Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
13. mar 2009

zajtra ju poobliekam, nafotim a prihodim...jej su dobre vecičky z kenvela čo su na dvojročne slečny... 😵 😀 🙂 váži 9,8kg...tak čo no, je po mamke... 😀

inna7
13. mar 2009

Oriel dakujem... 🙂 som mala pôvodne objednanu v ruž.farbe, ale ona sa pomylila a ostala jej len strieborna, tak som ju nakoniec vzala....ale nelutujem, lebo je fakt krasna a ružove už mame..

Sari...pozerala som nejake kabatiky, ale poväčšine mali len v ružovej farbe...v bielom som nenašla...a cena sa pohybuje okolo 700,.

emita
13. mar 2009

čafte čafte. ja som sa cestou z vlaku zastavila v Tescu a bola som veeeľmi sklamaná ☹ nič na Šimíka sa mi nepáčilo. mne sa vždy páčia len tie dievčenské vecičky. 😖 a na seba som si tiež nič nenašla. hľadám totiž niečo prechodné kde by som zmestila aj bruško ale keď som videla tie ceny že po zlacnení 800Sk a budem to nosiť mesiac? 😝 😢 a keby ste náhodou natrafili na chlapčenskú prechodnú vetrovočku v prijateľnej cene (nie 700 😀 ) dajte vedieť. ja mám za 2 týždne prečítať 3 knihy takže na blúdenie po mmb nebude času 😒

inna7
14. mar 2009

dobre ranko..... 🙂 emi a mne sa pačili aj na chlapcov vecičky...tu v tescu...krasne podostavali teraz... 😵

no kavičku dopijem a hor sa do pratania... 😒 ☹ 😖 😢 😔 🙄 🤐

oriel
14. mar 2009

Dobre ranko... aj mne sa pacia v tescu aj chlapcenske veci..... Pretoze stale som si myslela,ze chlapci sa nedaju pekne obliekat,no ked som videla Tesco a aj MMb... tak mam opacny nazor.. 😀 😀 Emi a takato riflovka by sa ti nepacila..../http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5198182/ Je uplne nova.... my sme taku minuly rok kupili v Tescu pre sestrino krsna a stala cca 450sk.... Ja som teraz len na skok kukla na MMB....

inna7
14. mar 2009

jej..tá je krásna...a za super cenu.... fakt, to "hladanie" trvá pár sekúnd...po zadaní tvojich podmienok... 🙂

oriel
14. mar 2009

iina,co dnes varis? ty mas stale niejaky dobry recept... 😀

inna7
14. mar 2009

prave som nad tym rozmyslala....polievocku mam navarenu este od vcera...špenatovu...vyborna je 😵 ...a druhe neviem...asi zapekane cestovinky so zeleninou... 🙂
a ty??

oriel
14. mar 2009

ja som rozmyslala nad bryndzovymi haluskami.... 🙂 To ma rada aj Lilka.... 🙂 Od rana sa ma v kuse pyta ,,mami,nebudu pichat?,, ja v kuse ,ze nie.... boze chuda a v pondelok ideme zase.... 😠

inna7
14. mar 2009

bryndz.hal. sme mali včera... 🙂 inač mi vybuchla zastrčka... 😕 som vsunula kabel od vysavača a zrazu bum.. 😖 takže nevysavam.. 😀

oriel
14. mar 2009

ty kokso..... 😠 a nic sa ti nestalo.....>? ☹ Ja by som sa asi od strachu.......... 🤐 😨

mirrinka
14. mar 2009

ahojte 🙂 dnes máme krásny deň,čo? 😎 😎 😎 my ideme na bicykel.... idem ešte kuk na MMB a padáme vonku 😎 😎 😎 papa

emita
14. mar 2009

nakoniec som sa rozhodla že nekupujem nič 😝 som si spomenula že dostal ešte pred rokom od našich kamarátov z Nemecka takú bundičku akurát nepodšitú ale keď mu pod to dám mikinku, vyzerá suprovo 😎 podobne ako tá z mmb. no ja si nemôžem pomôcť. prejdem po chlapčenskej strane a nič ma neosloví a potom prejdem po dievčenskej a brala by som všetko 😀

inna7
14. mar 2009

nič sa nestalo,len sme sa zľakli.... 😲 🙂
tak ja som nakoniec varila maskovu polievočku...a kuracie prsia so sojovymi kockami, šampinonmi a brokolickou...plus cestovinky a syrova omačka... prave som dojedla dupľu.. 😵 🤐 😀

všetko vypratane,už LEN kopa žehlenia na mňa žmurka... 😔 ☹

tak je pravda, že na dievčatka majú toho oveľa viac, ale teraz tam sú celkom pekné veci aj pre chlapcov... 🙂

sara2
14. mar 2009

Ahojte,nestíham čítať 😀 😀
My sme boli dnes u mojej babky.Varila som tam obedík,Sárka ponaháňala mačku,urobila s babkou lodičky s papiera a pušťali ich dole potokom 🙂
Teraz je ešte vonku pred blokom.A ja idem variť na zajtra...len neviem čo 😒
Inna,ten kabátik je prenádherný...ale sa mi vidí trošku drahy na trojročné škvrňa za 700 😒
Idem zajtra do Michaloviec do Zemplínu,tak možno niečo nájdem.

