Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
5. jún 2009

ahoj jankabo....no,neviem či ti veľmi pomôžem v rozhodovaní,lebo ja som rodila pred tromi rokmi a nesťažovala som sa,podmienky aj personál boli v pohode,no tiež som v poslednej dobe počula veľa negtívnych reakcií na humenskú pôrodnicu,ale záleží asi od priebehu pôrodu,maminka ktorá porodí bez problémov a bez väčších komplikácií tak sa nesťažuje ani na lekárov a naopak...posledný pol rok mi tu rodilo 5 kamarátie,z toho 3 v pohode a bez nejakých problémov,jednej bohužiaľ bábätko zomrelo hned po pôrode - udusilo sa pupočnou šnúrou a dalšia mala problémy po prepustení z pôrodnice - bábätko museli vrtuľníkom prevážať do Košíc ☹
skús sa ešte niekde popýtať na pôrodnicu v Snine,na nu som počula doteraz len samé chvály 🙂 pôrodnicu v Michalovciach ti neodporúčam,lebo ešte vtedy ked som rodila ja,veľa michalovčaniek chodilo rodiť inde - bud do HE,alebo do Sniny 🙂

emita
5. jún 2009

ahojte. asi tak ako písala mirrinka... ja osobne kebyže nemám známych ľudí v nemocnici (mamku a tak) tak idem do Sniny... no janka nech sa rozhodneš akokoľvek prajem ti šťastné tehotenstvo, pôrod a zdravučké bábätko 😉 🙂

ja som taaak unavená, skúška veľmi nevyšla ale kým nemám výsledky tak stále verím že aspoň jednou časťou prejdem.. 😖

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabo
5. jún 2009

Baby dakujem, ako vidím same s nemáte zlé skúsenosti s touto nemocnicou. Este mám čas tak snád este zvázime ze kde pojdeme.
Emita ty chodíš do školy???? Ja tiež.

emita
5. jún 2009

áno? a čo študuješ? ja angličinu. si z HE?

andrii rozkaz 😀 malý v postieľke, idem sa pridať 🙂

inna7
5. jún 2009

Ahojte...
Andrii pekné fotky aj príbeh... 🙂 držím prsty, nech vám to vyjde... 😵
Emi...verím že si to spravila.. 🙂 už sa ti to kráti, čo..? zaraz august 😕 😉 🙂

jankabo...ja som rodila aj v He aj v Snine..a odporúčam jednoznačne Sninu 🙂 Humenné má akurát modernejšie vybavenie izieb, ale chýbal mi tam ľudský prístup...a v Snine zasa opačne...toť moja skúsenosť... 🙂

tak dobrú nocku...ja som dnes akási čulá...celý deň makám ako fretka a normálne nie som unavená...hmm.. 😉

sara2
6. jún 2009

Kočky čaute.
už sme doma.Predčasne.O týždeň skôr.Sárka mi tam bola vkuse chorá.Došli sme vo štvrtok a ráno sme už boli u dr.Infekcia v moči,kašeľ,sople a teploty.Bojujeme.Dúfam,že úspešne.Držte nám palce.
Zdravím vás všetky a keď to tu ustanieme,tak sa teším na debatku s vami 😉

inna7
6. jún 2009

Sara...skoré uzdravenie 🙂 ...tak to je teda škoda, že ste ochoreli... 🤐 tak sa pekne liečte... 🙂 🙂 🙂

mirrinka
6. jún 2009

ahojte.
sari,tak to je fakt škoda ☹ držte sa,skore uzdravenie prajeme 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
6. jún 2009

ahojte.... Joj,Sari,tak to ma mrzi.... Lucia ma vcera pozdravila,vravela,ze ste boli na zakusocek... 😲 tak som si myslela,ze je vsetko o.k.... 😲 Drzte sa..... boze,to pocasie je otrasne...... 😢
andrii..... si tam uzasna 😀 😀 😀 😀 Drzim palce 😀 😀 😀 😀
A k porodnici..... ja sa vyjadrit neviem..... ja som problem nemala 😝
Co vsetky porabate_ 😀 😀 😀
KRASNY VIKENDIK 😀 😀 😀 😀 😀

emita
6. jún 2009

sara2 tak vitajte doma. mrzí ma že je Sárka chorá... nech sa skoro uzdraví aby sme mohli dať stretko 😉 čakali sme len za vami 😉

oriel volíme, volíme 😀 😀 😀

dnes nám Šimík spravil rekord: spal 2,5 hod. na obed. teraz je jak medík 😀 😀 😀 práve dáva havovi (plyšovému) piť zo svojej fľašky 😀 . no onedlho bude zrejme krmiť bábiky 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
8. jún 2009

