Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

bubba
8. feb 2010

heeeeeeej?n o to som zvedava ci nekecas 😀

asshanti
8. feb 2010

tak nakoniec idem na tu poradnu v piatok rano, lebo ta pani ma teraz same nocne, tak az v piatok... uz som teda zvedava na tu vasu nemocnicu, aj ci som dobre zatvorena, ci je maly v poriadku a tak... 😀 😀 😀
a je niekde na hlavnej ulici ta predajna AHOJ? pozistujte do stvrtku ci tam maju nejake zlavy, aby som tam netahala manza zbytocne... mozno ani nebude chciet ist, lebo uz tych veci mame asi naozaj dost... 😀 😀 😀 ale vypredaj je vypredaj, no nekup to... 😀 😀 😀 😀 😀

seuska
8. feb 2010

oriel ani mi nehovor ja som uz tiez taka velka a nemotorna jak hroch, este aj to pocasie sa mi nikde nechce... Inak sa ako mate? Ja este chodim do robotky, este necele dva mesiace a to stale rastiem... 😀

asshanti ja robim kusocek od AHOJ, podla mna tam maju strasne predrazene veci, aj ked maju akcie tak sa mi to zda vela... ja som tam par veci kupila v akcii, ale inak nic moc... ked to porovnam so znackou COCCODRILLO tak maju ovela krajsie veci a lacnejsie...

oriel
8. feb 2010

seuska,tak klobuk dolu,ked este chodis do prace..... ja posledne tyzdne uz len tak som tam zabehla,aj to len za net.... 😲 😲 fakt sa mi nic nechce....... a to pri malej som robila este mesiac pred porodom 😀 😀 😀 😀 mna Ahoj tiez moc neoslovilo.... je tam fakt vsetko predrazene,aj ked o to by ani moc neslo,len ja nerada chodim do takych obchodv,kde vojdem,nikto tam neni,len predavacky,ktore sa hned pytaju,co chcem,ukazu mi a ked sa mi ta vec moc nepaci,alebo hovorim,ze to bude asi uzke a tak,tak ony silou mocou,ze nie,ze to je elasticke a tak... a podobne 😲 a ked nakoniec to nekupim,tk na mna kukaju jak na....... preto aj napr. vsetky sportove veci pre seba objednavam z netu..... 😲 seuska,uz minule som myslela,aby sme si potom v IP vymenili tel. cisla,ze co keby nahodu budeme naraz v porodnici a ani o tom nebudeme vediet...... ved net tam neniiiiiii 😀 😀 😀 😀 a ani neviem,asi by som ta z fotocky z pasu nespoznala 😀 😀

asshanti
8. feb 2010

seuska a kde u vas predavaju tu znacku COCCODRILLO? ja taku nepoznam, som matka zaciatocnicka... 😀 😀 😀 my sme malemu nakupili nejake veci v tej Maderne v KE, v Anjeliku v MI a najviac v Tescu, Cherokee sa mi paci uplne najviac, najkrajsie kusky tam maju !!! 😵 😵 😵 teraz cakam kamosku co sa vratila z USA a bude krstna malemu, dnes mi volala, ze uz pride na navstevu a ze malemu nieco kupila, tak som zvedava na tie americke veci... 😉 😉 😉 ona ma dobry vkus, tak urcite budem spokojna! 🙂

inna7
8. feb 2010

Oriel....to si vystihla s tym obchodom...tiez tam preto nerada chodim...minule tam mala sedela za tym ich stolikom a brala si ceruzky /inam kvoli tomu to tam je - pre deti/ a pozerala na nu jak keby im tam išla niečo rozbiť.. 😝 a tiež sa mi nepáči, ich postoj k zákazníkom...ja byť majiteľkou, tak ich vymením na druhý deň 😠

asshanti...keď ti môžem poradiť, tak /aspoň mne/ sa najviac osvedčila značka H&M pre malé detičky...majú skoro všetko pre tie najmenšie deti z organickej bavlnky....veľmi dobre sa obliekajú tie vecičky a sú aj krásne....a na mimibazári aj za super ceny... 😉 samozrejme nové s visačkami...
aj next je super...hlavne pre trošku staršie...nádherné kolekcie... 😵

