Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
16. aug 2008

veľmi pekné fotky,oriel 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
17. aug 2008

juj,dievcata,dakujem za pochvaly!!!!! 🙂 🙂 Inak andrii,tebe by som tiez typovala ovela,ovela menej!!! 🙂 🙂 🙂 Uz asi hodinu sedim pripravena a moja Lili dnes spi uz viac ako tri hodiny 😉 To stale ako naschval,ked niekde treba ist..... 🙂 🙂 🙂 Ani neviem,ako je von... Raz slnko vyjde a raz zajde...

emita
17. aug 2008

no fakt krásne fotečky. Lili je rozkošná. Ale aj ty máš nádherné fotky, mirrinka-tie augustové som pozerala. No neviem či sa nám chlapci nezaľúbia na tej našej stretávke 😀 😀 😀

Ako sa robia tie torty s obrázkom? Som si všimla že viaceré ste mali...?

Joooj ja sa dneska mám. Vyzeralo to najprv beznádejne, lebo manželík v robotke a zajtra ideme preč, ale babka s dedkom vzali vnúčika k prababke, tak môžem kľudne baliť. Nabalila som im aj mliečko, tak dúfam že sa zdržia 😉 😀 nech si užijú, nie? Ozaj a včera nám vyšiel prvý zúbok 😎 Konečne... dnes by mohol vísť druhý aby bol na mini dovolenke pokoj 😠

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
17. aug 2008

jééééj,emita ďakujeme 🙂 a tiež gratulujem k prvému zúbku 😉
baby,ja sa už veľmi teším na to stretko 🙂 len aby vyšlo počasie...

janka33
17. aug 2008

ahojte 😉

fotecky mate peknucke vsetky....maminky aj deticky... 😵 😵

ja by som potrebovala poradit,ci neviete nahodov o nejakom opatrovani deti v Humennom na cely den?????no sukromna materska skolka,je plna....keby ste niektora vedeli,napiste mi to prosim do IP.dakujem 😉

pekny zvysok vecera 🙂

mirrinka
17. aug 2008

no,ja bohužiaľ neporadím...nemám žiadne takéto info 😒

oriel
18. aug 2008

janka,tiez neporadim..... 🙂 ☹ Planujes ist do robotky 😉 Prid na stretko..... cakame ta 🙂 🙂 🙂 Emi,torticka je klasicka davali sme piect do Jasenova,len z MMB sme objednali jedly obrazok a to uz tam cukrarka da navrch. Dala by som aj presnu adresu,no neviem,ako sa tu dava.... Ozaj,poradte....

janka33
18. aug 2008

dakujem,ze ste mi odpovedali,ste zlate 🙂 hoci aj ked neviete o nikom...

na stretko zial nemozme prist,tak si ho uzijte a dajte potom fotky 🙂

pekny zvysok vecera

dagsty
18. aug 2008

sevas baby, len tak na sekundu vás zdravím....

chcela som, aby ste to videli.....katastrofa... ☹ ☹ ☹

http://dnes.atlas.sk/svet/224635/predcasne-naro...

dagsty
18. aug 2008

a ešte ohľadom obrázkov na tortu...ja som objednávala Rebeke aj Nikolasovi z tadialto, akurát upozorňujem, že mi to došlo asi o 2 mesiace...takže objednávajte dopredu. 😉 😉

http://www.matetodoma.sk/index.php?id=Z1SGvSjfK...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
19. aug 2008

Ahoj maminky.
Chcem vám po ránu pozdraviť.Babka vzala Sárinku na výlet-celodenný ku starkej.A mama hajde upratovať 🙂 Riadne sa teším lebo keď je prázdy byt a ja upratujem,tak riadne relaxujem.
Včera večer som bola so Sárkou na ihrisku a spadla mi z pieskoviska na hlavku na beton.Krvi by ste sa mi v tú chvíľu nedorezali,tak som sa zľakla.A keď padala tak stiahla na seba aj kámaratku.Tá mala na nej mäkké pristátie ale moja bábika...tak som ju furt len sledovala či sa nemotá a pod. či z toho nebude otras mozgu. ☹
Na stretko prídeme aj my.Zatiaľ to tak vychádza.Oriel keď pôjdeš,tak sa pre nás zastav,pôjdeme spolu.
Pekný deň.
pa

mirrinka
19. aug 2008

Ahojte 🙂
andrii,to je fakt - to dievčatko asi veľmi chcelo žiť...dúfam,že sa z toho všetkého dostane a že to najhoršie už má za sebou 😉

aj ja sa na vás už teším - ešte sa 2x vyspíme a je to tu - huráááá 😀 😀 😀

mirrinka
19. aug 2008

☹ to dievčatko už zomrelo ...

dagsty
19. aug 2008

http://dnes.atlas.sk/svet/azia/224635/izraelske...

to sa ani nečudujem, keď ho dali na 6 hodín do márnice - do chladničky!!!!!!!

6 hodín s ním už mohli narábať a neviem čo stvárať, šak sa preboha rodia také 600 g deti a prežijú!!!! ☹ ☹ ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
19. aug 2008

dúfam,že ten,kto to zbabral za to ponesie aj patričnú zodpovednosť a trest ho neminie 😠 😠 😠

ináč,oriel - dnes som vás s Lilkou asi tak na sekundu zazrela v meste - boli ste zladené do modra,že?ale išli sme iným smerom a dosť sme sa ponáhľali... 😉

oriel
20. aug 2008

ahojte.... juj,chudatko dievcatko,boze, v dnesnej dobe sa este stavaju take veci..... ☹ ☹ ☹ Ved to dievcatko mohlo zit! ☹ Mirri,no boli sme vcera v meste.... a v modrom.... 🙂 🙂 Nestretli sme sa,no zajtra ano!!!! 🙂 🙂

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
20. aug 2008

taktiez som hned podpisala..... 🙂 🙂

mirrinka
20. aug 2008

podpísané... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
20. aug 2008

ahojte babeny, my už spíme 😵
tak to som rada, že ste petíciu podpísali aj takto!
ten link som dagsty radšej ani neťukla... ☹ 😠

u mňa zajtrajšok platí!!!! 😎

oriel
20. aug 2008

ahojte,aj my sa na ajtrajsok veeeelmi tesime.... 🙂 Takze o 14.00 pri Msks pri parku....

emita
21. aug 2008

ďakujem za raday. 😉 (ohľadom tej torty. tak my sme už doma z mini dovolenky a dúfam že budeme mať aký taký režim, aby sme sa o tej druhej mohli vybrať von. Teším sa na stretko 😵

Idem ešte pridať nejaké foto

mirrinka
21. aug 2008

ahojte 🙂
tak ako po dnešnom stretku? deťúrence boli unavené,čo? naša hned v aute cestou ku babke zaspala.a potom ešte chúďatko moje,zbierala zemiačiky 🙂
nám sa s vami dnes páčilo,dúfam,že si to skoro zopakujeme.... 😉 a baby,pošlite mi do IP vaše mailové adresy aby som vám mohla poslať fotky 🙂 nechcem ich dávať sem,nech si každá vyberiete a dáte si sem také aké sa vám páčia 😉
zajtra sa pustím do zmenšovania,aby ste už mali aj o starosť menej - dnes som po tej zemiakovej brigáde totálne grogy,tak utekám už do postele 🙂
pa pa