Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

bobooo
24. júl 2009

ahojte
skorica9 ano volá sa feretová a aj mne chutie tie torty a to veľmi zákusky a torty nemusím ...
inna7 inak tá tvoja tiež vyzerá chutno 😉

oriel
24. júl 2009

ahojky kocky,,,.... 😀 u nas uz kufre zbalene..... rano odchadzame,... 😀 ... drzte prosim palce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
26. júl 2009

Ahojte peknu nedelku 😵 to čo je, kde ste všetky???

sara2
26. júl 2009

Ahojte 😉
My sme boli včera v KE.Pôvodne sme chceli ísť na tú detskú železničku...ale pršalo.Tak sme skončili v Optime.Boli sme v kine.Na Dobu ľadovú3.Ale šli sme na riadne vysielanie nie na 3D lebo sme si mysleli,že by to bolo pre Sárku náročné.Bola spokojná s výletikom.Dnes sme sa chystali na Šíravu len nieviem či nezmokneme.
Peknú nedeľu. 🙂

mirrinka
26. júl 2009

čafte 🙂 od nás akurát odišla svokra,takže po dlhom a namáhavom týždni konečne pokoj a kľud 😀 😀 😀 😀 idem si to užívať 😀

emita
26. júl 2009

ja som ešte stále doma 😖 uf a už by som tak rada šla... 😒 dnes sme mali veľmi vydarené veľké rodinné stretnutie z manželovej strany. guľáš, živánska a iné lakocinky... tak toto som ešte chcela absolvovať a ísť tak uvidíme. a držte palce aby som sa tej noci vyspala lebo poslednú mi 4,5 hod. trvalo kým som zaspala a "užila" som si 4 hodiny spánku s tým že každú chvíľu hore... no uznajte-horšie ako celú noc kojiť 😖 !

zaregistrovala som že včera v KE lietadlo do Antalye čakalo 12 hod. na odlet. dúfam že ním nemali ísť oriel 😕

skorica9
27. júl 2009

caute baby ako vidím každý si užíval nedelu, ja som nestihla mali sme návštevu a potom som stihla iba pol hodinove pivo narýchlo s kamoškami. Emita ako vidím cakáš bábo, tiež ste sa pošikovali. Moje detičky maju 1,8 mesačny rozdiel a dáva mi to zabrat. Malý 3 mesačný roman ani tak nie ako dvojročná Deniska ktora je královnou zvierat levica a tá si vie presadit takmer všetko. Mam však víhodu, že bývame u rodičov tak mi velmi pomožu. Držím prsty. 😉
i,

sara2
27. júl 2009

Emi,Oriel odlietali z Bratislavy v sobotu poobede o druhej alebo tretej.Ona si už užíva slniečka. 😎
Emi ako sa cítiš?

emita
27. júl 2009

uf sara-ešte že tak 😝 ďakujem dnes som sa už vyspala 🙂

skorica sama som veeeľmi zvedavá ako nám to pôjde 😀 ale už sa na to veľmi teším 🙂 my tiež máme rodičov priamo nad nami a druhých len na vedľajšej ulici 😀 všetci ochotní vždy pomáhať... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
27. júl 2009

Ahojko 😉

Emi,dnes som v meste videla tvojích chlapov 🙂 .Ocko kočíkoval...malý spokojne sedel a mamka asi doma vegetila???? 😀

tamarka_na
27. júl 2009

Ahojte 🙂
Andrii,nevola sa ta tvoja suseda nahodou Silvia?A nemá náhodou už jednu 12-ročnú dcérku Mišku??Ak áno,tak to sa poznáme aj my 🙂
Emi...tak už ti prajem,aby to čoskoro prišlo,lebo ťa viem pochopiť...tieto posledné týždne sú fakt náročné 😉 a ešte v lete...

emita
27. júl 2009

tamarka ďakujem. závidím všetkým čo to už majú šťastne za sebou. sara2 mamka doma nevegetila: mamka nakupovala vo veľkom 😀 potrebovali sme nakúpiť ešte pár darčekov lebo teraz máme také oslavami nabité obdobie no a keby niečo tak v tom nenechám manžela samého 🙂

inna7
27. júl 2009

Emi ešte vládzeš nakupovať? drž sa... 😵

moja malá mi včera hrozne spadla...na rovnej zemi sa podkla o vlastnú nožku a spadla rovno na čelo...bozuľa jak hrom...a dnes poobede začala teplotovať...tak sa o ňu bojím...zajtra ráno ideme pre istotu k lekárke...dúfam, že to nebude nejaký otras mozgu... hrču má riadnu... ☹

