Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
10. okt 2008

Mirri,tak to fakt.... sranda..... 🙂 🙂 🙂 🙂 U nas sa pozera Rex..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Lilka je z neho uplne hotova....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

emita
10. okt 2008

U nás tiež beží Rex ale Šimonko sa krúti len okolo počítača. Spapal 210ml kaše tak mám teraz pokoj 😀 On má obrovský apetít a ani to na ňom nevidno 😕

emita
10. okt 2008

Ozaj nemáte niekto prehľad kde majú pekné zimné overaly? Ale nie drahé 😀 Vetrovku už máme-parádnu. Overal stačí "obyčajný" 😎

mirrinka
10. okt 2008

emi,mrkni v Tescu,tam som niečo videla 😉

mirrinka
10. okt 2008

čawes....dnes som prvá 😀 😀 😀 ...lenže nejako sa mi ten dnešok spojil so včerajškom 😀

emita
11. okt 2008

miri to ty o druhej nemáš spania?! 😀 Si ako náš Šimonko, tiež sa mu dnes v noci nechcelo spať 😠 V tescu som už pozerala- sa mi nepáčia 😒 hoci cena super. Krútim nad sebou hlavou že sa mi zdá veľa dať za overal viac ako 500 a pritom prvá súpravička čo som Šimonkovi kúpila (na jar) stála viac ako 600 😝 Ale to bol taký ošiaľ že čo sa mi páčilo, to som kúpila. ale neviem nejako vecí čo sa mi ozaj páčia je stále málo ☹

marhar
11. okt 2008

ahojte,

oriel, tak super, že sa už realizuješ, hlavne, že ťa to baví!! to je najdôležitejšie!

andrii, ďakujem za opýtanie, máme sa celkom fajn, virozu z Tatier sme už prekonali - všetci 😀 - tak je už lepšie.

veľmi to tu nestíham, tiež som začala ešte aj školu - dpš, takže je toho ozaj dosť.

Dnes je krásne, však? boli sme už v meste, teraz alexej spinká, no ešte sa chystám aspoň niekam na ihrisko. musíme využiť počasie!!

Dúfam, že Vaše detičky sú zdravučké, je už jeseň, čoskoro zima...fuuuj, chcem letooo! ale čo narobíme, tak si aspoň to babie užívajme.

sara2
11. okt 2008

Ahojte.Marhar aj my sme si z Tatier priniesli chorobu 😠
Sárka vždy keď je v Tatrách tak sa mi tak nachladí,zahliení,že až svet.Počasie sme mali hrozné ☹ .Jeden jediný deň bolo slnečno.Ináč pršala a bola zima.A teraz tie haldy prádla,hrúza ☹
Oriel v pondelok mala ísť Sárinka do škôlky,ale takú zasoplenú ju tam neodnesiem...

emita
11. okt 2008

no ako tie kiahne? nemali ste, predpokladám...

dnes bol fakt krásny deň 🙂

mirrinka
11. okt 2008

emi,ja som včera čakala manžela...mal výjazd s mojim bratom.nejaká pánska jazda,či čo 😉 ale nečakala som až do konca,to by som asi nevydržala - prišli o piatej s asi troma promile v krvi 😠 ale nech si chlapci užijú,od dneska už zase začína tvrdý režim 😉

sara2
11. okt 2008

mirrinka,si dobrá.Som sa pobavila.
Emi,keď toto budem niekomu vykladať ako sme mali "akože kiahne",tak sa na mne pobavia.Fakt to vyzeralo ako kiahne a o to viac,že bola v kontakte s nakazenými.A nakoniec z toho bolo totálny pubertálny-síce moc skoro "džubáčik".A tak veľký,že sa to hojí dodnes 😀

ajka122
11. okt 2008

Ahojte , kde ste vsetky , pozeram , ze tu dnes nikto nebol , ani sa necudujem , dnes bol vazne pekny slnecny den , mohlo by taketo pocasie vydrzat aspon do konca oktobra ,
... dnes sme sa s chlapcami vybrali na vylet na Spissky hrad , bolo super , ...odporucam...

ajka122
11. okt 2008

...boze ja som truba , ja som tukla iba na 59 stranu a teraz pozeram , ze na 60 strane ,ze su prispevky z dnesneho dna 😀 ....

