se otec.
"No pošli Alíka a 15 tisíc a já ho nechám zapsat." kuje železo syn.
Prachy dorazily a mladý je zas na pár měsíců v pohodě.
Jenomže po čase dojdou prachy a nezbývá, než tátovi
zavolat znovu.
"Alík? Ten mele páté přes deváté, to už se nedá poslouchat,"
vypráví zvědavému otci, "ale představ si tati, že u nás na
fakultě otevírají kurs, kde učí psy číst!"
"Tož kurňa, když už Alík mluví, tak ať umí i číst! furiantsky na
to otec.
"Výborně tati, pošli 25 táců a já Alíka přihlásím," uzavírá
syn. Na konci školního roku mladému nezbývá, než odjet domů.
Co teď? Tak psa zastřelí.
Doma se táta hned ptá: "Tak kde máš Alíka?"
"Ale táto, představ si. Dneska ráno si u snídaně čteme noviny.
Říkám Alíkovi: "Tak dneska jedem dom".On složí noviny a říká:
"To jsem zvědavej, jestli mě zas táta vezme s sebou, až půjde
do lesa šukat Skálovou..."
Táta zrudne a skočí klukovi do řeči:
"Doufám, žes ho zastřelil, hajzla prolhanýho!"
"Si piš, tati.."

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majina.b
8. aug 2008

ajka.
ak zmenšuješ cez MO picture manager , tak rozmer *web veľky*, rozmer približne 640 x4 80 px

dagsty
8. aug 2008

ajka....jaké buchtičky zlatééééééééé 🙂
emita maličký je prenádherný...

No detičky sa nám podarili 😉

dagsty
8. aug 2008

hmmmmmmmmm....žeby som už vyhrala.............nebláznite.......... 😉

emita
8. aug 2008

😀 😀 😀

fakt zlatí sú.

oriel, asi som ťa dnes v meste stretla. len som si nebola istá a pozrela som album a boli ste to asi vy. Bolo si okolo 15.00 v meste?

a majina čo ostáva taká utajená. ani pas vipísaný 😉 už mi prezraď kto si!!! 😠 😀

ja končím-zajtra máme krstiny. Ale vcelku plodný deň na MK to bol 😀

sara2
8. aug 2008

dagsty nechce sa ti spať? 🙂

sara2
8. aug 2008

moja bambulka uz spi,tatík išiel na pánsku jazdu a ja nemám čo robiť.Ráno budem jak vyoraná myš 😠 .
ahoj 🙂

dagsty
8. aug 2008

ahoj sara2, ako sa vydarila dovolenka, Kde ste boli?

Mne sa nechce spať...pomóc....

Manžel mi dnes povedal, že človek ma denne vypiť 2,5 l vody denne a že ja vypije 2l kávy a vodu sem tam....som sa nasmiala....zbožňujem kávu 😵 😵 😵

dagsty
8. aug 2008

Napísala som jak dilino.... ale pochopili ste nie... 😅 😅 😅

dagsty
8. aug 2008

V Y H R Á V A M 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dagsty
8. aug 2008

síce vypínam počítač, ale ešte nejdem spať.... idem niečo kuknúť na tv.... 😉 😉 😉

dobrú nôcku...cmuk 😀

dagsty
8. aug 2008

hovorím, že nespím...........hi.hi.hi 😅 😅 😅

sara2
9. aug 2008

ahoj dagsty.
Na mňa káva neplatí.Možem vypiť aj 10 káv ale keď cítim unavu hajde spať.Ale ráno hneď musí byť kávička.
Boli sme na dovolenke v Bulharsku.Boli sme prvykrát s malou.Išli sme letecky.Sára cestu zvládla perfektne.Toho som sa totiž obávala najviac.Letelo sa tam aj spať v noci o jednej ale šlo to.Bolo super v tom,že sme konečne boli celych 12 dní len my traja spolu. 🙂 🙂 🙂 .Sárinku síce zmohli aj vysoke teploty,ale len jeden deň.Potom už bola fit. 🙂
Dnešné počasie je desné 😢 .A to sme chceli ísř do ZOO v Košiciach. 😒
Mám blbo nastavenú klávesnicu.Musím to dať do poriadku.A som sa konečne rozhodla,že urobím album malej na koníka. 🙂
pekný dníček dievčatá 😀

ajka122
9. aug 2008

dagsty , ty mas , ale vydrz .... , ja niekedy musim ist spat s chlapcami o osmej , aby som bola fit na dalsi den .. ,

ajka122
9. aug 2008

no veru to pocasie je vazne desne , no uz sa tesim , ako mi budu mali vystrajat doma , musim sa s nimi aj napriek takemu pocasiu prejst

oriel
9. aug 2008

ahojte,tak to pocasie fakt na nervy.... ☹ Chystame sa na svadbu,no sice sobas je oz o 16.OO,mozno dovtedy vyjde aj slniecko... 🙂 Prave som si skusala saty a zistila som ze mi trebalo o cislo mensie,no co uz.... ☹ Takto to dopadne vzdy,ked nakupujem aj a malou.... 😉 Rychlo,rychlo a potom to tak vyzera.... 🙂 🙂 ajka,kukla som albumcek.... Mali su rozkosni,myslim,ze ta zvidenia poznam.... Emi,ano vcera sme boli v meste,takze nabuduce ma uz budes poznat o.k. Aj tvoj albumcek som kukla,Simonko je chutnucky..... 🙂 🙂 🙂 Sara,take uz si konecne tu.... Takze bolo super na dovolenke,dobre ste si oddychli,vsak... A ozaj so skolkou ako. 🙂 🙂 Dievcata,uz by sme mohli dat aj stretko,ci nie.....

ajka122
9. aug 2008

Ahoj oriel , aj ja som sa kukla na tvoje albumceky , tvoja mala je zlata , mala paradnica , ale to urcite po mamicke , aj ja myslim, ze ta poznam , casto som na namesti , tak asi odtial, sme asi rovnako stare

ajka122
9. aug 2008

oriel, peknu zabavu prajem

andrii
9. aug 2008

oriel,kde ideš dnes na svadbu? Môj manžel točí svadbu myslí v KAS-ke.

dagsty, dnes som sa pobavila na tvojej včerajšej súťaži. Vyhrala si. 🙂

dagsty
9. aug 2008

Ahojte baby, dnes ma tak katastrofálne bolí hlava, že dovidenia...
No veru andrii, vyhrala som...som súťaživý tip... 😉 😉 😉

Čo robíte? Bože katastrofálne počasie ☹ ☹ ☹

Oriel, prajem príjemnú zábavu.
No keby mne neboli šaty dobré tesne pred svadbou , tak asi explodujem... 😲 😲

Majte sa zatial krásne... 😉 😉

oriel
9. aug 2008

jeeej,vys te tu 🙂 🙂 Dagsty,aj mna islo urvat,no co uz,nieje to az take hrozne,len dufam,e zo mna nespadnu,alebo sa vela najem a budu dobre... Svdba j v Alibabe (byv. Chemes( ,no radsej u idem nieco robit.Ja stale nechavam vsetko na poslednu chvilu a potom je to katastrofa = nic nestiham 😉 A este ozaj,dnes mi Lilka vybrala z puzdra jednu sosovku,pokreslila si po nej a tak... takze idem na svadbu poloslepa.... 😉 Drzte palce.papa

andrii
9. aug 2008

oriel,alebo skús pozerať cez pokreslenú šošovku, možno by to bolo zaujímavé. Toto som ja ešte neskúšala, no ale veď Matúš vyrastie... 😀