Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

myparis
5. mar 2012

@majina.b myslis, ze na duchnovicovej maju jasle? alebo kde si myslela, ze maju jasle
chcela by som dat maleho do skolky ked bude mat 2 roky a tri mesiace, deti do 3 rokov beru asi len sukromne, vsak?

ewwe
8. mar 2012

cauko humencanky, baby chem sa vas opytat tiez na skolku statnu na trebicskej, mate s nou nejake skusenosti?? ako ste spokojne a vase deti? diky kazde info potesi

emita
10. mar 2012

@myparis na Duchnovičovej berú od 1 roka, na 1. mája dávali susedia tiež od 1 roka. tam majú tuším saunu alebo bazénik-niesom celkom istá. je to tam vedené tuším ako sanatórium. od 2 rokov berú už do normálnej škôlky, dokonca majú na deti mladšie ako 3 roky vyššiu dotáciu, len či majú miesto... zápisy už bežia takže sa popnáhľaj

limoni
13. mar 2012

@emita dakujem

chryse
14. mar 2012

@kahlan1 ahoj jasne,,,,, ja som na tom podobne,,,,,byvam tu sice cca 2 roky, ale stale si neviem zvyknut,,, 😒

chryse
14. mar 2012

@anicka1981 ahojky,,,ako postupuje stahovanie??? 🙂

kahlan1
14. mar 2012

@chryse ahoj 🙂 no tiez si vobec neviem zvyknut :( mam toto mesto velmi rada ale chybaju mi moznosti ake su vo vacsich mestach

chryse
14. mar 2012

@kahlan1 presne, je tu strasne malo moznosti kam s detmi,,,a teraz v zime je to este horsie,,,, a odkial pochadzas?? byvas priamo v he???

kahlan1
14. mar 2012

@chryse hej priamo v humennom aj ty?

chryse
14. mar 2012

@kahlan1 ee,,,my sme predtym byvali u svokrovcov v dlhom,ale teraz v brestove,,

kahlan1
20. mar 2012

@chryse to je nad starym kostolom ze? 🙂 ja byvam na gastanovej ulici a som tu sama ako prst ☹

chryse
20. mar 2012

@kahlan1 hej hej,,,,, v dome,,,tak aspon to, ze nie v bytovke,,:o)))).....

kahlan1
20. mar 2012

@chryse no my tiez v dome, tiez lepsie lebo vytrepat sa z obomi na dvor je zaberak :D sa neviem dockat tepla ked ich nebudem museit tak obliekat 🙂 bude to trosku lahsie

zuzulik7
21. mar 2012

@kahlan1 Ahoj, chodievas do mesta na prechadzky? Pozerala som kde je Gastanova ulica,...kus cesty odo mna...tiez si tu v HE poznam len par ludi,...

kahlan1
21. mar 2012

@zuzulik7 ahoj praveze nechodim :( lebo Anetka sice chodi ale daleko nezajdeme :( a ty kde byvas?

zuzulik7
21. mar 2012

@kahlan1 aha, skoda... na 3-ke

kahlan1
21. mar 2012

@zuzulik7 skoda :( to je na opacnom konci

chryse
26. mar 2012

@kahlan1 no presne ako my,,,len pred dom sa dostaneme,,,a v lkociku uz nexe byt vobec,,,:o(((

majakuca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kahlan1
19. apr 2012

@majakuca jeeeeej konecne niekto blizko 🙂 to je ako je na dubnik ze? tak to je kusok odomna ja byvam pri tom rozesti gastanka - dubnik

majakuca
19. apr 2012

áno, ako na dubník 😵 tak to sme blízko seba 😵 možnože sa aj vidíme 😀

majakuca
19. apr 2012

@kahlan1 áno, ako na dubník tak to sme blízko seba možnože sa aj vidíme

kahlan1
19. apr 2012

@majakuca možno aj ano 🙂 ja len po ulici chodim ak na prechadzku - jedna v kociku a druha za ruku 🙂
a Risko chodi do skolky?

majakuca
19. apr 2012

@kahlan1 no my po ulici nechodíme, nie je veľmi kam, sme len na dvore alebo v meste. Riško ešte nechodí do škôlky, pôjde až na jeseň. 😵

radka24
19. apr 2012

@ewwe - ahojky, ja davam meleho do skolky na sid.3., je to tam super. velmi mile pani ucitelky, pani riaditelka na jednotku, da sa s nou dohodnut na vsetkom. malicky ma 15 mesiacov a na skolku si zvykol behom jedneho tyzdna. Ocenujem najma individualny pristum - v triede je 7 deticiek a 2 pani ucitelky. Naozaj im doverujem a jaslicky Aura odporucam urcite.Radka

kahlan1
19. apr 2012

@majakuca no ja sa do mesta velmi nedostanem :( tak ja len na dvore a potom pred dom sa trosku prejst a to je tak vsetko 🙂
mohli by sme niekedy pokocikovat ak by sa ti chcelo 🙂

kisasonka83
19. apr 2012

@ewwe ahoj neviem ci je to pre teba este aktualne ja tam davam dceru teraz je v pripravke a som spokojna aj ja aj ona🙂
ucitelky v pohode a dcera tam tiez rada chodi,povodne mala ist do inej skolky ale uz nebolo miesto,ale nelutujem

majakuca
19. apr 2012

@kahlan1 no to by sme mohli 😵

ewwe
20. apr 2012

@radka24
@kisasonka83 dakujem, kazda skusenost dobra, mala je zapisana, len na rozhodnutie este stale cakame, vraj riaditelka poziadala o zvysenie kapacity skolky, lebo ma vela deti prihlasenych, tak neviem na com som a dost ma to stve, pretoze vsetky kamosky uz maju deti prijate, len ja musim byt extra 😖 😖 😠

kahlan1
20. apr 2012

@majakuca 🙂 tak ked vykukne slniecko tak sa mozme dohodnut kedy dame stretko - lebo z tej "samoty" mi je niekedy uz tazko nemyslim to doslova deti su uzasne ale nejaky kontakt s dospelymi by bodol :D