emita
11. okt 2008

ajka a ako sa vám s drobcami cestuje? my keď sme šli do Tatier tak to bolo hrozné. Ak nespal vydržal byť spokojný max.15 min a potom vyrevoval 😠

ja tu mám dnes už tretí príspevok- dobrá závisláčka, nie? 😀 Dobrú noc všetkým 😉

ajka122
12. okt 2008

emita , s chlapcami mozme cestovat kde chceme , v podstate spinkaju celu cestu az kym nezastavi auto, ale stane sa , ze sa zabudia , ale iba ked su hladni , napapaju sa a spinkaju dalej. No dufam , ze im to nezakriknem , ze su taki celu cestu zlati .... 😵 ,
...pozeram von oknom , je riadna hmla , nevidim ani na 10 metrov od bytovky 😀 ....
idem varit obedik , prajem vsetkym pekny dnik
😀 😀" od rana ma chyta nejake basnicke crevo" 😀 😀

emita
12. okt 2008

tak pekne že ti to tak básni 😀 ešte niečo pridaj 😀

ďalší krásny dník sa nám končí 🙂 pridala som dve nové fotočky 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
13. okt 2008

a ďalší síce už menej krajší sa začal... 😀 ešte spíte??? 😕

mirrinka
13. okt 2008

andrii,som ťa nezbadala... 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
13. okt 2008

andrii,to dnes sme tu len my??? 🙂 baby.kade beháte? po obchodoch? 😀 ak sú nejaké výpredaje,tak dajte vedieť,hneď tam nabehnem aj ja 😀

emita
13. okt 2008

veru veru po obchodoch. dnes bol náročný deň lebo som si zaumienila kúpiť overal. Tak som najprv behala so Šimonkom ale kedže som nič nenašla odviezla som ho domov, nechala babke a šli sme s naším ockom. Takže potom ako sme zbehala celé mesto sme nakoniec kúpila u číňana 😝 no čo už. Ale je veľmi pekný a ešte som aj veľkosť trafila takú akú som chcela. veď som behala po obchodoch s metrom 😀 😀 😀

emita
13. okt 2008

ale som popísala somariny, že? sme kúpila... 😀 to tak keď sa chcem aj chlapcovi venovať aj písať 😅

oriel
13. okt 2008

ahojte,Lilka uz zaspinkala..... 🙂 🙂 🙂 🙂 Dnes sla do sla do skolky uplne bez placu.... povedala by som,ze sa az tesila.... No v skolke bolo len 6 deticiek..... ☹ ☹ ☹ ☹ opat dajaky virus...... ☹ ☹ ☹ Emi,tak uz ste prichystani na zimu..... 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
14. okt 2008

halooo,vstávať 😀 dokedy chcete chrapkať??? 😀 😀 😀 a nezabudnite na rannú rozcvičku - to znamená, precvičiť si pršteky udieraním do klávesnice 😀
ja sa tu dnes určite ešte zastavím...pa pa 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

inna7
14. okt 2008

Ahojte....
Emi aj ja som kupila Lukaškovi overal z čiňana a bola som s nim spokojna...pekny a za dobru cenu... Nemali tam nejake pekne ruzove??? 🙂 potrebovala by som pre Sarku...
No neviem kedy sa dostavim do mesta...kedze momentalne mam prievan v penazenke... ☹ 😖
Mirri uz cvicim....skoda len ze iba s prstami po klavesnici.. 😀 😀 ..mala by som uz naozaj zacat cvicit...aj s bruchom... 😅
pekny den vsetkym... 🙂

sara2
14. okt 2008

Ahojte,aj ja precvičujem.
Už som stihla popratať byt,precvičila som si celé telo 😀
Ja som včera bola v tom detskom obchode oproti Fliperovi-moja Sárika ju volá žaba.Kupila som malej krásne nohavičky a pulovrik.Chcela som aj sako ale stálo 850korún 😲 ,tak to určite nie.Za toľko si kupim na seba.
A keďže financie sa minuli,tak som si bola potešiť dušu pohľadom na nový tovar v Life Line.Minula by som tam kopec včera ☹
A ide sa vonku lebo oskar-to akože slniečko je vonku.
počuvajte,akosi ste zabudli písať čo varíte.Na dnes nemám nič,nič sa mi nechce variť a nemám predstavu,takže polepšite sa dievčatá.
A čo stretko?
Mne o dva týždne končí materská....čo ja budem robiť....

emita
14. okt 2008

inna taký na malé dievčatko som videla v jednote. Ináč som sa na ružové nezamerievala.

ja dnes varím guľky v paradajkovej omáčke-už dováram lebo sme hore od 6.30. takže ešte skočím kúpiť knedlík a bude mňamka na 2 dni.

myslím že toto je posledný týždeň čo je dobré počasie tak by sme mohli spraviť stretko. V piatok mám školu ale iné dni môžem.

len chvíľočku som vám venovala a už na seba Šimonko prevrátil stojan s dracénou. A to by ešte nič nebolo ale čera som polievala kvety tak bol celý zablatený 😠

mirrinka
14. okt 2008

no tak to je super,že ste aspoň trošku rozcvičili 😉
...ja som akurát dokončila obedík - dnes budú fašírky a zemiaková kaša 🙂

emita
15. okt 2008

no čo, mirrinka čo je s tebou že dnes ráno neotváraš?! 😀 My prajeme všetkým pekný deň 😉