Oriel,mama kupila Sárke krásne pančušky.Také jednofarebné,hladké.Maju v rôznych farbách.Po 30 korun jedny.Nehceš pre Lilku? A tie čo ma Mirrinkina Lianka nemajú teraz.

clover22
14. mar 2009

Ahojte tak už som doma došli sme ráno o 03.00 cesta hrozná od Popradu až so Ostravy snežilo a šmýkalo sa jak divé,samá havárka.V Ostrave pre zmenu dažď a po ceste ma hrozne bolela hlava,tak ani nákupy ma nebavili.Ale niečo som pokupila všetkým trom topánky.Tej najtaršej sú super fialovo modré na paltforme...len tá cena.A tej strednej tenisky Etnies po nich tužila.A malej topánočky,len sú veľké a z HM legíny.A kopec potavín všetko o 50% menej ako u nás...no super sa tám maju.

oriel
14. mar 2009

clover,tak super,ze si nakupila.... dievcence mali urcite radost 😀 😀 😀 😀
Sari,keby som vedela..... joj,minuly tyzden som jej kupila 4 pancusky..... a stali 4krat viac.... ☹ ☹ Asi viem ktore to su,pretoze sme take mali,co mi doniesla kamoska.... dobre sa nosili,lebo netlacili,no uz nam dosluzili..... no nabuduce budem vediet... 😀 😀 😀

sara2
15. mar 2009

Ahojte.Tak som tu po dlhom čase prvá. 🙂
Akurát popíjam kávičku a myslela som,že s niekym pokecám.A tu nikto.

Clover,máš prvdu,tam v ČR su ceny fakt podstatne nižšie ako u nás.Hlavne potraviny.Moji svokrovci boli pred týždňom v Čechách-svokra odtiaľ pochádza a doniesli napr.cukor-kilo stálo 10Sk a maslo: 17 Sk.
tak zatiaľ čauko.

emita
15. mar 2009

😕 paráda.

dnes máme krásny dníček 🙂 prajem všetkým peknú požehnanú nedeľu 😉

mirrinka
15. mar 2009

ahojte 😎 aj my prajeme krásnu nedeľu všetkým...šup šup von na slniečko 😎 😎
čo sa týka tých cien v zahraničí,tak my sme minule boli v poľsku a sú tam neporovnateľne lacnejšie veci,v piatok som bola na ukrajine,kupila som lianke pumy botasky za 7 eur,síce to nie sú originál pumy,ale sú na nerozoznanie a vidno aj že sú kvalitné.... tiež som dosť počula o cenách v madarsku,dokonca som aj včera pozeral leták z madarských supermarketov,o 25%lacnejšie potraviny sú tam - chlieb tam stojí 9sk 🙂

inna7
15. mar 2009

pekný dník všetkým... 🙂 🙂 😎

oriel
15. mar 2009

aj my prajeme krasnu nedelu 😀 😀 😀 Prave sme sa vratili od mamy... lilka spi a potom sa chystame este von... 😀 😀 Uz je chvalabohu uplne v poriadku,mam ocit,ze tie injekcie fakt pomohli... v kuse sa pyta do skolky... zajtra ideme este na injekciu,uvidim co povie dr... ak,tak v utorok ju uz dam do skolky... 😀 😀

mirrinka
15. mar 2009

oriel,to je super,že sa z toho pomerne skoro dostala 😉 🙂

sara2
15. mar 2009

Oriel,tak to je super,že je Lilke lepšie 😉
Aj my sa chystáme vonku.
Tak pekný dník všetkým 😎

oriel
15. mar 2009

no,skoro ako skoro.... 😒 Od nedele do piatku sa s tym v puse trapila.... ☹ Ja som cakala,ze to bude za dva dni prec.... Sari a kde idete von? Neidete za blok? Lebo ked vstane,chceme ist aj my,no este nevieme kam..... 🙂 🙂

oriel
15. mar 2009

my sme sa prave vratili domov.... 🙂 🙂 lilka sa bicyklovala jak o dusu.... no kuknite na akom bicykli.... Novy nechcela ani za svet... 😀 😀

emita
15. mar 2009

No vidíš oriel, neviem načo ste kupovali nový 🙂

oriel
15. mar 2009

halooooo? tak tu nikoho nikde? 🙂 🙂 🙂 🙂

inna7
15. mar 2009

oriel, to aj moj maly mal najradšej starú trojkolku...nový bicyklik bol ťažší...som rada že je malinkej lepšie.. 😵

tak dobrú noc, ja ráno budem vyzerať takto 🙄 🙄 🙄