Serusky, ešte spíte?? 😵 vonku to nevyzerá ružovo, čo... Lukáško dnes nešiel do škôlky, lebo ho nad ránom rozbolelo bruško...normálne mal krč...a to nebolo po prvykrát...neviem či s ním nemám ísť na nejaké vyšetrenie... 😒

pridala som nejaké fotočky, tak mrknite... 🙂

emita
8. jún 2009

vy už máte také čerešničky? mňam. och ale ten Lukáško je fešák. taký krásne chlapec... koľko dievčenských sŕdc zlomí? 🙂 ale asi radšej choďte k doktorke...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
8. jún 2009

ahojteee.... 😀 😀 Inna..... uuuuzas..... krasnucke deticky.... 😀 😀 Lukasko je fakt fesak..... 😀 😀 😀 a sarinka,paradnica mala 😀 😀 😀 😀 ..... Ja ked som bola asi v 2rocn. na zakladke,tiez ma tak casto bolelo brucho,chodili sme po doktoroch,vsade dobre vysledky a brucho stale bolelo... mama ma uz upodozrievala,ze si vymyslam a nakoniec mi zistili zrasty na slep. creve,ci nieco take.... takze hned siel slepak prec 😒 😒 no dufam,ze to nebude vas pripad 😠 Drzim palce..... deturence su fakt krasnucke....

mirrinka
8. jún 2009

ahooooj 🙂
inna,detúrence sú fakt na spapanie 🙂
... my sme mali tiež problémy s bruškom a dosť dlho,tuším som to tu už aj písala,nepomohla nám ani detská gastroenterologička 🙂 len čistička vody 😉

inna7
8. jún 2009

jeeejej, ďakujem dievčatá.... 🙂 🙂 🙂 no Lukáškovi je už lepšie...dnes jedol len vývar a teraz tlačí čerešne... 😵 no pri najbližšej návšteve to lekárke poviem... dúfam, že to nebude ten slepák...a čo sa týka vody, tak on z vodovodu vôbec nepije...iba čaj a tam je prevarená vodička...asi mu len nejaké jedlo škodí... 😒

ináč povedala som mu ako ste ho pochválili, tak sa teraz tvári ako najväčší frajer na svete 😎 😎 😎

bobooo
9. jún 2009

jéééj dobré ránko...žeby prvá? no dúfam že nie aj posledná 😠 😠 sem tam si tu zájdem a čo nevidím? nič....to ešte čučkate? alebo je tak krásne vonku aj v He že už ste niekde s deťmi na prechádzke? 😒

sara2
9. jún 2009

Ahoj 😉 .
Krásny deň je dneska...Idem so Sárkou trošku na vzduch.Teploty už nemá,tak snáď jej slniečko neublíži.V pondelok ideme do Košíc do nemocnice.Na vyšetrenie k detskému urologovi.Lebo mám pocit,že tu to k ničomu nevedie.Zápaly sa opakujú čím ďalej,tým častejšie a dr ich lieči ATB,ale príčinu nerieši prečo stále dokola.Neviem či tam aj ostaneme...
Inna,fotočky krásne.Lukino ako z časopisu 😀 .O malej ani nehovorím...na spapanie 😀
Emi,ako urobila si skúšky?Len tak útržkovito som včera večer čítala čo ste popísali za ten čas čo som tu nebola...
Ste zlaté ,že na stretko čakáte za mnou.Len neviem či nebude čakať dlho 😀 😀 😀 .Tak ja potom Oriel zavolám k Košíc či si nás tam nechávajú...a ak áno,tak to radšej urobte bez nás.
Krásny deň. 🙂

oriel
9. jún 2009

SARI,NO KONECNE.... 😀 😀 Uz som na vas myslela.... 😀 mas pravdu,chod radsej niekde k odbornikovi... 😔 Drzim vam palce.... A Sarinka ako? uz je z nej urcite velka kocica 😀 😀

emita
9. jún 2009

sara2, držím palce...

skúška sa nepodarila, o týždeň si zopakujem ☹ ešte sa mi to nikdy nestalo 😅 no žiaľ všetko je raz po prvýkrát 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
9. jún 2009

no andrii to máš pravdu-tú skúšku ešte nikto na prvý krát nespravil 😅 🤐 fotky sú krásne 😉 koľko to stálo?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
10. jún 2009

Dobré ránko 🙂

Sari držím prsty, aby ste v Ke dobre pochodili....a malej skoré uzdravenie... 😵 ináč my sme boli predvčerom v meste, malý si dal nanuk a teraz teplotuje...a zapálené hrdlo...soplí...malá už tiež, no tá ešte nemá teplotu...tak sa liečime...ak bude teplota aj zajtra tak budem musieť k lekárke...

Emi...to niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič 🙂 🙂 🙂 veď načo sú náhradné termíny...? 😉
Andrii...fotky sú peknučké... 😵

dnes našťastie nemusím variť...máme odvčera...špenátovú polífku a rezničky kuracie s ryžou... 😝 🙂

emita
10. jún 2009

inna tak nech to skoro prejde...

andrii myslím že dobrá cena a sú fakt milé tie fotočky 🙂

emita
10. jún 2009

ozaj papajú vám deti jahodky? ja som sa nakoniec rozhodla že vyskúšam ale Šimonko len vzal do pusy, zakvasil sa a vypľuvol. ale tak on okrem jablka a banánu a hrozna nechce žiadne ovocie 😠 sa naučil v zime na jablko a banán a teraz vydumuje 😠 no aspoň že to chce...

inna7
10. jún 2009

Emi aj moja na začiatku pľuvala jahodku, ale potom keď som jej ponúkla viackrát, už neodolala 😀 včera zbaštila 5... 😵 ináč tiež má asi najradšej banánik a jablko....a najnovšie aj čerešne... 🙂