Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

robodracica
28. jan 2009

Ahojte! Má z Vás niektorá umývačku riadu? Ja už mám objednanú a za 2-3 dni by som už ju mala mať. Verím že to bude dobrá investícia, lebo ma už nebaví toľko umývať riad. 😝 Teším sa už na ňu ako decko! 😀

emita
28. jan 2009

umývačku nemáme ale kým sa narodí druhé tak sa dúfam podarí kúpiť 😉

my sme dnes mali tekvicový prívarok. mňam-mňam ja ho tak ľúbim. aj Šimonkovi chutil 🙂 na piatok palacinky abo pečenú rybu no a na zajtra? dajte inšpiráciu 😉 žeby francúzske zemiaky?

tamarka my riešime opačný problém 😀 ako napratať do našej malej spálne 2 postieľky? 😀 ale už to máme premyslené 😉

tamarka_na
28. jan 2009

No,moja švagriná to vymyslela najlepšie...má štyri deti.Jedno malinké,spí ešte v postielke v spálni a ďalšie tri majú v detskej dvojposchodovku a ešte spod spodnej postele sa im vyťahuje ďalšia-tretia.Mne sa to zdá perfektné,uplné šetrenie piestorom 🙂 🙂 my teraz aspoň máme viac miesta... 🙂

Emi...a ako ste to vymysleli?

robodracica
28. jan 2009

Tamarka: Alex už spí na posteli? 🙂

tamarka_na
28. jan 2009

Hej,obaja spia na poseli a v postielke mi spali iba do pol roka...sa im tam asi veľmi nepačilo 🙂

emita
28. jan 2009

no obidve postieľky budú v spálni len komodu musím odtiaľ presťahovať-bude z nej prebaľovací pultík a posunúť skrine... my postieľku využívame... máme vlastne 2. jednu sme kúpili a jednu máme tú čo ste mali aj vy tú sme mali na hranie. ale keby si videla ako ju doriadil-celá ohryzená 😠

inna7
28. jan 2009

my sme boli aj dnes u našich...včera som robila tiramisu,tak som ho dnes predsa musela ist aj zjest,no nieee 😀

no, my mame akurat tak prazdne miesto, kde už 4roky mala stáť kráááásna umyvačka riadu, ale....neboli na to zatial vyhradene financie... 😒 je tam teraz koš 😀 😀

o tej dvojposchodovke rozmyslam aj ja..kedze mame len jednu detsku...no zatial je čas... 😉

sara2
28. jan 2009

ahojte,kde ste???

douglas
28. jan 2009

ahoj sara

oriel
29. jan 2009

Dobre ranko.... ja uz mam kavicku pred sebou..... o chvilku budim aj Lilku 🙂 🙂 🙂 🙂 A hor sa do skolky.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 potom som tu 🙂 🙂 🙂

oriel
29. jan 2009

halo,halo..... je tu niekto? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to fakt este vsetky spite????

inna7
29. jan 2009

ahoj oriel...dobre ranecko..uz som jeden prispevok poslala, ale nevzalo mi ho... 😠

ja uz som si dopila kavicku a idem si dat musli... 🙂 akurat som pisala ze Lukasko je stale este chory...tak som ho nedala do skolky...a malicka tiez..vkuse zasoplena... ☹ u nas ta nadcha netrva tyzden dva..ale furt mesiac..ked nie viac...
tymto pozdravujem vsetkych co k nam chodia s bolavym hrdlom,alebo s nadchou... 😝 😠 a minule nás pozvali na navstevu a zabudli nam povedat taku "malickost" ... ze su chori... tak akoze iq-hupaci kon... 🤐

inna7
29. jan 2009

som nazlostena..prezoze ja by som nikdy nezavolala domov niekoho s detmi, keby bol u nas niekto chory...a tiez by som sa chora nikam netrepala na navstevu...tak nechapem ako to dakomu nedochadza..!!! 😠 😠 😠

oriel
29. jan 2009

inna..... suhlasim s tebou... 🙂 🙂 😉 poslala som ti IP..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
29. jan 2009

ahojte 😉

Ja mám kávu už tiež za sebou,ale dala by som si ďalšiu...Oriel-odrovnalo ma to ☹

oriel
29. jan 2009

Sari daj si druhu,aj ja idem dat...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ozaj,nebola si sa pytat o karneval? Ja stale zabudnem..... spomeniem si,az ked som doma.....