v tom obchodíku ahoj majú asi najkrajšie fakt len ceny...kvalitou sa mi vôbec neosvedčila značka coccodrillo a ani tup-tup...po pár praniach už vyzerali spraté...
to len tak mimochodom... 😉 cherokee ináč napodobňuje next... 😕

seuska
8. feb 2010

oriel no presne si to vystihla o tych predavackach v Ahoj, mna uz sice ta jedna pozna, ale podla mna si tiez mysli o mne svoje, lebo vacsinou tam len pridem popozeram a nekupim 😀 tak jej to uz vidim na ksichte ako ma s nadsenim vidi 😉 Ale "top predavacka" je podla mna aj tak v sportovej "V SADE" tam zo zasady uz vobec nechodim! To este tam len vojdes, si ta premera od hlavy po paty, ci si vobec vhodna prist do takej predajne 😀 A chodi jak keby to tam oslobodila! Nemam nic proti profesii predavacka, v podstate aj ja som na predajni aj ked vo vlastnej, ale jej vrchol zivotny je fakt robit predavacku vo V SADE! Brrrrr, strasne ju neznasam! No mne sa pred vcerom snivalo, ze som sa dohodla s Fockom na cisarskom reze na termin 26.3. tak som zvedava co sa v ten den udeje, nanestastie to bol iba sen 😠 takze je mozne ze sa stretneme, posielam pre istotu cislo do IP 🙂

asshanti CCCODRILLO v Humennom nie je, ja som nakupila v polsku tu znacku, ale normalne v obchodnom dome, len ze maju strasne pekne veci a vychadzali ovela lacnejsie...Cherokee je tiez dobra znacka, maju super vecicky, ale vzdy ked pojdeme do PL tak kupim malinkej nieco v COCCODRILLO. Ak budes mat moznost nahliadni do takeho obchodu. Joooooj vecicky z Ameriky budu urcite uzasne, oni tam maju uplne ine, minule som kukala jednej kocky fotky na FB a mala tam dievcatko a take uzasne veci mala malinka na sebe a vsetko z Ameriky... A ja som tiez matka zaciatocnicka 😀 tiez len csetko tipujem a obkukavam od bab z MK.

oriel
8. feb 2010

seuska,tak neuveris,no prave na tu predajnu som myslela,ked som napisala,ze sportove veci pre seba objednavam z netu..... 😒 😒 😒 je to hruza...... uz by som do tej predajne ani nevkrocila...... vojdes dnu,a ako pises,stoja tam niekedy aj tri a kukaju na teba,ako keb ,ze co tam chces..... este ked nieco kupis,tak o.k,no ked len pozries,tak..... 😝 😝 😝 😝 Aj ja milujem HM a Next..... uz aj pre malinku babiku som poobjednavala z HM,najma tie kittinkovske vecicky, sa mi paci ,ze normalne su aj velkosti 56,62 a take uzasne....... 😀 😀 😀 😀 😀
Inna,s tym Cherokee,fakt sa podoba nextu..... aj v tescu sa super nakupuje,nikto po tebe necumi,mozes to tam trbars aj na malej vyskusat a pod...... pripadne aj vratit..... ja som s Tescom maximalne spokojna..... a hlavne aj ceny maju super...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emita
8. feb 2010

seuska a ktorý je tvoj obchod? 😕
cocodrilo majú aj v ahoj, nie? 😕 to som si všimla že cherokee napodobňuje next, ale je lacnejšie 😎 a kvalite sa nedá nič vyčítať 😉

oriel
8. feb 2010

Seuska,takze takze tebe sa o Fockovi po nociach sniva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

seuska
8. feb 2010

emita hej nejake coco najdes aj v ahoj, ale 3 x drahsie... A moj je ten nad Ahoj, taky velky zlty balkon s bielo cervenou reklamou 😀

