Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
11. aug 2008

ahojky kocky , marhar prave som tu nakukla , ci sa niekto nenachadza a pozrela som si www... , no to som este vazne tu www... nevidela , vazne su tam nadherne tie tricky , ale aj tie ceny su zaujimave , no pre dospelych nepoviem , ale aspon na deti mohli lacnejsie , zatim pa idem sa na to este raz kuknut a mozno sa aj nalakomim na tricko " najlepsia mamima na svete" 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
11. aug 2008

andrii, za máličko! lacnejšie asi nenájdeme, mne sa tam páči kopu vecí, teraz ľutujem, že som na tie linky zabudla, mohla som mu dať spraviť pirátku a tričko na jeden rôčik...blbá som!!!

ajka, aj ja som chcela mikinu, akosi som potom na to zabudla, no na bud. rok na deň matiek to budem vyžadovať! 😀 😀 😀 😀

emita
11. aug 2008
emita
11. aug 2008

ale ešte je aj www.bess.sk odtiaľ sme mali toto body: http://www.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=32&...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
11. aug 2008

ja si veselo koníkujem, môj Alexej spinká.... 😔 😵 a popri tom sa chystám, klasika, pôjdeme von.. 😉

andrii, tak to môžeš využiť a máš vianočný darček... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
11. aug 2008

andrii, aká opatrovateľka??

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
11. aug 2008

ahá, no tebe je už hej, keď máš také pomocníčky! Asi je to aj celkom fajn, keď aspoň jedno dieťa je už staršie, však? Ja by som chcela druhé tak o päť rokov, aby bol Alexej samostatnejší. NO uvidíme... 😉
A neboj, týždeň rýchlo zbehne!!! Želám jej krásne zážitky!
Moje dieťatko ešte spííííííííííí 😵 😵 😵 😵 už je to niečo cez hodinu!- s jedným zobudením, ale podarilo sa mi ho ešte "ukecať" 😀

ajka122
11. aug 2008

andrii , uprimne ti zavidim, ja by som brala , keby som mala starsiu dceru , zisla by sa mi k chlapcom , lebo vacsinou je zarevany Samko , ale v poslednom case tahaju za jeden povraz , " placu naraz"

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
11. aug 2008

ahojte!
no ja mám šťastie! dnes som stretla saru2! sa mi prihovorila v Katke 😵 . Sari, ja by som ťa iste nespoznala! Sárinka je rozkošné dievčatko! Ako tak badám, ja mám stretka indi-vindi... 😀 😀

Andrii, aj som sa ťa chcela spýtať, či ste Matúška plánovali, ale už si odpovedala..🙂, tak to musel byť tato celý happy, že máte nakoniec aj chlapčeka, však? 😎 Môj zasa nenormálne túžil po babe, ja som tušila, že to bude chlapec....ale je to super, že je to tak, Zdenko sa v Alexejovi vidí... 😵 😵 ale taká dievka by nebola zlá vecička 😀 - o 5 rokov.... to musím pripomenúť, lebo si ešte privolám 😀 😀

oriel
11. aug 2008

aj ja by som druhe dietatko chcela tak o pat rokov 🙂 🙂 No obcas na mna pride take,ze aj hned,ale asi fakt je lepsie,ked je to prve uz vacsie,ze aspon trocha pomoze,alebo staci ze je uz samostatnejsie.... 🙂 🙂 Aj ja som dnes videla Sarinku,no len malu /asi s babkou/,tak pekne sa bicyklikovala.... Ako velka slecna.... 🙂 🙂 My sa zajtra chystame do Ke do ZOO. 🙂 🙂 Chcela som uz vlozit fotky z narodeniniek aj zo svadby,no niejak mi to stale neide zmensit.....Hm.... Takze tak.... 😉 Ja som zase v tehotenstve niejako citila,ze to bude chlapcek,aj kazdy mi to hovoril .... a nakoniec LILINKA.... 🙂 No v srdci som akosi stale citila,ze to bude dievcatko.... Hm... Kamoska z porodnice mala v piatok chlapceka (08. 08. 2008/ super datum!!! 4,450g poriadny chlapisko 😉 😉

mirrinka
11. aug 2008

oriel,u mňa je to podobné...tiež by som niekedy chcela hneď malé bábätko,hlavne keď nejaké vidím,ale viem,že najlepšie je začať pracovať na druhom najskôr o tie tri až štari roky,keď už aj Lianka bude rozumnejšia a aj trochu pomôže 😉
a tiež som už od začiatku "vedela",že budem mať dievčatko,aj keď až do siedmeho mesiaca ma všetci presviedčali,že to bude určite chlapec 😀 dokonca som musela podstúpiť aj všetky tie "čára,máry" - s obrúčkou,s vreckovkou - že ako chytíš vreckovku,tak podľa toho to bude buď chlapec alebo dievča 😀 😀
no aspoň som sa na tom dobre bavila - hlavne keď ja som už vedela,že čo to bude a ostatní nie 😉
a meno sme tiež povedali,až keď sa malá narodila 🙂 🙂 🙂