tamarka_na
27. júl 2009

Inna,mne moji teplotovali dva dni...a susedkina mala tiez...teraz su take virozy...Alex mal najvyssiu 38,2 a Nellka az 39...bolo to teraz pred troma dnami...ale radsej chodte k lekarke,pre istotu...dufam,ze to nebude nic vazne... 😕

douglas
27. júl 2009

treba skontrolovat zrenicky, ci su rovnake (vo velkosti) a ci nezvracala. hrca je maka al. tvrda? a buchla o co? moji chlapci su kazdy den odreti ☹

mirrinka
28. júl 2009

Ahojte 🙂
...tak my sme dnes išli do škôlky s revom - to ešte nikdy nerobila,neplakala dokonca ani ked tam šla prvýkrát ☹ vraj ju bije jedno dievčatko,akási Timea a ukazovala mi aj ruku,že tam ju kusla - nemala tam nič,ale nedávno mi tiež ukazovala,a boli tam riadne zubiská 😠 tak teraz neviem,či je to fakt pravda,ale nevidím iný dôvod prečo by tam nechcela chodiť,ked sa vždy do škôlky tešila.... ale divadlo dnes spravila riadne - dve učiteľky si s nou nevedeli poradiť,dokonca tam ešte aj Prokipčák nabehol 😖
..vravela som o tej Timee aj učiteľke,tak povedala,že je to také číslo,že sa na nu dosť detí sťažuje,tak neviem čo teraz....no museli ju nasilu zobrať,lebo ako sa hovorí,ak spadneš z koňa treba na nho okamžite znova nasadnúť (netúžim po dalších takých ránach ) 😒

tamarka_na
28. júl 2009

Ahoj Douglas...uz si tu dlho nebola 🙂 Mne tiež Alex párkrát poriadne spadol...dávala som na ňho pozor v noci a tiež hlavne,či nebude vracať...

Mirri,vydrž ešte pár týždňov a uvidíš ako sa jej bude páčiť v novej škôlke... 😉

emita
28. júl 2009

ahoj douglas ako sa vám darí?

inna tak ako? dúfam že nič...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
28. júl 2009

andrii..viem,že mali Kristínku...Silvia je mamina kolegyňa,tak sme to vedeli hneď v sobotu 🙂

my sa o chvíľu chystáme pred blok na dvor,len čakáme ešte na malého spachtoša...

inna7
28. júl 2009

ahojte...áno douglas, dík, viem o tom, už som toho prečítala ažaž...ono dieťa nemusí mať ani žiadne príznaky, zvracanie a iné, a môže ísť o vnútroleb.krvácanie...tak dúfam, že to nie je náš prípad... ☹

od rána sme dnes behali po lekároch...maličká má aj chytené hrdielko, tak tá horúčka môže byť aj z toho...v noci mala 39tky...dávali sme zábali a čapíky...našťastie teplota ustúpila...no celý deň teplotuje...2x mala triašku...chúďa...
boli sme aj na rtg, tak praknuté to nie je...

dúfam teda že tie teploty sú z tej virózy...a z hrdla...krčiarka jej nasadila atb, tak dúfam že jej pomôžu 😒 ...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
29. júl 2009

ahoj andrii...v noci ok...teplotky klesli...len je dosť ospalá a mrzutá...ale to môže byť aj z tej virózy...a tiež hnačkuje...tak neviem už čo robiť...naša dr má dovolenku..niet sa ani s kým poradiť...a tá čo ju zastupuje mi nesadla... 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
robodracica
29. júl 2009

Aby pri antibiotikách neboli hnačky, treba nasadiť probiotiká. Napr. Nutrolin B. 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
29. júl 2009

probiotiká samozrejme berie...infants dophilus...tie jej dávam aj ked neberie atb 😉 kvôli imunite...lebo bola často chorá...
od včera má hnačky..asi z atb...berie summamed - iba 4 dávky...tak už len 2x... teploty dnes vôbec nemala..tak už nebudem meniť za nové...

emita
29. júl 2009

joj inna ma mrzí, prajem nech je maličká zase skoro fit...

inna7
30. júl 2009

Dobre ráno....ďakujem Emi 😵 dúfam, že sa jej už polepší...v noci sme síce nespali, ale aspoň neboli teploty...ty sa ako cítiš..? včera som sa dozvedela že aj susedka naša mala teraz dievčatko..Anetku..na druhý deň po pôrode ju pustili na vl.žiadosť domov.. 😕 🙂