Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
4. júl 2009

tamarka 😖 zlatúšik nech je skoro zase zdravučký.

no dnes mám prísny šetriaci režim 🙂 zajtra manžel nastupuje na operáciu takže si teraz žiadne "behanie" nemôžem dovoliť. aj zajtra do mesta na aute... Pri Šimonkovi mi takto začalo byť 6.1.(presne si pamätám) a nrodil sa 31.1. čiže už počítam kedy to príde 😀 žeby 28.7.? 😀 radšej 29. to má meniny babka-to by bol darček 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
4. júl 2009

😀 😀 😀 neboj keby niečo tamarka vám dá vedieť 😉 si zlatá že sa tak strachuješ 🙂

inna7
4. júl 2009

babky na isto je zajtra tá omša o 10tej na námestí...pri fontáne? lebo už som splašila aj našich...tak aby som vedela na stopro... 😵
Emi možno to príde 21vého 😉

emita
4. júl 2009

stopro 😵
21 by tiež nebolo zlé 😀

mirrinka
4. júl 2009

Ahojte 🙂 čo to? čo to? emi,ty sa už chystáš rodiť? ale hlavne nerod prvého,to je dost blbé kvôli materskej....vysvetlila mi to tetka na úrade - keby sa lianka narodila druhého a nie prvého,tak by som dostala celú sumu rodičovského príspevku ešte aj v auguste za mesiac júl,ale kedže sa narodila prvého,tak v auguste už dostanem houby 😒 😀 čo už,ale aspoň je to pekný dátum 😀

fotky som pozerala,krásne,vidno,že vám bolo spolu fajn 🙂
škoda,že nie sme doma,aj my by sme zajtra šli na to námestie na omšu 🙂
zajtra k nám príde liankina krstná z anglicka,tak sa tešíme a možno pôjdeme aj niekde k vode ak nebude búrka - ja mám už dlhšie na pláne výlet na lodi po šírave,tak možno zajtra to vyjde.... tak dobrú nocku a zajtra peknú nedelu vám prajeme 😉

tamarka,daj za nás alexovi pusinku a nech sa skoro uzdraví,aby sme mohli ist na pivo 😀 😀 😀

papa

sara2
4. júl 2009

Tamarka ako je malému?Chrústik malý nech rýchlo vyzdravie.

Emi,máš od nás prísny zákaz!!!!!!!A šetriť sa!!!!!! 😉
Moja Saruľa je zahlienená...som zvedavá aká bude noc. 😒
čaute 🙂

tamarka_na
5. júl 2009

dobré ránko 🙂
Tak alexovi je zdá sa už lepšie.Naposledy mal teplotu večer okolo deviatej,dala som mu Nurofen,vypotil sa a odvtedy teplotu nemal.Tak dúfam,že už ani mať nebude 😨

Emi,ty nesranduj...ešte máš čas!Fakt sa šetri,hoci viem,že pri malom sa veľmi oddychovať nedá...

inna7
5. júl 2009

ahojte...tak išla som si oči vyočiť ale aj tak som nikoho nevidela... 😕 boli sme na tej omši, teraz sme prišli...nevidela som ani "tehubruško" ani dvojičky... škoda...

peknu nedeľku všetkým a chorým skoré uzdravenie... 🙂 🙂 🙂

ideme k našim na obedík...papa 😎

inna7
5. júl 2009

to čo ma znamenať... 😕 😕 😕 ha??

emita
5. júl 2009

čaute čaute 😉 no vidíš a ja som videla aj bobooo aj andriinho Matúška a Kristínku-asi s ockom. ktovie možno aj teba len ja veľmi neviem ako vyzeráš ☹ snáď to najbližšie stretko napraví 😉

inna7
5. júl 2009

a kde ste boli? my za fontánou medzi stromami...v tieni...a Lukáško sedel na tej fotnáne...

emita
5. júl 2009

tak ja som chytila lavičku až pri pošte v chládku a manžel sa s malým prechádzal v kočíku. bobooo som tiež videla na "prechádzke" a andriinu rodinku tiež.

inna7
5. júl 2009

tak to sme boli neďaleko od seba...my sme sa v tom "parku" tiež prechádzali...ja som tam akurát spoznala nášho otca Ivanka...kedysi bol v Strážskom... 🙂

bobooo
5. júl 2009

ahojte emita hej boli sme na prechádzke , pretože deti behali a už boli unavené tak som chcela aby zaspali...
inna7 my sme stáli hneď pri tom obchode čo predávajú tie kvety a tie také darčekové veci potom je prechod a sporiteľna...a okolo sporiteľne som šla asi 2x raz s jedným raz s druhým...ale ja by som asi nikoho nespoznala len tak emitu...
emita a nemýlim sa že ty si nás nevidela? to len manžel ti povedal že ideme nie?tak sa mi aspoň zdalo...inak môj muž ho pozná vraj spolu niekedy dávno miništrovali.. 😵 😵 😵

