Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
23. dec 2009

Šťastné a veselé Vianoce Vám prajeme 🙂

... veľa lásky,šťastia a rodinnej pohody 🙂 M+L

inna7
24. dec 2009

KRÁSNE A POŽEHNANÉ SVIATKY VŠETKÝM KONIČKÁRKAM !!!! 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 😉

sara2
27. dec 2009

Ahojte 🙂

Prepáčte dlho som sa neukázala a ani som vám nepopriala k sviatkom.Verím,že aj u vás boli pokojné a požehnané plné lásky a spoločných chvíľ 🙂 .

Oriel ako je Lilke,verím,že lepšie.
Emi,ako sa majú detičky?
A novopečená maminka ako?

No šup šup sem rýchlo napíšte ako ste strávili sviatky.
Mirri,kde si???????
Andrii,ako kočky...boli spokojné s darčekami?
Inna,u vás čo nové?

Tamarka,ty sa už konečne ukáž 😉
ahoj

emita
28. dec 2009

ahojte 🙂

tak som cez sviatky zlenivela že sa mi vôbec nechce písať 😀 ale boli pekné 🙂 pozrite fotky 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabo
28. dec 2009

ahojte,
tak dufam, ze ste prežili krásne sviatky a vsetky ste zdravučké hlavne detičky.
My akosi nemôze spinkat po nociach, malá stále plače, natahuje sa mrví, ako keby ju bolelo bruško, aj cez den ma problem zaspat, uz neviem co by jej pomohlo na to bruško

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
28. dec 2009

andrii, krásna rodinka. dievčatá riadne vyrástli od leta 😕 a Matúško samozrejme tiež 😉 super dráha 😉

sara2, všetko najlepšie, veľa zdravia, nech si skoro fit a nech sa to už podarí 😉

janka a skúšala si ju dávať na bruško? moja Emilka sa tak vedela upokojiť(kým nemala perinku-potom sa už nedalo). síce by nemali deti spinkať na brušku ale keď si pri nej... ale v 3 týždňoch zvykne začínať aj kolika. ak má žlto-zelenú spenenú stolicu a bruško ju začne bolieť cca 30 min. po papaní tak je to ono. sú na to kvapky napr. sab-simplex. ale zázraky nečakaj. koliky trvajú do 3 mes. u mojich detí do 2. ale prajem aby to bolo len dočasné a rýchlo sa upravilo a aby princezná sladko spinkala.

no normálne sa dostávam do formy(som sa rozpísala) 😀 😀 😀

andrii ešte som sa chcela spýtať aké kašičky si dávala malému? mliečne alebo nemliečne+materské mliečko? ešte sa nechystám prikrmovať len som tak nad tým rozmýšľala. Šimonko papal nemliečne+HA mlieko lebo bol dokrmovaný 😝

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
28. dec 2009

ďakujem 🙂

jankabo
28. dec 2009

Práve ze nic také nepapam, z coho by ju mohlo bruško bolieť,
ja si tiez myslym ze to su tie koliky, tie kvapky uz uzívame ale ziaden zázrak, ako píšes. Takze ju mam dávať spinkat na bruško??? Teraz ju mám este v perinke.

sara2
28. dec 2009

ahojte.
Emi,ďakujem krásne 😉
Janka,sú tiež dostupné kvapky Espumisan pre novorodencov.Poraď sa s lekarkou.Ale je to tak ako Emita písala,musí to prejsť.Masíruj jej bruško a skús aj čajík proti nafukovaniu.

idem kukať vaše fotky 🙂

emita
28. dec 2009

akože nemalo by sa to no nám to zvyklo zaberať keď už som nevedela čo s ňou

sara2 a kde sú vaše fotky? som zvedavá na ten stromček 😉

my sme sa dnes boli očkovať 😖 niesla to celkom hrdinsky 😎 a váži 6430 čo je myslím primerané jej pôrodnej váhe(3450) a veku 🙂

oriel
28. dec 2009

ahojte holky..... fotocky nadherne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lilka je uz chvalabohu o.k.... no este obcas zakasle,no s tym co bolo,sa to porovnat neda....
normalne nechapem,ako to na nu prislo.... teploty sa cez sviatky opat vratili,kasel hrozny... este tak nikdy nekaslala.... 😖 boli sme na pohotovosti.... vraj teraz je ten kasel taky virusovy a vacsinou konci zapalom pluc...... 😠 😠 😠 tak som sa bala....... ... ☹ ☹ zajtra ideme na kontrolu,tak dufam,ze to bude o.k... 😲
najvacsiu radost mala z postele,hlavne ze tam bol spiderman...... 😀 😀 😀 kocky,brusko mi cez vianoce poriadne narastlo....... ked to tak pojde dalej,tak do porodu sa budem uz len gulat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 potom hodim aj foto..... princezna kopka...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
29. dec 2009

Ahojte....

