Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
27. okt 2008

ahojte
ja začnem tak trošku smutnou správou ☹ ... Lianke sestra v sobotu tak privrela prštek do dverí,že jej v časti pod nechtom,odrezalo prst,držal sa iba na pol centimetrovom kúsku kože...boli sme vtedy u našich,25 km od mesta,tak sme hned nasadli do auta a za necelých 15 min.sme neskutočnou rýchlostou došli na chirurgiu... baby,ani si to radšej nepredstavujte,ked som videla ako jej visí prst,skoro som odpadla...ale zošili jej ho,a dnes sme boli na previaz,tak vraj sa pekne hojí,nehnisá ani tam nie je infekcia... v stredu ideme zase a dost dlho ešte budeme chodit previazovat,a potom vybrat stehy... chúdatko moje malé si toho prežilo už až až...
ved si predstavte,že sa len porežete a ako to bolí,nie to ešte odrezat skoro celú čast prsta... v správe bolo napísané,že takmer celková amputácia...potom vám dopíšem viac,lebo už na mna zase ide ten hnusný pocit,ked mi zviera žalúdok a tak...ja na to nedokážem ani mysliet,lebo mi je normálne zle... ☹ 😢

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
27. okt 2008

boze Mirri,to je hrozne...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ani si to nedokazem predstavit.To muselo byt strasne.Neviem,co by som v tej chvili robila.Chudatko malinke. 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ Sari,tie ceny cizmiciek su fakt hrozne.... ja som bola pozerat vo velkej obuvi.... ceny okolo 800sk.... chcem este ist kuknut do zdravotnickych potrieb..... alebo aj na nete.... Nesuri mi to az tak velmi,jedny cizmicky mame....

inna7
27. okt 2008

panečku...mirrinka, to je hrozne, chudatko malinke...to musel byt veľký šok pre ňu.... ☹ želám Lianke skoré uzdravenie pršteka.......ako hovori andrii je ešte maličká tak by sa to malo dobre zahojiť...
tak to ste teda mali smutný víkendik... ☹

emita
27. okt 2008

mirrinka strašné 😖 ☹ prajeme skoré uzdravenie

mirrinka
27. okt 2008

ďakujeme dievčatá...
to sme mali fakt hrozný víkend.asi najhroznejší v mojom živote.
dnes ked sme boli na previaz,tak ja som sa síce na to nepozerala,lebo som ležala na nej,aby sa nehádzala,ale manžel vravel,že ten prštek videl,a že to vyzerá celkom dobre.len to že tam nemá necht,ale doktor vravel,že nechtík dorastie...tak snád sa nám skoro zahojí 😉

emita
28. okt 2008

ja mám veselšie správy. dnes ráno sa nám narodila sesternička Zuzanka 😵 Tento rok by sme teda mali čo sa detičiek týka uzavretý... 3 vnúčatká za rok stačia, že? 😀 Len tak rozmýšľam že nemáme v okolí vôbec chlapcov v Šimonkovom veku ☹ . asi sa presťahujeme na mája aby sme sa mohli chodiť hrať k andii a ajke 😀
prajeme vštkým krásny deň (ja pôjdem nakupovať tak isto bude krásny 😀 ) a Lianku aby prštek nebolel jej prajeme.

emita
28. okt 2008

andrii -sorry preklep

sara2
28. okt 2008

Mirrinka to je nám ľúta.chúďa malé zlaté tak to si vytrpelo...je to ako zo sci-fi čo si opisovala.
No veľa božtekov jej posielam a prštek nech sa hojí.Držte sa kočky.
Emi aj ja dnes idem nakupovať papučky,pyžamko aj nejaké nohavičky pre malú.
Ja som bola včera u pôvodného zamestnávateľa a samoška že mi moje miesto nedá,takže hľadám nové.A pevne verím,že dlho nebudem musieť ,že aj k nám priletí bocian 😀 .
Krásny deň.

inna7
28. okt 2008

Emita blahoželám k sesterničke.... 🙂 my sme so sestrou tiež mali rovnako chlapcov a potom dievky...len škoda že žije inde... nemám tu s kým ani kočikovať... ☹
My sme dnes tiež boli v meste...kupila som si termoobal na fľašu a samoška že mi tam tá moja nevlezie... 😅 no čo už...
Som sa tešila že Sárka ma rada zeleninku...no tak som sa dotešila. 😒 ..nepomáha ani glukopur. 😠 ..jednoducho otočí hlavku na bok...vybitá ako poistka...
Sara2....tiež ma to čaká....mala som totiž na dobu určitú..... ☹

emita
28. okt 2008

inna, mne Šimonko tiež tak po istom čase začal odmietať mrkvičku ale pár dní som mu ju nedala a potom v pohode. dnes zje akúkoľvek zeleninu. horšie už s ovocím. výživu zje iba Bala aj to len niekedy
ja si tiež budem hľadať novú robotu. Do tej starej by som sa ani vrátiť nechcela. Ale tak spolieham na to že angličtinárky sa vždy melú tak nestresujem 😎

oriel
29. okt 2008

ahojtee....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dnes je celkom pekne vonku..... vsak.......