sara2
29. jan 2009

Zatiaľ som nebola. Dnes z domu ani nohu nevytiahnem.To počasie je na nervy 😠 Muž mi teraz poslal obrazkovu sms-ku.Išiel cez Domašu a tam snehu ako v Tatrách.Tak dufam,že aj tu to bude.
Sárka mi čumí dvd od Lilky.A má pre Lili darček.Tak keď bude zajtra snáď krajšie,tak prejdme sa do Katky a prezvoním ti pred vami. 🙂
A dúfam,že ten karnevál usporiadajú.Všetky škôlky ho majú alebo majú už termíny.A na nástenke nieje oznam?

oriel
29. jan 2009

neviem,nepozerala som 🙂 🙂 🙂 🙂 dufam,ze dnes sa nezabudnem opytat.... 🙂 🙂 darcek??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
29. jan 2009

ahojte 😉
aj ja budem mať o chvíľu kávičku.... u tamarky 😀 😀 😀
idem pre Lily do škôlky a potom rovno na kafčo 😀 tak čáááááááu

oriel
29. jan 2009

a kade si sa tulala od rana???? 🙂 🙂 🙂 🙂 ze si tu nebola? 🙂 🙂 🙂

inna7
29. jan 2009

aj ja si idem zaliat druhu kavicku... 🙂 🙂 🙂 co dobreho ste varili?? my máme zatial iba tekvicovú poliefku...a druhe neviem...jogurt?? 😀

sara2
29. jan 2009

Inna,ako varíš tekvicovú polievku? Myslíš tu oranžovú tekvicu?
Ja upratujem.Sárka si kreslí s vodovými farbami...snáď poobede aspoň na 15 minút vylezieme vonku 😢

emita
29. jan 2009

ahojte, my sme boli s babuľkom sa sone. júj ako je krásne ho vidieť a vedieť že je všetko o.k. mám aj krásnu fotočku ako si tam vylihuje v brušku 🙂 tak keď oskenujem tak dám do albumu ale teraz musím ísť variť-už som hladná ako vlk. Kedže ste nič neporadili tak budú francúzske... termín mám na 6.8. čiže podľa poslednej m. trošku neskôr ale podľa ovulácie je presne ako má byť 😉 tamarka, a je len jedno 🙂 🙂 🙂

robodracica
29. jan 2009

Hlásim že mám navarenú kuraciu pečeň na smotane s knedľou. 😀 😀 😀 Je to rýchle a aj chutné. 😉

oriel
29. jan 2009

hm,robodracica..... chutne 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja obedy nevarim..... no rozmyslam,co uvarit na veceru 🙂 🙂 🙂 Sari,ked budem ist zo skolky s Lilkou,tak ti zavolam,mohli by ste zijst aspon na trocha za blok.... Hm? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ked ovsem nebude prsat

inna7
29. jan 2009

ano sari tu oranzovu...mam jej vela namrazenej...das varit s tym co mas v chladnicke...ja momentalne s kalerabom, pridala som pokrajany cesnacik a natur bujon slepaci... mozes aj zemiacik..dochutis vegetkou, a ked je makke vsetko rozmixuješ a doleješ mliekom...potom uz podla hustoty dohustis zatrepkou z muky...moja bola dost husta, tak som uz muku ani nepridavala...s hriankou super polievočka... 🙂

Emi...pekne...aj ja som sa vytešovala z tych sono fotočiek..mam jednu kde si sarka cumla palcek... 🙂 a nepovedali čo to bude? 🙂

oriel
29. jan 2009

inna,ty si ale kucharka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
29. jan 2009

Emi,aj mna tie sona stale dojali.... bolo to take mile 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

emita
29. jan 2009

tak už je tam 🙂 nie inna, ešte skoro a Šimonka sme sa dozvedeli až v 37tt takže sa ani nejak nechystám že budeme skoro vedieť pohlavie...

tamarka_na
29. jan 2009

jéj Emi,čistá mamka 😀
...to je fakt zázrak,že sa z niečoho tak malého vyvinie človiečik 🙂 ono to už vlastne človiečik je 🙂

ja som dnes varila mrkvovú polievku s mliekom a krupicovými haluškami a pečené stehná s ryžou...

a robodračica...tá pečeň na smotane môže byť fakt dobrá...ja mám veľmi rada kuracie pečienky,ale zatiaľ som robila len klasicky na šťave s ryžou,ale určite skúsim aj takto... 🙂