emita
6. júl 2009

dobré ránko 🙂
máš pravdu, manžel ma upozornil ale ja som vás zahliadla ešte ste boli pri sporiteľni len som potom asi bola zaujatá inými vecami 😅

och môj Šimonko našiel 2 cumlíky čo som ráno schovala pod vankúš a teraz ľahol na gauč, obidve v puse a robí mmmmm 😝 to je závislák 😀 😀 😀

tamarka_na
6. júl 2009

No Emi,my tú závislosť veľmi dobre poznáme...Alex len zaplače "cem dudy" a musí ich mať.Jednu v puse,druhú v jednej ruke a tretiu v druhej.Tri dudy musíme mať stále po ruke,najmä doma,bez nich ani nezaspí.A to má dva roky.Neviem,kedy sa od nich odučí,ale nič ho tak nevie ukľudniť ako tie jeho dudky 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
6. júl 2009

tamarka našťastie on si ich nepýta lebo nevie 🙂 ale keď nejakú nájde alebo si od niekoho "požičia"... na spanie musí byť a nemá význam to teraz riešiť... budem ich odúčať oboch naraz 😀 😉

andrii mala som dobrú pozíciu 😀 videla som všetkých čo chodili 😉 ešte sú niekde čerešne? 😕

tamarka_na
6. júl 2009

Emi...aj my máme ešte čerešne-pod bytovkou pri ceste...s príchuťou olova 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
6. júl 2009

😀

tamarka dnes som vás videla. si išla s otcom a deťmi popred nemocnicu. my sme šli na aute so svokrovcami 😉

sara2
6. júl 2009

dobrý večer,
moja Saruľa už spi.Dúfam,že noc bude lepšia.Túto totiž mala opäť ten astmaticky záchvat.Nie až tak silný ako naposledy....ma nasadené opäť lieky na kašeľ.
Kočky ktorá z vás pozná nejaký "babský recept" na kašeľ?Dávala som jej dnes aj zábaly z jazvečej masti.Na nete som našla v "Babičkinej lekárni" recept na cibuľobvý čaj.Máte to odskušané?
No idem žehliť...v obyvke horuco a ja tam musím ešte stepovať so žehličkou. 😒

Tamarka ako je Alexovi?

bobooo
6. júl 2009

ahojte...ja som ťa emita videla až po upozornení manžela inak by som si ťa nevšimla si tam bola skrytá 😀
no a čo sa cumlíkov jedná tak ja som s tým problém nemala- moji ich jednoducho nemali...a som rada pretože švagriná má malú čo má teraz 6 a druhá má 3 roky no a pri odúčaní tej staršej v 4 rokoch musela odučiť aj tú menšiu...no bolo to troška neskôr na môj vkus...ale tá menšia doteraz keď je unavená tak si cúmle palec a tiež to nevizerá dobre pretože je jej jedno kde je aj napr. v cerkvi neviem či si si emi nevšimla ale mal ju švagor na rukách a ona palec v ústach a zaspávala...no čo už..ak im to neprekáža tak mne určite nie 😵 ale som rada že taký problém nemám 😉

oriel
7. júl 2009

ahojte kocky,,,,, ja len tak na skok.... 😀 😀 😀 Prazdninujeme v plnom prude.... 😀 😀 😀 Sari,mrzi ma,ze Sarinka kasle.. ☹ ☹ ☹ nam ta jazvecia mast pomohla.... 😲 caj sme nerobili 😲 my sme po operacii mandli nic nevyplachovali.... ani nefukala nosik... 😲 Tamarka,Alexovi zelame skore uzdravenie 😎 😎 Emi,drz sa..... 😀 😀 😀 😀 😀 Lilka tiez od narodenia nechcela cumlik.... jasom jej ho stale nasilu davala,no az ju napinalo.... 😲 😲 Ja som aj chcela,aby ho mala,myslim,ze niekedy to dobre babatko upokoji..... Prajem vam krasny dnik.....

oriel
7. júl 2009

Ozaj Mirri,zabudla som sa ta spytat,kde treba ist,ked mi skonci teraz materska?.... ak budes mat cas napis mi prosim do IP........

emita
7. júl 2009

sara to ma mrzí. nemám s tým vôbec skúsenosti.

och si neviem predstaviť ako by sme my prežili bez cumlíkov 😖 on bol dosť nepokojné a "savé" bábo takže veľká pomoc. ale viem že každé bábo je iné. pre maličké mám zatiaľ len 2 cumlíky. ak budeme potrebovať dokúpime 😉

prajem všetkým pekný deň 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
7. júl 2009

Pekný dník 😉
Sárke je lepšie.V noci ani raz nezakašľala.Asi ju len poriadne niečo vonku vydráždilo.Od rána tu mala kamaráta suseda.Tak sa jašili...
Celkom ma ten dážď potešil lebo sa aspoň vzduch prečistil.
Čo porábate?A čo varíte?