sara2
11. aug 2008

čaute maminky 🙂
no nedá sa mi nepripojiť do debatky...ďakujem za komplimenty pre moju princezničku 😎 .A Oriel,odkedy sme previezli bicykel od babky domov,tak kočiarik zásadne odmieta.A predvčerom som sa v meste poriadne zapotila,pretože sa posmelila a letela mestom na bicykli ako víchor 😀 .
A čo sa tyka debatky o bábätku,tak vy babenky ozaj máte čas.Ste ešte mladučké 😀 Ale zato ja s tridsiatkou na krku 😒 už mám čo premýšľať.Hneď by sme brali bábo.Ale...Pán Boh si asi pre nás nachystal niečo iné.Uvidíme čo prinesie čas.
A kočky to stretko by fakt bola super vec,popremyšľajte 😉
Idem piecť mužíčkovi tortičku lebo zajtra má 30.Stále si má doberá,že je odomňa mladší o 4 mesiace. 😝
Dobrú nôcku.

marhar
11. aug 2008

sára, tak mne do 30tky chýba rok, takže..ups..

marhar
11. aug 2008

a zajtra príjemnú oslavu!!! nech sa tortička vydarí!

dagsty
11. aug 2008

Sevas baby, ja len tak narýchlo som si Vás prečítala a idem do hajan , lebo som hotová 🙄 🙄 🙄

K téme: Nechcem byť "sprostá", ale ja o 5 mesiacov 30-tka a mám už dve deti 9 a 3ročné.....hi.hi.hi
Dúfam, že som s rodením skončila!!!!!!! 😉 😉 😉

Tak sme si to naplánovali, aby som ako 30-tka mala pokoj a tzv. "veľké deti"....PODARILO SA!

Nebojte sa, všetkým držím palčeky, nech čím skor otehotniete... 😀 😀 😀

dagsty
11. aug 2008

Ahojko a dobrú nocku. 😔 😔 😔 😔 😔 😔

dagsty
11. aug 2008

Pozdravujem marharku...v robote pracovne a zároveň nuda a stres pre mňa, lebo chcem byť doma.
Inak nič nové...cmuk 😉 😉 😉

marhar
12. aug 2008

bré ránko, dagsty uzatvára, ja otváram....ale len na minútku, aby ste zahlasovali, myslím, že to podporíte všetky... páči sa:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dagsty, ja už neuróza..... 😠 ☹ 😔

marhar
12. aug 2008

ups, som to trošku poplietla, tak ešte raz:

http://www.rodinka.sk/user/view_page.php?page_i...

sara2
12. aug 2008

Ahojte babenky,
tak to som rada,že ste približne v mojom veku 😀 .Ale fakt kočky,vyzeráte omnoho mladšie na fotkách.A po včerajšku čo som stretla Marhar-si mi pripadala ako dievčatko 🙂 .Tipovala by som ti max.25.
Deň nám dneska vyšiel nádherný 😀 😀 😀 tak ideme na bicykel.Ignorujem pre dnešok vysávač,idem kupiť nášmu tatíkovi baloniky,Sárka to pochopila tak,že keď ma narodky on,tak tiež musí mať výzdobu ako mala ona na narodeninkách 😀 .
Včera večer moja princezna nechcela zaspať,tak som jej pohrozila,že odnesiem bicyklik niekomu inému a už nám ho nevrátia...a ona viete čo nato? "mamka,keď toto urobíš,tak ti dám takú jednú na zadok..." 😝 No,je to držka po svojom tatikovi haha.
Pekný deň.
Oriel ani mne nefunguje program na zmenšovanie fotiek.Už sme ho preinštalovali a nejde.Tak dufam,že sa mužíček nato pozrie aby som znova vytvorila albumik pre moje srdiečko.
čaute. 🙂

sara2
12. aug 2008

Ešte som zabudla,maminky nemáte niektorá skúsenosti so zlou zrážanlivosťou krvi?
Totižto včera mi to vyšlo na genetických testoch.Manželík je ok,ale u mňa je tento predpoklad,takže preto sme už boli dvakrát neuspešní.Ale som rada,že sa konečne prišlo nato,v čom je príčina.
Tak ak niektorá o tom niečo viete,alebo máte osobnú skúsenosť,sem s tým 🙂 ďakujem.Na nete som už študovala,nieje to žiadna tragédia,ale...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
12. aug 2008

sara 2 to si ešte nestrtla mňa 😀 😀 😀 . Ja mám síce 25, ale pred rokom mi jedna babča v nemocnici tipovala 18. Ale to ja som na to zvyknutá. Aj deviataci mi vraveli že sa medzi nimi stratím 😠 .
my by sme brali druhé tak o 3 ročky. ale keď bude aj skôr tak sa poteším. Ale hneď to byť nemusí 😀 . chceme 3 detičky tak zase dlho otáľať by som nerada 😉 aj so Šimonkom bol problém...