Oriel aj som si myslela ze na tu predajnu si tou poznamkou myslela 😀 len som dokoncila myslienku...Juuuj tie Kittuskovske aj ja lubim strasne... teraz zhanam malinkej nastennu lampu hello kitty, ale nikde neni, iba jednu som nasla a ta je taka obycajna... Ani tak nie o Fockovi, ako o cisaraku snivam 😀 😀 😀

oriel
8. feb 2010

seuska,kukni tu
/http://www.svetlodetom.sk/katalog.php?kategorie...
krasnucke...... 😀 😀 😀 😀

seuska
8. feb 2010

oriel toto som nasla aj ja, len sa mi zda take obycajne... ja by som chcela take 3D aby Kituska bola taka vystupena do predu... no asi som narocna na hovadinky a pri tom este nemam veci poprate pre malinku 😎

oriel
8. feb 2010

este mozno niekde na nete najdes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na mna uz idu driemoty...... 😲 😲 😲 😲 takze idem do hajan....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobruuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
9. feb 2010

ahojte 😉 dnes som prvá? 😀
ked sa už bavíte o značkách,tak ja mám najradšej cherokee 😉 😉 majú krásne vecičky a čím menšie čísla tým krajšie 😀 sú síce podobné nextíku ale ako píšete sú oveľa lacnejšie...máme doma aj zopár kúskov z nextu,ale cherokee máme plnú skriňu...kočky,ked bude v tescu výpredaj detského oblečenia,tak dajte vedieť,lebo teraz tam už tak často nechodím ☹ a treba mi pokúpiť už nejaké tričká,lebo zo všetkého už vyrástla 😀

ja keby som bola teraz tehotná tak by som asi minula "majland" na oblečenie pre mimi 😀 😀 😀 😀 😀

asshanti
9. feb 2010

ahojte,

mirrinka, presne ako pises, ja mam pocit, ze uz som minula majland na oblecenie pre maleho, hlavne v Tescu, velmi sa mi pacia tie vecicky !!! a stale ked tamadial prechadzam, neodolam a nieco este pokupim, ale uz ma toho maly fakt dost, potom sa budem zase vyzivat, ked budem nakupovat od tych 5 mesiacov vysie... ale je bomba, ze aj pre chlapcekov su teraz take nadherne vecicky, nielen pre dievcatka. a moj manzelik mu uz kupil aj dve supravky ked bude vacsi, jedna na 3-6 mesiacov - sive nohavice na traky a k tomu sedo-cerveno-tyrkysove tricko a druha na 6-9 mesiacov - bombove rifle a cerveno biela karovana kosela, su uzasne !!! vraj nemohol odolat... 😀 😀 😀
baby, vy nakupujete na mimibazar? a ste spokojne?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
9. feb 2010

jeeeej,andii,gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 asshanti,ja som uz na mimibazari zavisla.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nakupujem tam uplne vsetko..... som spokojna..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ked obcas sa stane,ze mi vec nesadne,alebo je ina ako na foto,no hned ju predam dalej,takze s tym problem nemam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mirri,lianka bola uzasna vcelicka 😀 😀 😀 😀 😀 Krasne,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

seuska
9. feb 2010

Ahojte.
Asshanti ja nakupujem cez mimibazar v pohde zatial vsetko, vacsinou si precitam hodnotenie predavajucej, ale zatil som nemala zlu skusenost.

andrii jej super, gratulujem a ticho zavidim, ze to ma uz za sebou...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
9. feb 2010

Andrii tiež gratulujem k neterke 😵

ja som tiež závislá na mimibazári...vôbec nevadí ak niečo nesadne, pretože sa to predá ďalej...práve preto mňa nové nextové veci vyjdú za babku 😉 pretože ich neskôr predám... 🙂

ani nehovorím koľko som vrazila na malej oblečko...ale skoro 90% som už popredala 😵 včera nám prišli fungeľ nové adidasky pre malého, za polovičnú cenu ako majú v obchodoch...určite sa oplatí nakupovať cez net...