mirrinka
29. okt 2008

ahoj 😉 no,dnes je krásne,akurát sme prišli z prechádzky...ráno sme boli na previaz,tak doktor vravel,že sa to krásne hojí,tak som rada 🙂 užite si dnešný pekný dník,lebo ktovie ako bude zajtra 😉

sara2
29. okt 2008

Mirrinka a vravel vám aj lekár ako ten prstík po zahojení?Či v ňom bude mať citlivosť a tak...keďže to malo chúďatko takmer celé amputované ako si písala.Dávaš malej aj nejaké lieky od bolesti alebo ju to už nebolí?
pa 😎

mirrinka
29. okt 2008

nevravel nič,že čo bude potom,len to,že u nej by to ani nemalo byt poznat,kedže je dost malá... a dnes som jej prestala dávat antibiotiká.dávala som jej od soboty...ináč nič.vždy jej tam dajú nejaký roztok,ked ideme previazat,a to je všetko...dnes som ho už videla aj ja - okolo celého prsta nitka a není tam nechtík... pre mna to vyzeralo hrozne,ale doktor vravel,že je to už pakne a že sa rýchlo hojí...

emita
29. okt 2008

no mirrinka tak to som rada že ste na dobrej ceste. Len tak ďalej 😉 a kedy jej vyberú stehy? To asi nebude tak skoro, že? 😒
dnes bol fakt super deň. krásne teplúčko-sme si užili. ale Šimíkovi idú ďalšie zúbky tak zle spinká. A boli sme aj pozrieť bábätko (ale len ja s manželom). Jeeeej taká je krásnučká 😵 a malinká... nádherné bábo

inna7
29. okt 2008

my sme boli dnes na navsteve a skoro som mojmu krsniatku privrela palcek do dveri, 😖 ale nastastie som si to vsimla... som si spomenula hned na vas mirrinka...tak super ze sa to dobre hoji...klopklop 🙂

mirrinka
30. okt 2008

Šimonkovi prajeme všetko najlepšie k meninkám 🙂 vela zdravíčka a štastíčka 😉

inna7
30. okt 2008

aj ja sa pripájam....Šimonkovi všetko NAJ..... 🙂 🙂 🙂 nech vám rastie ako z vody a nech je zdravučký.... 😎
my sme dnes boli na očkovanie so Sarkou...no prebehlo to hladko....
pekný den prajem....až na ten vietor je vonku pekne... 🙂

sara2
30. okt 2008

Všetko najlepšie oslávencovi 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
30. okt 2008

Jeeej ďakujeme všetkým ktorí si na nás spomenuli. Tiež prajeme Simonke aby bola zdravá a veselá-nielen dnes ale každý deň 😉
fakt krásny deň ale dosť fúkalo 😒

mirrinka
30. okt 2008

jéééj andrii, ja som na tvoju Simonku úúúúplne nejako pozabudla.prepáč 😉 všetko najlepšie jej prajeme a nech sa jej vo všetkom darí 🙂

mirrinka
30. okt 2008

andrii,no...LIEKY ešte lietajú 😀 😀 😀 vdaka,aspon niečo ma dnes rozosmialo 😉

emita
30. okt 2008

mirrinka čo že "lieky" ale dnes sme pozerali jednu svadbu a tam v menu že "hosťina" som si myslela že ma porazí 😅
tak my už máme po oslave. všetko som poctivo dojedla, veď Šimonko má meniny len raz v roku... dobrá výhovorka, že? Ešte dobre že máme len jedného Šimonka lebo neviem ako by som vyzerala 😀
pozeráte ordináciu? to by bola zápletka keby Gregor dostal HIV 😝 to vymyslel môj manžel 😀

alcapalca
30. okt 2008

Ahojte, chcem sa vas popytat na vasu nemocnicu. Maly ide vyberat mandlu pod celkovou narkozou a objednali mi ho do Humenneho lebo tu v PO by cakal polrok.
Mozte mi podat nejake skusenosti? Dik

inna7
31. okt 2008

Dobreranko všetkym... 🙂 🙂 🙂 andrii prepač...ani som nevedela že maš Simonku...tak dodatočne všetko NAJ!!!

alcapalca....čo sa týka našej nemocnice, tak asi ako všade niektorí doktori super..iní zlí...ale ušno-nosno-krčné oddelenie je super...a to nielen čo sa vybavenia týka, ale aj personál je tam veľmi ústretoví a milí...bola som tam s deťmi niekoľkokrát...a známej synčekovi tiež vyberali mandle pod celk.narkózou...mal 4ročky...v tej narkóze bol 2minutky...bola to veľmi rýchla operácia...a viem že si tiež pochvaľovala....
tak dúfam, že ti všetko dopadne dobre a budeš tiež spokojná...hlavne nech to malému pomôže....držím prsty... 😉

inna7
31. okt 2008

alcapalca...krásni synčekovia....musíš to mať doma pestrééé 🙂 🙂 🙂

mirrinka
31. okt 2008

baby,vy už víkendujete? 😀

mirrinka
31. okt 2008

...hm,asi hej 😀