sara...dodatočne všetko NAJ k meninkám... 🙂

my sme prvykrát boli na vianoce sami 🙂 boli krásne, akurát že som si neoddýchla 😉 to autíčko je u nás darček č.1...na roztrhanie...už aj malá na ňom vie 😉 prihodím tiež nejaké foto.. 🙂

ináč stále sme choré..ja aj malá...nejak to nechce prejsť 😒

janka...ak by veľmi plakala, tak sa neboj použiť aj rektálnu rúrku....u nás pomohlo od plaču iba to... 😉 Lukino sa trápil do 4,5mesiaca... 😖

sara2
29. dec 2009

ahojte 😉

Emi,fotočky určite pridám.
Krásne mate fotočky,krásne mate detičky 😉 🙂
Ja som sama doma.Babka si vzala Sárku k sebe.Vychutnávam si ticho,ale je mi smutno.Mám navarené,mám upratané....nemám čo na práci 😀
Oriel,tak ako po kontrole?
Inna,ďakujem 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
29. dec 2009

ja som bola v tescu a kúpila som pár pekných kúskov-hlavne pre krstniatko t.j.na 2-3 roky. a teplotujeme po očkovaní. snáď už zajtra bude dobre.

inna7
30. dec 2009

pekné zasnežené ránko 😵
včera som celý deň preležala v postely...závraty a búšenie srdca...pohla som rukou a už som bola zadýchaná...neviem čo to so mnou bolo...dnes je to lepšie... 🙂
nenavarené, neupratané.....a idem si ľahnúť 🤐 😝

andrii a Kristínka má nejaké problémy?..dúfam, že jej je lepšie... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabo
30. dec 2009

ahojte,
tak mame za sebou rusnu noc, mala mi vstávala kazdu hodinku a pol, teraz sa mi treba ucit na skusky, ale vôbec nevládzem. Neviete co by mi dodalo energiu, ale tak aby to zase neubližilo malej.

oriel
30. dec 2009

tak uz aj ja niejako potahujem nosom...... 😖 😖 😖 som nachladena..... dufam,ze to prejde,-.----- v kuse sa nalievam cajom.... 😖 😖 😖 vonku krasne nasnezilo..... 😀 no Lilka bude pozerat len z okna.... kedze mne sa von nechce a kazdy je v praci...... 😲
Janka,verim ti,ze nevladzes,to iste mala sestra s malou.... dost plackala,casto sa budila,velmi malo spinkala..... vsetko uz vyskusali..... nakoniec malinkej zistili alergiu na kravske mliecko a kedze sestra kojila a pila mlieko,dostavala ho aj malinka.... medzitym z tych stresov sestra mlieko stratila... teraz jej davaju niejake na alergiu,ma uz 7mesiacov a vsetko je uz dobre...... 😲 Janka,drzim palce,aby si to vydrzala a zvladla 😲 😲

emita
30. dec 2009

zatiaľ teplota nebola tak dúfam že ani nebude.

inna oddychuj!!!! janka, energiu ti doda spanok 😉 popros niekoho o pomoc so všetkým okrem kojenia. ja keď som unavená mám málo mlieka takže oddychuj. kedy máš skúšku?

sara2
30. dec 2009

pekný večer.
Dievky skoré uzdravenie všetkým 😉 .

Inna,mne to búšenie srdca začalo spolu s príznakmy nachladenia a vykľula sa z toho žltačka.Srdce mi búši doteraz.V nemocke mi robili 3x EKG.Bola som už aj na internom aj u kardiologa.Robili mi aj echo srdca,Chvála Bohu všetko je v poriadku.Tak je to asi tou chorobou čo som prekonala.Ale aj stresom-to mi vraveli v nemocke.Tak oddychuj keď môžeš čo najviac lež.A veľa vody denne vypi.

My sme dnes mali doma rušno.Bola tu sestrnicina dcérka-tak stará ako moja bábika.Boli sme aj na snehu vonku tak sa kočky vybláznili.Bolo dobre 🙂

Janka,ty rob tak ako ti radila Emita.Mala si musí vybudovať nejaký režim-každé bábo je iné.Niektoré viac umrčané ako iné.A ak môžeš fakt všetko daj na pomoc druhých a ty oddychuj aby si o mliečko neprišla a aby si si hlavne oddychla 😉

emita
31. dec 2009

ahojte, ako silvestrujete? my sme doma 🙂

inna7
31. dec 2009

čaute....ja už som písala, ale nevzalo mi to...my sme tiež doma... 🙂
ja mám tie problémy z liekov.. ale už som znížila dávky.. 😉 len to musím povedať dr.. 😀

neviem či sa tu ešte ukážem, tak vám prajem KRÁSNY NOVÝ ROK !!!!

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
31. dec 2009

My mame ist do Bowlingu..... 😀 Lilka bude silvestrovat doma s dedom..... 😀 😀 😀 😀 😀
ZELAM KRASNY NOVY ROK...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ak by som tu uz nahodou nebola 😀 😀

mirrinka
31. dec 2009

Krásny rok 2010 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aby sme sa tu po celý rok všetky opäť stretávali 😉