asshanti
9. feb 2010

andrii, blahozelam k synovcekovi !!! 😵 😵 😵

ja som uz na tej stranke bola, prezerala, ale neviem ako to tam funguje... to musis vyhrat tu aukciu, alebo Ti hned poslu co si vyberies? platite dobierku alebo ako? dakujem za rady, ste zlate !!! 😉 😉 😉

dala som uz druhykrat do pracky a teraz zehlim a skladam tie rozkosne mini vecicky, juuuuuuuj krasne... 😵 😵 😵 😵 😵

inna7
9. feb 2010

pardon, k synovcovi... 😵 😅 😵 😵

asshanti.....ak chces vec ktora je na aukcii, tak ano, musis nan kliknut a vyhrat ju....ale nie su tam len aukcie...ale normalne...ak sa ti nieco paci, kliknes na odpovedat na inzerat...napises predavajuciej ze mas zaujem a dohodnes sa s nou, ci ti to posle aj na dobierku.../nie vsetky to robia/ vacsinou sa uprednostnuje platba cez internet banking... 😵
je to jednoduche, len do toho musíš "vhupnuť" 😀

ak chceš konkrétnu značku, či veľkosť, zadaj si to do tej vrchnej tabuľky...ja si stále prezerám "nový i použitý tovar" ....pretože aj tovar, ktorý nie je označený ako "nový" môže byť nový../ takže sa to oplatí prezerať... 😉

seuska
9. feb 2010

Baby rozhodla som sa pre detsku pediatricku MuDr. Grecovu. Neviete kde ma ordinaciu? to som si nezistila a kedy uz by som mala za nou ist ci nas vezme?

inna7
9. feb 2010

seuska, my mame Grecovu....ordinaciu ma na detskej poliklinike, na druhom poschodi..
manžel sa bol u nej informovať či nás vezme, tuším tesne pred pôrodom... 😉 a pri malej, sme sa už ani nepýtali, to už automaticky... 😵

sara2
9. feb 2010

dobrý večer 🙂

Kočky v Kenvele je výpredaj detských vecí.Ja som kúpila Sárinke kožuštek.Bol v krémovej farbe a čiernej a vybrali sme krémovú hoci mne do oka padla viac čierna ale som si pomyslela,že to dieťa by v čiernom vyzeralo smutne.Bol zlacnený 34 euro na 14. A tiež menčestrový podšívaný kabátik takej cviklovo fialovej farby zlacnený z tuším 26 na 12 euro.Aj zamatové tepláčiky za 5 euro.Sukničku za 7.Sú to pekné veci.Nezvyknem tam chodiť ale kámoška ma upozornila.Majú ešte veľkosti 2-3 roky a 3-4 roky tie bundičky.

Ja som skúšala sa dostať na MMB ale povedzte mi kočky kedy to stíhate...keďže si to vyžaduje čas tam ťukať a kukať 😀 😝

asshanti
9. feb 2010

tak my nakoniec ideme na poradnu do Humenneho zajtra, pred chvilou mi volala kamoska, ze jej tetu dali na oddelenie sestonedelia, ci co, tak ze tam nebude, ale dala info, ze prideme... tak som velmi zvedava ako dopadneme... okolo desiatej budeme tam, dufam, ze mi povedia ze je vsetko ok, kolko maly vazi a tak. a ze si ma tam nenechaju, dufam, ze som uzavreta... 😀 😀 😀

oriel
9. feb 2010

sari a tie velkosti veciciek sedia? pretoze minule som tam Lilke kupila nohavky,velkost 4-5 a ani sa do nich nzmestila,niejake malinke mi pripadali a to nieje baculata.... a aj tricko,co z tamad teraz nosi,je velkost 5-6rokov a je jej akurat,len rukaviky trocha dlhsie,no na sirku myslim. 😲 no ceny super... a mali aj dospelacke zlavy? 😀 😀 😀 Seuska,mozno by si jej mohla aj zavolat do ambulancie a popytat sa... 😀 😀 😀 😀

oriel
9. feb 2010

asshanti,drzim palce..... 😀 😀 😀 aj ja mam zajtra poradnu,no este u svojho Dr. 😀 😀 😀 😀